Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:10 am


Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 6 z 11   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 1:48 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
daro napisał(a):
Ps: "kartofel" tak mówili na Śp. Lecha Kaczyńskiego jak żył. Obecny Bronisław Komorowski jest nazywany burakiem .


Aha :roll: Kiedyś myślałem, że te wszystkie dowcipy o "kaczorach" to do Donalda się odnoszą :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 2:19 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Ktos tutaj obwinia politykow..
A politycy to narod i odwrotnie..
Nie bylem juz w Polsce 16 lat ..
To sporo..
Mimo tego ze czytam informacje z polski ..oprcz tego rodzina..koledzy ..
To przynzam ze pogubilem sie o co wlasciwie narodowi chodzi..
Wie3cej czytajac i sluchajac wypowiedzi politykow parti "kartofla" (jak tutaj piszecie)
Smialo moglbym stwierdzic ze Polska cofnela sie do lat 50..
Mowa o zdrajcach..mordercach i kretaczach ..
Cholera ci ludzie sa w stanie zniszczyc i doprowadzic do runiny kraj za cene
prwady historycznej ..ktora znam od malego chlopca (dziadek byl tak mily )..
Czy nadejdzie taki moment w ktorym dla polityka wazniejszy bedzie jego kraj z ludzmi
mieszkajacymi tam z roznymi pogladami niz jego prywatne kompleksy .??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 2:23 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
beemer napisał(a):
Czy nadejdzie taki moment w ktorym dla polityka wazniejszy bedzie jego kraj z ludzmi
mieszkajacymi tam z roznymi pogladami niz jego prywatne kompleksy .??


W demokracji z kadencją określoną na kilka lat to raczej nie jest możliwe... a monarchie są tępione.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 2:40 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:52 pm
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa-Łomianki
beemer napisał(a):
Czy nadejdzie taki moment w ktorym dla polityka wazniejszy bedzie jego kraj z ludzmi
mieszkajacymi tam z roznymi pogladami niz jego prywatne kompleksy .??


Jestem przekonany, że nadejdzie!!!!. Ludzie zakomplesieni zawsze będą stanowili ok 20% populacji, ale będą z czasem mniej mieszali sie do polityki. Trzeba nauczyć sie ze sobą żyć..


Ostatnio edytowano Śr kwi 18, 2012 2:41 pm przez TomekWwa, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 3:00 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
daro napisał(a):
Beemer , nie wiem o co chodzi Narodowi . Ale w większości Naród chce tego co ja .
Czyli tego co napisałeś , żeby rządzący i politycy myśleli o państwie i Narodzie który ich wybrał i utrzymuje.
Moim zdaniem było by lepiej w Polsce , gdyby po 89r. cały aparat komunistyczny był ujawniony i rozliczony .
Tak się nie stało , bo Bolek nie mógł tego zrobić i komunizm trwa nadal .
Wpływy Rosji w Polsce są bardzo duże , a po katastrofie smoleńskiej jeszcze się zwiększyły.
Rosjanie nawet nam umyli wrak na drugą rocznice katastrofy :lol:
Tu jest kabaret każdego dnia .
Wybaczcie to nie na temat , ale kolega pytał to odpowiedziałem.
Oczywiście to jest moje zdanie, inni mogą się nie zgadzać i ja to szanuje.


Rosja nigdy nie byla latwym przeciwnikiem ..Z racji totalitaryzmu.(podobnie postepuje USA)
Co do wplywow Rosji w Polsce ..Wydaje mi sie ze pewna partia wyolbzymia to strasznie..
Jezyk Kaczynskiego w niczym nie pomaga ..Wrecz przeciwnie ..W Rosji tez sluchaja tego co sie mowi na ich temat ..
I oczywiscie media propagandowe tez nakrecaja narod rosyjski i wyrab9aja zdanie na temat Polakow.
Ta metoda do niczego nie dojdzie ..Jesli komus sie wydaje ze gdy Kaczynski i Pis dojda do wladzy i wyjasnia wszystko zwiazane
z katastrofa smolenska to moim zdaniem brak im rozsadku..Bo wszystko jest w rekach Rosji ..I zaden tam trybunal i pomoc medzynarodowa nic nie wskora..
A USA napewno nie bedzie ryzykowalo stosunkow z Rosja ..Takie jest zycie i interes.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 3:15 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 10:02 pm
Posty: 2918
michalbtl napisał(a):
Ryteu napisał(a):
marek_spectra napisał(a):
...Zawsze możemy sie sami skrzyknąć i w któryś kwietniowy wekkend pojechać na Częstochowskie Błonia.... Nie potrzebujemy do tego politycznych mentorów.
Ha!! I jednak się da!! Bez kasowania i blokowania forum doprowadzić do owocnej rozmowy... Aaauu!! :D Nie poddawać się, ten kraj ma jeszcze nadzieję :)
Jeżeli będzie taka inicjatywa to ja chętnie przyjadę na Jasną Góre. Dam znać znajomym. Oni też pewnie będą zainteresowani.
No i już klaruje się pomysł Rajdu Częstochowskiego ADV Riders... Trasa na dwa dni, rozpoczynamy my - czyli górale północy. Trasa jak najbardziej na kreskę z północy na południe, ale asfaltem... Jakieś 500km... Prędkość przelotowa nie więcej jak 80km/h. Start w piątek, nocleg gdzieś w okolicy Torunia, drugi etap w sobotę. Wszyscy chętni dołączają się po drodze... Ktoś musiałby ogarnąć przyjazd do Częstochowy, mszę, nocleg, biesiadę, tańce...
Mogą jechać wszyscy chętni: katolicy, żydzi, arabowie, niewierzący, biali, czarni, kolorowi, łysi i długopiórzy, nawet "kochający inaczej" ale ja takowego jako plecaczka nie biorę... 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 3:19 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
Jaqb z Kaszub napisał(a):
Mogą jechać wszyscy chętni: katolicy, żydzi, arabowie, niewierzący, biali, czarni, kolorowi, łysi i długopiórzy, nawet "kochający inaczej" ale ja takowego jako plecaczka nie biorę... 8)


No nie łysi to już przesada, kolorowych jeszcze zniosę ale łysi!! :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 3:27 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Pn maja 10, 2010 6:21 pm
Posty: 27
A dlaczego łysi nie . To co nie weżniecie mnie. Mogę kasku nie zdejmować ?
Ale kask też raczej gładki . :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 3:29 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
daro napisał(a):
Michał to Ty . Byłeś na RK w 2009r.

Nie wiem Czy pytasz czy twierdzisz.
Tak byłem w 2009 roku na RK.
Niestety od 2011 roku próbuje spowodować usunięcie mojego nazwiska z listy uczestników. Niestety tutaj ani Administartor strony ani Pan Organizator Węgrzyn nie są w stanie zadziałać. Tzn nie chcą zadziałać. Choć to dziwne, bo po co im na liście taki POparaniec, lewak, leming itd itp.
A mi z kolei wstyd, że moje nazwisko jest na tej samej liście, co Pan Ignaszewski (Fajer). Godzi to w mój honor.

I tu widać brak jakiejkolwiek konsekwencji w zarządzaniu i w polityce SMMRK. Usuwa się moje konto bym nie przeszkadzał takim jak fajer a z drugiej strony nie chce się usunąć mojego nazwiska z listy. Pan organizator nie jest w stanie nawet odpisać na moją prośbę. Żałosne.
No cóż, ale są jeszcze inne instytucje, które sobie poradzą z tą kwestią bardzo szybko.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 4:40 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Pn maja 10, 2010 6:21 pm
Posty: 27
Tak myślałem. Byłem wtedy na Ukrainie . Zostałem w Berdyczowie .
Poznałem tez zdjęcie , kiedyś spotkaliśmy się w Otwocku .
Wylogowałeś się z Forum RK , to Twój wybór . Było to już omawiane i tu jak widzę piszesz , to nie ma co gadać .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 6:09 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Cz sty 13, 2011 4:51 pm
Posty: 45
Lokalizacja: Gdańsk
jendrekGS napisał(a):
Zwłaszcza że Częstochowscy radni właśnie zlikwidowali trwającą 9 lat prohibicję? Do tej pory był zakaz sprzedaży alkoholu wokół klasztoru.
Teraz na ulicach bezpośrednio przylegających do klasztoru można kupić alkohol. A na zlocie piwo sprzedawano niemal zaraz pod murami!!!!!!!!!
IX Zlot Gwieździsty który tego nie poparł był zmuszony przenieść się w inne miejsce nie chcąc przeszkadzać Panu Matyjaszczykowi w jego wizji imprezy. Ci którzy wydali te zezwolenia na alkohol podczas podszywania się pod IX Zlot G. sprzedawali go i chcieli to robić podczas mszy!!!!!!!!


Ja co roku z kolegami jeżdze do Czestochowy na trzy dni na gorzołke i polatac po okolicach.
A w niedziele wpadamy pod kościół podnieść frekwencje i wracamy.

A jeden pijok powiedział co to za impreza jak wszyszcy się składają a jeden pije.

Ja w kościół nie wierze.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 6:17 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
marek_spectra napisał(a):
Zawsze możemy sie sami skrzyknąć i w któryś kwietniowy wekkend pojechać na Częstochowskie Błonia.... Nie potrzebujemy do tego politycznych mentorów.


I to mi się podoba! zamiast pięknych (inaczej), niskich czopperów, nasze żyrafy :lol: zamiast zamiast mrugających wszystkimi kolorami tęczy kredensów, nasze obłocone świniaki... To kiedy jedziemy?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 9:50 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
macio napisał(a):
jendrekGS napisał(a):
Zwłaszcza że Częstochowscy radni właśnie zlikwidowali trwającą 9 lat prohibicję? Do tej pory był zakaz sprzedaży alkoholu wokół klasztoru.
Teraz na ulicach bezpośrednio przylegających do klasztoru można kupić alkohol. A na zlocie piwo sprzedawano niemal zaraz pod murami!!!!!!!!!
IX Zlot Gwieździsty który tego nie poparł był zmuszony przenieść się w inne miejsce nie chcąc przeszkadzać Panu Matyjaszczykowi w jego wizji imprezy. Ci którzy wydali te zezwolenia na alkohol podczas podszywania się pod IX Zlot G. sprzedawali go i chcieli to robić podczas mszy!!!!!!!!


Ja co roku z kolegami jeżdze do Czestochowy na trzy dni na gorzołke i polatac po okolicach.
A w niedziele wpadamy pod kościół podnieść frekwencje i wracamy.

A jeden pijok powiedział co to za impreza jak wszyszcy się składają a jeden pije.

Ja w kościół nie wierze.

Pozdrawiam


Po tej wypowiedzi nie wiem juz co jest gorsze. :shock: :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 10:24 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt kwi 17, 2009 8:52 am
Posty: 127
Lokalizacja: Okolice Słupska
Jaqb z Kaszub napisał(a):
No i już klaruje się pomysł Rajdu Częstochowskiego ADV Riders... Trasa na dwa dni, rozpoczynamy my - czyli górale północy. Trasa jak najbardziej na kreskę z północy na południe, ale asfaltem... Jakieś 500km... Prędkość przelotowa nie więcej jak 80km/h. Start w piątek, nocleg gdzieś w okolicy Torunia, drugi etap w sobotę. Wszyscy chętni dołączają się po drodze... Ktoś musiałby ogarnąć przyjazd do Częstochowy, mszę, nocleg, biesiadę, tańce...
Mogą jechać wszyscy chętni: katolicy, żydzi, arabowie, niewierzący, biali, czarni, kolorowi, łysi i długopiórzy, nawet "kochający inaczej" ale ja takowego jako plecaczka nie biorę... 8)


Do tego umówić jakiegoś "normalnego" księdza, który zabierze niezbędne wyposażenie i gdyby O.Paulini odwrócili się tyłem do oddolnej inicjatywy odprawi mszę mając z ołtarz kanapę jakiegoś sprzęta, powie kazanie z sensem, poświęci sprzęty- co załatwi potrzeby wierzących, a inni to uszanują i bez zadymy znajdą sobie potrzebne im rozrywki. A wszystkich by połączyła wspólna frajda z jazdy ....... marzenie :?: :?: :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 10:36 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:52 pm
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa-Łomianki
Jest tyle pieknych miejsc w Polsce , dlaczego zaraz do Częstochowy skoro tam nas nie chcą. ?? No chyba ze isnieje frakcja katolicka na ADV. Ale oni juz jeżdżą z Panem Węgrzynem ktory jak Jezus przemienił wode w wino , tak Węgrzyn przeniosl Jasną Górę do Gietrzwaldu - magik jeden 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 6 z 11   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL