Teraz jest Śr mar 27, 2024 5:57 am


Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 4 z 6   [ Posty: 81 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Pt kwi 26, 2013 10:34 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt mar 20, 2012 3:12 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Ciemny las
Patrzę i co widzę: Podróże<Rajd Katyński<Jasna Góra 2013. A forumowicz wyjeżdża z pretensjami do SMMRK, że biedaka nie wykreślił z listy uczestników. Mój biedny, sponiewierany przez los kolega, gryzie wszystkich dookoła, że skrzywdziła go inna osoba. Mój biedaku!
Roczek wcześniej to samo pisałeś, chyba masz uraz psychiczny, pediatryczny, czy jak go zwał.
Kochanieńki wróc do tytułu: Jasna Góra 2013. Byłeś napisz wrażenia, nie byłeś: obejrzyj, skomentuj.
Do tych wojowników: Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem. Same niewiniątka, do rany przyłóż.
No i posypały się kamienie!!!!!! :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: So kwi 27, 2013 10:02 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
Siwy Koń napisał(a):
Patrzę i co widzę: Podróże<Rajd Katyński<Jasna Góra 2013. A forumowicz wyjeżdża z pretensjami do SMMRK, że biedaka nie wykreślił z listy uczestników. Mój biedny, sponiewierany przez los kolega, gryzie wszystkich dookoła, że skrzywdziła go inna osoba. Mój biedaku!
Roczek wcześniej to samo pisałeś, chyba masz uraz psychiczny, pediatryczny, czy jak go zwał.
Kochanieńki wróc do tytułu: Jasna Góra 2013. Byłeś napisz wrażenia, nie byłeś: obejrzyj, skomentuj.
Do tych wojowników: Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem. Same niewiniątka, do rany przyłóż.
No i posypały się kamienie!!!!!! :lol:


Panie Siwy Koń.
Myślę że tok Twojego rozumowania jest właśnie na miarę SMMRK i Waszego "niepolitycznego" i "niekomercyjnego" zlotu/zjazdu na JG.
Nie mogę się odnieść merytorycznie do Pana wpisu ponieważ byłaby to zabawa w piaskownicy dwóch pięciolatków....
- Jesteś głupi.....
- Nie to ty jesteś głupi a Twój rower ma różowe koła.

Ja patrzę i co widzę ...temat Jasna Góra 2013....Dlaej pierwszy wpis michalbtl w którym piszę

"Mówienie że zlot na JG jest niepolityczny jest co najmniej śmieszne w obliczu działań Stowarzyszenia i jego uczestników. Jest niepolityczny ale jest w innym terminie niż zjazd organizowany przez władze miasta. Dlaczego? Bo ten drugi jest pod patronem Prezydenta Miasta którego otwarcie nazywa się "lewakiem" Ale przecież zlot SMMRK jest niepolityczny:-).
Oczywiście na stronie RK wypisuje się rycerskie hasełka o komercji itp. Ale jak się posłucha ludzi lub poczyta fora internetowe to wypływa inny, mniej cudowny obraz. Obraz malowany PISowskimi hasłami bez cenzury."

Jeżeli uważasz że coś jest tu nie w temacie to idź czym prędzej do piaskownicy.

Natomiast chęć usunięcia moich danych z listy uczestników nie ma nic wspólnego z byciem biedakiem itd. itp.
Mam swój rozum. Chce decydować kto, gdzie i w jakim celu zamieszcza moje dane.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: N kwi 28, 2013 5:19 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt mar 20, 2012 3:12 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Ciemny las
Nie napinaj się kolego bo ci żyłka pęknie. :oops: Napięcie źle wpływa na zdrowie i urodę. :lol:
Patrz na temat: Jasna Góra 2013!
Ja przypominam o temacie, a ty o piaskownicy, rowerku, itd. A jak coś napiszesz o Zlocie, to i tak ogólnikami. Chociaż o pogodzie byś napisał, jaka była podczas Zlotu. Byłby konkret!! :D
Tak na marginesie to poczytaj Dziennik Ustaw w sprawie danych osobowych, a zwłaszcza Art.6. :lol:
PS
Michałku jesteś Wielki!!!!
[patrz przysłowia polskie:A co po czyjej wielkości, jak nie ma w głowie mądrości.] :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: N kwi 28, 2013 5:50 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt sty 09, 2009 1:19 pm
Posty: 302
Lokalizacja: Opolskie
Panowie, Koledzy może tak wyjść przed dom tam pada to ochłoniecie. Zlot już był jeden i drugi. Ludziska żyją nikt nie zginął pod Jasną Górą, trochę się porozbijało i tyle. A tak mimochodem byłem na pierwszym bo to mój klimat na drugi nie pojechałem, mam nadzieje że wybaczycie . Dziwię się że nie można pojąć tekstu zaproszenia i dostosowywać się do organizatora. To tak jak byśmy przyszli na zaproszenie do wegetarian i prosili o mięcho. Organizator ma prawo do takiego nie innego założenia Zlotu nikt nikogo na siłę tam nie ciągnie ,a poglądy organizatorów też nie są zaskoczeniem, więc w czym problem. Najwięcej krzyku robią Ci którym te klimaty nie odpowiadają. Ja byłem w Częstochowie po raz 6 na zlocie ,tak że widzę zmiany z klimatycznego spotkania z przed lat , przez spęd ludzi nie mającymi nic wspólnego z wiarą nie umiejących zachować się w kościele do powolnego powrotu do korzeni. Myślę że na następny zlot organizowany przez SMMRK przyjadą ci którym to pasuje nikt nikogo nie będzie tu pędził batem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: N kwi 28, 2013 5:59 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
Siwy Koń napisał(a):
Nie napinaj się kolego bo ci żyłka pęknie. :oops: Napięcie źle wpływa na zdrowie i urodę. :lol:
Patrz na temat: Jasna Góra 2013!
Ja przypominam o temacie, a ty o piaskownicy, rowerku, itd. A jak coś napiszesz o Zlocie, to i tak ogólnikami. Chociaż o pogodzie byś napisał, jaka była podczas Zlotu. Byłby konkret!! :D
Tak na marginesie to poczytaj Dziennik Ustaw w sprawie danych osobowych, a zwłaszcza Art.6. :lol:
PS
Michałku jesteś Wielki!!!!
[patrz przysłowia polskie:A co po czyjej wielkości, jak nie ma w głowie mądrości.] :lol:


Więc jeszcze proszę napisz co w tym twoim poście jest konkretnego odnośnie Jasnej Góry 2013 skoro już tak przypominasz o temacie tego wątku i upominasz mnie.

Tu na myśl przychodzą inne przysłowia których nie pojąłeś do dzisiaj.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: N kwi 28, 2013 6:24 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt mar 20, 2012 3:12 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Ciemny las
Dziękuję kolego za opamiętanie się, wreszcie przeczytałem jakieś wyważone słowa. Pozwolisz, że damy sobie czas na napisanie mojego tekstu wraz ze zdjęciami. Pozdrawiam :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: N kwi 28, 2013 7:59 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Czy zamiast bicia piany
Nie prosciejy byloby poprostu usunac dane Michala ..
Bo wkoncu o to prosi ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Pn kwi 29, 2013 8:46 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt mar 20, 2012 3:12 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Ciemny las
beemer napisał(a):
Czy zamiast bicia piany
Nie prosciejy byloby poprostu usunac dane Michala.
Bo wkoncu o to prosi ...

Jest pewien problem,
historia została napisana, nie ma możliwości poprawienia. Przyszłości też nie poprawimy, bo jej nie znamy!Teraźniejszośc tworzymy.
Ale mam na pocieszenie wiadomośc, że był w historii "magik", który wymazywał niewygodne osoby z historii. Oto przykład, to samo zdjęcie, ale jakby kogoś brakowało. Pytanie, kogo?
zdjęcie przed:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/91/Voroshilov,_Molotov,_Stalin,_with_Nikolai_Yezhov.jpg/250px-Voroshilov,_Molotov,_Stalin,_with_Nikolai_Yezhov.jpg
zdjęcie po:
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRsr4UrRXpny2tIgSrMbrwOsYtoZPGcnG32d1e_wrlt1gEcaES3Ku5isA
Cyba nie chcemy aby kolega został "magikiem". :D
Tym który zniknął ze zdjęcia to ludowy komisarz spraw wewnętrznych (NKWD)Nikołaj Iwanowicz Jeżow. Następca Jagody, a poprzednik Berii.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Pn kwi 29, 2013 9:29 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Siwy Koń napisał(a):
beemer napisał(a):
Czy zamiast bicia piany
Nie prosciejy byloby poprostu usunac dane Michala.
Bo wkoncu o to prosi ...

Jest pewien problem,
historia została napisana, nie ma możliwości poprawienia. Przyszłości też nie poprawimy, bo jej nie znamy!Teraźniejszośc tworzymy.
Ale mam na pocieszenie wiadomośc, że był w historii "magik", który wymazywał niewygodne osoby z historii. Oto przykład, to samo zdjęcie, ale jakby kogoś brakowało. Pytanie, kogo?
zdjęcie przed:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/91/Voroshilov,_Molotov,_Stalin,_with_Nikolai_Yezhov.jpg/250px-Voroshilov,_Molotov,_Stalin,_with_Nikolai_Yezhov.jpg
zdjęcie po:
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRsr4UrRXpny2tIgSrMbrwOsYtoZPGcnG32d1e_wrlt1gEcaES3Ku5isA
Cyba nie chcemy aby kolega został "magikiem". :D
Tym który zniknął ze zdjęcia to ludowy komisarz spraw wewnętrznych (NKWD)Nikołaj Iwanowicz Jeżow. Następca Jagody, a poprzednik Berii.



Widze ze dolewasz oliwy do ognia Siwy Koniu .lol


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Śr cze 05, 2013 7:06 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt mar 20, 2012 3:12 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Ciemny las
beemer napisał(a):
Siwy Koń napisał(a):
beemer napisał(a):
Czy zamiast bicia piany
Nie prosciejy byloby poprostu usunac dane Michala.
Bo wkoncu o to prosi ...

Jest pewien problem,
historia została napisana, nie ma możliwości poprawienia. Przyszłości też nie poprawimy, bo jej nie znamy!Teraźniejszośc tworzymy.
Ale mam na pocieszenie wiadomośc, że był w historii "magik", który wymazywał niewygodne osoby z historii. Oto przykład, to samo zdjęcie, ale jakby kogoś brakowało. Pytanie, kogo?
zdjęcie przed:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/91/Voroshilov,_Molotov,_Stalin,_with_Nikolai_Yezhov.jpg/250px-Voroshilov,_Molotov,_Stalin,_with_Nikolai_Yezhov.jpg
zdjęcie po:
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRsr4UrRXpny2tIgSrMbrwOsYtoZPGcnG32d1e_wrlt1gEcaES3Ku5isA
Cyba nie chcemy aby kolega został "magikiem". :D
Tym który zniknął ze zdjęcia to ludowy komisarz spraw wewnętrznych (NKWD)Nikołaj Iwanowicz Jeżow. Następca Jagody, a poprzednik Berii.



Widze ze dolewasz oliwy do ognia Siwy Koniu .lol


Wręcz przeciwnie, wskazuję na niemoc w stosunku do historii, którą Michał współtworzył. "Archiwa nie płoną" tak jak w sieci www. Zostawiamy ślad, swoich postępków, aby inni mieli wiedzę na nasz temat. Fajna sprawa jak przeczytamy swój tekt po latach, jedni się ucieszą, inni zasmucą. Ot, tak historia dziejów. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Pt cze 07, 2013 9:26 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
Siwy Koń napisał(a):
Wręcz przeciwnie, wskazuję na niemoc w stosunku do historii, którą Michał współtworzył. "Archiwa nie płoną" tak jak w sieci www. Zostawiamy ślad, swoich postępków, aby inni mieli wiedzę na nasz temat. Fajna sprawa jak przeczytamy swój tekt po latach, jedni się ucieszą, inni zasmucą. Ot, tak historia dziejów. :D


Trochę mnie bawią Twoje złote myśli. Nic konkretnego nie masz do napisania ale piszesz. To tak jak wasza umiłowana partia PIS
Wierz mi że tą niemoc w stosunku do historii można załatwić jednym meilem do kancelarii adwokackiej.
Reasumując problem w dwóch zdaniach mogę powiedzieć.
Jechałem na Rajd Katyński żeby poznać kawałek historii, uczcić pomordowanych, doświadczyć gościnności wschodu i spędzić czas w motocyklowych klimatach na poziomie.
Tym czasem okazało się że we wszystko wplątana jest polityka , miłość do konkretnej partii, brak tolerancji, a te dobre klimaty na poziomie to też wyzwiska i obelgi rzucane publicznie do wszystkich i wszystkiego co nie jest PIS.
Oczywiście problem dotyczy części uczestników i organizatorów. Niestety ta część jest bardzo wyrazista.
Przepraszam Cię Siwy Koniu ale nie jestem w stanie uczestniczyć i firmować czegoś takiego swoim nazwiskiem.
Możesz tego nie zrozumieć ale chodzi tu o pewien szacunek do samego siebie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Pt cze 07, 2013 9:36 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Ktoś kiedyś zgłosił inicjatywę żeby te bzdury usunąć z forum , bo tworzą tylko nie potrzebne podziały , na złych i dobrych ... a nic tak naprawdę nie wnoszą tylko burzą spokój .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Pt cze 07, 2013 9:39 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N gru 18, 2011 4:50 pm
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
POPIERAM


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Pt cze 07, 2013 9:48 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
JA też jestem za usunięciem tego działu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Pt cze 07, 2013 10:27 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:52 pm
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa-Łomianki
Dzis sluchalem w radiu, jak jakis ksiadz , skomentowal tematyke problemu pedofilii w KK . Był rozbrajająco szczery:" Jak mozemy przznawac sie do przypadkow pedofili skoro w slad za tym pojawią sie pozwy o odszkodowanie!" To autentyczny cytat . To ilustruje istote KK. Biznes biznes i kasa. Prowadze firme i jak tlumacze ludziom istote marzy to jako przyklad podaje KK . Tylko zlodziej i KK ma przy sprzedazy marze 100%. Sprzedają coz czego nie kupili... :)))

Jedrus bronisz złej sprawy. No chyba ze masz w tym interes , bo inaczej to tego nie rozumiem..
Tylko Obroncy krzyża nie komentujcie ze to zlosliwy dziennikarz z TVN zmanipulowal biednego ksiedza i wyjal wypowiedz z kontekstu


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 4 z 6   [ Posty: 81 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL