Teraz jest Cz mar 28, 2024 6:45 pm


Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 3 z 6   [ Posty: 81 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 5:37 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
BenekGS napisał(a):
LUCJAN GÓRĄ!!!


No cóż, powiedz mi jakiego masz bohatera, a powiem Ci kim jesteś.

Natomiast jeżeli to miała być prowokacja to słabo Ci to wyszło, nikogo to chyba specjalnie nie rusza, kto dla Ciebie jest górą. Budzi to raczej u mnie uśmiech politowania - znam osobiście kilka przypadków podobnych "światłych", którzy pod koniec życia biegają namiętnie z różańcem w ręcę do kościoła. Nie tacy "gieroje" byli, nie takie wojny toczyli, a na koniec przyznawali: "Nazarejczyku zwyciężyłeś!".

I jeszcze taka uwaga ogólna. Mam znajomych, którym Kościół jest naprawdę obojętny. Ale oni nie podniecają się tym, co się w tym Kościele dzieje, nie śledzą tego, gdzie, kto, z kim, po co, nie mają problemu, że jadę gdzieś albo nie jadę. Ich obojętność jest po prostu autentyczna. I za ten autentyzm ich szanuję. Natomiast wszystkie takie chamskie ataki jak powyżej, świadczą jedynie o niskich pobudkach i chęci wzbudzenia taniej sensacji, ew. podniesieniu komuś ciśnienia. Ot zagrywki na poziomie Dody. Doda przynajmniej robi to z wyrachowania i dla kasy, a Wy nawet tego nie potraficie :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 5:50 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 01, 2011 5:14 pm
Posty: 1016
Lokalizacja: strzelin/okolica
no i nijak nie da sie coby jezuska nie wkleic :mrgreen:
qwa , nie da sie :shock:
:wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 6:15 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 8:31 pm
Posty: 524
Lokalizacja: małopolska
BenekGS napisał(a):
Jeszcze tylko ,jeśli oczywiście można ,pytanie do JedrekGS.Czy Masz dzieci i w jakim wieku? :twisted:

A co to ma do rzeczy? Jak napisze że mam to znów przypiszesz mi coś czego nie powiedziałem jak np. to:
"Odnośnie jeszcze tak lubianych przez JędrkaGS księży-pedofili"
Czytaj ze zrozumieniem i nie kłam bo w tym przypadku dyskusja z Tobą nie ma sensu.

Cytuj:
LUCJAN GÓRĄ!!!

Tak rzeczywiście, w przypadku pedofilii Lucek jest górą. Czyli cieszy Cię to? Więc jak, jesteś za pedofilami czy przeciw bo już się gubię?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 6:26 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lip 18, 2009 10:30 am
Posty: 2149
Lokalizacja: Gdańsk
Adminie ! Działaj !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 6:53 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 10:48 am
Posty: 684
Lokalizacja: Deutschland-Coburg
...troche tu zenada zalatuje........


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 7:04 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pn gru 20, 2010 7:37 pm
Posty: 125
jendrekGS napisał(a):
BenekGS napisał(a):
Jeszcze tylko ,jeśli oczywiście można ,pytanie do JedrekGS.Czy Masz dzieci i w jakim wieku? :twisted:

A co to ma do rzeczy? Jak napisze że mam to znów przypiszesz mi coś czego nie powiedziałem jak np. to:
"Odnośnie jeszcze tak lubianych przez JędrkaGS księży-pedofili"
Czytaj ze zrozumieniem i nie kłam bo w tym przypadku dyskusja z Tobą nie ma sensu.

Cytuj:
LUCJAN GÓRĄ!!!

Tak rzeczywiście, w przypadku pedofilii Lucek jest górą. Czyli cieszy Cię to? Więc jak, jesteś za pedofilami czy przeciw bo już się gubię?


Pytam ponieważ każdy normalny Rodzic nie może być obojętny na takie paskudne rzeczy jak pedofilia.Jak piszesz że jest ci to obojętne to najpierw pomyśl o tym że jakiś świrus ,nawet w sutannie,mógłby molestować twoje dzieci.Ja zboczkami wszelkiej maści gardzę i nie mogę przejść obojetnie obok.Napisałeś że w przypadku pedofilii Lucek jest górą.O.K.Tylko czemu czasami na jego szyi jest zawieszony krzyż? :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 7:08 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt sty 09, 2009 1:19 pm
Posty: 302
Lokalizacja: Opolskie
Ja byłem motorek na fotce to moje szczęście. Dlaczego najwięcej o kościele mają do powiedzenia ci co tam nie bywają. To tak ja rozmowa z ślepym o subtelności w kolorach , nie ma wspólnych odniesień.Szkoda śliny panowie,i palców . :D :D :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 7:23 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 2:36 pm
Posty: 512
Lokalizacja: Częstochowa
marekm napisał(a):
Adminie ! Działaj !

Szkoda czasu!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 8:07 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 8:31 pm
Posty: 524
Lokalizacja: małopolska
Cytuj:
Pytam ponieważ każdy normalny Rodzic nie może być obojętny na takie paskudne rzeczy jak pedofilia.Jak piszesz że jest ci to obojętne to najpierw pomyśl o tym że jakiś świrus ,nawet w sutannie,mógłby molestować twoje dzieci.Ja zboczkami wszelkiej maści gardzę i nie mogę przejść obojetnie obok.Napisałeś że w przypadku pedofilii Lucek jest górą.O.K.Tylko czemu czasami na jego szyi jest zawieszony krzyż?

No to Ci wytłuszczę co napisałem wcześniej.
Ja nie mam problemu z pedofilią wśród księży, jak i wśród nauczycieli, weterynarzy czy motocyklistów. Zboczenie jest zboczeniem (o czy mowa nawet w kazaniu) i należy go potępiać jeśli chodzi o konkretną osobę a nie grupę społeczną. Zakładanie że jakieś zboczone jednostki świadczą o ogóle jest zwyczajnie głupie.

Ja też mam dzieci i obciął bym jaja każdemu który by się do nich zbliżył. Nie ważne czy byłby to ksiądz, nauczyciel czy ktokolwiek inny. Ale Tobie nie o to chodzi.
Tyś się przyssał do księży jakby to wszyscy Oni i tylko Oni byli pedofilami co jest wyjątkowo wredne. I nie zasłaniaj się tu rodzicielstwem. Chodzi Ci tylko o upodlenie kogoś kogo osobiście nienawidzisz bo ma wiecej kasy i żyje na wyższym poziomie. Rusz głową, rusz dupe, weź się do roboty i też poprawisz swoją sytuację materialną. Nie narzekaj na księży bo żadnej krzywdy Ci nie zrobili. Jak wierni dają Im kasę to jest to ich własna nieprzymuszona wola i Tobie nic do tego.
A skoro mają takie rajskie życie to dlaczego Ty nie zostałeś księdzem? Trza było zostać. Nic byś nie robił, nosiliby Ci kasę i nie musiałbyś nikomu zazdrościć.

Na Twoim miejscu jako rodzica zamiast na księżach skupiłbym się na czymś innym. Na prawach o które walczą geje w Polsce. Bo to jest dopiero zagrożenie dla naszych dzieci które tylko czekać jak stanie się legalne!
Związki partnerskie są tylko pierwszym krokiem do adopcji dzieci.
Teraz załóżmy że Ty wraz z całą rodziną giniesz w wypadku np autokaru. Dzieci przeżyły, trafiają do domu dziecka i homoseksualiści je adoptują. Byłbyś szczęśliwy patrząc na to z "drugiego świata"?
Księża jak wiadomo są temu przeciwni to Ty dla przekory powinieneś być Za. Czy tak?


Ostatnio edytowano Pt kwi 19, 2013 7:30 am przez jendrekGS, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 9:52 pm 
Aktywny

Dołączył(a): So wrz 08, 2012 2:40 pm
Posty: 139
Lokalizacja: Middle of nowhere ...
kulka napisał(a):
"nie jestem wojujacym ateista. moj ateizm jest lagodny , wspolczujacy, rozumiejacy potrzebe doswiadczania duchowosci.
to moj antyklerykalizm jest wsciekly jak ... ! "


antyklerykalizm, antysemityzm niczym się od siebie nie różnią ... KK złe bo jest KK, Żyd zły bo jest Żydem. Jedno i drugie nie ma nic wspólnego z konstruktywną krytyką tylko wyładowaniem emocji frustrata.

Tak swoją drogą ateizm nie ma nic wspólnego z antyklerykalizmem, powiem więcej można być ateistą i utożsamiać się z nauką KK ... ale do tego potrzeba troszeczkę szerszego umysłu ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Śr kwi 17, 2013 12:20 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
Sventevith napisał(a):
kulka napisał(a):
"nie jestem wojujacym ateista. moj ateizm jest lagodny , wspolczujacy, rozumiejacy potrzebe doswiadczania duchowosci.
to moj antyklerykalizm jest wsciekly jak ... ! "


antyklerykalizm, antysemityzm niczym się od siebie nie różnią ... KK złe bo jest KK, Żyd zły bo jest Żydem. Jedno i drugie nie ma nic wspólnego z konstruktywną krytyką tylko wyładowaniem emocji frustrata.

Tak swoją drogą ateizm nie ma nic wspólnego z antyklerykalizmem, powiem więcej można być ateistą i utożsamiać się z nauką KK ... ale do tego potrzeba troszeczkę szerszego umysłu ...

Nic dodać, nic ująć!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Śr kwi 17, 2013 6:16 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lip 18, 2009 10:30 am
Posty: 2149
Lokalizacja: Gdańsk
Thorin_XL napisał(a):
Nic dodać, nic ująć!
Trzymamy za słowo :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Śr kwi 17, 2013 7:16 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
jendrekGS napisał(a):
No widzisz jak łatwo można zrobić z siebie samego osobę błogosławioną. Nawet nie jest Ci potrzebny do tego Kościół. :D
Ale pamiętaj że wcale nie masz "monopolu na słuszność" a nawet jeśli byś miał to jest jeszcze coś takiego jak "tolerancja".


O jakiej tolerancji mówisz?
Chyba nie o tej którą promuje SMMRK bo takiej nie ma.

CI którzy trochę zagłębili się w działalność SMMRK doskonale wiedzą że nie ma tam miejsca na tolerowanie innych poglądów politycznych niż tylko PIS, Kaczyński, o Rydzyk itp.
Na stronie internetowej RK nie ma informacji na temat barwy politycznej SMMRK. W ogóle nie mówi się o polityce. Oprócz forum oczywiście. A jednak tępi się osoby które mają jakieś tam poglądy niezgodne z ideologią PIS, Kaczyńskiego itp.
Czy to zakamuflowana opcja PIS? Czy w Częstochowie też jest pełen kamuflaż? Takie działanie zawsze spowoduje większą liczbę nieświadomych uczestników myślących że to uroczyste rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Jestem przekonany że gdyby udało się zebrać więcej np. rowerzystów to byłoby to rozpoczęcie sezonu rowerowego.

Mówienie że zlot na JG jest niepolityczny jest co najmniej śmieszne w obliczu działań Stowarzyszenia i jego uczestników. Jest niepolityczny ale jest w innym terminie niż zjazd organizowany przez władze miasta. Dlaczego? Bo ten drugi jest pod patronem Prezydenta Miasta którego otwarcie nazywa się "lewakiem" Ale przecież zlot SMMRK jest niepolityczny:-).
Oczywiście na stronie RK wypisuje się rycerskie hasełka o komercji itp. Ale jak się posłucha ludzi lub poczyta fora internetowe to wypływa inny, mniej cudowny obraz. Obraz malowany PISowskimi hasłami bez cenzury.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Śr kwi 17, 2013 7:32 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 8:31 pm
Posty: 524
Lokalizacja: małopolska
Michale jako że znam Cię osobiście z rajdu i nic do Ciebie nie mam, odpowiem Ci tylko znanym przysłowiem.
"Najgorsza jest taka wrona co do własnego gniazda sr..."

A co do Zlotu na Jasnej Górze, na każdym plakacie zlotowym są wymienieni patronaci medialni którymi jest Radio Maryja i TV TRWAM. Jest to ogólnie znane i pewnie wielu motocyklistów tylko z tego powodu tam nigdy nie przyjedzie, co nie ma dla Nas większego znaczenia. Dla Nas ważne jest że są w Polsce media które potrafią motocyklistów traktować z szacunkiem i nawet transmitować ich mszę. Nie tylko pokazywać w krzywym zwierciadle i nazywać dawcami.
Może kiedyś to się zmieni, może kiedyś TVN zrobi transmisję ale puki co wszystkie media ogólnego ścieku nawet nie wspomniały o fakcie przybycia kilkunastu tys. motocyklistów na Jasną Górę. To dziś nie jest trendy. Gdyby jechali się nachlać, zabawić byłoby OK. Poczekajmy do 21-go. Jestem pewien że o tym zlocie usłyszymy we wszystkich tych mediach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Śr kwi 17, 2013 7:55 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
jendrekGS napisał(a):
Michale jako że znam Cię osobiście z rajdu i nic do Ciebie nie mam, odpowiem Ci tylko znanym przysłowiem.
"Najgorsza jest taka wrona co do własnego gniazda sr..."



I tu właśnie jest pewien kłopot.
Tak byłem na RK. Moja świadomość wzrosła. Po powrocie do domu śledziłem z zadziwieniem pewne wydarzenia i dyskusje.
W konsekwencji sam poprosiłem o usunięcie mojego konta z forum RK oraz o usunięcie mojego nazwiska z listy uczestników. Moje konto zniknęło szybko ponieważ byłem tym niepokornym co pisał wprost. Więc byłem "szkodliwy" dla SMMRK.
Moje nazwisko z listy uczestników nie zniknęło do dzisiaj pomimo wielu próśb do administratora i do samej góry. Nadal więc czuję się upoważniony do pisania zaobserwowanych faktów.
Gdy zniknie moje nazwisko z listy uczestników to i ja przestane pisać.
Nijak się ma tu ta sr... wrona ponieważ już dawno o moim poglądzie wiedzą wszyscy z władz SMMRK włącznie z Panem Węgrzynem. A nie usunięcie moich danych ze strony jest dla mnie równoznaczne z upoważnieniem do pisania. Poza tym SMMRK nie jest moim "gniazdem" co powiedziałem już dawno chcąc zniknąć z listy uczestników. Więc z całym szacunkiem dla Ciebie jendrek ale Twoje hasło nie jest trafione. Nie chciałbym byś stawiał mnie w świetle osoby która się ukrywa za ekranem komputera i piszę jakieś rzeczy na kogoś poza jego plecami.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 3 z 6   [ Posty: 81 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL