Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:00 pm


Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 6   [ Posty: 81 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 10:49 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 01, 2011 5:14 pm
Posty: 1016
Lokalizacja: strzelin/okolica
jendrekGS :wink: bron krzyza :twisted: :mrgreen:

cieszy mnie ze corasz wiecej ludzi otwiera oczy na ta oblude ,
gosc o tolerancji prawi ..... masakra , czyli ze kosciolek tolerancyjny jest?
o matko z corka :lol:
szkoda gadac
:mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 10:53 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 8:31 pm
Posty: 524
Lokalizacja: małopolska
Jeśli nie masz nic do motocyklistów to nie użalaj się na forum dla nich na księży i Kościół. Masz coś do nich to Im to powiedz. Masz dowody na pedofilię czy działalność przestępczą to idź z tym do prokuratury. Ja nie mam z tym problemu to nie będę się wdawał w polemikę z Tobą na takie tematy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 12:10 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Wt kwi 02, 2013 11:25 pm
Posty: 15
jendrekGS....ciekawe... nie masz problemu z pedofilią w KK?
że niby to nie problem, że oni to robią?
brak mi słów.

(to nie czcze oskarżenie, ale fakt bezdyskusyjny, poparty wieloma dowodami, procesami sądowymi i nielicznymi niestety odszkodowaniami i przeprosinami ze strony KK, nawet papież się do tego odniósł, a jego słów chyba nie będziesz poddawał w wątpliwość?)

Wstyd promować takie poglądy, na dowolnym forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 1:08 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pn sty 11, 2010 7:27 pm
Posty: 297
Lokalizacja: Warszawa
Ged napisał(a):
jendrekGS....ciekawe... nie masz problemu z pedofilią w KK? ...

Jendrek chyba już trochę wyrośnięty jest i pedofile na niego nie lecą :lol: .
:twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 1:31 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 9:50 pm
Posty: 1854
Ged napisał(a):
Tolerancja nie oznacza milczenia, niewyrażania opinii, braku krytyki.
A poza tym tolerancja dla czego....


[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 2:26 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 8:31 pm
Posty: 524
Lokalizacja: małopolska
Ged napisał(a):
jendrekGS....ciekawe... nie masz problemu z pedofilią w KK?
że niby to nie problem, że oni to robią?
brak mi słów.

(to nie czcze oskarżenie, ale fakt bezdyskusyjny, poparty wieloma dowodami, procesami sądowymi i nielicznymi niestety odszkodowaniami i przeprosinami ze strony KK, nawet papież się do tego odniósł, a jego słów chyba nie będziesz poddawał w wątpliwość?)

Wstyd promować takie poglądy, na dowolnym forum.

Ja nie mam problemu z pedofilią wśród księży, jak i wśród nauczycieli, weterynarzy czy motocyklistów. Zboczenie jest zboczeniem (o czy mowa nawet w kazaniu) i należy go potępiać jeśli chodzi o konkretną osobę a nie grupę społeczną. Zakładanie że jakieś zboczone jednostki świadczą o ogóle jest zwyczajnie głupie.
Widzę że nieźle Cię rajcuje dokopywanie akurat jednym. Stąd mój wniosek że masz z tym problem. Może byłeś za młodu molestowany przez jakiegoś wikarego? Nie wiem. Ale gdzieś tu tkwi uraz.
Proponuje abyś w dziale "co ślina na język" założył temat pedofilii wśród księży, przeniósł się tam wraz z towarzystwem wzajemnej adoracji i używał sobie do bUlu. :wink:
Może nawet i ja coś tam dopiszę?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 3:16 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 9:20 am
Posty: 100
Lokalizacja: Bydzia
Zaznaczam, że moim celem nie było wzniecenie pożaru na pokładzie :)
Ale ostatnio odnoszę wrażenie, że kiedyś wstyd było się przynać, że jesteś np. ateistą i że nie chodzisz do kościoła bo wytykano Cię palcami i człowiek narażał się na społeczne potepienie,
a dzis jak powiesz, że jesteś praktykujacym katolikiem i że chodzisz do kościoła to lecą na Ciebie gromy ze wszystkich stron...
Najważniejsze to miec własny rozum i kierować swoim życiem w zgodzie z własnymi przekonananimai i z własnym sumieniem.
A dyskusję na temat wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Swiętami Wilkanocnymi pozostawiam bez komentarza i wydaje mi się że może warto założyc nowy topic poswięcony przekonaniom forumowiczów i tam poruszyć dyskusję a powyższy temat...
Amen


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 3:33 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pn gru 20, 2010 7:37 pm
Posty: 125
jendrekGS napisał(a):
Ged napisał(a):
jendrekGS....ciekawe... nie masz problemu z pedofilią w KK?
że niby to nie problem, że oni to robią?
brak mi słów.

(to nie czcze oskarżenie, ale fakt bezdyskusyjny, poparty wieloma dowodami, procesami sądowymi i nielicznymi niestety odszkodowaniami i przeprosinami ze strony KK, nawet papież się do tego odniósł, a jego słów chyba nie będziesz poddawał w wątpliwość?)

Wstyd promować takie poglądy, na dowolnym forum.

Ja nie mam problemu z pedofilią wśród księży, jak i wśród nauczycieli, weterynarzy czy motocyklistów. Zboczenie jest zboczeniem (o czy mowa nawet w kazaniu) i należy go potępiać jeśli chodzi o konkretną osobę a nie grupę społeczną. Zakładanie że jakieś zboczone jednostki świadczą o ogóle jest zwyczajnie głupie.
Widzę że nieźle Cię rajcuje dokopywanie akurat jednym. Stąd mój wniosek że masz z tym problem. Może byłeś za młodu molestowany przez jakiegoś wikarego? Nie wiem. Ale gdzieś tu tkwi uraz.
Proponuje abyś w dziale "co ślina na język" założył temat pedofilii wśród księży, przeniósł się tam wraz z towarzystwem wzajemnej adoracji i używał sobie do bUlu. :wink:
Może nawet i ja coś tam dopiszę?


Coś za bardzo JedrekGS nie ma problemu z pedofilią...
Ja osobiście dziwię się że Ktokolwiek tam jedzie.Motocyklem do kościoła?Tfu!!!20 lat temu nie do pomyślenia.A teraz prawie każdy "szanujący się motocyklista" na wiosnę wali do
'świętego miasta" pomodlić się. Tylko o co?Żeby kiedy popije na zlocie i ujeżdża sprzęta nie dorwała go policja?Albo jeżdżąc na kole po mieście nie wydzwonić?Skoro jeden z drugim nie urodził się z rozumem to teraz za póżno się o niego modlić.Popelina jak ch.j!!!
Odnośnie jeszcze tak lubianych przez JędrkaGS księży-pedofili.Był taki jeden co to w czarnej kiecce jeżdził (niestety) motocyklem.Wszyscy się podniecali i klechę chwalili jaki to dobry.A zboczek w międzyczasie dobierał się dzieciakom do majtek.Motocyklista jak złoto(czarne).
Osobiście uważam że Nikt przy zdrowych zmysłach nie Pojedzie nigdy motocyklem na kościółkową imprezę.
LUCJAN GÓRĄ!!! :twisted: :twisted: :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 3:45 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Śr lis 19, 2008 11:19 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Poronin
Jak zwykle wystarczy tylko powiedzieć że sie było na Mszy Świętej i to jeszcze na Jasnej Górze i jest sie ociemniałym, otumanionym i wogóle passe...
Ale gdyby człowiek napisał że spedził niedzielę na paradzie gejowskiej w Warszawie lub w hipermarkecie w dowolnym miejscu w kraju to byłby człowiekiem nowoczesnym, wyzwolonym i idącym z duchem czasu.
Panowie dajcie na luz..
Chciałem byc w Częstochowie zmarnowałem na to swój wolny czas i pieniądze chyba miałem do tego prawo.
Koledzy pojechali na basen i też mieli do tego prawo...
Ja ich nie namawiam na Jasną Gore a oni mnie na basen i tyle w temacie.
Pozdrawiam WSZYSTKICH motocyklistów i tych co byli i nie chcieli być.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 4:15 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pn gru 20, 2010 7:37 pm
Posty: 125
jumajkel napisał(a):
Jak zwykle wystarczy tylko powiedzieć że sie było na Mszy Świętej i to jeszcze na Jasnej Górze i jest sie ociemniałym, otumanionym i wogóle passe...
Ale gdyby człowiek napisał że spedził niedzielę na paradzie gejowskiej w Warszawie lub w hipermarkecie w dowolnym miejscu w kraju to byłby człowiekiem nowoczesnym, wyzwolonym i idącym z duchem czasu.
Panowie dajcie na luz..
Chciałem byc w Częstochowie zmarnowałem na to swój wolny czas i pieniądze chyba miałem do tego prawo.
Koledzy pojechali na basen i też mieli do tego prawo...
Ja ich nie namawiam na Jasną Gore a oni mnie na basen i tyle w temacie.
Pozdrawiam WSZYSTKICH motocyklistów i tych co byli i nie chcieli być.


Ja piszę tylko w swoim imieniu.Do hipermarketów nie jezdżę a gejów traktuję na równi z pedofilami i księżmi(w sumie facet w dlugiej kiecy to też trąci gejownia). :twisted: :twisted: :twisted:


Ostatnio edytowano Wt kwi 16, 2013 4:19 pm przez BenekGS, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 4:17 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 01, 2011 5:14 pm
Posty: 1016
Lokalizacja: strzelin/okolica
o fszystko :mrgreen: sprawa lucjana :twisted:
:mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 4:41 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pn gru 20, 2010 7:37 pm
Posty: 125
Jeszcze tylko ,jeśli oczywiście można ,pytanie do JedrekGS.Czy Masz dzieci i w jakim wieku? :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 5:13 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
jendrekGS napisał(a):
Proponuje abyś w dziale "co ślina na język" założył temat pedofilii wśród księży, przeniósł się tam wraz z towarzystwem wzajemnej adoracji i używał sobie do bUlu. :wink:
Może nawet i ja coś tam dopiszę?

Jędrek wyluzuj, chłopaki chcą sobie pojeździć po Kościele i nic na to nie poradzisz. Nikt nie założy merytorycznego wątku, bo tu chodzi zupełnie o coś innego.

Panowie! Pozwolicie, że użyję waszych ubiegłorocznych argumentów: to jest forum motocyklowe i proszę go nie zaśmiecać fanatyzmem (anty)religijnym!. Odsyłam do działalności Armanda jakiegośtam - tam znajdziecie ludzi o podobnych przekonaniach. Przy okazji będzie mogli poprzeć legalny sex od 13 roku życia - to już nie pedofila, prawda?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 5:16 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
jumajkel napisał(a):
Jak zwykle wystarczy tylko powiedzieć że sie było na Mszy Świętej i to jeszcze na Jasnej Górze i jest sie ociemniałym, otumanionym i wogóle passe...
Ale gdyby człowiek napisał że spedził niedzielę na paradzie gejowskiej w Warszawie lub w hipermarkecie w dowolnym miejscu w kraju to byłby człowiekiem nowoczesnym, wyzwolonym i idącym z duchem czasu.
Panowie dajcie na luz..
Chciałem byc w Częstochowie zmarnowałem na to swój wolny czas i pieniądze chyba miałem do tego prawo.
Koledzy pojechali na basen i też mieli do tego prawo...
Ja ich nie namawiam na Jasną Gore a oni mnie na basen i tyle w temacie.
Pozdrawiam WSZYSTKICH motocyklistów i tych co byli i nie chcieli być.


Obiema rękami się pod tym podpisuję. Na szczęście dużo się ostatnio zmienia...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2013
PostNapisane: Wt kwi 16, 2013 5:22 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 01, 2011 5:14 pm
Posty: 1016
Lokalizacja: strzelin/okolica
kolego a co ma moj antyklerykalizm do legalizacji sexu z 13latkami?

zacytuje ci cos kolego , cos pod czym podpisuje sie obiema rencyma :mrgreen: :


"nie jestem wojujacym ateista. moj ateizm jest lagodny , wspolczujacy, rozumiejacy potrzebe doswiadczania duchowosci.
to moj antyklerykalizm jest wsciekly jak ... ! "


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 6   [ Posty: 81 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL