Teraz jest Cz mar 28, 2024 7:25 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 45 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: POSZUKUJĘ ZŁODZIEJA LAMPY DUAL.5
PostNapisane: N gru 01, 2013 9:34 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 16, 2013 7:26 pm
Posty: 408
To dlatego tak dlugo sie nie znajdowala, bo wszyscy tej lamy szukali.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POSZUKUJĘ ZŁODZIEJA LAMPY DUAL.5
PostNapisane: N gru 01, 2013 10:11 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt cze 26, 2009 7:06 pm
Posty: 405
Lokalizacja: Warszawa
PIOTHRUS walczy teraz z paraliżem kończyn górnych którego doznał po przeczytaniu postu dlatego na razie cisza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POSZUKUJĘ ZŁODZIEJA LAMPY DUAL.5
PostNapisane: N gru 01, 2013 10:14 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 16, 2007 7:39 am
Posty: 2575
Lokalizacja: ZKA
Smutek napisał(a):
PIOTHRUS walczy teraz z paraliżem kończyn górnych którego doznał po przeczytaniu postu dlatego na razie cisza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Prawdopodobnie jest już w drodze do autora...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POSZUKUJĘ ZŁODZIEJA LAMPY DUAL.5
PostNapisane: N gru 01, 2013 10:30 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
... niesamowita historia.. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POSZUKUJĘ ZŁODZIEJA LAMPY DUAL.5
PostNapisane: N gru 01, 2013 10:30 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Coś mi się zalał …. kopię :mrgreen: chyba trzeba zmienić świecę , to w końcu 2t
Sam się uśmiałem :lol: no nie ma jak zripostować … gość mnie rozłożył , szach mat …
Już nie szukam złodzieja Lamy , bądź dla niej miły nie odsyłaj jej , niech Ci służy … tylko pogłaszcz ją czasem …


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POSZUKUJĘ ZŁODZIEJA LAMPY DUAL.5
PostNapisane: N gru 01, 2013 10:42 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pn sie 16, 2010 7:51 pm
Posty: 235
Lokalizacja: ZDR
Fascynujaca opowiesc z happy endem. Aż łzy cisna sie same. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POSZUKUJĘ ZŁODZIEJA LAMPY DUAL.5
PostNapisane: N gru 01, 2013 11:01 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pn wrz 02, 2013 3:08 pm
Posty: 237
Louis napisał(a):
Smutek napisał(a):
PIOTHRUS walczy teraz z paraliżem kończyn górnych którego doznał po przeczytaniu postu dlatego na razie cisza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Prawdopodobnie jest już w drodze do autora...


taki nerwus?;) z drugiej strony jakby mnie ktos nazwał Starszym Jegomościem (lub Starszą Panią), to zanim by kończył to pisac to już bym stała u jego wrót:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POSZUKUJĘ ZŁODZIEJA LAMPY DUAL.5
PostNapisane: N gru 01, 2013 11:08 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Też się dziwię że spokojnie piję JACKA …
No ma gość lekkie pióro , fajnie to napisał , sam się śmiałem , moja żona nie wiedziała o co chodzi .
Pokazałem jej cały temat … polewamy … :mrgreen:
Ma talent … fajnie pisze … chyba nie tylko mnie się to spodobało ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POSZUKUJĘ ZŁODZIEJA LAMPY DUAL.5
PostNapisane: N gru 01, 2013 11:12 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
PIOTHRUS napisał(a):
Też się dziwię że spokojnie piję JACKA …
No ma gość lekkie pióro , fajnie to napisał , sam się śmiałem , moja żona nie wiedziała o co chodzi .
Pokazałem jej cały temat … polewamy … :mrgreen:
Ma talent … fajnie pisze … chyba nie tylko mnie się to spodobało ?



Ty się lepiej ciesz że do sądu nie pójdziesz... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POSZUKUJĘ ZŁODZIEJA LAMPY DUAL.5
PostNapisane: N gru 01, 2013 11:20 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Przyznasz sam , że mógł wcześniej napisać … że niby mu umknęło … że od staruszka , to można zignorować :lol: nagle teraz odkrył … kanalia że DUAL.5 :lol: … pisze , jest napisane ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POSZUKUJĘ ZŁODZIEJA LAMPY DUAL.5
PostNapisane: N gru 01, 2013 11:52 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt gru 01, 2009 2:15 pm
Posty: 388
Lokalizacja: Gdańsk... chwilowo Norwegia
Słuchajcie, a ja powiem tak - Piothrus pokazał klasę, nie zbluzgał nie nawyzywał, a Wy? Śmiejecie się po prostu... Coś nie halo...
Ale zacznę od początku:
Piotra nie znam osobiście, nie byłem na regimencie, a lampy oczywiście w życiu nie dotykałem - może pojadę za rok jak się nauczę jeździć. Tak sobie wszyscy łącznie z Piotrem żartowali w tym wątku, więc postanowiłem go trochę rozruszać :wink: i zrobiłem ryzykowny i przyznam dość durny żart i napisałem poprzedniego posta. I pomijając już czy wypadało mi tak sobie dworować, gdy Gościa po prostu... No właśnie co? Po prostu kur** okradli! Jeśli ktoś sobie przyczepia czyjąś lampę za ponad 1500zł i o tym 'zapomina' to po prostu jest jeb** k**wą i złodziejem. I w sumie nie myślałem o tym co piszę za bardzo, po prostu dowcip mi się wymyślił przy niedzielnej wieczornej kawie, ale ta historia ma drugie dno - znieczulica i totalne zlanie wszystkich i wszystkiego to nasze narodowe motto. 'Znamy się' w jakiś sposób, większość co prawda wirtualnie, ale jednak. Tymczasem NIKT nie nazwał mnie wprost złodziejem, wszyscy sobie po prostu joke'ują, fajnie jest. A tu nie chodzi 'tylko' o pieniądze - Piotr włożył w swój projekt czas, poświęcenie, z pewnością mnóstwo musiał się nauczyć, testować itd itp. A tymczasem jakiś *ujek przyszedł i po prostu pod****olił Mu Jego dzieło. I żeby jakiś je***ny RUMUN czy FASZYSTA, ale ku*** NIE, oczywiście POLAK. Polak Polaka zawsze kur** je*** mać zerżnie w d***ę i jeszcze zadowolony, że tak 'frajera' naciągnął.
Niby wszystko fajnie, wszyscy sobie żartujemy, ale Piotra po prostu okradli. Tacy z nas e-kumple?? Nikt mnie nie nazwał wprost złodziejem, nikt mnie nawet nie skrytykował!
Wiem jakie to uczucie trochę, Koledze ukradli motocykl za 18000 w dwa dni po zakupie, ruszył w pościg w lasek koło osiedla 2 minuty (!) po kradzieży, policja była 10 minut później, potem ja dojechałem i biegaliśmy po lesie... i du***, marzenia poszły się jeb***, jak patrzyłem na Jego twarz, gdy czekał na ten motor tyle lat, a to był koniec, gdybym wtedy dorwał tych skur*** to bym na miejscu zaje** każdego z nich..........

SORY, wiem Adwent, nie powinienem tak bluzgać, ale jakoś mnie to ruszyło, przepraszam....
a swoją drogą PIOTHRUS powinieneś wyczuć że coś nie tak było w moim poprzednim poście, bo już Ty najlepiej wiesz, że 5 XMLów z porządnymi kolimatorami nie świecą jak 'świeczka' :lol: :lol:
Czekam na Dual.7, wtedy może się wreszcie skuszę - i kto wie, może nawet zapłacę :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POSZUKUJĘ ZŁODZIEJA LAMPY DUAL.5
PostNapisane: Pn gru 02, 2013 12:02 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
abrdun napisał(a):
Słuchajcie, a ja powiem tak - Piothrus pokazał klasę, nie zbluzgał nie nawyzywał, a Wy? Śmiejecie się po prostu... Coś nie halo...
Ale zacznę od początku:
Piotra nie znam osobiście, nie byłem na regimencie, a lampy oczywiście w życiu nie dotykałem - może pojadę za rok jak się nauczę jeździć. Tak sobie wszyscy łącznie z Piotrem żartowali w tym wątku, więc postanowiłem go trochę rozruszać :wink: i zrobiłem ryzykowny i przyznam dość durny żart i napisałem poprzedniego posta. I pomijając już czy wypadało mi tak sobie dworować, gdy Gościa po prostu... No właśnie co? Po prostu kur** okradli! Jeśli ktoś sobie przyczepia czyjąś lampę za ponad 1500zł i o tym 'zapomina' to po prostu jest jeb** k**wą i złodziejem. I w sumie nie myślałem o tym co piszę za bardzo, po prostu dowcip mi się wymyślił przy niedzielnej wieczornej kawie, ale ta historia ma drugie dno - znieczulica i totalne zlanie wszystkich i wszystkiego to nasze narodowe motto. 'Znamy się' w jakiś sposób, większość co prawda wirtualnie, ale jednak. Tymczasem NIKT nie nazwał mnie wprost złodziejem, wszyscy sobie po prostu joke'ują, fajnie jest. A tu nie chodzi 'tylko' o pieniądze - Piotr włożył w swój projekt czas, poświęcenie, z pewnością mnóstwo musiał się nauczyć, testować itd itp. A tymczasem jakiś *ujek przyszedł i po prostu pod****olił Mu Jego dzieło. I żeby jakiś je***ny RUMUN czy FASZYSTA, ale ku*** NIE, oczywiście POLAK. Polak Polaka zawsze kur** je*** mać zerżnie w d***ę i jeszcze zadowolony, że tak 'frajera' naciągnął.
Niby wszystko fajnie, wszyscy sobie żartujemy, ale Piotra po prostu okradli. Tacy z nas e-kumple?? Nikt mnie nie nazwał wprost złodziejem, nikt mnie nawet nie skrytykował!
Wiem jakie to uczucie trochę, Koledze ukradli motocykl za 18000 w dwa dni po zakupie, ruszył w pościg w lasek koło osiedla 2 minuty (!) po kradzieży, policja była 10 minut później, potem ja dojechałem i biegaliśmy po lesie... i du***, marzenia poszły się jeb***, jak patrzyłem na Jego twarz, gdy czekał na ten motor tyle lat, a to był koniec, gdybym wtedy dorwał tych skur*** to bym na miejscu zaje** każdego z nich..........

SORY, wiem Adwent, nie powinienem tak bluzgać, ale jakoś mnie to ruszyło, przepraszam....
a swoją drogą PIOTHRUS powinieneś wyczuć że coś nie tak było w moim poprzednim poście, bo już Ty najlepiej wiesz, że 5 XMLów z porządnymi kolimatorami nie świecą jak 'świeczka' :lol: :lol:
Czekam na Dual.7, wtedy może się wreszcie skuszę - i kto wie, może nawet zapłacę :wink:


spodziewałeś się że ludzie wyzwą Cię od złodzeji, jeżeli poszkodawanu tego nie czyni..?

moim zdaniem właśnie to jak najbardziej dobrze świadczy o ludizach, nie ulegają emocjom...
ja dla przykładu nie chcialem się wypowiadać z mocno złym tonie dopuki piotrus sie nie wypowie pierwszy, zakładalem i chyba słusznie że to on wie najlepiej jak było, cy też nie było... i dopiero na podstawie jego i twojej wypwiedzi mógłbym sobie jakiś pogląd na sprawę wyrobić....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POSZUKUJĘ ZŁODZIEJA LAMPY DUAL.5
PostNapisane: Pn gru 02, 2013 12:35 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Wiesz jak jest w Polsce , nawet Twój nowy motor , nie cieszy tak jak zepsuty motor kolegi :( to jest Polska właśnie … dobrze mu tak … znalazł te lampy , albo mu ciocia dała , a w ogóle , to są za drogie i już :!:
Ja też chętnie się pośmieję , już zapomniałem o tym incydencie , wpisałem " GO" w koszty …
Nie mam za złe Ci tej riposty , naprawdę , ubawiłem się :D
Pewnie gdyby to było moje główne źródło utrzymania , i być , albo nie być … zmartwił bym się ogromnie :wink:
Mam dystans do Twojej odpowiedzi , może wynika to z faktu że :
a) dostałeś enduro- wpier w Rumunii ( zasłużyłeś )
b) Twoja lampa mnie rozbawiła ( też zasłużyłeś  :lol: )
To przekłada się , też na zmianę filozofii , ciekaw jestem , czy ktoś z Forum skorzystał z testowej lampy , która najpierw była w KTM Rally , potem w Bielsku ?
Myślę że to bezsens , błąd w rozumowaniu , chciałem wyjść na przeciw gościom takim jak ja , co chcą sprawdzić , bo wiedzą , o co chodzi w tej zabawie . Tym co chcą dokonać świadomego wyboru .
Nic bardziej mylnego , skorzystał na tym jakiś kutafon , bo był cwany … ugrał fajną lampę … ale trochę mnie znacie … kiedyś znajdę mój rower DH i tą lampę :wink: oj będzie bolało , i działo :D
Dziwi mnie radość , jaka przebija z tych postów , to na co zwróciłeś uwagę … środek ciężkości znów został przeniesiony na mnie , nikt tak naprawdę nie miał dość empatii … czym zasłużyłem na to ?
Chyba nie chcę wiedzieć , i tak nie zmienię , postrzegania świata …
Jedno co zmienię … stronę w internecie zmienię i sklep będzie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POSZUKUJĘ ZŁODZIEJA LAMPY DUAL.5
PostNapisane: Pn gru 02, 2013 8:10 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pn wrz 07, 2009 6:37 pm
Posty: 256
ja natomiast zastanawiałem się jak to możliwe,czytałem posty kolegi abdrun, wydawał mi się fajnem gościem z pasją!
po wczorajszym poście nie mogłem uwierzyć że w to co czytam,jak to możliwe że tak mocno się pomyliłem :?
znam Piothrusa i na moje oko spuścił by nie jednemu ... i nie tylko enduro,określenie starszy pan mocno do niego nie pasuje!
na dodatek byłem w jego świątyni,widziałem to wszystko :shock:
abdrun,masz ostre poczucie humoru :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: POSZUKUJĘ ZŁODZIEJA LAMPY DUAL.5
PostNapisane: Pn gru 02, 2013 8:37 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
To ja was nie kumam wcale...
teraz Piuotrus masz też pretensje że ludzie czekali na Twoją reakcję? nie kumam?
dopisujesz sobie jakieś teorie o zazdrości i innych bzdetach, moim zdaniem zupełnie bez sensu

jak już wcześniej napisalem, Twoja lampa, daleś ją na Twoich zasadach, nikomu nie wiadomo do końca na jakich, po czym znajduje się gość z forum, jeden z nas który wypisuje dziwne bzdurki,
czego wy oczekiwaliście od nas? że Co że zaczniemy go linczować? bo jeżeli nie to okażemy się prawdziwymi polakami, zazdrosnymi i złośliwymi?

ja wypowiem się tylko za siebie, Mój komentarz był ironią, staram się nie wypowiadać na tmaty gdzie nie mam dokładnego obrazy, gdzie nie wypowiedziały się obie strony... dla mnie jest to mądre... i nie wynika z żadnej zawiści czy zazdrości..


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 45 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL