Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:51 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 25 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: V-Sztormowcy i ich wzrost
PostNapisane: Cz lut 10, 2011 10:15 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 10:24 pm
Posty: 241
Lokalizacja: Warszawa
Jak koledzy pisali to na pewno jeszcze waga kolegi by się przydała, przeznaczenie moto no i budżet :arrow: jeśli na asfalt skoro taki wybór to mały DL poza wygladem może być za słaby dla człeka słusznej postury jak weźmie bagaż i plecaczka- może lepiej cość w 1000-cu :?:
duży DL, Viadro, Caponord lub starszy Tiger


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V-Sztormowcy i ich wzrost
PostNapisane: Cz lut 10, 2011 11:24 pm 
Świeżak

Dołączył(a): N lut 06, 2011 2:00 pm
Posty: 5
sorka ze tak dlugo, nie mialem dostepu do neta,
waze 91kg
Tym moto glownie bede jezdzil po asfalcie, ale napewno wjade tez szutr,czy lesna droge napewno to nie bedzie ostry teren :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V-Sztormowcy i ich wzrost
PostNapisane: Pt lut 11, 2011 12:24 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
pomyśl też o tenerce 660. to jest dosyć wysoki sprzęt


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V-Sztormowcy i ich wzrost
PostNapisane: So lut 12, 2011 5:39 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): So sie 28, 2010 6:24 pm
Posty: 243
Lokalizacja: Bieszczady / Norwegia
RAF z tymi parametrami mozesz smialo smigac na DLu tymbardziej gdy bedziesz jezdzil solo.
Gdybys pomyslal nad 1000 cem to moze nie znudzil bys sie nim za szybko :mrgreen:
Chociaz czytajac forum Vstrom wniosek jest taki ze sporo ludzi jezdzi na 650, a nawet wiecej niz na 1000cach i maja sporo respektu do swoich motocykli.

Ex1 tenere 660 jest jak najbardziej fajnym motocyklem (mam slabosc do serii tenere :mrgreen: ) ale skoro kolega preferuje asfalty i szutrowy off to poco go na koze sadzac :?: :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V-Sztormowcy i ich wzrost
PostNapisane: So lut 12, 2011 8:22 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N gru 06, 2009 6:28 pm
Posty: 356
Lokalizacja: Zachodniopomorskie Pniewo
to i ja dorzucę parę groszy , miałem DL1000 , jeśli chodzi o wzrost to nie ma problemu , u mnie 196cm i 95kg wagi , sprzęt bardzo wygodny a wizualnie DL650 różni się tylko pojedynczym wydechem od swojego starszego litrowego brata , dla mnie osobiście sprzęt skrojony na miarę , przy 91kg i 192cm 650 raczej nie będzie za mała , a i silnik 650tki to pierwsza klasa , alpenmasters wygrał chyba kilka razy z rzędu pozostawiając z tyłu boxery BMW i inne naprawdę świetne sprzęty :) jeśli nie będziesz latał po grubym terenie to odpuść sobie motki z kołem 21" z przodu i lekkie wysokie single bo podmuchy bocznego wiatru na długich trasach skutecznie zniechęcą cie do lekkich enduraków .
Dla mnie DL650 czy 1000 to bardzo wygodny , pakowny , szybki turystyczny sprzęt , mało pali i ma bardzo dynamiczny piecyk i jest tani w eksploatacji :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V-Sztormowcy i ich wzrost
PostNapisane: N lut 13, 2011 12:25 pm 
Świeżak

Dołączył(a): N lut 06, 2011 2:00 pm
Posty: 5
To raczej nie ma nic do rzeczy : www.journeyfarbeyond.com
jada na dl'ce 650 dookolo swiata!
tylko udowadnia ze to bardzo wygodny sprzet :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V-Sztormowcy i ich wzrost
PostNapisane: N lut 13, 2011 1:55 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): So sie 28, 2010 6:24 pm
Posty: 243
Lokalizacja: Bieszczady / Norwegia
Cytuj:
To raczej nie ma nic do rzeczy : www.journeyfarbeyond.com
jada na dl'ce 650 dookolo swiata!
tylko udowadnia ze to bardzo wygodny sprzet


obserwuje ta wyprawe od poczatku i poki co to na motocykl nie narzekaja, a obladowanie tego motka siega zenitu, zwlaszcza na poczatku wyprawy :mrgreen:

da sie?? pewnie ze sie da :mrgreen:

a jezeli chodzi o boczny wiatr to zgadzam sie z przedmowca :idea: w tamtym sezonie jechalem przy bardzo mocnym bocznym wietrze z Oslo do Ystad okolo 700km i naprawde nie bylo strasznie choc momentami rzucalo moto na drugi pas.
Pomimo tego i tak jazda byla komfortowa, a gdy sie jescze posiada szybe z deflektorem to juz w ogole.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V-Sztormowcy i ich wzrost
PostNapisane: Cz mar 31, 2011 3:37 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Cz wrz 17, 2009 12:20 pm
Posty: 19
No to ja też się wypowiem: Raf, myślę że DL będzie ok, Ja mam co prawda ponad 200 cm, ale podniosłem kanapę w mariomoto o 7 cm i wymieniłem dogbonsy na krótsze o 1 cm i moto podniosło się jeszcze o 4 cm. Dla mnie jest super - miękki, w miarę lekki, do miasta idealny.
"Będzie Pan zadowolony.."
PW

acha - deflektor też się przydaje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V-Sztormowcy i ich wzrost
PostNapisane: Pt kwi 01, 2011 4:52 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pn wrz 08, 2008 5:59 pm
Posty: 101
Lokalizacja: Zach. Londyn
Johmmichał pisał pewnie o mnie ;)
DL ogólnie to wielki motong i z pewnością nie będziesz wyglądał jak na R6 czyli na psie... Jeśli zależy Ci na enduro i wysokim to może KTM LC4 Adventure. 950 czy 990 tez jest bardzo wygodny dla wysokich. Tak samo jest z GS 800.
Ale tak szczerze i z własnego doświadczenia.. przestań się przejmować jak będziesz wyglądać a zacznij myśleć jakie moto da Ci frajdę i satysfakcje z jazdy a nie to co o Tobie pomyślą kumple z pod remizy...

V-Strom jest to bezawaryjna i wdzięczna konstrukcja pod wieloma względami i tylko od Twych umiejętności zależeć będzie czy będzie się klasyfikować do szosowy turystyk, enduro czy hard enduro ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V-Sztormowcy i ich wzrost
PostNapisane: N kwi 03, 2011 5:24 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): So sie 28, 2010 6:24 pm
Posty: 243
Lokalizacja: Bieszczady / Norwegia
Cytuj:
przestań się przejmować jak będziesz wyglądać a zacznij myśleć jakie moto da Ci frajdę i satysfakcje z jazdy a nie to co o Tobie pomyślą kumple z pod remizy...

V-Strom jest to bezawaryjna i wdzięczna konstrukcja pod wieloma względami i tylko od Twych umiejętności zależeć będzie czy będzie się klasyfikować do szosowy turystyk, enduro czy hard enduro



polsky święte słowa :idea:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 25 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL