Teraz jest Pt mar 29, 2024 12:09 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Listopadowe pogranicze wschodnie
PostNapisane: Wt lis 13, 2012 9:12 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz mar 10, 2011 6:42 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Białystok
Korzystając ze sprzyjającej listopadowej aury (do połowy trasy ) pyknąłem 200 km bardzo blisko granicy wchodniej...
oto traska:
http://goo.gl/maps/OA931
DR-a w rozsypce warsztatowej to padło na Jinluna JL-250 z kierą od DR-ki, tylnymi amorami od ETZ i podgrzewanymi manetami, którym to kawal Polski zjeździłem...teraz idzie dla synoka bo jakaś kontynuacja musi być a sprzedawać żal...
Po dojechaniu prawie do przejścia z Białorusią w Bobrownikach odbiłem w prawo na Zubki Białostockie i...jakbym cofnął się o parę ladnych lat...
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
szkoda, ze Julian to nie endurak, ale i tak dał radę...
[ img ]
Klimaty ciut nie syberyjskie...
[ img ]
opuszczona siedziba gospodarstwa rybackiego w Kondratkach:
[ img ]
cerkiew w Jałówce:
[ img ]
Tory przez środek Zalewu Siemianowskiego tuż przed granicą z Białorusią:
[ img ]
[ img ]
Trasa nie jest dokladnie taka samajak na mapce, bo przez środek zalewu siemianowskiego jest grobla, na której są te tory na Białoruś. Dojechałem po tej grobli mniej więcej do połowy jeziora, bo dalej nie ma drogi
[ img ]
a Julian to nie endurak i po torach nie próbowałem
[ img ]
[ img ]
więc zawróciłem i objechałem jezioro z drugiej strony.
[ img ]
[ img ]
[ img ]
Potem jakie 80 km w deszczu, Juliana zostawiłem na wiosce do snu zimowego, potem 7 km z buta na pks który uciekł, półtorej godz oczekiwania na następny, który jechal okrężną drogą, potem taksa do domu z dworca w Białymstoku...jakiś skomplikowany ten chyba ostatni w tym roku wyjazd wyszedł...
Ale warto było..sory ale nie robiłem za dużo fotek bo musiałbym co chwila stawać...mimo wszystko polecam każdemu tą trasę, inny świat, naprawdę... i prawie cały czas od Bobrownik do Zalewu szuter :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listopadowe pogranicze wschodnie
PostNapisane: Wt lis 13, 2012 9:33 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt mar 23, 2012 10:56 pm
Posty: 229
Lokalizacja: Białystok
Całkiem fajna trasa. Sam planuję przejechać się wzdłuż wzdłuż wschodniej granicy. Właśnie widzę, że część trasy pokrywa się z moimi planami, tyle, że chciałbym skończyć trasę w Kuźnicy i trzymać się jak najbliżej granicy. Fajna widzę przejażdżka była, trza korzystać z możliwości jazdy dopóki jako taka pogoda ;) .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listopadowe pogranicze wschodnie
PostNapisane: Wt lis 13, 2012 9:38 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz mar 10, 2011 6:42 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Białystok
te przygraniczne dłuugie szutry to magia, ja już mam ochotę walnąć konkretniej ścianę wschodnią..ale na 1000% wezmę wtedy enduraka, mimo że chińskim chopem też nie było źle... może kiedy razem ziomalu?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listopadowe pogranicze wschodnie
PostNapisane: Wt lis 13, 2012 10:17 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt mar 23, 2012 10:56 pm
Posty: 229
Lokalizacja: Białystok
Bardzo chętnie, ja to nawet jeszcze w tym roku bym się tam wybrał jak się uda ;) jak nie to się możemy spiknąć później. Wystarczy priv i się zgadamy co i jak i można pojechać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listopadowe pogranicze wschodnie
PostNapisane: Śr lis 14, 2012 9:18 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pn kwi 09, 2007 6:47 pm
Posty: 118
Lokalizacja: Józefów k/W-wy
Ładne tereny, trochę już tam jeździłem, ale raczej po asfaltach, choć i polne drogi się trafiły. Przygotowuję trasę po terenach pomiędzy: Siemiatyczami - Koterką- Kleszczelami-Hajnówką-Brańskiem. W tym roku pewnie już się nie uda, ale w przyszłym - jak znalazł. Sporo tam cerkwi, starych cmentarzy, wiatraków i innych ciekawych miejsc :!: Muszę tak kombinować żeby jechać po twardym :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listopadowe pogranicze wschodnie
PostNapisane: Śr lis 14, 2012 6:54 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz mar 10, 2011 6:42 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Białystok
No to Piotrze zapraszam przy okazji Twej przyszłorocznej trasy na nocleg w Domanowie pod Brańskiem przy drodze 66. Mam tam ranczo po dziadku, swoje garażowisko w starej kuźni i bazę wypadową. Miło będzie się spotkać...a i Twoją traskę z Tobą też chętnie objadę, chociaż mam te tereny już parę razy objechane ale tego klimatu nigdy dosyć... a potem u mnie zrobimy ognicho i pogadamy o starych Polakach :D ...byle nie koniec czerwca pocz. lipca bo wtedy mam w planie wyspy Chorwackie na moto. Zapraszam. Może ktoś jeszcze z Podlasia i nie tylko byłby chętny?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listopadowe pogranicze wschodnie
PostNapisane: Śr lis 14, 2012 9:43 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pn kwi 09, 2007 6:47 pm
Posty: 118
Lokalizacja: Józefów k/W-wy
A dzięki dzięki za zaproszenie. Będę pamiętał i nie omieszkam dać znać jak już będę się wybierał. Czasu sporo żeby dokładnie ustalić trasę ale miedzy innymi chyba chciałbym dotrzeć do : Saki, Dasze (Kośna), Dobicze cerkiewne, Grabowiec, Orla, Szczyty itd itp. Jest tego trochę, nie wiem czy wszędzie da się dojechać moją motorynką, ale sprawdzę.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listopadowe pogranicze wschodnie
PostNapisane: Cz lis 15, 2012 8:28 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pt sty 05, 2007 9:08 am
Posty: 147
Lokalizacja: Warszawa
Selmen miło było powspominać. Znowu muszę sie tam wybrać :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Listopadowe pogranicze wschodnie
PostNapisane: Cz lis 15, 2012 11:05 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz mar 10, 2011 6:42 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Białystok
Piotrze- da się objechać bo tam gdzie piszesz są w większości asfalty, lepsze, gorsze ale są. W Dubiczach są fajne domki w ośrodku "Bachmaty" w starym sylu z kominkami i zalew- jeżdżę tam co roku na jesień z rodziną żeby odpocząć od miejskiego zgiełku. Jakby było więcej chętnych można tam kiedyś zrobić bazę wypadową a i offem jest gdzie polatać bo byłem tam kiedyś na Aprilii Tuareg i trochę pośmigałem. Najmniejszy domek z kominkiem jest 5 os.
Szymonie- może sie skusisz na wiosnę i się w końcu poznamy. Aha i poszedłem za Twoją radą i wysłalem w końcu gaziory od Biga do Kalisza :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL