Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:18 am


Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 11 z 11   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt cze 08, 2012 1:45 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt mar 20, 2012 3:12 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Ciemny las
Warszawa, 7 czerwca 2012 roku
KOMUNIKAT 6/12
Przyjacielu,
Jeszcze o Jasnogórskiej prowokacji.
W związku z tegoroczną prowokacją prezydenta Częstochowy, Krzysztofa Matyjaszczyka, który to w tajemnicy przed organizatorami Jasnogórskich Zlotów Motocyklowych im. Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego, zezwolił na organizacje w tym samym miejscu i czasie co nasz
Jasnogórski Zlot, imprezy motocyklowej o diametralnie innym charakterze, z zespołem
metalowym, z alkoholem (noc motocyklowa- 20% zniżki w pubach, dyskotekach, restauracjach) mogącej doprowadzić do awantur i tragicznych wypadków, zmuszeni zostaliśmy do przeniesienia Zlotu Jasna Góra 2012 do Gietrzwałdu. Aby nie dopuścić do podobnej sytuacji w roku przyszłym, w dniu 3 kwietnia napisałem do prezydenta Częstochowy list. Do dziś, 2 miesiące od jego wysłania, nie otrzymałem odpowiedzi.
W dniu 29 maja wysłałem drugi list, którego tekst zamieszczam poniżej:

Panie Prezydencie,
Mija już 2 miesiące od chwili, kiedy wysłałem do Pana list (3 kwietnia br.) i do tej pory nie otrzymałem od Pana odpowiedzi. A sprawa jest ważna. Chcemy wiedzieć czy w roku przyszłym, podczas kolejnej, już 10–tej pielgrzymki motocyklistów do Jasnogórskiej Pani, Królowej Polski, zamierza Pan organizować “imprezy uzupełniające”? Chcę, aby Pan zrozumiał, że Radosne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego, Jasna Góra 2013, Zlot Gwiaździsty im. Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego jest organizowany dla katolików, dla motocyklistów,
dla których słowa Bóg, Honor, Ojczyzna są ważne. Centralną częścią Zlotu jest Msza Święta i poświęcenie motocykli. Jasnogórski Zlot ma charakter religijny.
Ja rozumiem, że wśród motocyklistów, jak w całym społeczeństwie, nie wszyscy są katolikami, są i ateiści i wyznawcy innych religii. Młody człowiek spacerujący z puszką piwa podczas Mszy Św. przeszkadza nam, modlącym się. Dobrze się stało, że Pan pomyślał o rozrywce i dla tych motocyklistów. Na pewno Acid Drinkers sprawił im radość. Może Pan zaprosić Nergala, Dodę Elektrodę i innych, wybór jest duży. Do tego stragany handlowe. Takie rozpoczęcie sezonu motocyklowego od lat jest organizowane na warszawskim Bemowie. Trzy striptizerki,
co godzinę pokaz. To ma powodzenie. A w Częstochowie jeszcze “noc motocyklowa” 20% zniżki w barach. To rokuje sukces. Ja tylko proszę aby to nie było w tym samym terminie, tj. 20-21 kwietnia 2013 roku, w trzeci weekend kwietnia i w dniach bezpośrednio poprzedzających nasz Zlot. Żebyśmy sobie nawzajem nie przeszkadzali. Na to nie ma zgody. Czy to jest dla Pana zrozumiałe? Pańska tegoroczna akcja miała znamiona prowokacji i chcę uniknąć jej w roku przyszłym. W oczekiwaniu na jednoznaczną odpowiedź pozostaję z szacunkiem.
Wiktor Węgrzyn


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt cze 08, 2012 2:05 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 10:02 pm
Posty: 2918
Wiktor Węgrzyn napisał(a):
Na to nie ma zgody. Czy to jest dla Pana zrozumiałe?
Siwy - z całym szacunkiem - ale prezydent Częstochowy jest na stołku i to on decyduje,a Pan Węgrzyn może jedynie poprosić. Tak mnie się zdaje - dla jasności nie jestem sympatykiem prezydenta


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt cze 08, 2012 2:45 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:52 pm
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa-Łomianki
Węgrzyn zdecydowanie przyjął postawę konfrontacji z Prezydentem. Oj chyba pozostanie już w Gietrzwałdzie na wieki wieków


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt cze 08, 2012 2:53 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt mar 20, 2012 3:12 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Ciemny las
Witajcie,
Z faktami nie dyskutuję, daję pole innym.
:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: So cze 09, 2012 5:20 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
Siwy Koń napisał(a):
Witajcie,
Z faktami nie dyskutuję, daję pole innym.
:D


Racja z faktami i pewnymi osobami nie ma, co dyskutować.
Polecam lekturę forum RK http://rajdkatynski.net/forum/index.php

Każdy wnioski wyciągnie sam ile warty jest Bóg, Honor i Ojczyzna w całym tym zamieszaniu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt cze 19, 2012 8:01 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt mar 20, 2012 3:12 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Ciemny las
michalbtl napisał(a):
Siwy Koń napisał(a):
Witajcie,
Z faktami nie dyskutuję, daję pole innym.
:D


Racja z faktami i pewnymi osobami nie ma, co dyskutować.
Polecam lekturę forum RK http://rajdkatynski.net/forum/index.php

Każdy wnioski wyciągnie sam ile warty jest Bóg, Honor i Ojczyzna w całym tym zamieszaniu.

Tym się różnimy, ktoś tworzy fakty, a TY dyskutujesz.
Zapraszam do działania :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr cze 20, 2012 10:55 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
Siwy Koń napisał(a):
Tym się różnimy, ktoś tworzy fakty, a TY dyskutujesz.
Zapraszam do działania :D


Różnimy się zapewne bardzo. Lecz to czy jesteś twórcą czy tylko odtwórcą tego, co CI ktoś narzuci zależy od miejsca, z którego na to spojrzysz oraz poziomu intelektualnego. Więc kolego myślę, że dość mocno się zagalopowałeś.

Jak rozumiem poruszamy się w obrębie JG która w tym roku dla niektórych PATRIOTÓW wierzących w BOGA była na mazurach. Jakie to proste i przewrotne. Święte miejsce Jasna Góra w Gietrzwałdzie. Czy to było twórcze? Raczej żenujące.
Mam swoje zdanie i swój rozum. Wiem gdzie jest JG a gdzie Gietrzwałd. Nie potrzebni mi twórcy co moją osobą będą próbowali prowadzić polityczne gierki pod płaszczykiem motocyklowych klimatów.

Tworzenie faktów vs dyskusja.
Stworzyć fakt każdy potrafi nawet głupiec a dyskutować i dojść do porozumienia już nie co wyraźnie widać w przypadku tegorocznego spotkania na JG.
Więc powiem Ci że niezbyt imponujące jest w tym wypadku tworzenie faktów.
Rozumiem że Ty jesteś tylko odtwórca tego co ktoś stworzył bez umiejętności dyskutowania i porozumienia. Może jednak zastanów się, pomyśl, poczytaj i miej własne zdanie. Nie będziesz musiał wtedy wklejać na forum cudzych wypowiedzi twierdzą że ktoś jest twórcą faktów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Cz cze 21, 2012 10:06 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt mar 20, 2012 3:12 pm
Posty: 145
Lokalizacja: Ciemny las
Za słowami "Tworzenie faktów vs dyskusja. Stworzyć fakt każdy potrafi nawet głupiec...". Jak już wspomniałem z faktami nie dyskutuję[patrz Mój wpis poprzedni]. Faktem jest również, pozostawienie Ciebie w dalszej dyskusji samym ze sobą, jak czekista z czekistą. :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt cze 22, 2012 12:20 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
Siwy Koń napisał(a):
Za słowami "Tworzenie faktów vs dyskusja. Stworzyć fakt każdy potrafi nawet głupiec...". Jak już wspomniałem z faktami nie dyskutuję[patrz Mój wpis poprzedni]. Faktem jest również, pozostawienie Ciebie w dalszej dyskusji samym ze sobą, jak czekista z czekistą. :roll:


11 stron dyskusji to zapewne zostawienie mnie samym ze sobą :lol:

Panie Siwy Koń nie chce być nie miły, ale zapytam co Ty tutaj robisz? Skoro z faktami nie dyskutujesz to forum internetowe powinno być dla Ciebie obce.
Fakty przecież masz... na str RK, więc czemu uczestniczysz w forum internetowym które służy do DYSKUSJI.
Próbujesz wklejać "FAKTY" przemycone z komunikatów Pana W. Kim jesteś? Czy to jakaś działalność propagandowa? Lansowanie skrajnych poglądów opartych na teorii zdrady i spisku? Czyżby liczba odtwórców Waszych "FAKTÓW" drastycznie spadała? Może oprócz uderzania w klimaty motocyklowe powinniście sięgnąć w inne grupy społeczne. Przecież różnicy nie ma. Chodzi tylko o zrobienie zadymki politycznej tłumacząc to Bogiem, Honorem i Ojczyzną.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt cze 22, 2012 11:57 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:52 pm
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa-Łomianki
michalbtl napisał(a):
Przecież różnicy nie ma. Chodzi tylko o zrobienie zadymki politycznej tłumacząc to Bogiem, Honorem i Ojczyzną.


Rozumiem ze Panowie nie przekonujecie siebie nawzajem, bo to niewykonalne. Tu nie chodzi o rację (ratio=rozum), tylko o wiarę a tu juz faktycznie nie ma miejsca na dyskusję.
Moze na przekór logice wybiore sie kiedyś na rajd katynski. Rozmawiałęm wczoraj z fajnym gościem ktory przyznał że był parę razy na RK i że moherowcy, nie są tam wcale w większości. choć szumu robią sporo to fakt.. RK to fajny pomysl i bliski mojemu sercu. Niektorzy jednak probują z niego zrobic impreze religijną i to szkodzi tej pieknej patriotycznej imprezie. Nie dopuszczają myśli że wśród nas ludzi niewierzących jest wielu patriotów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: N sie 12, 2012 6:08 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N mar 18, 2007 7:00 pm
Posty: 420
Lokalizacja: Gdańsk
Zablokowałem i poczyściłem na biegu


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 11 z 11   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL