Teraz jest Pn lis 20, 2017 6:30 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nawigacja Twonav Aventura + mapy
PostNapisane: Wt mar 14, 2017 8:27 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pn lut 02, 2009 10:28 pm
Posty: 146
Lokalizacja: Pszczyna
Na sprzedaż nawigacja Twonav Aventura. Dzielnie i bezawaryjnie towarzyszyła mi przez ostatnie kilka lat. Zestaw na bogato - wraz z mapami i dodatkowymi akcesoriami (przygotowany do RamMount). Na ekranie od nowości folia która jest już lekko porysowana i podgięta (przydało by się ją wymienić).

W zestawie:
  • Nawigacja
  • Pokrowiec (dokupiony osobno)
  • Uchwyt z końcówką RAM (używałem go na AT)
  • Uchwyt z mocowaniem bezpośrednio na kierownicę (używałem na rowerze)
  • Dodatkowe plecki pozwalające na używanie baterii AA
  • Karta 16 GB
Powinienem mieć jeszcze gdzieś pudełko, ładowarkę samochodową i mocowanie samochodowe (przyssawka) - sprawdzę przy okazji najbliższej wycieczki na strych.

Na karcie mapy:
Wydawnictwo Compass i Galileos - mapy turystyczne w większości 1:50 000:
- Beskid Śląski i Żywiecki http://www.compass.krakow.pl/p/beskid-slaski-i-zywiecki-1
- Bieszczady http://www.compass.krakow.pl/p/bieszczady-1
- Gorgany http://www.compass.krakow.pl/p/gorgany-polonina-krasna-swidowiec
- Jura Krakowsko - Częstochowska http://www.compass.krakow.pl/p/jura-krakowsko-czestochowska
- Kaszuby Środkowe http://www.compass.krakow.pl/p/kaszuby-srodkowe
- Okolice Bielska Białej http://sklep.twonav.pl/mapa-okolice-bielska-bialej.html
- Tychy Pszczyna i okolice http://galileos.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=15_26&products_id=645
- Użański Park Narodowy, Bieszczady Wschodnie, Połonina Równa http://sklep.twonav.pl/mapa-twonav-uzanski-park-narodowy-bieszczady-wschodnie-polonina-rowna.html
- Ziemia Kłodzka http://www.compass.krakow.pl/p/ziemia-klodzka
- Ziemia Oświęcimska http://www.compass.krakow.pl/p/ziemia-oswiecimska
- Ziemia Wadowicka http://sklep.twonav.pl/mapa-ziemia-wadowicka.html
- Żory i Jastrzębie http://galileos.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=15_26&products_id=633

Routowalne mapy TwoNav / TomTom (drogowe):
- TomTom Morocco & Western Sahara http://www.twonav.com/en/tomtom-morocco-western-sahara
- TomTom Eastern Europe http://www.twonav.com/en/tomtom-eastern-europe

Dodatkowo:
- Poland OSM 15q2
- UMP-PL

Wszystko to jest legalne (zakupione przeze mnie) i działa pod softem TwoNav
Oprócz Twonav na urządzeniu jest możliwość zainstalowania AutoMapy ;).

Cena: 1350 PLN (wysyłka po mojej stronie)

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron




Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL