Teraz jest Śr maja 01, 2024 10:49 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 6   [ Posty: 78 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Wt lis 15, 2011 10:13 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
niestety nie ma cwanszych autoreklam, temat taki rozwiazuje b.szybko (ban za premedytacje ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Wt lis 15, 2011 10:14 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz kwi 30, 2009 11:56 am
Posty: 633
Lokalizacja: VaVa
:D nie ma się czego wstydzić - ale zawstydzenie najlepiej schować w kasku ARAI :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Wt lis 15, 2011 10:31 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
Mi się zawsze wydawało że forum TO MY. A nie admin. Czyli ludzie którzy się w nim wypowiadając i przez to je tworzą. A że raz na jakiś czas ktoś coś zareklamują. No to bez przesady. Każdy przez takie działania może w końcu się rozejść na inne bardziej liberalne fora. Ze stratą dla wszystkich. Więc jak mam w zwyczaju powtarzać to jak mantrę " więcej luzu Panonię życzę :!: "


Ostatnio edytowano Wt lis 15, 2011 10:33 pm przez dudopl, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Wt lis 15, 2011 10:32 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Śr kwi 21, 2010 11:20 pm
Posty: 139
Lokalizacja:
Słyszałem, że jednak w Uvex-ie... Ostatnie sztuki podobno są...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Wt lis 15, 2011 10:47 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 11:19 am
Posty: 3848
Lokalizacja: Zalesie Górne
E tam chłopaki,... tomek ma więcej czasu teraz, sezon znów troszkę martwawy, dajcie mu się pokazać ;)... loooz...

Powiem Wam, że są większe problemy niż wojenki forumowe...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Wt lis 15, 2011 10:55 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz kwi 30, 2009 11:56 am
Posty: 633
Lokalizacja: VaVa
Na wojenki najlepsze samochody opancerzone HUMMER, a na zdobywanie przyjaciół i dobrego nastroju ---> Holan for motorcycling adventure :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Śr lis 16, 2011 12:07 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 10:08 pm
Posty: 2039
Lokalizacja: S-ec
69


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Śr lis 16, 2011 10:30 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt kwi 02, 2010 1:08 pm
Posty: 1177
Lokalizacja: Okolice Białowieży
rumpel napisał(a):
69


na zgode? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Śr lis 16, 2011 10:37 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn cze 16, 2008 11:07 am
Posty: 1430
690 :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Śr lis 16, 2011 10:55 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N sie 15, 2010 12:49 pm
Posty: 1438
Lokalizacja: Warszawa
chwila, chwila. Przyznam sie ze nie do konca rozumiem dlaczego nie mozna reklamowac swoich usług związanych z tematem forum czyli motocyklami. Przecierz to jest normalne, pomaga sie rozwijac roznym inicjatywom. Moim zdaniem wrecz przeciwnie, powinnismy zachecac do reklamowania sie. Firmy sie rozwina, bedzie ich wiecej. zacznie sie cos dziac na rynku.

Druga sprawa - jakto jest ze topici o "Polish Version of Giant Loop" mogą istniec na forum a np Pretor nie moze powiedziec 2 słow na temat swojego warsztatu ? Ja np chce wiedziec ze

"mamy w promocji ... kaski za tyle i tyle - dla AdV znizka 5%" itp


Pozatym jak to rozdzielic. Napisze - Panowie ostatnio byłem u Pretora i chłopak psioczyl na BMW bo nie chca mu sprzedac org narzedzi, udalo mu sie jednak zdobyc i moze wykonac to samo co w oficjalnych serwisach.

Czy to tez jest kryptoreklama ?

Albo - no ... ostatnio zrobilem zawieche u Sancheza - adres taki i taki, naprawde gosc.

Dla mnie to paranoja, na poziomie TVP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Śr lis 16, 2011 11:08 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
Truth, truth ! To działa na korzyść dla wszystkich. I dla Posiadacza forum. Bo więcej ludzi tu wchodzi ponieważ może znaleźć coś dla siebie i dowiedzieć się o produktach HOLAN o których wcześniej nie mieli pojęcia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Śr lis 16, 2011 11:10 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
oj .. krzemień Ty idealista jesteś.. :)
ja już dostałem zrypę za prezentacje rogala Rally, forum mimo iż tworzymy go my, jest prywatne, jest w rekach holana i dlatego też jest obklejone jego banerami. chętnie bym nawet zapłacił za możliwość zrobienia wątku dla prezentacji nowych pomysłów 21'brothers. ale raczej mnie nie będzie stać..

dla przykładu na Forum Afryki koszt to ok 50 zł, jednorazowo, jest tam caly dział komercyjny gdzie każdy prezentuje swoje wydumki. u nas mozesz co najwyżej wykupić banerek za grubą kasę - na miesiąc.
Pretor zresztą swego czasu miał coś takiego, ale to raczej mało opłacalny interes. Holan Tłumaczy się koniecznością opłacania serwera, ale przeciez koszta takie to nei wiecej niż kilka stówek rocznie. Dawno były propozycje zrzutek dobrowolnych itd... nie przeszło


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Śr lis 16, 2011 11:39 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 19, 2008 11:42 pm
Posty: 2075
Lokalizacja: Gryfino (Zachodniopomorskie)
pozwalam sobie dołączyć do wątku bo sprawa jest bardzo frapująca
nasze 21'BROTHERS działa sobie powolutku na zachodnim wybrzeżu ale koszty związane z promocją naszych wydumek na tym forum są za wysokie
a informacje o tym że mamy jakieś nowe produkty skwapliwie są usuwane. Nie pozwala to nam docierać do potrzebujących i tłamsi naszą inicjatywę. Co z kolei nie pozwala rozwijać naszego świata motocykli co powoduje również jego problemy. W rezultacie Holan nie zarabia a my nie majmy dostępu do informacji o atrakcyjnych ofertach.
Idealnie rozwiązują to chłopaki z forum Afrykańczyków, czy na zachodnich forach gdzie cieszą się, że można dzięki inwencji innych kupić coś za pół ceny i w dodatku od ludzi których się zna, można tam również używać słów niosących duży ładunek emocjonalny a linki otwierają się w nowych oknach :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Śr lis 16, 2011 11:49 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N sie 15, 2010 12:49 pm
Posty: 1438
Lokalizacja: Warszawa
Tarna napisał(a):
można tam również używać słów niosących duży ładunek emocjonalny a linki otwierają się w nowych oknach :-)



To juz utopia, tego sie nie da


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skasowany wątek
PostNapisane: Cz lis 17, 2011 12:17 am 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
Tarna ex i pozostali poczatkujacy producenci, designerzy, sprzedawcy,
tez kiedys zaczynalem jak Wy, probowalem jak wy na kilku zagranicznych forach: advrider.com, forum GS angielskim itd - na kazdym szybko przywolano mnie do porzadku i powiedziano, ze muszę zapłacić za mozliwosc autoreklamy
nie mam nic przeciwko jezeli ktos zadowolony z waszego produktu czy uslugi opowie o tym na forum (pod warunkiem, ze nie bedzie to "kolega z podworka" bo wtedy przestanie to być uczciwe podobnie jak autoreklama)
mam nadzieję, ze jasno się wyrazilem. zawsze mozecie tez otworzyc swoje forum gdzie bedziecie mogli pisac o swoich produktach ile dusza zabraknie, 5 lat temu tworzac to forum gdzie na innych odebrano mi mozliwosc reklamy powiedzialem sobie: teraz nikogo nie bede musial sie prosic
ale nie wiem czy zauwazyliscie oprocz banerow tworzacych szate graficzna tego forum, że w zadnym poscie nie uprawialem i nie bede uprawial autoreklamy jak Wy - bo nie wypada.
staram sie tez w miare mozliwosci dbac o poziom wypowiedzi na forum i tepie wulgaryzmy czy sie to komus podoba czy nie, majac do tego odpowiednie narzedzia. staram sie jak najmniej ingerowac w zycie forum ale jezeli sa łamane zasady (srednio raz na 3 miesiace) wtedy niestety musicie sobie o mnie przypomniec.
taka ma niewdzieczna rola


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 6   [ Posty: 78 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL