Teraz jest Pt mar 29, 2024 1:40 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 4   [ Posty: 54 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: ZABLOKOWANY AVATAR
PostNapisane: Wt mar 01, 2011 9:31 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz kwi 30, 2009 11:56 am
Posty: 633
Lokalizacja: VaVa
Tomku administratorze. Chyba jest jakiś problem techniczny z moim kontem. Zniknął mój avatar, a w panelu pojawił się napis "Avatary zablokowane". Rozumiem, że to jakaś pomyłka. Zechciej rozwiązać problem.

Dziękuję,

Pit


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZABLOKOWANY AVATAR
PostNapisane: Wt mar 01, 2011 9:38 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
avatar nie moze byc reklama swojej firmy, kryptoreklama ani reklama
od tego jest dzial komercyjny


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZABLOKOWANY AVATAR
PostNapisane: Wt mar 01, 2011 9:59 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lut 14, 2009 5:10 pm
Posty: 1998
Lokalizacja: Plymouth/Opole
A jeśli firma jest całkowicie nie związana z motocyklami? Pytanie czysto retoryczne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZABLOKOWANY AVATAR
PostNapisane: Wt mar 01, 2011 10:40 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
co by bylo gdyby - odpowiedz warta pytania
zeby bylo latwiej postaram sie w duzym skrócie zdefiniowac czym jest awatar:
jest to personifikacja Ciebie (na tym forum jako: człowieka, ridera czy podróżnika) w cyberprzestrzeni...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZABLOKOWANY AVATAR
PostNapisane: Śr mar 02, 2011 8:49 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz kwi 30, 2009 11:56 am
Posty: 633
Lokalizacja: VaVa
AdvHP2rider napisał(a):
avatar nie moze byc reklama swojej firmy, kryptoreklama ani reklama
od tego jest dzial komercyjny


Drogi Tomku. Wiesz, że lubię Twoje poczucie humoru. Wśród naszych forumowiczów jest wielu, którzy mają w swoich avatarach loga BMW, KTM, Hondy, Touratech, Holan, Gauloises, Baja Designs i wielu innych. Sam jesteś jednym z nich. Nie ma w tym nic złego, że ktoś identyfikuje się z jakąś marką. Ja akurat identyfikuję się z EvoParts for Adventure Riders. Proszę, abyś odblokował mój profil.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZABLOKOWANY AVATAR
PostNapisane: Śr mar 02, 2011 4:15 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
widze, ze nie czujesz subtelnej roznicy z reklamowania swojej firmy (z czego czerpie sie profity)
a wrzucenia sobie logo KTM czy BMW w avatar, te osoby nie czerpia z tego profitow - podales zly przyklad
spytaj kolege Pretora i reklamodawcow dzialu komercyjnego jak to sie robi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZABLOKOWANY AVATAR
PostNapisane: Śr mar 02, 2011 4:44 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz kwi 30, 2009 11:56 am
Posty: 633
Lokalizacja: VaVa
Bardzo dziękuję za tę cenną lekcję...

Niestety nadal się z Tobą nie zgadzam. Rozumiem, że gdyby do grona naszych forumowych kolegów dołączył prezes zarządu BMW Motorrad Herbert Diess i ustawiłby sobie na avatarze logo BMW też byś je usunął?

Moja obecność tutaj wynika jak wiesz z pasji do motocykli i moje posty np. o romoncie Hondy XR650R albo o wydechu do KTM 990, czy pozostałe 300 nie ma nic wspólnego z zarabianiem pieniędzy. Dodatkowo moja firma nie sprzedaje swoich produktów bezpośrednio, a tymbardziej na forum. Zajmuje się tym główny dystrybutor oraz dealerzy. I taki dystrybutor np. Motochallenge płaci Ci zgodnie z Twoimi oczekiwaniami za komercyjne wykorzystanie forum. Nie chcesz chyba brać pieniędzy dwa razy za to samo zmuszając mnie kasowaniem postów, blokowaniem profilu i innymi dziwnymi zabiegami?

Bardzo proszę zatem, abyś nie szykanował mnie nadużywając władzy, bo inni użytkownicy forum gotowi sobie pomyśleć, że Admin zwariował, a ich relacje, posty, czy zwykła wymiana zdań nie są tu bezpieczne.

Jeszcze raz uprzejmie proszę o odblokowanie mojego profilu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZABLOKOWANY AVATAR
PostNapisane: Śr mar 02, 2011 7:33 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
jak przeczytasz siebie dokladnie, zauwazysz, ze sam sobie zaprzeczasz
krotko - nie ma opcji takiego avatara dla Ciebie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZABLOKOWANY AVATAR
PostNapisane: Śr mar 02, 2011 8:36 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 25, 2007 7:07 pm
Posty: 2158
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Cytuj:
Moja obecność tutaj wynika jak wiesz z pasji do motocykli i moje posty np. o romoncie Hondy XR650R


Bez urazy, ale jakie posty o remoncie xr?
W wątku poinformowaleś że grzebiesz przy xr i relacja będzie w odcinkach w gazecie, czyli jak chcecie zobaczyć to kupcie gazetę i jej kolejne wydania.
I żebym nie był posądzony o złe intencje to kupię gazetę min. dla tych artykułów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZABLOKOWANY AVATAR
PostNapisane: Śr mar 02, 2011 9:28 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz kwi 30, 2009 11:56 am
Posty: 633
Lokalizacja: VaVa
AdvHP2rider napisał(a):
jak przeczytasz siebie dokladnie, zauwazysz, ze sam sobie zaprzeczasz
krotko - nie ma opcji takiego avatara dla Ciebie


Ale wogóle żadnego avatara? Czy powinienem wysłać Ci może projekt do akceptacji? Moje wypowiedzi na forum też będziesz cenzurował, czy jednak zostawisz mi pewną swobodę? Z góry bardzo dziękuję :D Poza tym zapominasz, że wychowaliśmy się w systemie totalitarnym, z którym od zawsze walczyliśmy - no za Ciebie mówić nie mogę :D

Evo Adminie... oj przepraszam Ave Adminie :D

Danek. Dokładnie tak, jak napisałem Ci w jednym z postów, jeśli jest jakiś problem, który Cię nurtuje wystarczy spytać. Jeśli tylko będę potrafił podpowiem w kwestiach technicznych. Tak, jak zrobiłem to w przypadku opisu twardości sprężyn do XR-ki. Jeśli chcesz dowiedzieć się np. jak poprawić tłumienie po zmianie ich twardości - spytaj. Z pewnością Ci powiem. Za darmo :D Natomiast ja kilkakrotnie pytałem o różne rzeczy związane z tym moto i nie byłeś uprzejmy udzielić odpowiedzi. Mimo to możesz na mnie liczyć...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZABLOKOWANY AVATAR
PostNapisane: Śr mar 02, 2011 10:45 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt wrz 01, 2009 7:13 pm
Posty: 501
Lokalizacja: Stolica
"Swój Swojemu wilkiem..."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZABLOKOWANY AVATAR
PostNapisane: Cz mar 03, 2011 7:59 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Śr mar 26, 2008 3:27 pm
Posty: 184
Lokalizacja: Gdańsk
Temat może mnie nie dotyczy ale chciałam dodać kilka słów od siebie a propos reklamy..

Bywam dosyć często na forum związanym z offroadem i jest to chyba największe tego typu forum w Polsce zajmujące się tą konkretnie tematyką. Forum to jest własnością prywatną .. utrzymanie jego od strony technicznej, w tym i opłaty za serwer etc są w gestii jednej osoby i to właśnie ta konkretna osoba stawia warunki dotyczące korzystania z niego, od samego początku wszystkim znane. Właściciel ma na tej samej stronie w innej zakładce sklep i jak byk jest napisane w regulaminie
"Zabrania się reklamowania jakkolwiek, czegokolwiek i gdziekolwiek. (nicki, avatary, podpisy, profile uzytkowników). Dotyczy to w szczególności treści komercyjnych ale i nachalne promowanie treści o charakterze niekomercyjnym (np. zaproszenia na imprezy), również nie jest tu mile widziane - od tego jest kalendarium imprez."
I choć nie raz ktoś się z tym nie zgadzał to właściciele forum pozostają na stanowisku "my way or highway" :wink: i jakoś z dnia na dzień nie ubywa użytkowników - wręcz przeciwnie.
Ja na ten przykład, pomimo, że od czasu do czasu coś do forum wniosę (na tym akurat tylko w fotorelacjach) to nadal czuję się na nim jak gość i szanuję zasady panujące u gospodarza.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZABLOKOWANY AVATAR
PostNapisane: Cz mar 03, 2011 8:26 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
Gosia GS 100% popieram. Mój dom, moje ściany... pomaluje sobie jak zechce, a komu się nie podoba to niech nie wchodzi, a jak już wszedł to niech nie marudzi ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZABLOKOWANY AVATAR
PostNapisane: Cz mar 03, 2011 9:09 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 12, 2009 4:52 pm
Posty: 494
Lokalizacja: Warszawa
Hellriser napisał(a):
"Swój Swojemu wilkiem..."

Hellriser, powiem, że nie rozumiem Twojego zachowania. Piszesz "Swój Swojemu wilkiem...", a z drugiej strony prowokacyjnie wstawiasz avatar evo parts. Bez względu jak oceniam produkty (a jeden z nich kupuję) w mojej ocenie temat jest już zamknięty. Admin/właściciel forum jednoznacznie wypowiedział się w tej kwestii. I w tym momencie nawet nie ważne jest czy słusznie czy nie słusznie, ale robienie na złość czy też robienie prowokacji jest zdecydowanie nie na miejscu. Nie sądzę by ktokolwiek pod wpływem takich akcji zmienił zdanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ZABLOKOWANY AVATAR
PostNapisane: Cz mar 03, 2011 9:25 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N paź 11, 2009 9:16 pm
Posty: 136
Lokalizacja: Warsaw
Pogoda za oknem niby dobra, a gumy w gaciach ponaciągane jednak do maximum...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 4   [ Posty: 54 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL