Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:49 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 16 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Władysławowo-Świnoujście plażą?
PostNapisane: Cz mar 08, 2012 7:46 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): So sty 29, 2011 11:12 pm
Posty: 64
Lokalizacja: Miłakowo
Czy próbował ktoś przejechać plażą polskie wybrzeże? Jest to możliwe? Zastanawiam się nad taką trasą na 1150GS.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Władysławowo-Świnoujście plażą?
PostNapisane: Cz mar 08, 2012 8:54 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Śr sty 07, 2009 6:26 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Poznań
Witam

Tu temat szeroko opisany:

Helu do Świnoujścia plażą?


Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Władysławowo-Świnoujście plażą?
PostNapisane: Cz mar 08, 2012 9:14 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
maciekn napisał(a):
Czy próbował ktoś przejechać plażą polskie wybrzeże? Jest to możliwe? Zastanawiam się nad taką trasą na 1150GS.


dosyć trudne do wykonania.

po pierwsze - ciekawi mnie ile masz doświadczenia z plażą na ciężkim sprzęcie? jak go nie masz to od razu zapomnij o swoim pomyśle.

po drugie, na tym odcinku jest przynajmniej kilka miejsc nieprzejezdnych które to będziesz musiał ominąć są rzeki, są też tereny wojskowe - zamknięte

po 3, już teraz spotkasz sporo ludzi na plaży, a to oznacza że będą dzwonić na policję i straże, z racji iż poruszasz się tylko w jednym kierunku, bez problemów Cię wyłapią.

po 4. przejazd taki będzie z jednej strony dosyć niebezpieczny, - na plaży jest sporo różnego rodzaju pułapek, od śmieci, kamieni. drzew i gałęzi po rowy i ruchome piaski - więc musisz cały czas się pilnować bo krowa nie wybaczy ci błędów. z drugiej zaś strony przejazd taki może być dosyć monotonny i nudny.

po 5. musisz być silny chłop albo jechać z kolegą, sam (nie znając terenu) możesz czasem nie wyciągnąć krowy z plaży


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Władysławowo-Świnoujście plażą?
PostNapisane: Cz mar 08, 2012 9:42 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): So sty 29, 2011 11:12 pm
Posty: 64
Lokalizacja: Miłakowo
Hmm, dzięki za wyczerpujące info. Doświadczenie dopiero zdobywam, chyba jednak kiedyś spróbuję na jakimś lekkim wścieklaku, bo krowa faktycznie może być za ciężka.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Władysławowo-Świnoujście plażą?
PostNapisane: Cz mar 08, 2012 9:48 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
Nie dasz rady.

Myśmy spróbowali GSami po nadwiślanskiej plaży - od razu usiadło po samą przekładnie i we trzech ciężko było te krowy na twarde sprowadzić.

Szukaj fajnych leśnych szuterków, po to jest GS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Władysławowo-Świnoujście plażą?
PostNapisane: Cz mar 08, 2012 10:15 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt paź 20, 2009 6:38 pm
Posty: 699
Lokalizacja: Pustkowo Zachodniopomorskie
Gsem na plaże? czyś ty oszalał :!: przecież tym to tylko po czarnym i to jak nie pada :wink:
Na plaży od razu się zakopiesz, to pewne, nie którzy to nawet na lekkich sprzętach się zakopują :lol:

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Władysławowo-Świnoujście plażą?
PostNapisane: Cz mar 08, 2012 10:17 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
to nie jest tak że GS-em się nie da na plaży latać, da się! tyle że trzeba wiedzieć jak po tej plaży jeździć aby sobie bigosu nie narobić, i tutaj trzeba wiele doświadczenia


zobacz jak robi to Pawlicho na swoim 1100 :) z żółtą kanapą :)






a tak dla przykładu wyglądał wyjaz z plaży ciężkiej afriki, jak nie było jak się napędzić

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Władysławowo-Świnoujście plażą?
PostNapisane: Cz mar 08, 2012 10:43 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt paź 20, 2009 6:38 pm
Posty: 699
Lokalizacja: Pustkowo Zachodniopomorskie
Ex ty to zawsze narobisz mi siary.
Tak naprawde ten odcinek Władysławowo / Świnoujście szło by zrobić w jeden dzień, szybki przelot na wariata. Ale Gsem chyba bym się nie odważył, na plaży jest zbyt wiele płapek a najgorsze są ruchome piaski, jak by cię zassało to traktor bedzie miał problem.
Jest wiele miejsc gdzie nie ma zupełnie piasku tylko wielkie kamole.
Coś lżejszego, mocnego, środek tygodnia o wschodzie słońca, najlepiej żeby lało, i dzida.
Ale jaka będziesz miał przyjemność z takiej jazdy?

..........................No ja bym miał :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Władysławowo-Świnoujście plażą?
PostNapisane: Cz mar 08, 2012 10:53 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): So sty 29, 2011 11:12 pm
Posty: 64
Lokalizacja: Miłakowo
pawlicho napisał(a):

..........................No ja bym miał :mrgreen:


I w tym sęk.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Władysławowo-Świnoujście plażą?
PostNapisane: Wt mar 13, 2012 12:30 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt gru 31, 2010 11:38 pm
Posty: 331
A jak z legalnością takiego przejazdu? Mam wrażenie że na nielegalu? Ale mogę się mylić. Chętnie bym to kiedyś zrobił.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Władysławowo-Świnoujście plażą?
PostNapisane: Wt mar 13, 2012 6:50 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 16, 2007 7:39 am
Posty: 2575
Lokalizacja: ZKA
kowal73 napisał(a):
A jak z legalnością takiego przejazdu? Mam wrażenie że na nielegalu? Ale mogę się mylić. Chętnie bym to kiedyś zrobił.
Dyplomatycznie odpowiem, że uważam, iż jesteś nieomylny Kowal :wink:
Odradzam też wścieklaka (w sensie dwusuw) jak kolega wyżej planował. Będzie Cię Słychać na kilka km, a to już prośba o kłopoty. Ktoś do tej prośby może się przychylić... Należy też pamiętać, że na kilku odcinkach plaża jest częścią parków narodowych, a tam bilet za przejazd tą wielopasmówką może wynieść do 5000zl. Podsumowując, da się ale trzeba wiedzieć jak, kiedy i gdzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Władysławowo-Świnoujście plażą?
PostNapisane: Wt mar 13, 2012 7:42 am 
Aktywny

Dołączył(a): Cz paź 07, 2010 8:23 am
Posty: 157
Lokalizacja: Reda
Ja raz wpakowałem sie na plaże moją krową i nie było łatwo. Niestety nie była to taka plaża jak na filmie mokra i ubita a niestety sucha i grząska. Zabawy nie było na początku żadnej, tylko dzida i do przodu, jakiekolwiek zwolnienie gazu powodowało że motocykl odrazu przodem siadał jakby chcial wjechac pod plaże. Później było troche mokrego i była zabawa jak na filmie ale plaża sie zrobiła wąska i drzewa staneły na przeszkodzie. Także dużym klocem nie ma co próbować.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Władysławowo-Świnoujście plażą?
PostNapisane: Wt mar 13, 2012 11:44 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt gru 31, 2010 11:38 pm
Posty: 331
Louis napisał(a):
kowal73 napisał(a):
A jak z legalnością takiego przejazdu? Mam wrażenie że na nielegalu? Ale mogę się mylić. Chętnie bym to kiedyś zrobił.
Dyplomatycznie odpowiem, że uważam, iż jesteś nieomylny Kowal :wink:
Odradzam też wścieklaka (w sensie dwusuw) jak kolega wyżej planował. Będzie Cię Słychać na kilka km, a to już prośba o kłopoty. Ktoś do tej prośby może się przychylić... Należy też pamiętać, że na kilku odcinkach plaża jest częścią parków narodowych, a tam bilet za przejazd tą wielopasmówką może wynieść do 5000zl. Podsumowując, da się ale trzeba wiedzieć jak, kiedy i gdzie.


Jeżeli tak jest to jak dla mnie odpada, myślę że można wytyczyć fajną trasę wzdłuż wybrzeża szutrami w pełni legalnymi i to też będzie frajda z jazdy. Oczywiście kilka kilometrów na jakimś pustkowiu po plaży można by sobie było pohasać ( żeby nie było że taki święty jestem).

ps To tak jakby Luis dał mi po ryju i chwalił się tym w internecie :) :) :) Ale mogę się mylić :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Władysławowo-Świnoujście plażą?
PostNapisane: Wt mar 13, 2012 12:05 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 16, 2007 7:39 am
Posty: 2575
Lokalizacja: ZKA
kowal73 napisał(a):
To tak jakby Luis dał mi po ryju i chwalił się tym w internecie :) :) :) Ale mogę się mylić :)
Bądź spokojny, musiałbyś kleknąć. Standardowo nie sięgam :mrgreen:

Temat pełnej legalności przejazdów czy przez las, czy przez plażę, to temat rzeka i nie chce mi się tej puszki Pandory rozszczelniać. Każdy swój rozum ma.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Władysławowo-Świnoujście plażą?
PostNapisane: Wt mar 13, 2012 12:09 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt gru 31, 2010 11:38 pm
Posty: 331
Louis napisał(a):
kowal73 napisał(a):
To tak jakby Luis dał mi po ryju i chwalił się tym w internecie :) :) :) Ale mogę się mylić :)
Bądź spokojny, musiałbyś kleknąć. Standardowo nie sięgam :mrgreen:

Temat pełnej legalności przejazdów czy przez las, czy przez plażę, to temat rzeka i nie chce mi się tej puszki Pandory rozszczelniać. Każdy swój rozum ma.


Louisie zboczku jeden, na pewno nie będę przed tobą klękał, nic z tego, mam ciekawsze obiekty do klękania przed nimi. Dodam nie są to mężczyźni :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 16 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL