Teraz jest Cz mar 28, 2024 5:49 pm


Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 5 z 6   [ Posty: 81 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: So cze 08, 2013 10:21 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 8:31 pm
Posty: 524
Lokalizacja: małopolska
Cytuj:
Tym czasem okazało się że we wszystko wplątana jest polityka , miłość do konkretnej partii, brak tolerancji, a te dobre klimaty na poziomie to też wyzwiska i obelgi rzucane publicznie do wszystkich i wszystkiego co nie jest PIS.

Tu już pojechałeś po bandzie. Nie jest ani nie było żadną tajemnicą że uczestnicy Rajdu Katyńskiego to prawicowcy. Jak Ci to przeszkadzało trzeba było nie jechać.
Dlaczego popierający akurat PiS?. Przypomnę Ci fakt że to Prezydent Kaczyński był w Hucie Pieniackiej i modlił się pod pomnikiem zamordowanych podczas gdy dzisiejszy Prezydent Komorowski nie chce nawet uznać tego za ludobójstwo!

[ img ]

Przypomnę Ci że Podczas pierwszych rajdów Wiktor Węgrzyn zwrócił sie do ówczesnego ministra obrony narodowej dzisiejszego Prezydenta i poprosił o patronat ministerialny nad Rajdem Katyńskim (co się praktycznie nie wiązało się z zadnymi obowiązkami) a Ten ODMÓWIŁ!
A potem w spotach reklamowych na Prezydenta oglądaliśmy Bronka jak mówi o odwadze którą zawsze trzeba mieć. Ciekawe dlaczego wcześniej mu jej zabrakło?
I za to rajdowcy maja kochać PO?
Mimo to sam Znam bardzo wielu ludzi którzy uczestniczyli w rajdzie i jakoś nikt Ich nie wyzywał za to że popierali Palikota czy PO. Nie przypominam sobie aby i Ciebie doświadczały jakiekolwiek szykany. Krytykowano Cię później ale tylko za jak Ci to wcześniej napisałem "... do własnego gniazda''. Powinieneś wziąć to do siebie i przemyśleć sprawe czy to czy wszyscy dookoła są Be, czy może z tobą jest coś nie tak. Pamiętam że wszyscy wspólnie w Hucie Pieniackiej wysłuchiwaliśmy opowieści tych którzy jako dzieci uszli z życiem i do dziś przed oczami mają te straszne mordy których dokonywano na Wołyniu. Mieliśmy informacje z pierwszej ręki!
Dzisiaj w 70-tą rocznicę tych zbrodni na Wołyniu gdzie mordowano ludność polską w domach i kościołach w 167 miejscowościach zgodnie przez wszystkich historyków (niezależnie o jakim przekonaniu politycznym) określanych jako LUDOBÓJSTWO. Tylko jedna partia polityczna kategorycznie nie zgadza się na nazwanie tego ludobójstwem! Zgadnij jaka?
Możesz się w jej imieniu wytłumaczyć skoro tak zawistnie ją popierasz?

A wracajac do Twojej chęci wykreślenia się z listy uczestników rajdu Szymek Ci napisał. Historii nie zmienisz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: So cze 08, 2013 1:04 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 10:31 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Podbeskidzie
TomekWwa napisał(a):
To ilustruje istote KK. Biznes biznes i kasa.

Myślenie tego typu świadczy o tym, że nie masz z KK nic wspólnego i jako biznesmen prowadzący własną firmę patrzysz tylko w kategoriach pieniędzy... Trzeba spojrzeć szerzej... Przypuszczam, że ani gorsza na Kościół nie dajesz więc troszcz się gorliwie o swój biznes i na pewno lepiej na tym wyjdziesz...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: So cze 08, 2013 7:31 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
jendrekGS napisał(a):
Tu już pojechałeś po bandzie. Nie jest ani nie było żadną tajemnicą że uczestnicy Rajdu Katyńskiego to prawicowcy. Jak Ci to przeszkadzało trzeba było nie jechać.

Zacytuj proszę choćby jedno zdanie z oficjalnej strony MMRK (nie z forum) mówiące o tym że uczestnicy to prawicowcy i do nich kierowany jest RK. Zacytuj również coś na temat tego w którym kierunku politycznym ustawia się MMRK.

jendrekGS napisał(a):
Powinieneś wziąć to do siebie i przemyśleć sprawe czy to czy wszyscy dookoła są Be, czy może z tobą jest coś nie tak.


Powiedz proszę ile motocykli i motocyklistów brało udział w każdym z ostatnich trzech RK.
To będzie odpowiedź z kim jest coś nie tak.

jendrekGS napisał(a):

Możesz się w jej imieniu wytłumaczyć skoro tak zawistnie ją popierasz?



Nie popieram żadnej partii i mam w d.... czy ktoś jest gejem, lewicowcem czy prawicowcem. Z każdym się dogadam i napiję piwa pod warunkiem że ktoś jest normalny.


jendrekGS napisał(a):

A wracajac do Twojej chęci wykreślenia się z listy uczestników rajdu Szymek Ci napisał. Historii nie zmienisz



To napiszemy ją na nowe i wtedy wrócimy do tematu. Obiecuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: So cze 08, 2013 11:13 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:52 pm
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa-Łomianki
jendrekGS napisał(a):
Podczas pierwszych rajdów Wiktor Węgrzyn zwrócił sie do ówczesnego ministra obrony narodowej dzisiejszego Prezydenta i poprosił o patronat ministerialny nad Rajdem Katyńskim ..a Ten ODMÓWIŁ!
A potem w spotach reklamowych na Prezydenta oglądaliśmy Bronka jak mówi o odwadze którą zawsze trzeba mieć. Ciekawe dlaczego wcześniej mu jej zabrakło?


I to jest właśnie ODWAGA Jędruś!!!! Po mesku odmówić jeśli sie nie ma na coś ochoty. Czy prośba Wiktora Węgrzyna to cos tak ważnego że nie można mu odmowic?? Pan Komorowski po rozmowie z Wiktorem stwierdził że nie chce mieć z tym Jegomościem nic wspólnego i odmówił.
Tu Komorowskiego akurat doskonale rozumiem:)) Nie odmawia sie Prezydentowi , albo miłęj kobiecie, ale Węgrzynowi??? Zlituj sie Jedrek 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Pn cze 10, 2013 8:20 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 8:31 pm
Posty: 524
Lokalizacja: małopolska
Cytuj:
Nie popieram żadnej partii i mam w d.... czy ktoś jest gejem, lewicowcem czy prawicowcem.

No widzisz. Nie popierasz żadnej partii, masz w dupie to i owo a tak bardzo boli Cię że inni maja jakieś wartości i nie są jak chorągiewka na wietrze. Więc gdzie ta Twoja tolerancja?
Cytuj:
Z każdym się dogadam i napiję piwa pod warunkiem że ktoś jest normalny

No właśnie. Wszyscy dookoła są nienormalni, Ty jeden jesteś normalny. Skąd ja to znam?

Cytuj:
I to jest właśnie ODWAGA Jędruś!!!! Po mesku odmówić jeśli sie nie ma na coś ochoty. Czy prośba Wiktora Węgrzyna to cos tak ważnego że nie można mu odmowic?? Pan Komorowski po rozmowie z Wiktorem stwierdził że nie chce mieć z tym Jegomościem nic wspólnego i odmówił.
Tu Komorowskiego akurat doskonale rozumiem:)) Nie odmawia sie Prezydentowi , albo miłęj kobiecie, ale Węgrzynowi??? Zlituj sie Jedrek 8)


Nie Tomku, to nie jest odwaga. To jest bezjajeczność.
Rajd Katyński to nie jest marsz równości z balonikami. Rajd jest wielką inicjatywą którą popierają (czytaj obejmują patronatem) dziesiątki firm i instytucji. Najważniejsze to:
Instytut Pamięci Narodowej
Policja
Komenda Główna Straży Granicznej
Urząd Kombatantów i Osób Represjonowanych i inne.
Ale przede wszystkim dzisiaj właśnie Ministerstwo Obrony Narodowej!
Zmienił się minister i objął rajd patronatem. Da się?

I nie chodzi tu o miłość do Węgrzyna tylko do poparcie wielkiej ideii. (Dla Ciebie zapewne nie jest ona wielka ale to akurat nie ma nic do rzeczy)
Jeśli to co Ty nazywasz odwagą a dla większości ludzi jest zwykłym tchórzostwem oznacza iż zatraciłeś Tomku w dzisiejszych czasach rozeznanie czym są wartości. Jeśli tak funkcjonujesz w życiu codziennym że tchórzostwo uznajesz za odwagę to szczerze Ci współczuje. Zarówno Tobie jak i wszystkim w Twoim otoczeniu.
Komorowski ówczesny Minister Obrony Narodowej odmawiając patronatu pokazał jak ceni Tych którzy zgineli na wschodzie i gdzie ma te wartości. Po latach niestety pokazuje je nadal obejmując patronatem akcje typu Orzeł Może.
I przyznam Ci rację. Trza mieć odwagę aby podpisać się pod profanowaniem Flagi Narodowej i Godła Państwowego. Tutaj też wykazał się niebywałą odwagą na którą większości Polaków nigdy nie byłoby stać. :lol:





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Pn cze 10, 2013 8:56 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt kwi 13, 2010 9:16 am
Posty: 1340
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
PADRE napisał(a):
TomekWwa napisał(a):
To ilustruje istote KK. Biznes biznes i kasa.

Myślenie tego typu świadczy o tym, że nie masz z KK nic wspólnego i jako biznesmen prowadzący własną firmę patrzysz tylko w kategoriach pieniędzy... Trzeba spojrzeć szerzej... Przypuszczam, że ani gorsza na Kościół nie dajesz więc troszcz się gorliwie o swój biznes i na pewno lepiej na tym wyjdziesz...



I tu sie mylisz. Na KK placi kazdy pracujacy Polak. Czy chce czy niechce.
O innych aspekatach "biznesowej" dzialalnosci KK moze lepiej nie zaczynajmy.
I tak po mojemu watek powinien trafic w kosz juz dawno temu.

Michalowi zycze, zeby w koncu jego dane zniknely. W ten czy inny sposob.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Pn cze 10, 2013 9:59 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
jendrekGS napisał(a):
No widzisz. Nie popierasz żadnej partii, masz w dupie to i owo a tak bardzo boli Cię że inni maja jakieś wartości i nie są jak chorągiewka na wietrze. Więc gdzie ta Twoja tolerancja?


No właśnie. Wszyscy dookoła są nienormalni, Ty jeden jesteś normalny. Skąd ja to znam?



Moim prawem jest myśleć jak mi się podoba. Doszedłem do wniosku że idea RK mi nie odpowiada.
Nie odpowiada mi to że paru krzykaczy robi złą (w mojej ocenie) markę całemu przedsięwzięciu. A organizator nic z tym nie robi. Wręcz popiera, mówiąc wprost chamstwo i prostactwo.
A to czy w RK jadą prawicowcy i czy uczestnicy zbierają się pod Pałacem Prezydenckim co miesiąc nie ma tu znaczenia. Ja tego nie robię ale też nie przeszkadza mi fakt że inni czują taką potrzebę. Przeszkadza mi to że ktoś mnie obraża i wpiera mi że jestem zły bo tego nie robię.

Czemu nie odpowiedziałeś na moje pytania? Prosiłem o konkretne fakty. Ty natomiast sprowadzasz dyskusję do tego jaki ja jestem zły, głupi itd. itp.

Zapytałem o to ile uczestników brało udział w ostatnich RK.
Fakty są takie że z roku na rok co raz mniej. Czyli RK cieszy się co raz mniejszym powodzeniem i zdaje się że nie bez znaczenia jest tu wizerunek RK.

Pytałem też o to czy gdzieś jest napisane że uczestnicy to prawicowcy i w którym kierunku ustawia się SMMRK.
Ze strony SMMRK.
"W 2001 roku, po pierwszym rajdzie, powstało Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński. Jest ono organizatorem Rajdu, ale jednocześnie stało się ważnym partnerem w niesieniu pamięci i prawdy historycznej. Wielokroć patronuje różnorodnym inicjatywom podejmowanym przez szkoły i środowiska lokalne w celu upamiętnienia Zbrodni Katyńskiej. Szczególne znaczenie ma doświadczenie odwiedzania dawnych ziem Rzeczypospolitej – dla wszystkich kresowiaków, zwłaszcza najstarszych, którzy nie mają już sił i możliwości odwiedzenia swoich miejsc rodzinnych, opowieść i przywiezione zdjęcia są formą przeniesienia się w dzieciństwo, a motocykliści jeżdżąc rokrocznie na Kresy, przybliżają wspomnienia. Często zdarzają się prośby o zdjęcia grobów najbliższych, miejsc urodzenia, o przywiezienie zebranej tam garstki ziemi. Stowarzyszenie w ten sposób stało się w pewnym sensie „Instytucją Pamięci”."

"I. Cele Rajdu
Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński został powołany do realizacji następujących celów:
- złożenie hołdu Oficerom Wojska Polskiego, Polskim Policjantom, Żołnierzom Korpusu Ochrony Pogranicza, polskiej inteligencji - ofiarom straszliwej zbrodni komunistycznej - zbrodni bez sądu i kary.
- dotarcie na motocyklach do miejsc męczeństwa i kaźni Polaków a także szlakiem chwały oręża polskiego.
- spotkania z Polakami mieszkającymi na Wschodzie i z ich dziećmi.
- nawiązanie przyjaznych stosunków z motocyklistami, ludnością i władzami na trasie rajdu.
- propagowanie prawdy historycznej.

II. Uczestnicy Rajdu
Uczestnikiem Rajdu może być każdy motocyklista (wraz z pasażerem), bez względu na narodowość, kolor skóry, jak również wyznawaną religię, który akceptuje cele Rajdu i posiada:
- sprawny technicznie motocykl
- niezbędne dokumenty wymagane przy przekroczeniu granicy państwowej RP
- wypełni deklarację oraz oświadczenia uczestnika Rajdu
- wniesie wymaganą przedpłatę
Udział w Rajdzie jest dobrowolny. Każdy uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania postanowień niniejszego Regulaminu."

Czy widzisz gdzieś stwierdzenie że uczestnicy RK to prawicowcy? Czy widzisz gdzieś informację na temat barw politycznych?
Ja nie. I na taki RK jechałem. Natomiast później zaczeły się dyskusję na temat lewaków, gejów, lemingów, POpaprańców.
NIE IDENTYFIKUJE SIĘ Z TYM! Stąd chęć pozostania anonimowym uczestnikiem.
Jak widać po liczbie uczestników nie tylko ja wolałem wersje RK zgodną z opisem ze strony.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Pn cze 10, 2013 11:13 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:52 pm
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa-Łomianki
PADRE napisał(a):
TomekWwa napisał(a):
To ilustruje istote KK. Biznes biznes i kasa.

Myślenie tego typu świadczy o tym, że nie masz z KK nic wspólnego i jako biznesmen prowadzący własną firmę patrzysz tylko w kategoriach pieniędzy... Trzeba spojrzeć szerzej... Przypuszczam, że ani gorsza na Kościół nie dajesz więc troszcz się gorliwie o swój biznes i na pewno lepiej na tym wyjdziesz...


PADRE jest dokladnie odwrotnie niz ci sie wydaje . Mój biznes nie ma tu nic do rzeczy i daruj sobie troskę o niego. Jako świadomy obywatel widze nie tylko czubek własnego nosa, ale także poważny problem spoleczny jakim jest KK w Polsce, ktory aktualnie jest arogancki, bezczelny i coraz bardziej moralnie chory. A tak wielu Polakom w tym i mnie zalezy zeby był zdrowy. Forum ADV nie moze byc oderwane od rzeczywistosci i funkcjonuje jednak w spoleczenstwie wiec apele o wywalenie wątku do śmieci są niestosowne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Pn cze 10, 2013 12:34 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt sty 09, 2009 1:19 pm
Posty: 302
Lokalizacja: Opolskie
Czytam i oczy przecieram ile tu braku poszanowania siebie nawzajem. Panowie zachowujecie się jak dzieci w piaskownicy bez pani przedszkolanki. Atakowanie KK i ludzi którym jeszcze się czegoś chce to teraz dobry obyczaj lewacki. Przychodząc do kogoś ,albo akceptuje jego warunki ,albo nie zachodzę tam . Proponuje niezadowolonym zorganizowanie rajdu/zlotu konkurencyjnego do Rajdu Katyńskiego ,i ten temat uważam za wyczerpany. Padło tu też stwierdzenie że wszyscy płacimy na KK a ja dodam na lewaków ,gejów itp. i całe to towarzystwo też . Może tak ktoś porówna dwie fundacje dochody ,wydatki : Owsiaka i Cariras . Wszędzie czytam o arogancji i braku kultury wręcz chamstwie kierowców motocykli to też prawda ? a może wśród nas nie ma takich ,same anioły ,no i tak to jest z uogólnieniami.Można by tak bez końca TYLKO PO CO.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Pn cze 10, 2013 10:11 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:52 pm
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa-Łomianki
GrzegorzR45 napisał(a):
Może tak ktoś porówna dwie fundacje dochody ,wydatki : Owsiaka i Cariras .


Nie da sie porownac tych instytucji bo Caritas jako przybudowka KK nie rozlicza sie z zebranych pieniedzy.
A propos nasze dzialania wobec KK maja wyłącznie charakter prewencyjny , bo tydzien temu Episkopat chcial wprowadzic mature z religii a za 30 lat pojawi sie Inkwizycja . A w miedzyczasie co najmniej urzędowy zakaz używania motocykli w niedziele i dniach świetych co to je nalezy święcić. Tu chyba nawet koledzy motocykliści z opcji KK mieli by dylemat , czy sie z tym zgodzić , A moze nie mieli byście???? 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt cze 11, 2013 8:52 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt sty 09, 2009 1:19 pm
Posty: 302
Lokalizacja: Opolskie
TomekWwa nie napiszę że mijasz się z prawdą ale KŁAMIESZ bo rozliczenia są dostępne nawet w intrenecie jak wszystkich fundacji i tam można je sprawdzić Choć porównać bardzo ciężko (inaczej zbierane pieniądz i wydawane) jest to ich prawny obowiązek pilnie sprawdzany przez US ,robisz to z premedytacją a nie posądzam cię o brak inteligencji gdyż sposób Twojego ataku na KK o tym świadczy. Jak na maturze była propozycja tańca na rurze Go Go (teraz to już dyscyplina sportowa) i to całkiem poważna, to czemu nie jak ktoś uważa się za Katolika nie ma mieć prawa jego wolność .Tylko w lewactwie wolność jest dla mnie a nie dla nich. Tak to jest że to co się jednym podoba drugiemu nie całkiem musi . A pro po jazdy w święta na razie jest pomysł codziennie wprowadzić ograniczenie 40km/h w miastach od 21 00 do 6 00 ( na razie można było od 22 00 do chyba 5 00 lub 6 00 jechać 60 km/h), znam miejscowości w Szwabi w których ten zakaz obowiązuje plus w niedziele i święta od 20 00 do 10 00. A na koniec wszyscy zaczynamy TROLOWAĆ i nie zdziwię się jak temat zostanie zamknięty .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt cze 11, 2013 9:37 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 8:31 pm
Posty: 524
Lokalizacja: małopolska
Cytuj:
Ty natomiast sprowadzasz dyskusję do tego jaki ja jestem zły, głupi itd. itp.

Gdzie ja nazwałem Cię głupim? Już Ci się Michałku wszystko myli. To Ty nazywałeś mnie nienormalnym a się nie obrażam.

Cytuj:
Czy widzisz gdzieś stwierdzenie że uczestnicy RK to prawicowcy? Czy widzisz gdzieś informację na temat barw politycznych?
Ja nie. I na taki RK jechałem. Natomiast później zaczeły się dyskusję na temat lewaków, gejów, lemingów, POpaprańców.
NIE IDENTYFIKUJE SIĘ Z TYM! Stąd chęć pozostania anonimowym uczestnikiem.
Jak widać po liczbie uczestników nie tylko ja wolałem wersje RK zgodną z opisem ze strony.


Daruj sobie wklejanie mi statutu. Po co to robisz? Brak Ci rzeczowych argumentów?
Zachowujesz się jak małe dziecko. Poszło do piaskownicy na innym podwórku i tam go po przezywali. A teraz bedzie się żalił po forach do końca świata i dzień dłużej. :lol:
Bądź facetem i niech spłynie to po Tobie jak po gęsi!
Nie widziałem aby ktoś robił Ci taką krzywdę a jeśli tak było to teraz zastanawiam się z kim ja w ogóle rozmawiam. Coś Ty musiał komuś powiedzieć aby zwyzywano Cię od lewaków gejów itd. ?
Wiele razy spotykałem się z uczestnikami rajdów i nigdy nie spotkałem się z czymś o czym piszesz, a grupa jest spora i poglądy różne. Tak więc już nie przesadzaj bo robi się to nudne.

A w temacie KK to jest tak że dopiero jak "trwoga to do Boga"
Pluje jeden z drugim kozak wielki a jak śmierć w oczy zaglądnie to nagle się nawraca i ksiądz mu potrzebny. (sic)
Tak było jak Wrona bez podwozia na Okęciu lądował. Nagle okazało sie że nie ma na pokładzie ateistów. :lol:
Wszyscy wtedy "Ojcze nasz" sobie przypomnieli i wspólnie odmawiali!
Jest takie przysłowie "Bez Boga ani do proga" i tego człowiek stara się trzymać.
Przychodzi mi tu na myśl nasza forumowa koleżanka Śp. pictuska której motto w podpisie brzmiało "Nie ma Boga jest motór" Ciekawe czy po śmierci trafiła do Boga czy do motóra?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt cze 11, 2013 9:55 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
jendrekGS napisał(a):
Daruj sobie Michale wklejanie mi statutu. Po co to robisz? Brak Ci rzeczowych argumentów?
Zachowujesz się jak małe dziecko. Poszło do piaskownicy na innym podwórku i tam go po przezywali. A teraz bedzie się żalił po forach do końca świata i dzień dłużej. :lol:
Bądź facetem i niech spłynie to po Tobie jak po gęsi!
Nie widziałem aby ktoś robił Ci taką krzywdę a jeśli tak było to teraz zastanawiam się z kim ja w ogóle rozmawiam. Coś Ty musiał komuś powiedzieć aby zwyzywano Cię od lewaków gejów itd. ?
Wiele razy spotykałem się z uczestnikami rajdów i nigdy nie spotkałem się z czymś o czym piszesz, a grupa jest spora i poglądy różne. Tak więc już nie przesadzaj bo robi się to nudne.


Czemu mam sobie darować wklejanie? Przecież to najważniejsze słowa określające kształt SMMRK. Wstydzisz się tego co jest napisane a co później jest robione i mówione?
Czyżbyś nie potrafił poprowadzić dalej rozmowy z wykorzystaniem konkretnych argumentów?
Myślę że zbyt mocno przejmujesz się mną i tym kto mnie jak nazwał.
Podyskutujmy na argumenty.
Proszę zacytuj coś konkretnego z podanych oficjalnie informacji przez SMMRK gdzie będzie wyraźnie określone to o czym piszesz!
Jak na razie ubarwiasz dyskusję ale nic konkretnie nie pokazujesz.

Wytłumacz czemu zainteresowanie RK spada?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt cze 11, 2013 10:12 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 5:39 pm
Posty: 1069
Lokalizacja: Podkarpacie
jendrekGS napisał(a):
Przychodzi mi tu na myśl nasza forumowa koleżanka Śp. pictuska której motto w podpisie brzmiało "Nie ma Boga jest motór" Ciekawe czy po śmierci trafiła do Boga czy do motóra?


Żenada...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt cze 11, 2013 10:15 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt kwi 13, 2010 9:16 am
Posty: 1340
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
Ubiegles mnie.

Post ponizej krytyki... :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 5 z 6   [ Posty: 81 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL