Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:59 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 14   [ Posty: 206 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: So wrz 19, 2009 11:14 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sty 15, 2007 12:14 am
Posty: 1073
Lokalizacja: Krosno
Dopiero teraz przeczytałem całość od pierwszej strony... Zajęło mi to dużo czasu ale było warto. Nie spodziewałem się że podczas takiego wyjazdu może zajść taka sytuacja. Jesteś bardzo odważny, poradziłeś sobie w trudnej chwili, a byłeś sam.

Wiadomo że jak jedzie się we dwoje powinno wracać się we dwoje, jednak to są sprawy chłopaków i nie nam to oceniać.

Jeszcze raz wielkie gratulacje dla obu a dla Maxa szczególnie za stalowe nerwy i sporą odwagę. Czyając Twoje posty które pisałeś z Casablanki stwierdziłem że nawet zaczęło Ci się tam podobać :) do wszystkiego trzeba podchodzić z humorem i na luzie (w miarę możliwości:).

Powoli przymierzam się do ADV jednak takie przygody delikatnie mówią nie... Zobaczymy co to będzie ale wiem też że nawet Beemer zamierza przesiąść się na KTM... No ale to już lekki offtopic.

Szczerze gratuluję.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: N wrz 20, 2009 9:15 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Wt lut 13, 2007 10:21 pm
Posty: 49
Lokalizacja: Wrocław
Przez cały czas trwania opisywanej przygody śledziłem tylko kącik "Relacje z podróży", dlatego umknął mi wątek w DAKARZE więc nie byłem na bieżąco. Dziś przeczytałem wszystko jednym tchem i chylę czoła przed chłopakami, bo spełnili swoje marzenie.
Nie mam zamiaru brać udziału w dyskusji na temat : " kto kogo zostawił i czy miał do tego prawo" . Przypomnę Wam tylko przytaczany często na forum kultowy " Long Way Round". Tam też chłopaki
( skądinąd bardzo dobrzy przyjaciele) mieli siebie po pewnym czasie dosyć. A mieli ze sobą telefony satelitarne, samochody supportu i możliwość wysłania zepsutego motocykla do Europy. Trudy podróży, kłopoty techniczne , a przede wszystkim ograniczenia finansowe amatorów , za którymi stoją tak naprawdę tylko oszczędności ich i rodziny wystawiają na próbę niejeden team. Dlatego umiar w słowach, a zwłaszcza w komentarzach ludzi nie będących w centrum sprawy należy uznać za cnotę. Łatwo mówić : "Ja bym tak nigdy nie zrobił" klikając w klawiaturę obok której stoi butelka piwa.

Składam wyrazy podziwu dla Maxa za hart ducha wbrew przeciwnościom i gratuluję przygody.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: Pn wrz 21, 2009 9:44 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
korabl napisał(a):
Przez cały czas trwania opisywanej przygody śledziłem tylko kącik "Relacje z podróży", dlatego umknął mi wątek w DAKARZE więc nie byłem na bieżąco. Dziś przeczytałem wszystko jednym tchem i chylę czoła przed chłopakami, bo spełnili swoje marzenie.
Nie mam zamiaru brać udziału w dyskusji na temat : " kto kogo zostawił i czy miał do tego prawo" . Przypomnę Wam tylko przytaczany często na forum kultowy " Long Way Round". Tam też chłopaki
( skądinąd bardzo dobrzy przyjaciele) mieli siebie po pewnym czasie dosyć. A mieli ze sobą telefony satelitarne, samochody supportu i możliwość wysłania zepsutego motocykla do Europy. Trudy podróży, kłopoty techniczne , a przede wszystkim ograniczenia finansowe amatorów , za którymi stoją tak naprawdę tylko oszczędności ich i rodziny wystawiają na próbę niejeden team. Dlatego umiar w słowach, a zwłaszcza w komentarzach ludzi nie będących w centrum sprawy należy uznać za cnotę. Łatwo mówić : "Ja bym tak nigdy nie zrobił" klikając w klawiaturę obok której stoi butelka piwa.

Składam wyrazy podziwu dla Maxa za hart ducha wbrew przeciwnościom i gratuluję przygody.


Mądry człowiek..:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: Pn wrz 21, 2009 4:07 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
albo nie lubi piwa ;)
zartowalem, znam Marka i to bardzo przyzwoity i madry czlowiek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: Wt wrz 22, 2009 10:28 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 11:20 pm
Posty: 274
Lokalizacja: Wrocław
Świetna wyprawa i foty! Fajnie się też czytało relacje, jak dobry serial w odcinkach ;) Gratulacje!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: Pn paź 05, 2009 8:43 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 10:57 am
Posty: 94
Jestem pod wrazeniem! Szczegolnie ze w czerwcu wyruszamy do Gambi i bedziemy jechac ta sama trasa co Wy! Czekam na relacje i z checia skontaktuje sie z Wami aby posluchac rady osob, ktore juz tam byly!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: Pn paź 05, 2009 8:44 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz wrz 18, 2008 7:48 am
Posty: 1313
Lokalizacja: Gliwice/Szczyrk
buba6 napisał(a):
Jestem pod wrazeniem! Szczegolnie ze w czerwcu wyruszamy do Gambi i bedziemy jechac ta sama trasa co Wy! Czekam na relacje i z checia skontaktuje sie z Wami aby posluchac rady osob, ktore juz tam byly!


Bez urazy - do powitalni marsz :!: :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: Pn paź 05, 2009 9:37 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr wrz 03, 2008 7:55 pm
Posty: 522
Lokalizacja: Trzebnica
buba6 napisał(a):
Jestem pod wrazeniem! Szczegolnie ze w czerwcu wyruszamy do Gambi i bedziemy jechac ta sama trasa co Wy! Czekam na relacje i z checia skontaktuje sie z Wami aby posluchac rady osob, ktore juz tam byly!

Pytaj o co chcesz. Kierunek świetny. Do Gambii nie dojechaliśmy, choć był taki pomysł. Wcale nie jest to taka ciężka podróż jak się wydaje, ale widoki przepiękne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: Pn lis 16, 2009 11:15 pm 
Początkujący

Dołączył(a): So paź 31, 2009 9:43 am
Posty: 19
Lokalizacja: Budzów Kolonia
Pardonsik Panowie, ale czy nastąpił jakiś ciąg dalszy? Tzn jakieś obiecane foty i relacja. A może coś mi umknęło :? :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: Pn lis 16, 2009 11:33 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So sie 02, 2008 9:12 pm
Posty: 1572
Lokalizacja: Polska
orion-2 napisał(a):
Pardonsik Panowie, ale czy nastąpił jakiś ciąg dalszy? Tzn jakieś obiecane foty i relacja. A może coś mi umknęło :? :mrgreen:


Oj umkło i to dużo :D :
http://www.advrider.pl/viewtopic.php?f=2&t=3934

http://www.advrider.pl/viewtopic.php?f=2&t=3944


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: Pn lis 16, 2009 11:54 pm 
Początkujący

Dołączył(a): So paź 31, 2009 9:43 am
Posty: 19
Lokalizacja: Budzów Kolonia
Serdeczne dzięki.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 14   [ Posty: 206 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL