Teraz jest Cz mar 28, 2024 6:44 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 5   [ Posty: 65 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: †rening czyni miszcza :) foty + film
PostNapisane: Śr paź 27, 2010 10:17 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
dudopl napisał(a):
Ja cofam wszystko co powiedziałem o "Majtasach" E-09... właściwie nie ma co porównywać :twisted:

Czy odnosisz się również do Mitasów serii C, których żywotność będzie podobna do Motoz?. W końcu wiadomo było wszem, że E09 to ekonomiczny zamiennik TKC, a nie opona do szaleństw w terenie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: †rening czyni miszcza :) foty + film
PostNapisane: Śr paź 27, 2010 10:21 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz sty 31, 2008 10:13 pm
Posty: 455
Lokalizacja: Warszawa
akcent napisał(a):
dudopl napisał(a):
Ja cofam wszystko co powiedziałem o "Majtasach" E-09... właściwie nie ma co porównywać :twisted:

Czy odnosisz się również do Mitasów serii C, których żywotność będzie podobna do Motoz?. W końcu wiadomo było wszem, że E09 to ekonomiczny zamiennik TKC, a nie opona do szaleństw w terenie

Ma mokrym asfalcie Motoz Desert robi zdecydowanie lepiej od Mitasow C02 ktore w takich warunkach wymagaja duzej dozy uwagi przy operawaniu manetka ... W blocie znowu C02 lepiej sie czyszcza. No i sa cichsze na czarnym :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: †rening czyni miszcza :) foty + film
PostNapisane: Śr lis 03, 2010 10:06 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt gru 01, 2009 2:15 pm
Posty: 388
Lokalizacja: Gdańsk... chwilowo Norwegia
tak się wtrącę w rozmowę o motozach - zakładaliście też przednią oponę motoza do LC4? w manualu KTMa piszą aby z przodu używać tylko opon 90/90-21, a motoz robi tylko 80/100, czy to nie był problem, nie pogarszało warunków jazdy czy sam nie wiem czego?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: †rening czyni miszcza :) foty + film
PostNapisane: Śr lis 03, 2010 10:21 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
mam motoza na przodzie, w pomarańczy, wyższa oponka nie czyni specjalnej różnicy w terenie.
na asfalcie - wiadomo jest nieco mniej stabilna... ale ktora opona w kostce jest stabilna na szosie :D ? Mimo wszytko latalem już na niej momentami ok 140 km/h --- daje radę :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: †rening czyni miszcza :) foty + film
PostNapisane: N lis 21, 2010 4:35 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
Dziś po niedzielnym obiadku postanowiłem rozprostować kości babci Teresce. Przez poprzedni tydzień nawet raz do niej nie zajrzałem więc się trochę stęskniłem. Szybko wskoczyłem w ciuchy i zabrałem ją na przejażdżkę.
Kierunek żwirownia. Po dojechaniu na miejsce zdziwiłem się brakiem hałdy, która miała przeszkadzać autom we wjeździe na teren, dla motocykla nie stanowiła ona problemu. Kiedy wjechałem głębiej zobaczyłem brak ogromnej żelbetowej konstrukcji która została rozwalona i śladu po niej już niem. Pewnie zaczęły się przygotowania pod budowę jakiegoś osiedla a dowodem na to są przyłącza wodociągowe powypuszczane w różnych miejscach na całym terenie.
Między nami mówiąc strach tam kupować mieszkania, znając przeszłość tego terenu. Trochę pojeździłem, zrobiłem kilka zdjęć i do domu na ciepłą herbatkę z miodem.


[ img ]

A to konstrukcja która zniknęła i babcia Tereska jeszcze na starym zawieszeniu
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 5   [ Posty: 65 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL