Teraz jest Cz mar 28, 2024 7:44 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 30 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ENDURO PANORAMA 2014
PostNapisane: Wt maja 13, 2014 7:06 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 12:46 pm
Posty: 245
http://www.motoclubhaita.ro/db/media/bl ... tory/B.pdf

http://www.motoclubhaita.ro/db/media/bl ... tory/A.pdf


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ENDURO PANORAMA 2014
PostNapisane: Wt maja 13, 2014 7:51 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
No to może ja zacznę ... zacząłem z 351 miejsca prolog , już patałachy zaczopowały pierwszy podjazd , dwadzieścia minut straciłem niestety skończyłem 94-ty , pierwszy dzień już trochę lepiej przyjechałem 37 -my , ale niestety strata z prologu i byłem 49 w generalce ( był plan na pierwszą 50-kę ) w Weteranach ( bo niestety już tak mnie klasyfikują 12-ty ... z soboty na niedzielę lało , w niedzielę lało i odpuściłem z żalem ... ostatni raz przyjechałem przed rajdem tyle wcześniej ... byliśmy już zmęczeni .
Chłopaki dojechali od nas niedzielę , było trudniej niż w sobotę ... jechali 8 godzin . Podobno nie było miejsca na odpoczynek ...
A teraz trochę statystyki z soboty : przez 5,5 godziny nie zszedłem z tętnem poniżej 134 a max ( kilka razy ) 174 ... suma podjazdów 6000 metrów ... było trudniej niż na Regimencie .
Znów było bardzo trudno.... znów za rok trzeba próbować :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ENDURO PANORAMA 2014
PostNapisane: Wt maja 13, 2014 8:51 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt gru 01, 2009 2:15 pm
Posty: 388
Lokalizacja: Gdańsk... chwilowo Norwegia
Nie jest trochę tak, że organizatorzy próbują na siłę pokazać, że potrafią zrobić naj naj najtrudniejszy rajd na świecie? Bo ja rozumiem bardzo trudne techniczne podjazdy, to jest czad, ale jak jest oranie i gotowanie motocykli, gdzie kilkadziesiąt maszyn stoi w korku i nie ma nawet jak przejechać to już słabo mi się wydaje, na jeżdżenie już czasu nie ma.

A no i gratulacje Panowie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ENDURO PANORAMA 2014
PostNapisane: Wt maja 13, 2014 9:20 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Nikt nie ma wpływu na to kto próbuje wystartować ... wielu zdawało się że jeżdżą " enduro " po prologu zostali już w namiotach :wink: pierwszy dzień był super jechałem praktycznie cały czas sam , a jak dopadałem gości wiszących na podjeździe to waliłełem po dziesięciu na raz ... ale skala trudności rośnie ... powinna być jeszcze jedna klasa ...
Nikt nie ma wpływu na pogodę ... gdyby przez tydzień konsekwentnie nie padało nocami , było by dość prosto ... świetnie Mitas Ice dawał radę ...
Druga sprawa takie rajdy tak samo jak " Miszczów Jury " weryfikują wszystkie pierdziele typu 200-ki oraz małe czterosówy , które tam nie maja szans pod niedoświadczonym raiderem .
Mnie to pasuje , Enduro to też taktyka i doświadczenie ... startując prolog , jechałem spokojnie te beleczki na początku ... i mijałem tych co świrowali na nich ... trzeba siły rozłożyć proporcjonalnie , trzeba słuchać swojego organizmu ... wiedzieć kiedy się zatrzymać , kiedy się napić , a kiedy coś zjeść ... żałuję że Gopro zostawiłem ... ale nie było by już czasu na obsługę i wymiany kart i baterii .
Na przyszłość : zapisać się wcześnie żeby jechać prolog w czubie ... potem już pójdzie :wink:
Ciekaw jestem co Diablo ma do powiedzenia ... :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ENDURO PANORAMA 2014
PostNapisane: Wt maja 13, 2014 9:31 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 12:46 pm
Posty: 245
Pogoda ma ogromny wpływ na poziom trudności , gdy porządnie popada jest duuuużo trudniej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ENDURO PANORAMA 2014
PostNapisane: Wt maja 13, 2014 9:34 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Jechałem 15 metrów na plecach głową w dół a 300- ka na mnie ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ENDURO PANORAMA 2014
PostNapisane: Wt maja 13, 2014 9:41 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 12:46 pm
Posty: 245
Ciekawe jak będzie na regimencie w tym roku . Jak pogoda dopisze może uda się ukończyć.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ENDURO PANORAMA 2014
PostNapisane: Wt maja 13, 2014 9:59 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt gru 01, 2009 2:15 pm
Posty: 388
Lokalizacja: Gdańsk... chwilowo Norwegia
Jest jakiś podział na klasy łatwa/trudna? Jakie są dzienne odległości do przejechania? EnduroPanorama i Regiment to takie same rajdy? Coś jak Romaniacs, tylko inne terminy?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ENDURO PANORAMA 2014
PostNapisane: Wt maja 13, 2014 10:06 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
To z założenia rajdy trzy dniowe ... z wpisowym na poziomie 150 E ... wszystko napisane na ich stronach ... jest wystarczająco :)
Jechał Martin Freinademetz ... nie wiem czy go widziałem rano w niedzielę w barze :wink: trudność zależy od warunków i ekspresji organizatora ....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ENDURO PANORAMA 2014
PostNapisane: Wt maja 13, 2014 11:15 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 9:33 am
Posty: 369
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
PIOTHRUS napisał(a):
Ciekaw jestem co Diablo ma do powiedzenia ... :wink:


Od Diabla słyszałem, że było MEGA mokro i zjazdów nie dało się robić

I takie doświadczenie mnie ominęło, nie wiem czy się cieszyć czy smucić :D / :(

Tym co wzięli udział gratuluję i zazdroszczę zdobytego doświadczenia :!:

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ENDURO PANORAMA 2014
PostNapisane: Śr maja 14, 2014 1:09 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): So lip 18, 2009 1:27 pm
Posty: 238
Lokalizacja: ŻORY
Piotrze wyjaśniłeś wszystko jakbym to ja pisał nic dodać nic ująć. Ale mam w tej Rumunii rachunki do uregulowania i jeszcze tam wrócę w tym roku jeden raz na pewno może dwa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ENDURO PANORAMA 2014
PostNapisane: Śr maja 14, 2014 6:35 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt gru 01, 2009 2:15 pm
Posty: 388
Lokalizacja: Gdańsk... chwilowo Norwegia
DIABEL66666 napisał(a):
Ale mam w tej Rumunii rachunki do uregulowania i jeszcze tam wrócę w tym roku jeden raz na pewno może dwa.

Z tymi rachunkami to mam podobnie, problem tylko ze zamiast mniej, to ich do uregulowania coraz wiecej 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ENDURO PANORAMA 2014
PostNapisane: Śr maja 14, 2014 7:16 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Zabawa świetna ... tylko tej niedzieli mi żal ... organizatorzy proszą by nie jeździć trasą rajdu , jest wcześniej już oznakowana . W rejonie Ghelari , teren jest tak ukształtowany że na górkę prowadzi jedna dróżka-ścieżka ( taka specyfika terenu ) i to zwykle trasa rajdu , nie polecam więc przyjazdu wcześniej . Żeby być w zgodzie z tą zasadą jeździliśmy odcinki klasy expert :wink: co trochę siły nas kosztowało ... W pensjonacie Panorama spoko jedzenie , mało pryszniców jak na taką liczbę ludzi , ale codziennie dało się wykąpać najwyżej kilka minut czekania .
Pierwszy raz spałem na enduro w namiocie , też fajna akcja , robienie z motorkami do nocy ... zabraliśmy wszystko co mieliśmy do T4 :wink:
Właściwie z samej montażownicy do opon mieliśmy dość browarów :wink: ciągle ktoś pożyczał ... next time wezmę mały generatorek prądu . Fajnym patentem chłopaków z Zakopanego z którymi byliśmy , była suszarnia ... ciągle wszystko było mokre , więc do busa z tyłu i 2 kW do środka ... śmierdziało strasznie ale po kilku godzinach suche na wiór ( zbroje kaski ciuchy )
Ale był deficyt prądu więc jak już najechało się ludzi .... odpinali nas od 220 :cry:
A z Diablo polatam po Beskidzie i parę patentów mu zdradzę ... zawodnik tej klasy , powinien przyjeżdżać wyżej w klasyfikacji :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ENDURO PANORAMA 2014
PostNapisane: Cz maja 15, 2014 6:44 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): N mar 22, 2009 9:46 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Piaseczno
dla mnie to była pierwsza impreza tego rodzaju przy okazji pierwsze godziny na nowym cwajtakcie... jednym słowem rzeźnia.... w dużym stopniu przez ten deszcz... ale w jeszcze większym przez brak skilsów, kondycji i umiejętności sprawnego przelatywania przez zakorkowane miejsca :)

respect dla wszystkich co ukończyli drugi dzień i mega respect dla tych którzy wystartowali w tą ulewę w niedzielę! a zwłaszcza dla ziomka z Biłgoraju co w hobby wyjeździł drugie miejsce w generalce https://www.youtube.com/channel/UCoA-Mm ... B8bhdMbl7w

no nic... pierwsze koty za ploty, już pod koniec sierpnia będzie szansa na poprawę :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ENDURO PANORAMA 2014
PostNapisane: Cz maja 15, 2014 9:26 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Pt kwi 13, 2012 2:03 pm
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa
http://www.motoclubhaita.ro/db/index.php/history/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 30 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL