Teraz jest Pt mar 29, 2024 12:28 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Quick Lock - z czym to się je ? jakaś elektryka ?
PostNapisane: Pt mar 13, 2009 1:04 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 11:19 am
Posty: 3848
Lokalizacja: Zalesie Górne
jak to jest z tym rodzajem mocowania tankbaga ?

wydedukowałem do tej pory, że mocuje się torbę do specjalnego 'ringu' który przykręca się śrubami od wlewu paliwa. To by było w miarę jasne i OK ale zaraz obok zobaczyłem schemat podłączenia tego 'czegoś' do instalacji elektrycznej motocykla...

Ale po co ? I czy można się obejść bez tego ?? Czy jest to jakaś 'opcja' czy integralna część tego rozwiązania ? Tzn. czy ta torba 'trzyma' się na elektromagnes czy jak ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Quick Lock - z czym to się je ? jakaś elektryka ?
PostNapisane: Pt mar 13, 2009 3:36 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
mario33 napisał(a):
jak to jest z tym rodzajem mocowania tankbaga ?

wydedukowałem do tej pory, że mocuje się torbę do specjalnego 'ringu' który przykręca się śrubami od wlewu paliwa. To by było w miarę jasne i OK ale zaraz obok zobaczyłem schemat podłączenia tego 'czegoś' do instalacji elektrycznej motocykla...

Ale po co ? I czy można się obejść bez tego ?? Czy jest to jakaś 'opcja' czy integralna część tego rozwiązania ? Tzn. czy ta torba 'trzyma' się na elektromagnes czy jak ?


Mario torba na zbiornik paliwa o ktorej piszesz to pewnie torba z obcja gniazda 12V..Gdzie mozna podlaczyc jakies urzadzenie np MP3 Player lub GPS..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 26, 2009 4:48 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt sty 09, 2009 1:19 pm
Posty: 302
Lokalizacja: Opolskie
Są dwa rodzaje jedno bez zasilania i drugie z zasilaniem w "podkowie" .
Torby mają różne gabaryty ale we wszystkich na przedniej ściance jest możliwość zamocowania GPS i nnych ustrojstw (nie zasłania zegarów!!!!). W tym wypadku nie musisz martwić się o zasilanie bo masz w torbie, System b. wygodny ja mam bez zasilania bo się pospieszyłem i na początku produkcji systemu nie było "podków" z zasilaniem. Zaleta nie rysuje baku nie przesuwa się w trakcie jazdy łatwo się tankuje, oraz szybko montuje i zdejmuje jeden ruch ręką.np na stacji benzynowej biore GPS i reszte szpeju by nie kusić i niosę jako wygodna torbę, jest opcja na plecy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL