Teraz jest Śr kwi 24, 2024 5:30 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 5   [ Posty: 63 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: trochę polityki - dla przeciwwagi religii :)
PostNapisane: Pn gru 02, 2013 7:41 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Dlaczego mam nie oglądać TVN-u czy nie czytać GW … nie łykam wszystkiego co słyszę czy czytam , bezkrytycznie … jak masz problem z selekcją i analizą to tak rób , ale wątpię czy powinieneś oglądać i czytać cokolwiek w tej sytuacji :) przecież kłamie tak samo PiS jak i PO , ale chyba wszyscy wiemy kto jest bardziej niepoczytalny … wystarczy posłuchać raz , jednej wypowiedzi na jakikolwiek temat , żeby nie mieć złudzeń , że gość powinien być leczony :) skłócił naród . Oczywiście że atmosfera powoli się oczyszcza , czasem pomaga przypadek , innym razem ktoś strzela sobie w łeb … nie traćmy nadziei , jeszcze 10 lat i będzie w miarę normalnie :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: trochę polityki - dla przeciwwagi religii :)
PostNapisane: Pn gru 02, 2013 7:42 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt wrz 28, 2007 12:22 pm
Posty: 683
Lokalizacja: Gniezno
PIOTHRUS napisał(a):
nie ma w nas Polakach uczciwości , zawsze będziemy kombinować , znajdziemy tysiąc powodów , by nie zapłacić w terminie lub wcale , i nie ma znaczenia czy chodzi o abonament za TV , czy o czyjąś fakturę . Tacy jesteśmy …



nadal więc namawiam na przyjazd na flaszkę do WLKP...może zmienisz zdanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


poważnie :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: trochę polityki - dla przeciwwagi religii :)
PostNapisane: Pn gru 02, 2013 8:29 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lut 14, 2009 5:10 pm
Posty: 1998
Lokalizacja: Plymouth/Opole
Mario czyli odbierasz nam prawo głosu? bo tak to rozumiem. Pamiętaj o tym, ,ze jak siedzisz w zupie to nie widzisz jak garnek z zewnątrz wygląda. My mieszkając za granicą mamy pewną perspektywę, której będąc w Polsce, brakuje.
Pamiętaj też że nie dawałeś nam prawa głosu, więc i go nam nie odbieraj. Czy tu na forum, czy przy głosowaniu.
Piekiełko tam macie, to prawda, ale terzeba się kierwać rozumem, a nie emocjami.
Ja jestem w Polsce dość regularnie ale w ok. sześcimiesięcznych odstępach czasu. Przez to widzę zmiany które, będąc na miejscu cieżko zauważyć.

czill i pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: trochę polityki - dla przeciwwagi religii :)
PostNapisane: Pn gru 02, 2013 8:30 pm 
Aktywny

Dołączył(a): So maja 17, 2008 6:05 pm
Posty: 108
PIOTHRUS napisał(a):
Dlaczego mam nie oglądać TVN-u czy nie czytać GW … nie łykam wszystkiego co słyszę czy czytam , bezkrytycznie … jak masz problem z selekcją i analizą to tak rób , ale wątpię czy powinieneś oglądać i czytać cokolwiek w tej sytuacji :) przecież kłamie tak samo PiS jak i PO


To że kłamie jedna czy druga partia to ja wiem. :) Nie mam problemu z selekcją.. nie polecam kształtować sobie opinii na tym co jest w tych mediach które działają tylko dla dobra swoich.


Kto powinien być leczony..
https://www.youtube.com/watch?v=RIUSZSNIgA8

https://www.youtube.com/watch?v=YmAyRbDOSSc :|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: trochę polityki - dla przeciwwagi religii :)
PostNapisane: Pn gru 02, 2013 9:35 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt wrz 28, 2007 12:22 pm
Posty: 683
Lokalizacja: Gniezno
:Paweł: napisał(a):
PIOTHRUS napisał(a):
Dlaczego mam nie oglądać TVN-u czy nie czytać GW … nie łykam wszystkiego co słyszę czy czytam , bezkrytycznie … jak masz problem z selekcją i analizą to tak rób , ale wątpię czy powinieneś oglądać i czytać cokolwiek w tej sytuacji :) przecież kłamie tak samo PiS jak i PO


To że kłamie jedna czy druga partia to ja wiem. :) Nie mam problemu z selekcją.. nie polecam kształtować sobie opinii na tym co jest w tych mediach które działają tylko dla dobra swoich.


Kto powinien być leczony..
https://www.youtube.com/watch?v=RIUSZSNIgA8

https://www.youtube.com/watch?v=YmAyRbDOSSc :|


nawiązując do drugiego linka to kto powinien być leczony Twoim zdaniem?????? :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: trochę polityki - dla przeciwwagi religii :)
PostNapisane: Pn gru 02, 2013 9:37 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt wrz 28, 2007 12:22 pm
Posty: 683
Lokalizacja: Gniezno
johnmichael napisał(a):
Piekiełko tam macie, to prawda,



jakie piekiełko....to że głupia telewizja pokazuje w kółko kilkunastu tych samych kłócących się idiotów nie znaczy, że mamy w Polsce piekiełko.... :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: trochę polityki - dla przeciwwagi religii :)
PostNapisane: Pn gru 02, 2013 9:43 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pn wrz 02, 2013 3:08 pm
Posty: 237
tak na rozluźnienie atmosfery:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: trochę polityki - dla przeciwwagi religii :)
PostNapisane: Pn gru 02, 2013 9:46 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
:Paweł: napisał(a):
Proponuję nie oglądać Tvnu i nie czytać GW. Zresztą tvp i reszta też jest zmanipulowana i opłacana przez pewną parie polityczną :lol: Propaganda jak w PRLu..

http://demotywatory.pl/4237637/MARSZ-NIEPODLEGLOSCI


a co kolega proponuje oglądać.. co takie prawdziwe wieści niesie...?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: trochę polityki - dla przeciwwagi religii :)
PostNapisane: Pn gru 02, 2013 10:14 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
lewar131 napisał(a):
Ja mam taką starą zasadę. Swoją i dla siebie: nie dyskutuję na tematy polityczne i religijne,


Dla mnie to nowa zasada, którą stosuję, ale z innych przyczyn. Trzeba mieć jakiś minimalny poziom, wiedzę i szacunek do "przeciwnika", żeby na takie tematy rozmawiać.
Poruszanie takich tematów na tym forum, to totalne nieporozumienie. Poziom mamy tu jak w knajpie i to takiej prawdziwej spelunie. W takim lokalu można pogadać o motorach, ale tematy związane z piciem, dupami, waleniem konia, praniem zaspermionych gaci są również w pełni akceptowalne. Natomiast w poważnej dyskusji "wiedzący lepiej" zamiast argumentów zmieszają ci najbliższych z błotem.
BTW, co trzeba mieć w głowie (albo czego nie mieć?), żeby wiedzieć wszystko lepiej? To takie pytanie retoryczne do stałych dyżurnych w takich tematach... (retoryczne = z góry wiadomą odpowiedzią).

P.S. Znając niektórych, spodziewam się teraz odpowiedzi: jak nie pasuje to spier.... (mam nadzieję, że w tym słowie nie zrobią błędu, bo chyba się nie da...).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: trochę polityki - dla przeciwwagi religii :)
PostNapisane: Śr gru 04, 2013 1:51 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt sty 09, 2009 1:19 pm
Posty: 302
Lokalizacja: Opolskie
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=R5Pl2e_9kHE
Tu jest pełna odpowiedz dokąd to prowadzi :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: trochę polityki - dla przeciwwagi religii :)
PostNapisane: Śr gru 04, 2013 8:12 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
GrzegorzR45 napisał(a):
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=R5Pl2e_9kHE
Tu jest pełna odpowiedz dokąd to prowadzi :twisted:


a konkretnie dokąd co prowadzi..?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: trochę polityki - dla przeciwwagi religii :)
PostNapisane: Śr gru 04, 2013 8:32 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
Idąc tym tropem i generalizując wszyscy księża to pedofile i geje. Zawszę trzeba wszystko trawić przez swój rozum, a jak go brakuje to zostaje zostaje wiara :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: trochę polityki - dla przeciwwagi religii :)
PostNapisane: Śr gru 04, 2013 8:37 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
ex1 napisał(a):
a konkretnie dokąd co prowadzi..?

Co?
- Ciemnogród
Dokąd?
- Na swoją stronę!

Pozdro Orzep
p.s. Zacytuję forumowego Kolegę, który w jednej ze swych produkcji takiego zwrotu użył:
"...nie wszyscy wiedzą, co to jest IQ..."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: trochę polityki - dla przeciwwagi religii :)
PostNapisane: Śr gru 04, 2013 9:06 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:52 pm
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa-Łomianki
:Paweł: napisał(a):
nie polecam kształtować sobie opinii na tym co jest w tych mediach które działają tylko dla dobra swoich.


Inteligentnemu czlowiekowi to nie media kształtują świadomości, One mają tylko dostarczać informacji. Do analizy informacji należy uzywać rozumu, którym Bóg jednych nie obdarzył a innych Ewolucja obdarowała.. To ludzie światli , owoc milionów lat Ewolucji pchają świat na przód to dzieki nim dyskucja trwa w internecie. Duchowi przywódcy świata ich wyznawcy niezależnie od religii to hamulcowi cywilizacji.. Ludzie nie są jednakowi i nic na to nie poradzimy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: trochę polityki - dla przeciwwagi religii :)
PostNapisane: Śr gru 04, 2013 9:25 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt sie 23, 2013 9:01 pm
Posty: 783
Lokalizacja: Choszczno, kiedyś Łobez, Szczecin
ex1 napisał(a):
GrzegorzR45 napisał(a):
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=R5Pl2e_9kHE
Tu jest pełna odpowiedz dokąd to prowadzi :twisted:


a konkretnie dokąd co prowadzi..?



Tak po mojemu to prowadzi do upadku naszej cywilizacji. Może odchodząc od wątku politycznego (choć chyba nie całkiem) to NASZA cywilizacja ("zachodnia", "anglosaska", zwał jak zwał) powoli wymiera. Jak by nie patrzeć liczba ludzi na świecie wciąż rośnie, a w tych "cywilizowanych" krajach maleje... W Polsce to podobno wina rządu/gospodarki, ale dlaczego to samo jest w Anglii, Niemczech, Francji :?: :?: :?:

Seksu mamy ile wlezie, od lewej, od prawej, od przodu, od tyłu. Dziś bez oporów można już chyba na każdy możliwy sposób (jakoś na przełomie października i listopada okazało się nawet, że wg. Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego pedofilia to orientacja seksualna). Nowe ustawy "równościowe" (w tym w polskim parlamencie) chcą już karać zdrową krytykę LGBT. Zajmujemy się wszystkim, co dzieci nie daje, a mamy przecież fatalny wskaźnik dzietności. I nie mam tu na myśli tylko Polski, ale przynajmniej jeszcze EU...

Z lekcji historii znam kilka różnych kultur, Egipską, Asyryjską, Rzymską, Majów itd. Ale one już nie istnieją. Tymczasem już w zeszłym roku gdzieś w Beneluksie nie było już choinki, bo podobno nie było na to kasy, podczas gdy nie było problemu z wystrojem miasta na muzułmańske święto.

Jest taki fajny film Apocalipto, gdzie na początku jest cytat Willa Duranta: "Wielką cywilizację można pokonać od zewnątrz dopiero, gdy ulega rozkładowi od wewnątrz".

My jeździmy jeszcze na Austryjakach, Bawarczykach, Japończykach. A na czym będą jeździć nasze wnuki???


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 5   [ Posty: 63 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL