Teraz jest Pn lis 20, 2017 8:55 am

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 22 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zwierzenia Wrublina
PostNapisane: Pn cze 19, 2017 7:52 am 
bajkopisarz forumowy

Nie znam kolegi osobiscie, ale w ciemno zaprosilbym na regulacje moich drzwi lazienkowych, zeby z taka gracja, delikatnie sie zamykaly.

PostNapisane: Pn cze 19, 2017 9:19 am 
prozaik forumowy

To trafił kolega idealnie.
Jak będę regulował drzwi od kabiny prysznicowej we Wrublinie, wystarczy podrzucić swoją.
Byłaby to tez niewątpliwie znakomita okazja do poznania się.
Specjalnie dla kolegi wersja regulacji bez cenzury:

PostNapisane: Pn cze 19, 2017 4:21 pm 
bajkopisarz forumowy

Kolego Elłudzie. Test obejrzalem z zaciekawieniem. Mam wrazenie, ze uszczelki sa lekko sklepane, ich spezystosc pozostawia wiele do zyczenia. Warto sie nimi od czasu do czasu zaopiekowac przecierajac wazelina lub psikajac teflonem. Sugeruje, tez by do finalowych testow zamontowac tapicerke oraz klamke. Tylko wtedy mozna bedzie przedstawic prawdziwe wrazenia akustyczne.

PostNapisane: Pn cze 19, 2017 9:46 pm 
prozaik forumowy

Akuratnio te akurat są w najlepszym stanie, co nie znaczy, że w dobrym. Cieknąć, nie ciekną.
Patrząc za te drzwi, oczami wyobraźni, tuż po prawej stronie było miejsce na taki klasyczny autobusowy, plastikowy fotel (fizycznie go zaposiadywuję oczywista).
W jego miejsce idealnie pasuje koza, którą kupiłem jakoś tak zimą w celu zajęcia tego wolnego miejsca. Przyjdzie tam blacha dystansowana podłogę i na niej postawię kozę rzeczoną. Rurę wyprowadzi się na zewnątrz jak w starych, dobrze znanych - ruskich rozwiązaniach. Z wariacją boczną jednakowoż.

I tu mi koncepcję zepsuł Twój kolega, który bytuje na tym forum a który to sprzedał mi onegdaj dwa fotele od Sharana (kierowca/pasażer). Na te skusiłem się ze względu na ich obrotowy charakter. Otóż sprzedał mi on (zatajając uprzednio) fotele od anglika... Nie chodziło mi o wygodne wysiadanie z auta (dla inwalidów) a o skręt do środka. Na szczęście mocowania pod stelaże, które zrobiłem nie zmienią się, kiedy zamienię przy okazji na fotele tej marki ale w pełnym, europejskim wydaniu - by koncepcję naprawić.

Koncepcja ta współgra z kozą znakomicie. To biblioteczka na "mechaniczne" książki, bo wiadomym Ci musi być, że Wrublin, to koncepcja sama w sobie wymagającą pewnej dozy znajomości kultury mechanicznej. O takiej mianowicie np.:

A obecne towarzystwo Wrublina Turbo Busa zobowiązuje...

[ img ]
Dwie epoki dzielą Warszawę od tego pięknego BMW, które mimo, że jest z 1990-tego wygląda jakby wyjechało przed chwilą z fabryki. Nie tkniete ręką przez żadnego papudraka. Wszystko w pełnym oryginale poza malutkim wgnieceniu na błotniku.
O Warszawie tego powiedzieć nie możemy. W takim stanie po prostu nie dotrwałaby do naszych czasów, chyba, żeby stała w ogrzewanym salonie ze stałą temperaturą.

PostNapisane: Śr cze 21, 2017 10:00 pm 
prozaik forumowy

A co tam... Pochwalę się kumplem Wrublina.

[ img ]
Zbiórka fantów dla Golfa Wiejskiego. Znajdź SZCZEGÓŁ!

[ img ]
Ten szczegół to:
EARLE STEELE MACPHERSON BY PRZEWIELEBNY PASTOR WIELKI

Normalnie przyszłyby jak z salonu ale Pastor w ogromnym niedoczasie będąc poniechał tej banalnej czynności, zostawiając ją mnie na deser, w tym wybór koloru np.
Do czego, jak kto sam nie wykmini, to już się dalej chwalił nie będę. No, może poza jednym fantem jeszcze. Wieśniak będzie pierwszym Golfem 2 w Polsce, jako użytkownikiem sprężyn pomocniczych MAD Auxiliary Springs.

PostNapisane: Cz cze 22, 2017 8:53 am 
bajkopisarz forumowy

Wielu by chcialo miec swoj ulubiony pojazd w salonie. Widac, ze marzenia powoli przekuwasz w rzeczywistosc. :)

PostNapisane: So sie 26, 2017 5:33 pm 
prozaik forumowy

Jutta Kleinschmidt trzymała moto w pokoju na którymś tam piętrze w kamienicy, w której mieszkała.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 22 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2