Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:27 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 48 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Pn kwi 18, 2011 8:39 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 10:03 pm
Posty: 137
u-hu zgadzam się z tobą, jak dla mnie z kazania w tym roku aż kapało polityką. Wydaje mi się, że takich przemówień w tak dużym gronie należałoby unikać, sam zlot był w tym roku oki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Pn kwi 18, 2011 8:41 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
Acent napisał(a):
Thorin_XL napisał(a):
A tam bzdury jakieś piszesz. Przecież wiadomo, że jest to tajny zlot zmotoryzowanych jednostek Radia Maryja "MotoMoher", które będą tam knuć, jak do spółki z PISem obalić ten (nie)rząd i zaraz po tym wypowiedzieć wojnę ruskim. Niestety już wiadomo, że nic z tego nie będzie, bo większość spali sprzęgła, a ci co przeżyją uduszą się we własnych spalinach.

I co? Dobre? Że się tak wyrażę trendy? Jak dodam tu jeszcze zdjęcie Jezusa ze Świebodzina, to już będzie top trendy, a ja będę normalnie "tap madl", nieprawdaż?


Thorin ja jednak radziłbym coś na uspokojenie.Napady histerii da się leczyć.Jakoś nikt przed tobą nie wspomniał o kościele.A takich co spalili sprzęgła turlając się na masowym zlocie znam co najmniej czterech.


A możesz pokazać mi słowo "Kościół" w moim poście? Nie ma? Też nie widzę... Histerii przyznam się również...
A co do sprzęgła, to faktycznie niektórzy mają bardzo mocne ręce i trzymają je wciśnięte cały czas, nawet jak szanse na jazdę są zerowe. Widocznie IQ mają nieco słabsze niż ręce...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Wt kwi 19, 2011 9:57 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 1:36 pm
Posty: 353
Lokalizacja: chorzow
Zielo napisał(a):
u-hu zgadzam się z tobą, jak dla mnie z kazania w tym roku aż kapało polityką.

no coz w roku wyborczym i przy tak licznym gronie sluchaczy az grzech bylo by nie wykorzystac mikrofonu - niestety z takim obrotem sprawy nalezalo sie liczyc .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Wt kwi 19, 2011 9:42 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 10:03 pm
Posty: 137
niestety, każda okazja jest dobra dla propagandy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Wt kwi 19, 2011 11:10 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt gru 10, 2010 5:25 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Szczecin
Byłem po raz kolejny w zacnym gronie ze Szczecina (ok. 50 maszyn z samego forum szczecińskiego Motofanatyka). Koledzy ze śląskiego Klubu Vulcanerii zorganizowali nam wycieczkę szlakiem Orlich Gniazd - prawie 200 km

Na Jasną Górę profilaktycznie nie wjeżdżałem moto, Kazania na Jasnej Górze jakoś szczególnie nie słuchałem ale spotkałem tam w tym czasie wielu dawno nie widzianych Przyjaciół z całej Polski.

Udało się tez zaliczyć Park Ojcowski, maczugę Herkulesa i Kraków nocą.
A w drodze powrotnej odwiedzając rodzinę w Świebodzinie obejrzeliśmy miejscowego "Misia"

W sumie ponad 1700 km.

fotki są tutaj: https://picasaweb.google.com/TatankaKrzys/2011_04_15_Czestochowa#

W sumie Zlot naprawdę godny polecenia po prostu jako okazja do spotkania się, olewając polityczny aspekt imprezy. Szkoda tylko że w tym roku termin kolidował z Spotkaniem Adventure


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Śr kwi 20, 2011 7:24 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:52 pm
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa-Łomianki
Tatanka,

A propos twoich zdjęć , gdzie znajduje sie te zbior zamków w miniaturze??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Śr kwi 20, 2011 9:04 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N kwi 13, 2008 8:10 pm
Posty: 721
Lokalizacja: Gdynia
Ja rowniez przylaczam sie do pytania - gdzie te mini zamki mozna zobaczyc?


Pozdrowienia,
D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Śr kwi 20, 2011 9:05 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pt gru 10, 2010 5:25 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Szczecin
Przed wejściem na ruiny zamku w Ogrodzieńcu.

Szerokość geograficzna: 50.453443° N
Długość geograficzna: 19.550390° E


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Śr kwi 20, 2011 10:29 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 5:39 pm
Posty: 1069
Lokalizacja: Podkarpacie
Thorin_XL napisał(a):

A co do sprzęgła, to faktycznie niektórzy mają bardzo mocne ręce i trzymają je wciśnięte cały czas, nawet jak szanse na jazdę są zerowe. Widocznie IQ mają nieco słabsze niż ręce...

Niektórzy udają,że wiedzą o czym piszą :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Śr kwi 20, 2011 7:00 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
Acent napisał(a):
Niektórzy udają,że wiedzą o czym piszą :wink:


Że niby ja udaję? To w końcu kto stał w tym korku? Ty czy ja? Ty ponoć unikasz takich spędów. Więcej konkretów kolego, a mniej zasłyszanych opinii w stylu "A takich co spalili sprzęgła (...) znam co najmniej czterech".

I żeby nie było, że nie stałem. Stałem i to razem ze Stigiem :lol:
[ img ]


I jeszcze taka refleksja ogólna. Jak to jest, że jak człowiek normalnie przebija się na pole position między samochodami to jeden zatrąbi, drugi coś pyszczy i macha rękami, trzeci próbuje zajechać drogę. A tu nagle w Częstochowie, jak pojawiło się "trochę" więcej motorów okazuje się, że miejsca między pasami jest tyle, że i dwa motory się zmieszczą, że samochodziarze jadą spolegliwie i nie warczą i wszystko jest cacy (o ile ktoś nie spali sprzęgła... :lol: ). Da się razem żyć na jednej drodze? Da się! Ale dlaczego nie można tak na codzień?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Cz kwi 21, 2011 10:22 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 5:39 pm
Posty: 1069
Lokalizacja: Podkarpacie
Thorin kolego. Mówiłem Ci mniej emocji więcej zrozumienia tego co czytasz.Wytłumacz mi mało inteligentnemu k o n k r e t n i e jak można spalić sprzęgło trzymając je całkowicie wciśnięte.

Co do zlotu:
Gratuluję.Przekonałeś mnie.Powoli staje się jego fanem.Może w przyszłym roku nawet pojadę postać,poprzeciskać się ,nasycić oczy blaskiem a słuch hałasem tysięcy motocykli i wysłuchać kazania ojca przeora :)
To tyle czepialstwa, bo powoli robi się materiał na marny program publicystyczny.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Cz kwi 21, 2011 11:44 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
W tym roku nie byłem w Częstochowie. Z powodów zdrowotnych. A nawet jeżeli bym mógł to i tak bym chyba nie był.
Natomiast sporo osób w różnych miejscach w internecie zgłaszało problem politycznego kazania.
Myślę że wystarczy zapoznać się dokładniej ze stroną organizatora i forum. Niestety od jakiegoś czasu wszystkie działania ukierunkowane są mocno na politykę. Oczywiście politykę PIS i to chyba w skrajnym wydaniu. Więc jasno rzecz ujmując Rajd Katyński został mocno upolityczniony a teraz to samo dzieje się ze zlotem w Częstochowie. Na stronie organizatora wyraźnie wskazuje się na kierunek polityczny. Mało tego na forum gdzie zdecydowanie panują osoby które zagorzale popierają politykę organizatora i PIS dokonuje się krytyki osób które do Częstochowy przyjechały w innym celu niż demonstrować PISowskie dążenie do „prawdy”.
Jednym słowem motocykliści zostali potraktowani jako elektorat wyborczy PISu. A impreza zdaje się że nabiera klimatu mocno politycznego ze skrajnym ukierunkowaniem na PIS tak jak to się stało z Rajdem Katyńskim. Za rok pewnie swoje pięć minut będzie miał sam Jarosław Kaczyński.
To takie moje przemyślenia :) .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Cz kwi 21, 2011 12:53 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Śr gru 15, 2010 10:40 pm
Posty: 64
Lokalizacja: Wroclaw
michalbtl napisał(a):

Jednym słowem motocykliści zostali potraktowani jako elektorat wyborczy PISu.

- wkoncu wybory sie zblizają .
Bylo powiedzmy 40k ludzi niech 30% pojdzie w strone Prawdy - ja nie poszedlem.

Thorin_XL napisał(a):
I żeby nie było, że nie stałem. Stałem i to razem ze Stigiem


Widziałes jego twarz ???? :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Cz kwi 21, 2011 2:32 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
nie rozumiem Waszego zdziwienia Kościół od ZAWSZE mieszał się w politykę mocniej lub słabiej przemycając to w kazaniach do "owieczek", a w kraju takim jak Polska, gdzie mamy taki posłuch u księży tym bardziej jest on wykorzystywany przez rządzących. Swoją drogą to nie rozumiem po co jeździć na takie spędy, przecież do kościoła można podjechać w każdy dzień jak ktoś chce, nawet na motocyklu, a tak znowu przez Was zostanie mi przyklejona łatka "motocyklisty-katolika jeżdżącego na święcenie"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Cz kwi 21, 2011 2:46 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt kwi 13, 2010 9:16 am
Posty: 1340
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
Bardzo Cie przepraszamy,ze poejchalismy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 48 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL