Teraz jest Cz mar 28, 2024 2:44 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Problem z rejestracją Zumo 660
PostNapisane: Śr cze 15, 2011 8:23 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pt cze 13, 2008 11:13 am
Posty: 179
Lokalizacja: Kraków
Kupiłem wczoraj Zumo 660 nówkę sztukę w sklepie. Założyłem konto, chciałem go zarejestrować i dostaję komunikat, że urządzenie jest już zarejestrowane (w kwietniu 2009). Gdy wchodzę w zakładkę swoje urządzenia to otrzymuję informację, że nie mam żadnych urządzeń ale mogę je zarejestrować i kółko się zamyka. O co chodzi? Aktualizację softu i map mogę ściągać bez problemu. Ale nic poza tym, żadnego dostępu do urządzenia z poziomu my.garmin nie mam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Problem z rejestracją Zumo 660
PostNapisane: Śr cze 15, 2011 8:45 am 
Aktywny

Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 7:39 am
Posty: 105
Lokalizacja: Krk / Wwa / Popapracie
Osoba, która poprzednio zarejestrowała odbiornik, powinna go wyrejestrować. Jak się nie da, to napisz do Garmina - prawdopodobnie będą konieczne Twoje dane i dane urządzenia. Chyba, że coś się zmieniło w tej kwestii, dawniej można było tylko w ten sposób.

A mi się np. udało moją Vistę zarejestrować 2 razy z tym samym numerem seryjnym. Głupi ci Rzymianie..

Pozdrawiam,
Gosia

p.s. Za stroną http://www.garmin.com/pl/support/faq/

Cytuj:
Wiadomość: „Urządzenie zostało zarejestrowane na kogoś innego”, pojawiająca się podczas rejestracji urządzenia lub podczas próby dodania dożywotniej aktualizacji do urządzenia, oznacza, iż urządzenie zostało zarejestrowane wcześniej na innym koncie MójGarmin. Aby skorygować powyższy problem proszę postepować zgodnie z poniższą instrukcją:

Proszę odwiedzić stronę internetową: http://my.garmin.com i zalogować się do konta MójGarmin, na którym wcześniej zarejestrowałeś urządzenie,
Kliknij zakładkę MojeProdukty i przejść do „Pokaż zerejestrowane produkty”,
Kliknij wymagany produkt na liście zarejestrowanych produktów,
Klinknij przycisk „Usuń Rejestracje”,
Kliknij „Dalej” aby potwierdzić chęć usunięcia urządzenia. Urządzenie zostanie usunięte z tego konta MójGarmin,
Kliknij „Wyloguj”
Ponownie spróbuj zarejestrować urządzenie,

lub

Zaloguj się do konta MójGarmin utworzonego przy zakupie dożywotniej aktualizacji,
Kliknij „Zarejestruj” na zakładce MojeProdukty,
Wybierz „Urządzenie Garmin lub Akcesoria”,
Kliknij „Dalej” i postepuj zgodnie z instrukcjami aby zakończyc proces rejestracji,
Kiedy urządzenie zostało zarejestrowane na nowym koncie MójGarmin, kliknij zakładkę „Dom” aby powrócić do strony głównej Twojego konta MójGarmin,
Kliknij przycisk „Aktywuj teraz” obok informacji o zakupie dożywotniej aktualizacji,
Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie aby dodać dożywotnią subskrypcję do Twojego urządzenia.

Jeśli nigdy wcześniej nie rejestrowałeś urządzenia, nie pamiętasz, na którym koncie urządzenie zostało zarejestrowane poprzednio lub doświadczasz innych problemów z rejestracją Twojego urządzenia – proszę skontaktować się z Pomocą Techniczną Garmin – hyperlink


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Problem z rejestracją Zumo 660
PostNapisane: Śr cze 15, 2011 9:04 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pt cze 13, 2008 11:13 am
Posty: 179
Lokalizacja: Kraków
Dzięki za pomoc. Najdziwniejsze jest to, że urządzenie jest nowe - w folii, pudełku prosto ze sklepu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Problem z rejestracją Zumo 660
PostNapisane: Śr cze 15, 2011 9:17 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 4:16 pm
Posty: 1237
Lokalizacja: Małopolska
bandita napisał(a):
Dzięki za pomoc. Najdziwniejsze jest to, że urządzenie jest nowe - w folii, pudełku prosto ze sklepu.

moze to byl refubished


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Problem z rejestracją Zumo 660
PostNapisane: Śr cze 15, 2011 9:59 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pt cze 13, 2008 11:13 am
Posty: 179
Lokalizacja: Kraków
Nic mi o tym nie wiadomo. Dostałem normalnie fakturę i całość w oryginalnym pudełku. Zgłosiłem to do sklepu, mają to rozwiązać w ciągu najbliższych godzin


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL