Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:31 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 6   [ Posty: 85 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: N lis 22, 2009 4:32 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 8:59 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Ustroń
TomekW napisał(a):
Pit_990S napisał(a):
Kufry kuframi, ale pamiętaj o osłonie pod silnik. Chłodnica i filtr oleju są bezpośrednio narażone na uderzenie wszystkim, co wypada spod przedniego koła. Warto się zabezpieczyć.

I tu pomyliłeś mnie z kol Pit 990S który proponował płytę pod silnik ale nie "moją" :x

TomekW napisał(a):
Letko b.szanuje Twoje podejszcie do moto ... ale ja pracowalem to tu to tam ... i czy warto na pralke wydać 1500pln ... jak mozna 700??? ... pewnie ta za 700 sie zepsuje po 5 latach .. a ta za 1500 nie tylko po 6 .... ale za 5 znowu kupisz za 700( ) i mas nówkę ( bez rys i zadowolenie ) a nie preweta za 1500 .. przestarzaly sprzet ..:-) ... to samo z kuframi ... chociaż Ty Letko to wirtuoz v-stromowy... ale jak prewety mozna kupic po 220 pln . boczne ... to po co placić wiecej a można co rok wymieniać .


Taniej zawsze można widziałem jak koleś na kufry boczne zaadoptował spłuczki do WC . Plastikowe tanie i ładowane z góry :D możesz zmieniać co 2 miesiące POLECAM!! :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: N lis 22, 2009 9:34 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 10:03 pm
Posty: 137
jeżeli jeździ ci się lepiej bez kufrów bocznych to pakuj drugiemu swoich bagaży tylko weź ze sobą kartę i kupuj wszystko na miejscu. Jeżeli twoja opinia miała dotyczyć pierwszej części wątku to odpowiedz z cytatem a nie piszesz od czapy. Końcowa część wątku dotyczy kufrów alu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: N lis 22, 2009 10:56 pm 
Początkujący

Dołączył(a): N lip 20, 2008 9:12 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Wawa
tylko daj namiar na te łubianki ... a od czapy ... coś tam o czapce też pisałem .. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: Pn lis 23, 2009 7:23 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N sty 20, 2008 6:35 pm
Posty: 358
Lokalizacja: Warszawa
Tomeczku siakoś tak czytam twoje posty jako zainteresowany niniejszym działem, i z przykrością stwierdzam że nie wnoszą kompletnie nic ciekawego do dyskusji,a na dodatek trudno czyta się twoje wypowiedzi,choć trzeba ci przyznać że ruch się zrobił w temacie.
Z tym że weź pod uwagę ,że jak ktoś już poświęca swój czas i odwiedza to forum,to chciałby odrobinę merytoryki i konkretów a nie bełkotu w stylu nasza klasa.Chłopie my też lubimy alko,ino z umiarem :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: Pn lis 23, 2009 8:17 pm 
Początkujący

Dołączył(a): N lip 20, 2008 9:12 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Wawa
slajder napisał(a):
Tomeczku siakoś tak czytam twoje posty jako zainteresowany niniejszym działem, i z przykrością stwierdzam że nie wnoszą kompletnie nic ciekawego do dyskusji,a na dodatek trudno czyta się twoje wypowiedzi,choć trzeba ci przyznać że ruch się zrobił w temacie.
Z tym że weź pod uwagę ,że jak ktoś już poświęca swój czas i odwiedza to forum,to chciałby odrobinę merytoryki i konkretów a nie bełkotu w stylu nasza klasa.Chłopie my też lubimy alko,ino z umiarem :mrgreen: :mrgreen:


no co jak co ale ostatnie posty "merytorycznie " chyba były ok .. :roll: więc zdziwiony jestem ... ruch się zrobił .. w końcu to sezon ogórkowy ... więc nie rozumiem tej nagonki .. :twisted: chociaż mi się podoba bo coś się dzieję .. :lol: ale jak mi ktoś jedzie :
"a tak na marginesie to jak ciebie nie stać na nowe kufry i TO ZACHOWAJ TO DLA SIEBIE niedorzeczne uwagi. Jak dla mnie to możesz sobie zamontować do motocykla łubianki będzie taniej bo po 1 zł za sztukę." ..... to co mam zachowac swoja opinię dla siebie?? i nie pisać ... bo co ... bo gość ma inne zdanie co do kufrów na sztormiaka ?? a nawet sztormiaka nie ma ... ?? :P a może w temacie: KUFRY BOCZNE DO DL650 .JAKIE POLECACIE ?, ktos skorzysta z mojej opinii.. :idea: :D w sumie to szkoda że tu wszedłem ... bo tydzień temu pozbylem sie sztorma ... :( z jakimś tam żalem .. bo dobre moto ... więc tyle dziś ... ale na jakieś polemiki odpowiem ... :-) ( Mój "brat" prowadzi jeden ze sklepów z akcesoriami motocyklowymi i ciuchami ... i sprzedac moze mi wszystko ... doradzić też ... boczne prewety na rok czy 2 są dobre .. to nie tylko moja opinia ... a przy paciaku .. płaczu nie ma i za 220pln(detaliczna) .. zakladasz nówke boczny i śmigasz dalej ... ( no chyba że ktoś pare razy do roku nie moze znieśc "brzydkiego taniego kuferka " ... ale to już inny temat ..) co innego top cace ... z nim się jezdzi caly czas( :D ) i tu z nikim nie bede polemizowal ze musi byc ladnie dobrze itp .. ( mialem maxie ze swiatlami stop polecam .) drugi raz piszę że dzis tyle ... :wink: ale mam chyba znowu wene ... tylko dealer ten sam.. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: Pn lis 23, 2009 8:33 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N sty 20, 2008 6:35 pm
Posty: 358
Lokalizacja: Warszawa
TomekW napisał(a):

nw sumie to szkoda że tu wszedłem ... bo tydzień temu pozbylem sie sztorma ... :( z jakimś tam żalem .. bo dobre moto


tu się wchodzi ,bo są ... ludzie którzy realizują swoje marzenia o podróżach motocyklowych po całym świecie,z tego czerpie się wiedzę,doświadczenie i pasję,a następnie przenosi na własny grunt.
Całą resztę znajdziesz na http://www.forum.gazeta.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: Pn lis 23, 2009 10:17 pm 
Początkujący

Dołączył(a): N lip 20, 2008 9:12 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Wawa
slajder napisał(a):
TomekW napisał(a):

nw sumie to szkoda że tu wszedłem ... bo tydzień temu pozbylem sie sztorma ... :( z jakimś tam żalem .. bo dobre moto


tu się wchodzi ,bo są ... ludzie którzy realizują swoje marzenia o podróżach motocyklowych po całym świecie,z tego czerpie się wiedzę,doświadczenie i pasję,a następnie przenosi na własny grunt.
Całą resztę znajdziesz na http://www.forum.gazeta.pl



z podróży na moto nie zaniecham mam nadzieję nigdy ( mam jeszcze drugie moto ... a stroma sprzedałem bo mam plan na podróże po Europie w szybszym tempie .( no tu gdzie można i jest nieciekawie widokowo czyli autostrady .) no i za 3 moto to by mnie żona objechała.. :D a motocykliśći jak i w innych grupach społecznych są rózni ... chociaż na moto jak jada to bardziej ludzcy a normalnie w życiu to jak wszyscy :? ... ale to juz poza tematem ... :) więc będę pewnie gdzieś tam pisał na tym forum ... ale juz nie w dziale v-strom ... oczywiście jak dokończymy tą miłą dyskusję (może na wiosnę :wink: ) . a co do doświadczenia.. to właśnie się moim podzieliłem ..a i to z łubiankami rozważę :idea: :D a moze jeszcze nie raz pojedziemy gdzies razem ... kto wie.. a swoja drogą forum/gazeta.pl też jest ok :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: Cz gru 03, 2009 12:10 am 
Początkujący

Dołączył(a): N lip 20, 2008 9:12 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Wawa
no i po ciszy znowu piszę ...:-) :D bo temat umiera .. a było tak ciekawie :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: Pt gru 11, 2009 10:56 am 
Świeżak

Dołączył(a): Pn kwi 06, 2009 8:32 am
Posty: 14
Witam

Ja mam centralny KAPPA E46 natomiast boczne zakupiłem łącznie ze stelażem
od PANCERNIKA i jestem bardzo bardzo zadowolony.
Oczywiście mówię tu o kufrach bocznych aluminiowych

Pozdrawiam

Szymon


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: Pn lut 01, 2010 2:20 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 10:30 am
Posty: 101
Lokalizacja: Kraków
Pancernik kontra Trax

[ img ]

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 6   [ Posty: 85 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL