Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:07 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 30 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 04, 2007 11:48 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): N lut 04, 2007 12:26 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Poznań
...prawda

ps. mam nadzieję, że nie uraziło Cię moje "chłopaku", to ot taki sympatyczny i przyjacielski zwrot

powodzenia i pzdr


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 04, 2007 11:56 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
nie wiem jak Ty ale ja się dobrze bawię na tym forum i jeszcze nikt mnie nie uraził ;)
a gdyby nawet puszczę obok i dalej robię swoje


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 05, 2007 1:22 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 9:33 am
Posty: 369
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Hube napisał:
Cytuj:
Może kiedyś razem po Polsce, może gdzieś niedaleko w Europę?

Chętnie się gdzieś wybiorę jak już odbiorę DLka. Jestem otwarty na wszelkie propozycje, włącznie z podróżami po Europie. Z morza wracam około 12 marca i posiedzę w domu jakieś 5 tygodni. Chętnie w tym czasie się gdzieś wybiorę.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 05, 2007 9:29 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): N lut 04, 2007 12:26 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Poznań
Hej, pewnie. Patrząc na zimę zakładam, że wiosną będzie z 30 stopni heh :) A gdzie Ty po tych morzach pływasz i na czym? Pytam, bo mój brat też właśnie na morzu.

PS. Napisz, jak powrócisz to może jakąś większą ekipę znajdziemy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 05, 2007 9:44 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 9:33 am
Posty: 369
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Witam, mam nadzieję, że wiosna właśnie taka będzie jak napisałeś :)
Ostatnio to siedzę cały czas na Morzu Północnym (jesienią i zimą są tam naprawdę ekstremalne warunki :) ).
Pływam na statkach, które zaopatrują platformy wiertnicze (dosłownie we wszystko czego potrzebują). Właśnie jutro wyjeżdżam na statek: Berlin-Londyn-Aberdeen-Lerwick. Naszym portem załadunkowym najczęściej jest Aberdeen, dlatego w planach mam wyjazd na statek na dwóch kółkach z późniejszym zwiedzaniem Szkocji.
Wcześniej pływałem troszkę po świecie: prawie cała Europa, Karaiby, Ameryka Południowa i Afryka.
A brat na czym i gdzie pływa??
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 05, 2007 9:57 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): N lut 04, 2007 12:26 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Poznań
Brat pływa na jakimś statku transportowym (sorrym jestem laikiem w tych sprawach). Przedwczoraj przysłał mi smsa, że jest w Laspezji i wypływa do Oranu i dalej do Algieru. Ale psioczył długo bo maszynę przejęli po Rosjanach i wyglądała jak relikt przeszłości z nutą brudu, robactwa i innych plag.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 05, 2007 10:19 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 9:33 am
Posty: 369
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Witam, to widzę, że brat też sobie troszkę zwiedza i z tego co piszesz wnioskuję, że jest mechanikiem. A ja z drugiego działu- nawigator. Czy brat posiada jakieś 2 kółeczka?? Czy może tylko Ty??
Mam kumpla z Twoich okolic, mieszka w Pniewach. Też pływający i być może niedługo będzie posiadał jakiś motorek :)
Ze statku wracam około 10 marca i od razu jadę po motorek. Później rejestracja. Ile dni zajęło Ci rejestrowanie DLa?? Jaki dowód rejestracyjny Ci dali (czy tymczasowy)?? A co z kartą pojazdu, ile teraz kosztuje??
no a później to trzeba będzie gdzieś wyruszyć. Planujesz jakiś wyjazd na przełomie marca i kwietnia??
Troszkę dużo tych pytań :)
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 05, 2007 11:01 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): N lut 04, 2007 12:26 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Poznań
Heh :) tak, brat jest (a raczej będzie) mechanikiem. Teraz jest tam którymś z rzędu (chyba 3ci), bo jeszcze się uczy i zdobywa praktykę. On nie jeździ i z tego co wiem to nawet nie specjalnie 2 kółka go kręcą.
Po odebraniu f-ry za moto od dealera i karty pojazdu zarejestrowanie do w UM w Poznaniu zajęło mi jeden dzień - tego samego dostałem tablice i miękki dowód (w tym tygodniu, czyli po 3 od zakupu) odbierać będę docelowy. Ubzepiczenie w Allianz (mają pakiet na nowe Suzuki) to korespondencyjnie 2-3 dni i już możesz jeżdzić. Karta pojazdu w przypadku nowego moto jest chyba bezpłatna.

A marcu możemy jechać, spoko. Mam nienormowany czas pracy, uhuuu!!! Daj tylko znać na hube@poczta.fm (tel. 694.544.722) i możemy jechać.

Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 07, 2007 7:20 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sty 15, 2007 12:14 am
Posty: 1073
Lokalizacja: Krosno
consi ma ADV i zastanawia sie nad v stromem :) no ładnie.... :) ja miałem kupić v stroma ale wybrałem transalpa bo jakoś tak sie wydawał wytrzymalszy... Teraz napewno bym kupił v stroma :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 08, 2007 12:46 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): N lut 04, 2007 12:26 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Poznań
Może keidyś się gdzieś razem wybierzemy to na kilka km możemy się zamienić. jeszcze nawet nie siedziałem na Viadrze, choć zakładam że jest podobny do Stroma.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 08, 2007 1:20 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sty 15, 2007 12:14 am
Posty: 1073
Lokalizacja: Krosno
Mi v strom nie przypomina turystycznego enduro bo zawsze wydawał mi sie niski... jednak nie jest chyba niski skoro mój kolega nie dosięga do ziemi:) niby wysokość siedzenia podoba jak w varadero ale ogólnie V strom nie jest to motocykl którym wygodnie sie jedzie na stojąco.... Pozycja bardziej sportowego motocykla aczkolwiek duzo ludzi jeździ turystyke off na stromach


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 08, 2007 1:38 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): N lut 04, 2007 12:26 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Poznań
Prawda, próbowałem "na stojaka" :) w ostatnią sobotę na starej kostce brukowej za miastem. Na stojąco, bo dupę mi wytrzęsło solidnie i przyznam, z moimi 197 cm wzrostu, komfortu raczej nie ma... heh Choć może to kwestia przyzwyczajenia. Do tego osłony na dłonie w jeździe na stojąco mi przeszkadzają, ale jak wstanę ze swoimi prawie 2m wzrostu to ponoć wyglądam przerażająco, jakbym miał sie właśnie wybijać do skoku heh :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 11, 2007 12:16 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 8:59 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Ustroń
Witam
Zależy dla kogo jest za niski i źle się jeździ na stojąco. Ja mam 169cm i Sztorm szkolił mnie jak cholera :D
Najpierw kupiłem gmole później obniżyłem tył, a jak mi światła waliły po koronach drzew to opuściłem go na lagach ok 2,5cm. I teraz mam motorek prawie na miarę. Na stojaka jeździ się OK. Jężeli masz problem przy Twoim wzroście możesz podnieść kierownicę przecież są takie akcesoria.
Ja mimo tego że muszę uważać żeby mi noga przy zatrzymaniu nie trafiła na dziurę w asfalcie jestem bardzo zadowolony.
Faktycznie Strom nie sprawdza sie jako moto terenowe ale jak ktoś chce z niego zrobić dromadera to też są odpowiednia akcesoria.
"Młody" - Trampek to też bardzo fajny sprzęcik ale na nim to już wcale nie dostałem do podłoża :D
Pozdrawiam i życzę jak najszybszej Wiosny


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 11, 2007 12:30 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
nie czekajmy do wiosny skoro nawet kaleki już jeżdżą w taką pogodę ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 11, 2007 12:47 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
rozwiazanie jest proste: trampek dla jednej osoby + progresy na przód i może jeździć z GS-ami :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 30 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL