Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:16 pm


Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 10 z 11   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt kwi 20, 2012 8:56 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N paź 28, 2007 9:53 pm
Posty: 870
Lokalizacja: Bielsko-Biala
Brak moderatora mógłby być wspaniałym, prawdziwym i na wskroś przenikliwym testem forum, jego uczestników ich kultury wypowiedzi i zachowania w społeczeństwie (jakby nie było społeczeństwie jednak podobnych sobie - motocyklistów). Dać wolną rękę, wolność słowa, wolność wypowiedzi i zobaczyć co się stanie... Jak to kiedyś usłyszałem - chcesz poznać prawdziwy charakter osoby zainteresowanej? Upij ją - wtedy wszystkie hamulce puszczają i masz kogoś dokładnie prześwietlonego :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt kwi 20, 2012 10:04 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Graphia
Za czasow mego ojca..Czyli jeszcze w PRL
Nie ufalo sie tym co nie pija.lol


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt kwi 20, 2012 10:13 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N paź 28, 2007 9:53 pm
Posty: 870
Lokalizacja: Bielsko-Biala
W Rosji nie ufa się do tej pory :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: So kwi 21, 2012 11:12 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
graphia napisał(a):
...chcesz poznać prawdziwy charakter osoby zainteresowanej? Upij ją - wtedy wszystkie hamulce puszczają i masz kogoś dokładnie prześwietlonego :)


Najprawdziwsza PRAWDA...!!!

Pozdro Orzep


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: So kwi 21, 2012 12:10 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Pn maja 10, 2010 6:21 pm
Posty: 27
To z czym mamy w tym temacie do czynienia . Wyjaśnia idealnie prof. Andrzej Zybertowicz w wywiadzie "Tak to działa w tuskokraju" nr.16 "Uważam Rze" . Polecam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: So kwi 21, 2012 1:24 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N paź 28, 2007 9:53 pm
Posty: 870
Lokalizacja: Bielsko-Biala
Uważaj Rze - bardzo opinioTFUrcza gazeta - z resztą jak każda inna :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: So kwi 21, 2012 6:41 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 8:31 pm
Posty: 524
Lokalizacja: małopolska
Cytuj:
Tomku, tu nie ma co się porównywać do europy. Ktoś (tu chyba Węgrzyn) organizuje sobie zlot, ustala zasady, zbiera grupkę 35tyś motocykli i nagle ktoś w imię "wolności" stawia mu stragan z piwem...

Ryteu, i o to właśnie chodzi.
Węgrzyn jest człowiekiem który to zapoczątkował, ustala zasady i sprawnie organizuje już przez 8lat. Nigdy nie było żadnego wypadku, aktów przemocy czy wandalizmu. I nie będzie chodził na żadne kompromisy z tymi którzy chcą to zmienić. Albo będzie tak jak to było do tej pory, bez alkoholu i komercji, co w pełni popierają Paulini, albo zlotu na Jasnej Górze nie będzie wcale. Krótka piłka.
Czy władze Cz-y wyciągną z tego wnioski, czy znowu rozpieprzą X Zlot dowiemy się za rok.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: So kwi 21, 2012 6:50 pm 
Początkujący

Dołączył(a): So gru 05, 2009 7:25 pm
Posty: 17
Chyba gubicie się sami w swoich wartościach, które modyfikowane są w zależności od tego jak wiatr zawieje i w zależności co w danym momencie jest wygodne.[/quote]

Witam, tu właśnie trafiłeś!...
Jak kulą w płot...
Bo otóż Rajd Katyński szczycił się tym, że jest organizatorem największego w skali europejskiej zlotu motocyklistów (nie było tajemnicą że głównym punktem zlotu jest Msza Święta). To że R.K/Wiktor Węgrzyn jest organizatorem/założycielem/pomysłodawcą zlotu nie powinno podlegać dyskusji - na pierwszy zlot odpowiedziało/pojawiło się ok 70 motocyklistów i osoby te pojawiły się tam odpowiadając na osobistą prośbę Wiktora.
Tu krótka dygresyjka - osobie jego należy się minimum szacunku, bardzo chciałbym po ukończeniu 70 lat i przebyciu ciężkiej operacji w tym samym roku móc pojechać na Rajd Katyński (pewnie wtedy jazda motocyklem będzie surowo zabroniona jakimś europejskim, czy innym prawem, bo ile to spalam paliwa, a ile emituję Co2, a wiozę tylko 1 swoją, ciemnogrodzką dupę...), niezależnie od warunków atmosferycznych spać w namiocie, każdego ranka będąc jednym z pierwszych, którzy zwinęli swój majdan jako pierwsi i czekają na innych młodych i "mocnych", którym ciężko swoje 4 litery wydobyć ze śpiwora i zap... następne 500 km i tak dzień w dzień przez 3 tygodnie...
I ten sam facet, pomimo iż na poprzednim zlocie zjawiło się ponad 30 000 maszyn/50 000 luda podejmuje decyzję że ponieważ ktoś chce przy okazji zlotu przez Niego organizowanego upiec swoje kiełbaski o przeniesieniu zlotu = zrezygnował z lokalizacji mogącej ściągnąć jeszcze więcej ludzi, chcąc uniknąć konfliktu przeniósł zlot do Gietrzwałdu, posiadając pełną świadomość że przyjedzie tam garstka ludzi w porównaniu do ubiegłorocznego zlotu...
NIE! ten facet nie modyfikuje swoich wartości!
Po wartości trzeba się udać na Wschód.
Tam ludzie mają jakieś lepsze rozeznanie tego, co dzieje się u nas, pomimo że pozostali po drugiej stronie granicy, to jakoś wszystko widzą "prościej"...
Nie odbierajcie proszę prawa organizatorowi Zlot Gwiaździstego do decydowania gdzie i kiedy ma się odbyć, nie narzucajcie mi, uczestnikowi Rajdu Katyńskiego co mam myśleć, kogo szanować, a kim pogardzać...
Jeśli mój wpis kogoś obraża/narusza czyjeś prawo do czegoś tam..., to proszę o jego usunięcie i wywalenia mojego profilu z zacnego forum Światłych Obieżyświatów na zawsze i o 1 dzień dłużej.
Pozdrawiam, lewa w górę!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: So kwi 21, 2012 7:28 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 10:02 pm
Posty: 2920
ostrywicher napisał(a):
Nie odbierajcie proszę prawa organizatorowi Zlot Gwiaździstego do decydowania gdzie i kiedy ma się odbyć
Zanim się obrazisz na nas do reszty tak jak wyżej napisałeś - pozwólmy Częstochowskim Motocyklistom (bo to Oni od lat 30 XX w. są organizatorami Zlotu Gwiaździstego) decydować co na Ich ziemi się odbywa i jak ma wyglądać...
Jestem gorącym zwolennikiem RK, mam nadzieję że będzie mi kiedyś dane wziąć w nim udział. Jednakże z góry uprzedzam, że mam to gdzieś, jeżeli będzie brał w nim udział człek o pseudo Fajer coś tam... Wówczas zbiorę swoją ekipę (tych, którzy w RK wzięli udział) i to z nimi, pod własnym szyldem udam się w tę podróż...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: So kwi 21, 2012 7:42 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N paź 28, 2007 9:53 pm
Posty: 870
Lokalizacja: Bielsko-Biala
I tak do ...... cios za cios


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: So kwi 21, 2012 8:28 pm 
Początkujący

Dołączył(a): So gru 05, 2009 7:25 pm
Posty: 17
graphia napisał(a):
I tak do ...... cios za cios

To i racja, nie chodziło mi o to , żeby ząb za ząb, post za post, chciałem tylko przedstawić mój, nieobiektywny punkt widzenia (po to chyba wymyślono coś takiego jak FORUM - chyba coś ze starożytnym Rzymem mi się kojarzy).
Wylejmy sobie kubeł czegoś zimnego na głowy, wy...my wszystkie gazety, tv stacje i inne media, i rozejrzyjmy się dookoła, posłuchajmy co "ljudi gadajut", a może uda się złapać co dzieje się dookoła i o co tu chodzi.
Ja po tę prostą mądrość jadę w tym roku na wycieczkę do Mongolii i mam nadzieję że odpowiednio wytrzęsiona d...pa da odpowiednią perspektywę mądrej głowie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: So kwi 21, 2012 8:53 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
graphia napisał(a):
I tak do ...... cios za cios


To jak ma wyglądać rozmowa, wymiana poglądów??

Wódz - w lewo
Tłum - W LEEEEWWWWOOOOO!!
Wódz - w prawo
Tłum - W PRRRAAAAWWWOOOOO!!
Wódz - wyper...
Tłum - WEYPIER...!!

Chyba normalnym jest, że każdy ma swoje zdanie i każdy obstaje przy swoim. Jak będzie się ucinać (lub moderować) wszystkie rozmowy na samym początku to z rozmowy wyjdzie pulpa.

Jedyne czego tu zupełnie nie rozumiem to co ma z takiej rozmowy wyniknąć? Od pewnego czasu przepychacie winę od burmistrza do Węgrzyna czasami zahaczając o klasztor... tylko po co?? Co za różnica kto zawinił? Zamiast szukać winnego trzeba ratować to co jeszcze zostało lub jeżeli niema co ratować, budować od nowa, lepiej!! Zamiast szukać winnego trzeba trzeźwo patrzeć do przodu i eliminować wszelkie objawy podobnego działania... inaczej w telewizji pojawi się Madzia II i Pawlak reinkarnacja!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: So kwi 21, 2012 10:43 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 10:02 pm
Posty: 2920
Ryteu napisał(a):
trzeba ratować to co jeszcze zostało lub jeżeli niema co ratować, budować od nowa, lepiej
dobra, zatem kto ma ochotę na poranną pielgrzymkę na Kaszuby, to zapraszam - zrobimy ripleja Zlotu :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: So kwi 21, 2012 11:10 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 16, 2010 10:17 pm
Posty: 914
Lokalizacja: Łódź
jaciepier...
no nie wytrzymałem i maznę od siebie dwa grosze
zwykle w ogóle nie czytam tego typu topiców, ale jakoś, nie mam pojęcia czemu zerknąłem w ten i... mam za swoje :(
tyle bełkotu i kompletne bezcelowej agresji nie znalazłem jeszcze w żadnym temacie tego forum
jakieś starcie trolli
próbuję odnaleźć cel, do którego zmierzają kolejni piszący, ale odczuwam, że on po prostu nie istnieje :-/
ot ponapie.dalać sobie we wszystkich, poobrażać się na cały świat, napisać coś kontrowersyjnego, korzystając z bycia incognito w internecie, zaistnieć na poziomie jakiegoś gównianego tabloidu
kompletnie nie pasuje mi to politykierowanie do TEGO forum
zapytam więc tak: po kiego ch... ciągniecie ten bełkot, skoro do porozumienia tak Wam daleko, jak nie przymierzając do Alfa Centauri
czy może chodzi po prostu o zwykłe trollowanie i nabicie sobie postów?
no ni uja nie chwytam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: So kwi 21, 2012 11:39 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
ostrywicher napisał(a):

Witam, tu właśnie trafiłeś!...
Jak kulą w płot...
Bo otóż Rajd Katyński szczycił się tym, że jest organizatorem największego w skali europejskiej zlotu motocyklistów (nie było tajemnicą że głównym punktem zlotu jest Msza Święta). To że R.K/Wiktor Węgrzyn jest organizatorem/założycielem/pomysłodawcą zlotu nie powinno podlegać dyskusji - na pierwszy zlot odpowiedziało/pojawiło się ok 70 motocyklistów i osoby te pojawiły się tam odpowiadając na osobistą prośbę Wiktora.
Tu krótka dygresyjka - osobie jego należy się minimum szacunku, bardzo chciałbym po ukończeniu 70 lat i przebyciu ciężkiej operacji w tym samym roku móc pojechać na Rajd Katyński (pewnie wtedy jazda motocyklem będzie surowo zabroniona jakimś europejskim, czy innym prawem, bo ile to spalam paliwa, a ile emituję Co2, a wiozę tylko 1 swoją, ciemnogrodzką dupę...), niezależnie od warunków atmosferycznych spać w namiocie, każdego ranka będąc jednym z pierwszych, którzy zwinęli swój majdan jako pierwsi i czekają na innych młodych i "mocnych", którym ciężko swoje 4 litery wydobyć ze śpiwora i zap... następne 500 km i tak dzień w dzień przez 3 tygodnie...
I ten sam facet, pomimo iż na poprzednim zlocie zjawiło się ponad 30 000 maszyn/50 000 luda podejmuje decyzję że ponieważ ktoś chce przy okazji zlotu przez Niego organizowanego upiec swoje kiełbaski o przeniesieniu zlotu = zrezygnował z lokalizacji mogącej ściągnąć jeszcze więcej ludzi, chcąc uniknąć konfliktu przeniósł zlot do Gietrzwałdu, posiadając pełną świadomość że przyjedzie tam garstka ludzi w porównaniu do ubiegłorocznego zlotu...
NIE! ten facet nie modyfikuje swoich wartości!
Po wartości trzeba się udać na Wschód.
Tam ludzie mają jakieś lepsze rozeznanie tego, co dzieje się u nas, pomimo że pozostali po drugiej stronie granicy, to jakoś wszystko widzą "prościej"...
Nie odbierajcie proszę prawa organizatorowi Zlot Gwiaździstego do decydowania gdzie i kiedy ma się odbyć, nie narzucajcie mi, uczestnikowi Rajdu Katyńskiego co mam myśleć, kogo szanować, a kim pogardzać...
Jeśli mój wpis kogoś obraża/narusza czyjeś prawo do czegoś tam..., to proszę o jego usunięcie i wywalenia mojego profilu z zacnego forum Światłych Obieżyświatów na zawsze i o 1 dzień dłużej.
Pozdrawiam, lewa w górę!


Wszystko byłoby tak jak piszesz tylko weź pod uwagę, że są tacy, którzy chcą jeździć do Częstochowy na JG bez względu na to czy jest tam Pan Węgrzyn czy nie i są tacy, którzy jadą z Wiktorem gdzie on sobie wymyśli.

Czytając różne fora oprócz informacji o tym, że Pan W. jedzie do Gietrzwałdu była nachalna agitacja już nawet nie za tym żeby jechać do Gietrzwałdu tylko przeciw Prezydentowi i komuś tam jeszcze podkreślając kto z jakiej polityki się wywodzi. Biorąc pod uwagę, że mówimy o otwarciu sezonu motocyklowego wspólną mszą jest to zachowanie przynajmniej chore.
Jak dla mnie to Pan Węgrzyn może jechać z kopią obrazu nawet na Syberie i tam organizować Zlot Gwieździsty. Tylko, po co w to wszystko wplątywać politykowanie i jakieś prymitywne agitacje, kto gdzie ma jechać i na jakie frakcje polityczne dzielą się motocykliści.

A co do zachowania księży w Częstochowie dalej twierdze, że był to totalny kanał sterowany przez Pana W.
Moja wypowiedź z początku wątku:
„Moim zdaniem, jeżeli wierni przychodzą pod kościół oraz chcą się modlić na zewnątrz i poświęcić swoje motocykle to ksiądz jest w obowiązku to zrobić. Bo to ksiądz jest od tego by być dla wiernych a nie odwrotnie. Jestem pewien, że gdyby nie wojenka Pana Węgrzyna msza odbyłaby się na zewnątrz i nie byłoby problemu. A tak tylko pokazano, jakie są polityczne zależności i układy. Jest to żenująca rzeczywistość.”


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 10 z 11   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL