Teraz jest Cz mar 28, 2024 6:27 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 24 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: YZF 450 2011r.
PostNapisane: Śr mar 15, 2017 4:01 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 11:30 am
Posty: 175
Lokalizacja: Ząbki
Emek napisał(a):
SituGS napisał(a):
Sąsiedzi pod blokiem mnie kochają.

Jak już sąsiedzi cię pokochali to uważaj na tych życzliwych aby wyjazd z garażu nie kończył się nagłym przyjazdem mundurowych bo homologacji nie masz.
Na mojej prowincji wskutek nadgorliwości sąsiadów zaczęły się falowe kontrole. Nawet nie kontrole, stoją gamonie w nieoznakowanym i czekają aż chłopaki wracając z jazdy staną pod sklepem uzupełnić płyny. Oczywiście 90% moto takie jak twoje czyli niedopuszczone do ruchu. Kumulacja występuje i nie jest ani tanio ani miło czego oczywiście nie życzę. Dla potomności. Za jazdę pojazdem bez homologacji po drogach publicznych - 500 PLN, za brak OC - chyba kilka tysi na UFG. Ja swoje sprzęty bez homologacji ubezpieczałem. OC kosztuje ze 100 zł ale w razie czego masz spokój przynajmniej z tym.

Kilka tysi to za brak OC w katamaranie, za komarka 670
A jak załatwiłeś OC bez nr rejestracyjnego - w PZU słabo to wychodzi?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: YZF 450 2011r.
PostNapisane: Śr mar 15, 2017 4:30 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Cz wrz 24, 2015 4:43 am
Posty: 297
W PZU właśnie robiłem. OC było wystawione na numer ramy. Robiłem tak dwukrotnie bez problemu. Załatwiałem u agenta.
Masz rację kilka tysi to za auto. Moto jak wspomniałeś 670.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: YZF 450 2011r.
PostNapisane: Śr mar 15, 2017 7:22 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr gru 05, 2007 8:09 am
Posty: 910
Lokalizacja: Biecz
Myślę że macie świadomość że to ubezpieczenie służy tylko w razie kontroli, jeśli wyrządzisz komuś szkodę na drodze publicznej to ubezpieczenie nie działa i lepiej go nie wyciągać. Coś co nie jest dopuszczone do ruchu nie moze poruszać się po drogach publicznych. Możesz zrobić nw ale nie na pojazd tylko osobowe od sportów ekstremalnych, jak używasz crossa na terenie prywatnym i po za drogami publicznymi.
Po drugie jak sie jeździ crossem to się nie zatrzymuje do kontroli a paliwo wozi w plecaku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: YZF 450 2011r.
PostNapisane: Cz mar 16, 2017 8:16 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): Cz wrz 24, 2015 4:43 am
Posty: 297
Adagiio napisał(a):
Myślę że macie świadomość że to ubezpieczenie służy tylko w razie kontroli, jeśli wyrządzisz komuś szkodę na drodze publicznej to ubezpieczenie nie działa i lepiej go nie wyciągać. Coś co nie jest dopuszczone do ruchu nie moze poruszać się po drogach publicznych. Możesz zrobić nw ale nie na pojazd tylko osobowe od sportów ekstremalnych, jak używasz crossa na terenie prywatnym i po za drogami publicznymi.
Po drugie jak sie jeździ crossem to się nie zatrzymuje do kontroli a paliwo wozi w plecaku.

To jakby oczywiste. Ja wykupiłem tylko na przypadek gdybym kogoś trafił latając po krzakach. A w razie próby kontroli to zawsze gaz do dechy :D .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: YZF 450 2011r.
PostNapisane: Cz mar 16, 2017 5:26 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
Emek napisał(a):
Adagiio napisał(a):
Myślę że macie świadomość że to ubezpieczenie służy tylko w razie kontroli, jeśli wyrządzisz komuś szkodę na drodze publicznej to ubezpieczenie nie działa i lepiej go nie wyciągać. Coś co nie jest dopuszczone do ruchu nie moze poruszać się po drogach publicznych. Możesz zrobić nw ale nie na pojazd tylko osobowe od sportów ekstremalnych, jak używasz crossa na terenie prywatnym i po za drogami publicznymi.
Po drugie jak sie jeździ crossem to się nie zatrzymuje do kontroli a paliwo wozi w plecaku.

To jakby oczywiste. Ja wykupiłem tylko na przypadek gdybym kogoś trafił latając po krzakach. A w razie próby kontroli to zawsze gaz do dechy :D .



Crossem sie po drogach nie jeździ... no sorry ale czytając was to smiac mi sie chce.
Odwalajcie se co chcecie, ale nie chwalcie sie publicznie, przynajmniej nie w moim wątku a w dziale Przedszkole.... "gaz do dechy"... chyba łbem o sciane panowie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: YZF 450 2011r.
PostNapisane: Cz mar 16, 2017 6:36 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr gru 05, 2007 8:09 am
Posty: 910
Lokalizacja: Biecz
Jazda na placu przed blokiem to przedszkole.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: YZF 450 2011r.
PostNapisane: Cz mar 16, 2017 7:18 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
Kolego "s***jacy po iglakach" - pieprzenie ze nie zatrzymywac sie do kontroli na crossie to przedszkole, i przez takich pajaców którzy dziduja na wscieklakach przez miasto na wyprutym wydechu normalni motocyklisci spotykaja sie z z opiniami róznymi na swój temat, niesłusznymi bądź co bądź.

Prosze was dwóch o przeniesieniu swej dyskusji o gardzeniu prawem i policją w inne miejsce, to moje pole o moim ... motku które bede tu wychwalał.

Dowidzenia sie! :arrow:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: YZF 450 2011r.
PostNapisane: Cz mar 16, 2017 7:33 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Cz wrz 24, 2015 4:43 am
Posty: 297
Cytuj:
pieprzenie ze nie zatrzymywac sie do kontroli na crossie to przedszkole, i przez takich pajaców którzy dziduja na wscieklakach przez miasto na wyprutym wydechu normalni motocyklisci spotykaja sie z z opiniami róznymi na swój temat, niesłusznymi bądź co bądź.

I to mówi gość latający full crossem bez homologacji pod blokiem na osiedlu.
[ img ]
Już się zwijam i więcej nie pojawiam bo życia szkoda na dyskusję z gościem którego słowa przeczą czynom.Baw się dalej zdrówka życzę. Głównie psychicznego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: YZF 450 2011r.
PostNapisane: Cz mar 16, 2017 7:53 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
To nie była droga publiczna :D A własciciel terenu nie ma nic przeciwko, to warsztat samochodowy który jest obok. Po czyms takim to moge sobie do woli kółka robic.
Zauwazacie róznice? No, to pa!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 24 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL