Teraz jest Cz kwi 18, 2024 8:30 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 6   [ Posty: 78 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Cz lis 17, 2011 12:55 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
ex zasady są proste - jezeli na swojej stronie sprzedajesz produkty jest to juz KOMERCJA
i należy to jasno rozgraniczyć: forum to jedno a komercja to drugie
i nie ma znaczenia co dales i odebrales z forum, bo jak zaczniesz sie licytowac to okazac sie moze ze wiecej skorzystales niz dales


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Cz lis 17, 2011 12:57 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Śr maja 19, 2010 7:21 am
Posty: 202
Lokalizacja: Międzychód (Wlkp.)
ex1 napisał(a):
gepo napisał(a):
ex1 napisał(a):
to na czym mi by zależało :D
to aby jednak rozgraniczyć reklamodawców na osoby zaangażowane w forum takie jak "ja" hehehe
i te co wpadły tylko się zareklamować. :)

miło by było dostać jakiś sensowny rabat za me wypociny i to włożone serce. w każdy post... :D heheh



Ex1 możesz dostać czekoladę :P :lol:


:D a no i Danek to z Gorzowa jest :D bo tego nie napisałem :D


Wiem, wiem, już bblookałem, ale ja pomyśle o tym dopiero w następnym sezonie, bo w tym już nie ma opcji na jazdę, a w wolnym czasie przerabiam tył 990tki, ale to w innym wątku opisze :) pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Cz lis 17, 2011 1:43 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
AdvHP2rider napisał(a):
ex zasady są proste - jezeli na swojej stronie sprzedajesz produkty jest to juz KOMERCJA
i należy to jasno rozgraniczyć: forum to jedno a komercja to drugie
i nie ma znaczenia co dales i odebrales z forum, bo jak zaczniesz sie licytowac to okazac sie moze ze wiecej skorzystales niz dales


w tym przypadku nie do końca rozumiem Twe podejście, mam wrażenie że mocno lekceważysz ludzi zaangażowanych w forum, wciąż sądząc że nie ma i nie będzie alternatywy dla Forum ADV. i pewnie masz rację bo alternatywy jako takiej nie ma, ale pewnie się znajdzie kiedyś tam...
Twój cyrk, Twoje małpy...

no dobra zatem, jak wyceniasz wątek komercyjny..?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Cz lis 17, 2011 2:10 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
ex1 napisał(a):
AdvHP2rider napisał(a):
ex zasady są proste - jezeli na swojej stronie sprzedajesz produkty jest to juz KOMERCJA
i należy to jasno rozgraniczyć: forum to jedno a komercja to drugie
i nie ma znaczenia co dales i odebrales z forum, bo jak zaczniesz sie licytowac to okazac sie moze ze wiecej skorzystales niz dales


w tym przypadku nie do końca rozumiem Twe podejście, mam wrażenie że mocno lekceważysz ludzi zaangażowanych w forum, wciąż sądząc że nie ma i nie będzie alternatywy dla Forum ADV. i pewnie masz rację bo alternatywy jako takiej nie ma, ale pewnie się znajdzie kiedyś tam...
Twój cyrk, Twoje małpy...

no dobra zatem, jak wyceniasz wątek komercyjny..?


ex ,nie rozumiesz podejscia to ja Ci bardziej nie pomogę, kazdy mysli o sobie i Ty robisz to samo probujac nagiac zasady stosujac przy okazji maly szantaz, ktory nie dziala
zasady sa wypisane w odpowiednim dziale, m.in dla Ciebie Sambor je lekko zmodyfikowal, Ty sie z nimi przespij a ja mam czas do konca tygodnia
wszyscy znamy sie z tego forum, i czasami sobie idziemy na reke w miare mozliwosci
najpierw przeczytaj zasady a pozniej mozesz napisac mi swoja prywatna propozycje na podanego maila
lub ogolna na forum


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Cz lis 17, 2011 2:27 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
hymmm.. myślałem że zależy Ci aby powstał nowy sposób reklamowania zaproponowany przez sambora
dlatego wydawało mi się ze jawnie możemy go wycenić.

mogę oczywiście napisać maila z zapytaniem o cenę, ale po co ta tajność


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Cz lis 17, 2011 2:45 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N sty 21, 2007 9:23 pm
Posty: 610
Na takich forach zakupy robi się środowiskowo i rozróżnianie incydentalnych gości od tych z zasługami nie ma sensu. Moim oczywiście zdaniem. Twoim ex bonusem na tym forum będzie np to, że właśnie znają Cie ludzie i dobrze kojarzą. Dlatego kupią prędzej tego Twojego rogala od Ciebie niż od Marka Nowaka z Pcimia, który się w tym celu tu zarejestruje i zacznie sprzedawać identyczny tylko z logiem Nowak Adventure za te same pieniądze albo i mniejsze...

Dobry deal to deal powtarzalny. Forum jest Holana i to na nim spoczywa wypracowanie takiego modelu biznesowego dzięki któremu to będzie działało. Na razie podsuńmy mu pomysły, które powinien rozważyć...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Cz lis 17, 2011 3:18 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
Sambor powiem szczerze, ze nie moge doczekac sie pomyslow bo to tez otworzy za ogolnym przyzwoleniem furtke dla mojej firmy ;)
ciesze sie ze sami na to wpadliście bo pozwoli mi to na dzialania w bialych rekawiczkach
po mailu od ex nasunelo mi sie tylko takie przemyslenie (cytat z maila)

z tego jak zrozumialem idee Sambora to placi sie tylko raz za watek, bez znaczenia ile w nim bedzie postow
czyli teoretycznie moze to byc jedna niekonczaca sie opowiesc (reklama calej firmy) wznawiana nowymi watkami (produktami) - musze sie nad tym zastanowic
- bo gdyby tak mialo wyglądać to musiałaby być za takie rozwiazanie dosyc wysoka stawka, ponieważ taka reklama mogłaby ciągnąc się latami dlatego
bede raczej zmierzal do ograniczenia watku do jednej grupy produktow, zeby nie okazalo sie ze w jednym poscie sprzedaje sie wszystko (caly asortyment firmy + nowe produkty wprowadzane na biezaco)

sa to na razie luzne przemyslenia, prosze o ew. obiektywny komentarz (ktory uwzglednia 2 strony)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Cz lis 17, 2011 3:51 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N sty 21, 2007 9:23 pm
Posty: 610
Powiedzmy, że raz na rok. I święty spokój. Nie wiem jaką funkcjonalność daje engine forum. Żeby było wygodnie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Cz lis 17, 2011 4:01 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
nie wiem czy dobrze rozumiem - mowisz o rocznej reklamie w watku bez ograniczen z setka zdjec, nowosci itd?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Cz lis 17, 2011 4:16 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N sty 21, 2007 9:23 pm
Posty: 610
Chyba tak, ale z taką możliwościa, która pozwoli na "ignore" czyli jeśli ktoś będzie zbyt "aktywny" to żeby jednym kliknięciem go zrzucić i więcej nie widzieć. Poza tym niech sobie to lezy na samym dole strony, by nie przeszkadzało niezainteresowanym. I posty z tej kategorii niech się nie wyświetlają w tych nowych...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Cz lis 17, 2011 6:19 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn cze 16, 2008 11:07 am
Posty: 1430
Panowie, żeby nie porobiły się niepotrzebne urazy, proponuję zainteresowanym dogadać się osobiście lub telefonicznie i wreszcie rozwiązać ten problem. Dyskusje pisane przeważnie prowadzą do nieporozumień i wzajemnych roszczeń a w sumie żadna ze stron tego nigdy wcześniej nie chciała.

Powinno być jasne, że forum jest właściciela i to on ustala zasady - Wolnoć Tomku w swoim domku. Jednak jeżeli jest rozsądnym właścicielem to powinien dojść do kompromisu bo forum to przede wszystkim ludzie. Parę osób które kręci zawodowo przy motocyklach też ściąga za sobą dużo nowych osób na forum, przez co pośrednio nakręca potencjalnych klientów sobie i właścicielowi. itd itp.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Cz lis 17, 2011 8:06 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
sambor1965 napisał(a):
Chyba tak, ale z taką możliwościa, która pozwoli na "ignore" czyli jeśli ktoś będzie zbyt "aktywny" to żeby jednym kliknięciem go zrzucić i więcej nie widzieć. Poza tym niech sobie to lezy na samym dole strony, by nie przeszkadzało niezainteresowanym. I posty z tej kategorii niech się nie wyświetlają w tych nowych...


moim zdaniem! najfajniej jest to rozwiązane na forum Afrykanów, pomijając kwestie opłaty,
masz wątek, w dziale komercyjnym zrobiłeś coś nowego to wrzucasz, jak ktoś bedzie zainteresowany to podłapuje temat, trwa dyskusja przez kilka dni, potem wiadomo temat sie kończy, aż do kolejnego produktu

od razu jest przykaz, że sztuczne podbijanie tematu bedzie ganione, lub nawet banowane. i po ptakach
czasem jest o czym pisać czasem nie ma. Narazie komercyjnie niewiele sie dzieje, na innych forach dużo więcej, i wcale nie dlatego że są takie komercyjne...

i Panowie umówmy się, nikt tu biznesu nie zrobi...nawet jeżeli dzieki forum sprzedamy, jeden czy 2 produkty na miesiąc, w co i tak wątpię. Firma holan też kokosów na forum nie zbija...

ja jestem za tym aby opłaty były niewysokie, ale dla wszytkich, którzy mają cokolwiek do zaoferowania na forum (pomijam dział ogłoszeń)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Cz lis 17, 2011 11:33 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt maja 21, 2010 12:32 pm
Posty: 370
Lokalizacja: Warszawa
moze taka uwaga w kwestii oplat - koszty utrzymania forum to:

- domena .pl - 100 + vat rocznie
- konto hostingowe - 150-200 + vat rocznie

(mowimy o cenach bez promocji).

- bycie adminem - ??? + vat rocznie.

ile powinien kosztowac 'watek' zeby byla to dalej 'zrzutka'? ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Pt lis 18, 2011 12:47 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Komplikujecie sobie zycie chlopaki .
Coraz wiecej jest tutaj konfliktow..
A forum to przeciez nie jest takie duze..
Tan nasza polska krnabrna dusza..
A na poczatku bylo tak fajnie .:-)))
Mysle ze uda sie Wam doisc do jakiego porozumienia
Czego Wam zycze ..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Pt lis 18, 2011 9:03 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
Beemer - generalizujesz! nie kłócimy się!
właśnie takiego porozumienia szukamy.. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 6   [ Posty: 78 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL