Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:06 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 5   [ Posty: 65 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: N kwi 12, 2015 8:28 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Śr paź 06, 2010 1:28 pm
Posty: 155
Lokalizacja: podlaskie supraśl
jest pewne że jeżeli dojdzie do ekscesów z udziałem polskich motocyklistów, to o wyprawach na wschód będzie można zapomnieć na wiele długich lat, raczej rozsądnie byłoby im zapewnić jakąś ochronę, asystę itp.Po prostu przypilnować by towarzystwo nie rozlazło się ,zrobić tak jak robią Rosjanie z polskimi ciężarówkami ,wziąć ich w konwój ,płatny od granicy do granicy, 24 h na przejazd i po problemie ,z powrotem identycznie , bez tłumaczenia dlaczego i poco tak to oni chcą przejechać ... :idea:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: N kwi 12, 2015 8:31 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
tir-mechanik napisał(a):
jest pewne że jeżeli dojdzie do ekscesów z udziałem polskich motocyklistów, to o wyprawach na wschód będzie można zapomnieć na wiele długich lat, raczej rozsądnie byłoby im zapewnić jakąś ochronę, asystę itp.Po prostu przypilnować by towarzystwo nie rozlazło się ,zrobić tak jak robią Rosjanie z polskimi ciężarówkami ,wziąć ich w konwój ,płatny od granicy do granicy, 24 h na przejazd i po problemie ,z powrotem identycznie , bez tłumaczenia dlaczego i poco tak to oni chcą przejechać ... :idea:



Kuźwa, to nie jest stado baranów ze trzeba im pastuchów posyłać...

Zostawcie ich w spokoju, niech se jadą. A od porządku jest policja i niech reaguje wtedy, jak cos bedzie sie działo. Póki jest spokojnie, droga wolna!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 12, 2015 8:52 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 6:19 am
Posty: 198
Lokalizacja: Zgierz
Situ- Głos rozsądku!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: N kwi 12, 2015 10:39 pm 
Początkujący

Dołączył(a): N mar 22, 2015 10:17 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Hard River
zapewne ...

Strach czy rozsądek ? ... co za różnica ...


SituGS napisał(a):
Sorry Wodzu, ale rozumu to Ci troche brak.

Taki kozak jestes to idz i sie z nimi lej.



to że rozumu mi brak to już wiem od dawna Stary . Dlatego to właśnie podziwiam takich jak ty , co to rozum mają i go używają do odróżniania . Motocyklistę od oszołoma na motocyklu , a Turystę od Podżegacza .

SituGS napisał(a):
Pokrzyczeć na forum to każdy umie, a jak chcesz wojny to rusz na nich, zobaczymy kto skonczy z limem pod oczami. I prosze o jakiś film z tej bójki, chce widzieć jak tych ruskich sam okładasz :lol:


Misiu a gdzie ja chcę wojny ? Weź mnie nie wkur..@j może co ? Nie wkładaj mi w usta jakichś pierdół , O.K ?

Nie pozwalanie na robienie ekscesów nie jest prowokowaniem ! Taki z ciebie rozumniak a nie łapiesz . To może wypadało by zacząć jeszcze analizować to co się tym rozumem próbuje ogarniać ?

SituGS napisał(a):
P.S. - skad sie tacy ludzie biorą?


tzn jacy ? Inni niż ty ? Ano demokracja nastała Synek ! Jednakowe zdanie to relikt przeszłości .Znowu rozumek nie pomaga , czy raczej ten niski pan do jakiego mnie porównujesz , to jednak twój kolega nie mój ?

SituGS napisał(a):
Jeśli grupa zacznie szumiec, wtedy policja powinna się tym zajac, spałować i pozamykać.


I tu Stary pełna zgoda !!! Tylko że to nie zadziała , chyba że masz inne doświadczenia z Polskimi służbami niż ja . No ale może to ja jestem w błędzie bo przecież to ty używasz rozumu a ja to ciemna masa tylko jestem .

Powinni mieć wszelkie zezwolenia na taki grupowy trip ,i to na maksa egzekwowane ! NA MAKSA ! Jakiekolwiek odstępstwo od przepisów , nie ma wjazdu ! Za mało luftu w bocznym kółeczku ? WSZYSCY POD ŚCIANE !!


Ostatnio edytowano N kwi 12, 2015 11:07 pm przez Wódz, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: N kwi 12, 2015 11:04 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
Wódz napisał(a):
zapewne ...

Strach czy rozsądek ? ... co za różnica ...


Ale Ty chłopie bździsz głupoty. Ze niby ja należe do bojących?


Jeśli Wodzu nie wiesz kim jesteśmy, to Ci objasniam bo lekcji nie odrobiłeś.
My cenimy podróże, zwłaszcza te na wschód bo to nas najbardziej kręci!!! Niestety, ku Twojemu niezadowoleniu niejednokrotnie naszym celem jest Rosja.
Wszyscy tu nienawidzimy ruskiej polityki za czasów CCCP. wszyscy jestesmy na nich wqrwieni za Katyń, za łagry, za piekłoszczyka Lenina i Stalina, ale nic nie mamy do tych prostych serdecznych zapitych modr mieszkających tam, którzy witali mnie jak brata kiedy wjechałem motocyklem do Rosji.
I chciałbym zeby tak było dalej. Chce sie przemieszczać po Rosji bez ryzyka, ze trafie na któregoś z tej grupy który postanowi sie zemścić!

Jeśli chcesz sie na nich odegrać, zrób rajd do Rosji w rocznice zdobycia Moskwy przez Polaków, 9 października 1610r. Oczywiscie wyjazd w celach propagandowych!
Zrób relacje, cykaj zdjecia, napisz na forum.
W przeciwnym razie - zamknij sie juz :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: N kwi 12, 2015 11:09 pm 
Początkujący

Dołączył(a): N mar 22, 2015 10:17 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Hard River
nic nie rozumiesz , chyba szkoda gadać ... PA !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Pn kwi 13, 2015 2:12 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Skad tyle nienawisci ..Tylko ignoranci-ktorzy w d.u.p.i.e byli i g.o.w.n.o widzieli moga tak podchodzic do zycia .Przepraszam ze tak ogolnie .Ci co podrozuja po Swiecie wiedza o czym pisze .Kij ma dwa konce.To co proponuje "Wodz" to zwykle bandyctwo charakterystyczne .Nie napisze ..ale mysle ze sie domysli ..Cale szczescie ze jest tutaj wiecej glosow rozsadku ..Np na takiej Niezaleznej .pl juz nie ..Mam nadzieje ze caly ten przejazd Wilkow skonczy sie tylko na wirtualnym napinaniu miesni .I tacy ludzie jak Situ i setki innych beda sie czuli bezpiecznie w swoich wyprawach do Rosji .Bo to piekny i ciekawy kraj ..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Pn kwi 13, 2015 7:47 am 
Początkujący

Dołączył(a): Cz cze 06, 2013 1:23 pm
Posty: 29
Wódz napisał(a):
Myślenie nie jest moją mocną stroną , jestem prostak .


chłopie to jest jedyne co ci wyszło dobrze z twojego pisania. idź za radą situ i zamknij się.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Pn kwi 13, 2015 4:55 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N kwi 13, 2008 8:10 pm
Posty: 721
Lokalizacja: Gdynia
beemer napisał(a):
Mam nadzieje ze caly ten przejazd Wilkow skonczy sie tylko na wirtualnym napinaniu miesni .I tacy ludzie jak Situ i setki innych beda sie czuli bezpiecznie w swoich wyprawach do Rosji .Bo to piekny i ciekawy kraj ..


Popieram!

Pozdrowienia,
D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Wt kwi 14, 2015 7:44 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 23, 2010 3:07 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Okolice KRK
Nie mieszam się w tematy polityczne, tym bardziej nie lubię pisać o takich rzeczach na forach.
Ale jest stare przysłowie, że przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów jeszcze bliżej...
A podczas takich prowokacji zawsze należy trzymać nerwy na wodzy i wszystko co się robi, robić z głową. To jak partia szachów - trzeba być o krok przed przeciwnikiem - a to można osiągnąć jedynie poprzez myślenie, a nie instynktowne reagowanie na jego prowokacje...

No i jeszcze jedno: kijem rzeki nie zawrócisz :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Śr kwi 15, 2015 10:33 pm 
Początkujący

Dołączył(a): N mar 22, 2015 10:17 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Hard River
Coś ruły im mienknom Kozakom .Taki miał być włajaż na kilkaset maszyn , autografy miały być , wizyty w zakładach pracy .

A na dzisiaj deklaruje się ich już tylko kilkunastu a sam ich imć Prezesina już się pismakom tłumaczy jak Dzisiuś z swojej miłości do Stalina i jego następcy .

Wielkie larmo o nic w sumie . Jak tak dalej pójdzie to wcale nikt z nich nigdzie nie pojedzie . Szkoten goten na ten tematen ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Pn kwi 27, 2015 1:47 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Wt mar 10, 2015 2:44 pm
Posty: 36
Dołączam się do opinii normalnych ludzi.
Wodzu - nie znam Cię i w sumie to się cieszę. Nic nie łapiesz i mącisz na tym forum.
W Y P A D.

A normalny kraj - jakim chcemy być powinien właśnie tym się różnić od totalitarnych, że jak coś nie jest niezabronione - to jest dozwolone.
Nie ma żadnego powodu, żeby grupa motocyklistów nie mogła jechać legalnie po drogach!
Nie musimy się zgadzać z ich poglądami, bo od kiedy mamy wolność - to każdy może mieć własne poglądy i nic innym do tego, dopóki nie łamie się prawa.

Naturalnie - ze względu na rozdmuchanie tematu, policja powinna ich jakoś zabezpieczyć i jeśli złamią prawo - no to powinni zostać odpowiednio proporcjonalnie potraktowani. A jak będą napadnięci przez jakichś bezmózgów - to policja powinna zająć się tymi bezmózgami.

Ja też mam nadzieję, że przynajmniej normalni zwykli ludzie w rosji będą nas 'malutkich' traktować normalnie i z wrodzoną im serdecznością. Ja chcę tam jeździć i chcę czuć się tam bezpiecznie - a nie wstydzić się za nasz kraj !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Pn kwi 27, 2015 2:01 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 10:48 am
Posty: 684
Lokalizacja: Deutschland-Coburg
lukiies napisał(a):
... że jak coś nie jest niezabronione - to jest dozwolone.
.....Nie musimy się zgadzać z ich poglądami, bo od kiedy mamy wolność - to każdy może mieć własne poglądy i nic innym do tego, dopóki nie łamie się prawa.



nie znam ani jednego, ani drugiego, ale Lukiies....sam sobie zaprzeczasz, tu tez kazdy moze miec wlasne zdanie....nie musisz akceptowac...ale zaraz "wypad"??? i juz nie chodzi o to, ze tez jeszcze w sumie w korytarzu stoisz....stoicie razem...tolerancji troche... :?: :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Pn kwi 27, 2015 2:10 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Wt mar 10, 2015 2:44 pm
Posty: 36
Zobacz na datę wejścia wodza na forum... Po prostu wyczuwam tu TROLA.

Jestem tolerancyjny dla innych poglądów, ale nie jestem do nawoływania działań jakby nie patrzeć nielegalnych. Mam na myśli - wszędobylskie od wielu dni w różnych środkach masowego przekazu - nawoływanie do nie wpuszczenia grupy ludzi bez legalnych lub formalnych powodów. Oraz co gorsze - nawoływanie do zorganizowania im nieprzyjemności lub wręcz przetrzepania im skóry (choć tego ostatniego wprost to chyba wodzu nie napisał..).

Jak byłem za ostry - sorki. Wg mnie jedna rzecz to mieć i wyrażać własne zdanie, a druga rzecz i z tym mamy tu do czynienia - nawoływać do jakichś nielegalnych działań w stosunku do tych motocyklistów. Situ dobrze to wcześniej ujął w swoich postach. Poglądy takiego wodza toleruje do momentu, jak chce ich lać bez względu na to, czy jadą legalnie czy nie.
Cienka granica wg mnie została przekroczona.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: "Rajd Katyński" ... w drugą stronę, na Berlin
PostNapisane: Pn kwi 27, 2015 2:21 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 10:48 am
Posty: 684
Lokalizacja: Deutschland-Coburg
wg. mnie najlepszym na medialna nagonke, jest brak zainteresowania mediami....kropka.

temat umrze wtedy sam i nikt nie bedzie na nikogo zly...
i oczywiscie, kazdy bedzie mial swoja filozofie, bo tego trzeba pogonic, tamtemu dac w morde..
Cool jest wtedy, gdy jest sie ponad tym wszystkim... :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 5   [ Posty: 65 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL