Teraz jest Pt mar 29, 2024 2:55 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 35 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Uwaga na oszusta- sprzedawce V-stromów 650...a moze i innych
PostNapisane: N maja 31, 2009 4:53 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 10:24 pm
Posty: 241
Lokalizacja: Warszawa
Witam,

być może niektórzy na forum wiedzą, że od dłuższego czasu poszukuje dla siebie Dl-a 650 ponieważ dzięki NIM i ich cennym radom i wskazówkom zapewne zaoszczedziłem wielu kłopotów i pieniażków nie dając sobie wcisnać żadnych szrotów ale jak na razie po 2 m-cach poszukiwań i ok. 2 tys. przejechanych w puszce km. na ogledziny moto nadal jestem bez dwukołowca:-(
Jednak ostatnio na OtoMoto natknałem się na- nie można powiedzieć inaczej- oszusta działającego tam, który oferował bezwypadkowe 650 niby okazyjnie sprowadzone z Anglii zarejestrowane w Polsce z dostawie przez kuriera.
Były to te ogłoszenia:
http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1308428
http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1244517
Pokrótce- w ogłoszeniu nie było żadnego tel. ani namiarów na sprzedawce a po wysłaniu maila z prośbą o kontakt dostawalismy takie info z maila od niby Polako-Angola Artura Matyuszewskiego
"Dziekujemy za skontaktowanie sie ze mna w motocyklu. Przykro mi, nie moglem odpowiedziec wczesniej. Motocykl jest w idealnym stanie, motocykl nigdy nie byl upuszczony lub uszkodzony, motocykl nie ma zadnych podstaw, silnik dziala wspaniale. Ja mieszkam w Londynie, Motocykl znajduje sie w Londynie, czy moge wyslac motocykl w Polsce. Zaplacic wszystkie koszty transportu.Po odebraniu motocykl do domu, masz 7 dni na sprawdzenie motocykl i jezeli cos nie jest wygodne mozesz wyslac motocykl z powrotem do mnie w Londynie i zaplacic za wszystkie koszty transmisji.Powiedz mi, jesli jestes zainteresowany kupic motocykl."
:arrow:
Kolejny mail w przypadku wyrazenia zainteresowania wygladał tak:
Tak motocykl jest zarejestrowany w Polsce. Motocykl posiada dokumenty Polsce. Bedziesz wyslac platnosc do transportu spólki. Transport firma trzymaj platnosci do momentu otrzymania motocykla. Po otrzymaniu motocykla masz 7 dni na sprawdzenie i badanie motocykla i jesli nie sa spelnione temat motocykla transportu firma daje pelny zwrot pieniedzy. I beda placic wszystkie podatki transportu.
I trzeba swoje imie, nazwisko i adres, aby mozna bylo wyslac motocykla do Polski jutro."
:arrow: Oczywiścię żadnego adresu gościa ani nr tel .nie dostawało sie mimo próśb zanim nie wysłało kasy...
Mam nadzieje, że nikt się na to nie nabrał....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 31, 2009 7:52 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N sty 20, 2008 6:35 pm
Posty: 358
Lokalizacja: Warszawa
nie uwierzycie ale parę lat temu mój kolega naciął się na takiego palanta tyle że ze stanów,
miała być roczna fjr,piękna idealna skusił się bo miał wysłać 4 tysie,dla niego na szczęście tylko cztery
,bo na brak kasy nie narzeka.Gość zadawał sobie na tyle trudu ,że mailował skany papierów włącznie z schipingiem,
moto nie doszło do tej pory,pewnie posłał Kurskiem i dla tego


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 01, 2009 2:11 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Wt sty 20, 2009 1:23 pm
Posty: 20
Lokalizacja: Gdynia
Koledzy to jest stary patent. Gość siedzi pewnie gdzieś w Turcji albo we Wschodniej Europie i wystawia takie cuda.
Liczy na "łosia". Temat przerobiony na forum ATV.
Nie warto nawet myśleć o takich sprzętach.
To się bardzo źle skończy. NIE POLECAM.
Poza tym sprzedający używa translatora i dlatego pisze niegramatyczne brednie. Generalnie bardzo śliski temat.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 01, 2009 4:57 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Pt maja 29, 2009 7:14 am
Posty: 45
Lokalizacja: Brzesko
Arti - mogę polecić Ci człowieka który w zeszłym roku przywiózł mi DL-650 z UK. Sprzęt był przez niego przetestowany u sprzedającego (ebay) i dostarczony w profesjonalnie przygotowanym do transportu mtocykli furgonie. Cena moto była na tyle atrakcyjna, że mógł go w Polsce sprzedać z dużo większym zarobkiem niż prowizja za usługę. Jeśli jesteś zainteresowany to daj znać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 01, 2009 4:58 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Pt maja 29, 2009 7:14 am
Posty: 45
Lokalizacja: Brzesko
fanwee napisał(a):
Arti - mogę polecić Ci człowieka który w zeszłym roku przywiózł mi DL-650 z UK. Sprzęt był przez niego przetestowany u sprzedającego (ebay) i dostarczony w profesjonalnie przygotowanym do transportu mtocykli furgonie. Cena moto była na tyle atrakcyjna, że mógł go w Polsce sprzedać z dużo większym zarobkiem niż prowizja za usługę. Jeśli jesteś zainteresowany to daj znać.


zapomniałem dodać, że gość jest czynnym motocyklistą


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 01, 2009 9:20 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 10:24 pm
Posty: 241
Lokalizacja: Warszawa
KWINTO napisał(a):
Koledzy to jest stary patent. Gość siedzi pewnie gdzieś w Turcji albo we Wschodniej Europie i wystawia takie cuda.
Liczy na "łosia". Temat przerobiony na forum ATV.
Nie warto nawet myśleć o takich sprzętach.
To się bardzo źle skończy. NIE POLECAM.
Poza tym sprzedający używa translatora i dlatego pisze niegramatyczne brednie. Generalnie bardzo śliski temat.


Gdyby to jeszcze był "zagraniczniak" to pół biedy- może liczył na naiwnych Słowian- jednak mam 99,9% pewności, że to był Polak, dlatego to napawa mnie jeszcze większym wstrętem dla takich ludzi :evil:
Korespondowałem z nim też po angielsku i nie sprawiał wrażenia, żeby władał tym jezykiem biegle, ponadto motocykle faktycznie były zarejestrowane w Polsce :arrow: a przynajmniej miały polskie blachy na fotkach- jednak z zamazanymi nr ale gdy sie tylko na Allegro lub gdziekolwiek indziej pojawia to na pewno poinformuje, żeby ich unikać- zapamiętałem je dobrze :arrow: ponieważ nawet na fotach było widać, ze były "dzwonione" a co najmniej "ślizgane" i naprawione niskim kosztem byle jak...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 01, 2009 9:30 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 10:24 pm
Posty: 241
Lokalizacja: Warszawa
fanwee napisał(a):
Arti - mogę polecić Ci człowieka który w zeszłym roku przywiózł mi DL-650 z UK. Sprzęt był przez niego przetestowany u sprzedającego (ebay) i dostarczony w profesjonalnie przygotowanym do transportu mtocykli furgonie..


Dzięki fanwee- nie mówię NIE natomiast w tej chwili mam już cos wstępnie zarezerwowanego jednak, do czasu oględzin (zapewne w tym tyg.) nie mogę powiedzieć, że nadal szukam, bo sprzet wyglada korzystnie i rozmowy ze sprzedawca również napawają optymizmem natomiast może się okazać na miejscu, że znowu jest to jakaś "mina" :arrow: Ponadto gdyby ten upatrzony znowu okazał sie niewypałem to mam już 2 następnę w kolejce do oględzin z czego 1 już wstępnie oglądałem zaś druga oferta jest na 100% super tylko niestety dość droga więc zobaczymy... bo nie wiem czy zgromadzę taki budżet :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 02, 2009 6:50 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 3:10 pm
Posty: 310
Lokalizacja: Piaseczno
Kupuj Arti sztorma bo Ci sezon ucieka... Powodzenia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 02, 2009 6:56 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 10:24 pm
Posty: 241
Lokalizacja: Warszawa
MaG napisał(a):
Kupuj Arti sztorma bo Ci sezon ucieka... Powodzenia!

Kumpel powiedział mi "idź na zywiol biorz co jest i co ma byc to bedzie" :P

Trzebaby chyba tak zrobic tyle, że ja jak widze takie "okazje" jak na Allegro to mi sie czerwona lampka zapala :(
Ale i tak jestem lepszy od któregoś kolegi z forum, który szukał sprzeta 2 lata; ja dopiero 2-gi m-c :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 02, 2009 6:57 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr paź 01, 2008 8:40 am
Posty: 1438
Lokalizacja: Warszawa
MaG napisał(a):
Kupuj Arti sztorma bo Ci sezon ucieka... Powodzenia!


Byle z głową, byle z głową, żeby się sk........syn :evil: jeden z drugim nie miał z czego cieszyć


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 02, 2009 7:01 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 10:24 pm
Posty: 241
Lokalizacja: Warszawa
JakubGS napisał(a):
MaG napisał(a):
Kupuj Arti sztorma bo Ci sezon ucieka... Powodzenia!


Byle z głową, byle z głową, żeby się sk........syn :evil: jeden z drugim nie miał z czego cieszyć


O to także mi chodzi ale głównie o bezpieczeństwo moje i pasażerki...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 02, 2009 9:42 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 9:56 pm
Posty: 147
Lokalizacja: Lubuskie
nie wiem czy wspominalem ale sciagam moto z UK. Swojego tez z tamtad przytargalem. Jak chcez to moge Ci zdjac pojazd pewny.

Mam na oku K7 GT pelna opcje w dobrej kasie. Dodatkowo , co chwile mam jakies nowe propozycje.

Daj znac czy byls bys zainteresowany. Nie bede nic dokladal i oddam w cenie zakupu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 02, 2009 10:00 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 10:24 pm
Posty: 241
Lokalizacja: Warszawa
RaY napisał(a):
nie wiem czy wspominalem ale sciagam moto z UK. Swojego tez z tamtad przytargalem. Jak chcez to moge Ci zdjac pojazd pewny.

Mam na oku K7 GT pelna opcje w dobrej kasie. Dodatkowo , co chwile mam jakies nowe propozycje.

Daj znac czy byls bys zainteresowany. Nie bede nic dokladal i oddam w cenie zakupu.


Dzieki Ray, widziałem Twojego na Alledrogo- przyznaje, wypasiony sprzet jednak kwota poza moim zasięgiem...jakbyś miał coś w ok. 18tys. to mozesz podesłać na priv.
Ja obecnie jak pisałem mam wstępna rezerwacje na moto do czasu ogledzin i w weekend najpóźniej bedę wiedział czy go kupiłem czy nadal szukam...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 02, 2009 10:09 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 9:56 pm
Posty: 147
Lokalizacja: Lubuskie
OK jak bedziesz szukac to daj znac. Znajde wypas do 18 :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 02, 2009 11:33 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt lut 08, 2008 1:43 pm
Posty: 138
Lokalizacja: Poznań/Złotów
a w jakich cenach masz te dlki? cos taniej niz 18 masz? podeslij jakies linki zdjecia dane na prv


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 35 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL