Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:04 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 41 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: liofilizaty - czy ktos poleca jakies konkretne
PostNapisane: Cz kwi 16, 2015 7:40 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N lis 16, 2014 9:51 pm
Posty: 134
Vilkas napisał(a):
gompka napisał(a):
Też jestem tego zdania - gdzie jestem, tam jem lokalne. Zwłaszcza że jeść lubię. To też okazja, by przywieźć parę nowych przepisów do domu. Ot taki Makłowicz na 2oo ;-)
Zawsze mam jednak jakiś żelazny zapas na wraziebyco. Najczęściej to parę gorących kubków, kostek rosołowych, kilka paczek sucharów wojskowych z kminkiem, parę batonów typu Mars, Twix czy inne. Taka dawka kalorii na przetrwanie. Kiedyś woziłem jakieś puszki z zupami, ale to ciężkie i zabiera dużo miejsca. Lepiej w to miejsce spakować ze trzy-cztery "szczeniaczki" z naszym, polskim trunkiem. Lokalesi często nie chcą pieniędzy za okazaną pomoc, ale tę pamiątkę przyjmą. Taki drobiazg przydaje się też, żeby załatwić sprawę problemową. A knajpa znajdzie się praktycznie wszędzie



Święte słowa :)

PS
...''Zwłaszcza że jeść lubię.''...
No to już wiem czemu ''Gompka''...



a o tym nie pomyslalem :wink:
dzieki wielkie za naprowadzenie :)

temat chyba zamkniety, 2 paczuszki zakupione na W i koniec
dodatkowo dzieki koledze mirkowi zaczalem odchudzac swoje manele

wszystkim wielkie dzieki


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: liofilizaty - czy ktos poleca jakies konkretne
PostNapisane: Cz kwi 16, 2015 8:42 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn cze 11, 2012 11:45 am
Posty: 664
Lokalizacja: Wrocław
@recki napisał(a):

OFT
wrazliwy jestem, nawet bardzo
lubie byc przygotowany byc moze dlatego ze stary jestem i niemrawy
Ty na pewno mlody..... czy zawsze wszyscy musza robic tak jak Ty i Twoi kumple
nabijac sie z "taktycznych" - przygotowanych na nieprzewidziane sytuacje ...

szkoda, ze to forum traci przez wysmiewanie ludzi, korzy chca sie dobrze przygotowac do wypadu...
moze nawet do swojego pierwszego wypadu? hymnnn, pomyslales o tym?
.....
wpisz mnie tam sobie do tych "taktycznych" i omijaj z daleka bo sie jeszcze zarazisz


Och chlopie ale widzę że się przejąłeś ;) jakby co to jestem rocznik 75', ale roczniki nic nie mają do rzeczy ;) połowie chłopaków tutaj już srebrzą się włosy ;)
Tak owszem nabijam się z taktycznych cewlarowych sznurówek, tytanowych kubków itd...
Ale nie martw się, skoro to Twój pierwszy wyjazd to może dorośniesz i nauczysz sie czerpać radochę z przygody, niespodzianek, i pewnej improwizacji ;), nigdy nie przewidzisz wszystkiego i co wtedy wyjazd jest nieudany?
Zadałeś pytanie na forum, połowa ludzi Ci pisze że to nie koniec świata, że warto jadać na miejscu, skoro nie chesz opinii innych niż lubisz, to nie pytaj na forum.
Ale żeby nie było że nie jestem koleżeński, w sklepie internetowym skalnik są co chwilę promocje na towar -30%, - vat, lub 3 produkty w cenie 2, może warto tam kupić jak już będziesz szukał i ważne by dać dużo czosnku ;)

ps. Prowadziłem kiedyś wyjazd 4x4 po Karpatach, po 3 dniach dwóch kierowców stwierdziło że jadą spać do agroturystyki bo muszą wymyć głowę. Reszta ekipy stwierdziła że nie po to jechali 1tkm by spać w agro.
Rano przyjechali do nas (na koordynaty) pachnący panowie z agro i długo żałowali że nie spali z nami na połoninie i rano nie widzili konwersji. To tyle w sprawie wygód i przygód :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: liofilizaty - czy ktos poleca jakies konkretne
PostNapisane: Cz kwi 16, 2015 10:02 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N lis 16, 2014 9:51 pm
Posty: 134
mirek-PD napisał(a):
@recki napisał(a):

OFT
wrazliwy jestem, nawet bardzo
lubie byc przygotowany byc moze dlatego ze stary jestem i niemrawy
Ty na pewno mlody..... czy zawsze wszyscy musza robic tak jak Ty i Twoi kumple
nabijac sie z "taktycznych" - przygotowanych na nieprzewidziane sytuacje ...

szkoda, ze to forum traci przez wysmiewanie ludzi, korzy chca sie dobrze przygotowac do wypadu...
moze nawet do swojego pierwszego wypadu? hymnnn, pomyslales o tym?
.....
wpisz mnie tam sobie do tych "taktycznych" i omijaj z daleka bo sie jeszcze zarazisz


Och chlopie ale widzę że się przejąłeś ;) jakby co to jestem rocznik 75', ale roczniki nic nie mają do rzeczy ;) połowie chłopaków tutaj już srebrzą się włosy ;)
Tak owszem nabijam się z taktycznych cewlarowych sznurówek, tytanowych kubków itd...
Ale nie martw się, skoro to Twój pierwszy wyjazd to może dorośniesz i nauczysz sie czerpać radochę z przygody, niespodzianek, i pewnej improwizacji ;), nigdy nie przewidzisz wszystkiego i co wtedy wyjazd jest nieudany?
Zadałeś pytanie na forum, połowa ludzi Ci pisze że to nie koniec świata, że warto jadać na miejscu, skoro nie chesz opinii innych niż lubisz, to nie pytaj na forum.
Ale żeby nie było że nie jestem koleżeński, w sklepie internetowym skalnik są co chwilę promocje na towar -30%, - vat, lub 3 produkty w cenie 2, może warto tam kupić jak już będziesz szukał i ważne by dać dużo czosnku ;)

ps. Prowadziłem kiedyś wyjazd 4x4 po Karpatach, po 3 dniach dwóch kierowców stwierdziło że jadą spać do agroturystyki bo muszą wymyć głowę. Reszta ekipy stwierdziła że nie po to jechali 1tkm by spać w agro.
Rano przyjechali do nas (na koordynaty) pachnący panowie z agro i długo żałowali że nie spali z nami na połoninie i rano nie widzili konwersji. To tyle w sprawie wygód i przygód :)

Mirek

Potrzebowałem porady jakie 2 worki plastikowego żarcia kupić na W i tyle.
Wywnioskowałes, ze nie bede nic innego jadł i pojechałeś po mnie.

Czego oczekiwałeś? Zreszta nevermind - piątka.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: liofilizaty - czy ktos poleca jakies konkretne
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 4:36 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn cze 11, 2012 11:45 am
Posty: 664
Lokalizacja: Wrocław
pamiętaj o czosnku ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: liofilizaty - czy ktos poleca jakies konkretne
PostNapisane: Pt kwi 17, 2015 6:41 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 16, 2013 7:26 pm
Posty: 408
Dobry ale niestety juz niezyjacy znajomy doktor hab fizyki kwantowej z Wroclawia na tygodniowy wypad pieszy do puszczy zabieral litr spirytusu oraz noz. Wracal caly i zupelnie nie glodny. Mowil, ze smakuja mu jelenie:) Zartowal... Lubil ludzi a oni jego. Mam z kolei kumpla, ktory ma codziennie przy sobie 2 noze, toola, latarke, zapasowe zarowki, baterie, linki, sznurki, apteczke, gpsy, mapy, przewodniki, plany dnia i choroba wie co jeszcze - ale o niego w lesie to bym sie martwil jednak:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: liofilizaty - czy ktos poleca jakies konkretne
PostNapisane: Pt kwi 24, 2015 10:39 am 
Początkujący

Dołączył(a): Pn kwi 13, 2015 9:47 am
Posty: 49
Lokalizacja: Wieluń
Ja bym szedł w stronę batonow energetycznych, lekkie,smaczne i dają mnóstwo energii. Wiem to o tyle, że biegam maratony i nic nie podnosi cię z kolan jak taki baton, a skoro po 30 przebiegnietych kilometrach coś wskrzesza ci siły to musi coś w tym być. Poza batonem małpki z polish vodka :mrgreen: jak sugeruje Gompka i sytuacje W nie powinny być problemem. Batony energetyczne znajdziesz w każdym dekatlonie, biegowym czy necie -jest tego masa. Szerokości


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: liofilizaty - czy ktos poleca jakies konkretne
PostNapisane: Pt kwi 24, 2015 8:49 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Wt wrz 30, 2014 9:58 am
Posty: 30
Lokalizacja: Tarnów
Ja dawniej woziłem różne potrawy w puszkach ale waga...

Od niedawna biorę tylko kabanosy albo inne suszone wędliny... A na miejscu zawsze kupisz czy to jajka do jajecznicy czy chleb czy cokolwiek innego :) Szkoda wozić z pl jak sklepy teraz są wszędzie :) Ewentualnie gorący kubek :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: liofilizaty - czy ktos poleca jakies konkretne
PostNapisane: So kwi 25, 2015 7:40 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N sie 02, 2009 7:18 am
Posty: 775
Lokalizacja: Gliwice
@recki, a Ty z Jackowa czy innego Greenpointa piszesz, bo tak amerykańskim zalatuje w postach ?
:wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: liofilizaty - czy ktos poleca jakies konkretne
PostNapisane: Pn kwi 27, 2015 9:49 am 
Aktywny

Dołączył(a): N lis 16, 2014 9:51 pm
Posty: 134
Adam K1200RS napisał(a):
@recki, a Ty z Jackowa czy innego Greenpointa piszesz, bo tak amerykańskim zalatuje w postach ?
:wink:

raczej Deutsch Schule ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: liofilizaty - czy ktos poleca jakies konkretne
PostNapisane: Pn kwi 27, 2015 9:59 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N sie 02, 2009 7:18 am
Posty: 775
Lokalizacja: Gliwice
Ja, natürlich,
przecież Gelände Strasse na avatarze
:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: liofilizaty - czy ktos poleca jakies konkretne
PostNapisane: Pn kwi 27, 2015 10:49 am 
Aktywny

Dołączył(a): N lis 16, 2014 9:51 pm
Posty: 134
Adam K1200RS napisał(a):
Ja, natürlich,
przecież Gelände Strasse na avatarze
:)

tez :D
chew e najs dej ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 41 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL