Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:54 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 20 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Enduro Panorama.
PostNapisane: Pt gru 28, 2012 7:35 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr gru 05, 2007 8:09 am
Posty: 910
Lokalizacja: Biecz
Kiedyś pracowałem w zespole u makaronów , napatrzyłem się na to wszystko od środka , jakich wyrzeczeń i ciężkiej pracy trzeba wykonać , żeby wykręcić wynik . Miedzy amatorem a nawet cienkim zawodnikiem jest ogromna przepaść . W takich rajdach startują zawodnicy chcąc podszlifować kondycje i przygotowując sie do zawodów . Prawdziwe góry po których dziś można jeździć są tylko w RO i UA , więc nie ma się co dziwić że amator nie zrobi wyniku mając u boku nawet ofermę startującą w regionalnej klasie .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Enduro Panorama.
PostNapisane: Pt gru 28, 2012 7:51 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N gru 18, 2011 4:50 pm
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
Do CC MEuropa naszego klubowego mistrza chciała zakontraktować Husqvarna, ale .
Na pytanie trenera teamu;
ile razy ćwiczysz w tygodniu (basen, biegi, siłownia)?
-3 razy
Masz ćwiczyć 7 razy
-ile warzysz 80kg
Masz schudnąć do 75

Dali mu Huskę i reszta w jego zakresie :wink:
Oczywiście olał temat i dalej jeździ w MP CC.

Pozdrawiam
sylwester


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Enduro Panorama.
PostNapisane: Pt gru 28, 2012 8:08 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Pt kwi 13, 2012 2:03 pm
Posty: 32
Lokalizacja: Warszawa
Wracając do Panoramy:

Klasa EXPERT - mam do gości mega szacun, rzeczywiście trzeba sporo pojeździć żeby dać radę zjechać - nie mówiąc o jeździe na wynik. Dobrze przygotowany sprzęt, nowa oponka co dnia i wiele dni w górach to must. Kondycja to osobny temat. Zresztą są koledzy co wiedzą więcej w temacie.

Klasa HOBBY - z własnego doświadczenia z 2012: 530 exc słaby jak na takie zawody, mam 183 cm i 95 kg, przed Panoramą całe moje góry to 5razy Kielce, oponę miałem 3/4 z tyłu i 1/2 z przodu .... jak patrzę na to dziś to śmiać mi się chce a do ukończenia drugiego dnia zabrakło mi dwóch check-pointów! Gdyby nie wybity kciuk może dałbym radę.

Czyli generalnie MOŻNA. Nie trzeba wcale być mega profi - a wspomnienia i wrażenia są niezapomniane. Na prawdę namawiam, bo zostaje w głowie cały rok i nie ma opcji jak spróbować jeszcze raz. W moim przypadku do poprawy: lżejsze moto, 5 kilo w dół i kondycja, świeże oponki i najważniejsze - TAKTYKA/KUMPEL do wzajemnej pomocy/motywacji przy trudniejszych podjazdach i skarpach korzennych. Namawiam bo warto zamiast teoretyzować po prostu spróbować.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Enduro Panorama.
PostNapisane: Pt gru 28, 2012 11:02 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Macie wszyscy absolutną rację , ale najważniejsze spróbować ... ja wiem gdzie popełniłem błędy ... najważniejszy , to nie był to mój pierwszy raz w Rumunii , i znałem specyfikę , trasa była kompletnie inna niż to co widziałem dotąd po czym latam całe życie ... singiel track wydarty przez tysiąc przejazdów motocyklami , tylko w górę albo w dół , zero jazdy normalnymi górskimi drogami , o odcinkach specjalnych experta nawet nie piszę , ale miło popatrzeć co motocykl może zrobić , gdy jedzie nim ktoś kto ma nieograniczony zapas mocy :lol: staliśmy pod jednym podjazdem który rozwiał ostatnie nasze nadzieje przez godzinę , już samo dotarcie tam zajęło 1,5 h niesienia motocykli , a okazało się że to dopiero preludium . Goście którzy rzucili się na naszych oczach pokonywali szczyt góry metr po metrze , przerzucając motocykle z prawa na lewo bez końca , ja też tak potrafię ale mogę to zrobić 50 razy , a tam trzeba było pięćset :wink: mogę jechać podjazd ale 15 km non stop i co drzewo zmiana kierunku z kołem w powietrzu ... na szczęście miałem już 300 na Regimencie , 530 byłbym zdechł gdzieś w górach ... 50 % to 2T ... Może Kondi wpadniesz kiedyś na treningi , latamy w cztery tristo , tylko hard już teraz , albo u nas ( Beskid , Podhale ) albo Sudety . Mamy kumpli też w Szczyrku i zamierzamy tam kilka razy się wybrać , zobaczymy co będzie ze śniegiem , na razie jest ok i chyba po jutrze atak na Myslenice :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Enduro Panorama.
PostNapisane: Pt gru 28, 2012 11:05 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:52 pm
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa-Łomianki
KONDI napisał(a):
Wracając do Panoramy:

Czyli generalnie MOŻNA. Nie trzeba wcale być mega profi - a wspomnienia i wrażenia są niezapomniane.


Taki wpis mi sie podoba .. Rzeczowy i bez gwiazdorzenia


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 20 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL