Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:41 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 48 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Miejsca które warto odwiedzić na Podlasiu
PostNapisane: Wt sty 03, 2012 6:45 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz mar 10, 2011 6:42 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Białystok
firefighter80 napisał(a):
Selmen, a masz może konkretne namiary na ta drogę czołgową orzysz-czerwony bór? Jakieś współrzędne geograficzne, albo chociaż pobieżnie zaznaczony jej bieg na mapie?
Jak masz coś takiego to weź wrzuć na forum-będę wdzięczny:)

może będę miał mapę tego poligonu z czasów kiedy był używany. tzn. raczej na pewno będę miał bo już miałem ją w rękach tylko nie mam jak się pojawić w robocie póki co bo jestem po operacji. na lato raczej na pewno zrobimy tam imprezę enduro z prawdziwego zdarzenia. dam info tutaj i na forum suzuki dr. ale poza poligonem to będzie i tak problem jak to szło. jak jesteś z tej okolicy to może wiesz gdzie przez drogi asfaltowe w kierunku na orzysz był lub jest bruk? bo czołgówka gdy przecinała szosę miała właśnie bruk. może wspólnie uda się odtworzyć tę trasę. ona nie była przez czołgi używana od ponad 15 lat, a może więcej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Miejsca które warto odwiedzić na Podlasiu
PostNapisane: Śr sty 04, 2012 9:31 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pt sty 05, 2007 9:08 am
Posty: 147
Lokalizacja: Warszawa
selmen napisał(a):
jestem po operacji. na lato raczej na pewno zrobimy tam imprezę enduro z prawdziwego zdarzenia. dam info tutaj i na forum suzuki dr.


selmen zdrowia życzę i czekam na info. PozDRo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Miejsca które warto odwiedzić na Podlasiu
PostNapisane: Śr sty 04, 2012 10:11 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz paź 02, 2008 1:50 am
Posty: 776
Lokalizacja: z Lasu
selmen napisał(a):
firefighter80 napisał(a):
Selmen, a masz może konkretne namiary na ta drogę czołgową orzysz-czerwony bór? Jakieś współrzędne geograficzne, albo chociaż pobieżnie zaznaczony jej bieg na mapie?
Jak masz coś takiego to weź wrzuć na forum-będę wdzięczny:)

może będę miał mapę tego poligonu z czasów kiedy był używany. tzn. raczej na pewno będę miał bo już miałem ją w rękach tylko nie mam jak się pojawić w robocie póki co bo jestem po operacji. na lato raczej na pewno zrobimy tam imprezę enduro z prawdziwego zdarzenia. dam info tutaj i na forum suzuki dr. ale poza poligonem to będzie i tak problem jak to szło. jak jesteś z tej okolicy to może wiesz gdzie przez drogi asfaltowe w kierunku na orzysz był lub jest bruk? bo czołgówka gdy przecinała szosę miała właśnie bruk. może wspólnie uda się odtworzyć tę trasę. ona nie była przez czołgi używana od ponad 15 lat, a może więcej.

jak była przebudowa drogi to może być kiszka. trzeba będzie szukać głęboko na poboczach


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Miejsca które warto odwiedzić na Podlasiu
PostNapisane: Cz sty 12, 2012 12:29 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz mar 10, 2011 6:42 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Białystok
pomału informacje spływają, to może nie będzie tak źle :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Miejsca które warto odwiedzić na Podlasiu
PostNapisane: Cz sty 12, 2012 9:29 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): N sty 27, 2008 9:56 pm
Posty: 50
Lokalizacja: podlasie
Fajnych szutrów troszkę tu u nas jest... w zasadzie główne atrakcje już zostały wyliczone w powyższych postach. Dla asfaltowych turystów wystarczy zwykła mapa kupiona na stacji benzynowej dla miłośników offu gogle earth będzie pomocne. Fajne dróżki można znaleźć w okolicy Tykocina, Osowca czyli północna część województwa podlaskiego, ale też południowo wschodnia część jest ciekawa pod względem ilości bocznych, nieutwardzonych dróg. Puszcza Knyszyńska też jest pięknym miejscem, trochę fajnych szutrów i jeszcze więcej leśnych dróżek niestety z zakazem wjazdu no i uwaga łatwo nadziać się na straż leśną. Generalnie wschodnia ściana, północ i południe województwa. A gogle earth prawdę Ci powie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Miejsca które warto odwiedzić na Podlasiu
PostNapisane: So sty 14, 2012 1:54 pm 
Świeżak

Dołączył(a): So gru 27, 2008 2:22 pm
Posty: 10
Witam wszystkich miłośników podlasia
Jeśli chodzi o poligon w czerwonym b. to miałem okazję trochę tam "ryć" motocyklem. Jadąc z Białego przez Tykocin i dalej łąkami i żwirówkami przez Grądy Woniecko w stronę miejscowości Gać ( cały czas żwirówki i drobne przeprawy przez wodę) dojedziemy do miejscowości CZERWONY BÓR a tam wiadomo raj :lol: odległość od Białegostoku około 90 km w zależności od konfiguracji trasy. Jak znajdę zdjęcia to wystawię na widok publiczny
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Miejsca które warto odwiedzić na Podlasiu
PostNapisane: So sty 14, 2012 2:10 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N gru 18, 2011 4:50 pm
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
Świetna miejscówka w Hajnówce "Przyjazny domek". Bardzo mili i gościnni gospodarze :)

[ img ]

Grabarkę koniecznie trzeba zobaczyć.

[ img ]

[ img ]

[ img ]

Pozdrawiam
sylwester


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Miejsca które warto odwiedzić na Podlasiu
PostNapisane: So sty 14, 2012 2:48 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pn sty 11, 2010 7:27 pm
Posty: 297
Lokalizacja: Warszawa
Fajne są wsie wzdłuż Narwi między Rybołami a Narwią (miejscowością). Droga głównie szutrowa.
I jeszcze coś takiego, co zamierzam obejrzeć w tym roku:


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Miejsca które warto odwiedzić na Podlasiu
PostNapisane: Wt sty 17, 2012 9:40 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz mar 10, 2011 6:42 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Białystok
Igor- też o czymś takim myślałem, cerkwi na Podlasiu jest sporo a przygraniczne szlaki malownicze. piękne są okolice Dubicz Cerkiewnych- miałem kiedyś Aprilię Tuarega i zapuściłem się w tamte tereny na moto. Miejscowość- w sumie osada, Biała Straż- polecam- lezy na samej granicy, parę kroków przez las- i pas graniczny, piękne szutrówki- niestety w Dubiczach jest strażnica SG i funkcjonariusze (pewnie miłosnicy offroadu) eksplorują ten teren na quadach i endurasach. spotkanie z nimi przy samej granicy może nie skończyć się zbyt ciekawie, ale nieco dalej sa pozytywnie nastawieni. Polecam ośrodek "Bachmaty" w Dubiczach Cerkiewnych, piękne drewniane domki z kominkami, zalew. Wracam tam prawie co roku. Trasy bajeczne.
Przy okazji- pozdrawiam Cię Rodo, przyjacielu- wrzuć tę fotę opuszczonego kościoła w Jałówce co mi kiedyś przesłałeś- niech chłopaki zobaczą to cudo :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Miejsca które warto odwiedzić na Podlasiu
PostNapisane: Pt mar 30, 2012 7:54 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz mar 10, 2011 6:42 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Białystok
no to tutaj http://website.informer.com/visit?domain=advrider.pl
wstępne info co do Czerwono Borskiej imprezy. wcześniej nie wyda. mogłem zorganizować jakieś kameralne latanie... ale w ten sposób może wyjdzie lepsza biba a i w zgodzie z zarządem swego klubu jestem :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Miejsca które warto odwiedzić na Podlasiu
PostNapisane: N kwi 29, 2012 7:54 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt mar 23, 2012 10:56 pm
Posty: 229
Lokalizacja: Białystok
Selmen, jedno miejsce gdzie droga czołgowa przcinała asfaltówkę znam. To zaraz za Borkowem jak jechać w kierunku Kolna. Były tam dwie nitki kostki brukowej "o znaczeniu strategicznym" z zakazem zaytrzymywania się za czasu komuny. Pokryli to asfaltem dopiero w latach 90 tych.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Miejsca które warto odwiedzić na Podlasiu
PostNapisane: N kwi 29, 2012 8:19 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 10:02 pm
Posty: 2920
na Podlasiu od wtorku będę rządzić ja, a za przewodnika i ochroniarza będę mieć Gołębiów Dwoje... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Miejsca które warto odwiedzić na Podlasiu
PostNapisane: N kwi 29, 2012 9:38 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt mar 23, 2012 10:56 pm
Posty: 229
Lokalizacja: Białystok
A za tydzień ja wybieram się na Kaszuby :D mam zamiar trochę pojeździć po terenach gdzie był zlot. Odwiedzić miejsca dawno nie widziane i może pojechać gdzieś, gdzi ejeszcze nie bylem. jeszcze się zobaczy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Miejsca które warto odwiedzić na Podlasiu
PostNapisane: Pn cze 04, 2012 8:30 am 
Aktywny

Dołączył(a): N cze 21, 2009 8:03 am
Posty: 115
Lokalizacja: Łódź
Taka ciekawostka przyrodnicza wieś Przybudki nie mam zdjęcia ale N52 51.650 E23 35.463 i wszystko jasne albo http://foto.recenzja.pl/Forum-album_showpage-pic_id-60261.html
http://narew.home.pl/portal/content/view/105/75/ dojazd szutrami i piachami polecam bo warto zaplanować miejscówkę przy zwiedzaniu Podlasia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Miejsca które warto odwiedzić na Podlasiu
PostNapisane: Pn cze 04, 2012 1:59 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pn lip 28, 2008 6:42 pm
Posty: 362
Lokalizacja: Piaseczno
od 7 do 22 czerwca ja będę działał na linii Włodawa - Chełm -Zamość - Roztocze + Linia Mołotowa
stoję w Chełmie więc okolicę robię gwieździście :)

raczej twarde szutry (opony Conti Escape) i szacunek do przyrody (żadnego orania lasów i rezerwatów)
jak ktoś ma ochotę - proszę o kontakt na pryw, wymienimy się telefonami :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 48 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL