Teraz jest Cz kwi 18, 2024 3:49 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 39 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Linka w lesie - przykładem totalnej głupoty
PostNapisane: Cz maja 16, 2013 4:05 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 10:09 pm
Posty: 451
Lokalizacja: WM
Nie chciałbym trafić na taką niespodziankę :shock:

http://www.scigacz.pl/Linka,w,lesie,kol ... _motocykle


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka w lesie - przykładem totalnej głupoty
PostNapisane: Cz maja 16, 2013 5:14 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lip 18, 2009 10:30 am
Posty: 2149
Lokalizacja: Gdańsk
To nie jest głupota, to jest próba morderstwa z zimną krwią i jako taka powinna być sądzona.

Nic nie usprawiedliwia takiego działania. :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka w lesie - przykładem totalnej głupoty
PostNapisane: Cz maja 16, 2013 5:31 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
Ja nie chce nic mówić ani usprawiedliwiać, ale to także sygnał dla nas że na naszym podwórku trzeba trochę posprzątać bo ludzie są wqrwieni...

Jadąc rowerem po lesie jak wyskakuje mi krosiwo trajektorią paraboidalą prosto na czołówkę to sam mam chęć taką linkę rozwiesić... A co, na leśnych drogach prawostronnośc już nie obowiązuje? Czy muszę na drzewa uciekac bo jakiś pieprzony pajac się rozpędził i jedzie jak święta krowa?

Już raz dostałem strzała, zmasakrowany rower górski, do tego szpital i potrzaskany nadgarstek w dwóch miejscach dzięki czemu kariera gitarzysty legła w stolcu!

Nie jestem za wieszaniem linek, bo może się na to nadziać i ten porządny człowiek.
Ale jak znowu jakiś dzik wpadnie na mnie albo minie na grubośc lakieru to własnonożnie rozwale mu kask bez zdejmowania z głowy :evil: I raczej wolałbym żeby to nie był nikt z tego forum bo was lubie i serce mi pęknie spuszczając bęcki kolegom...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka w lesie - przykładem totalnej głupoty
PostNapisane: Cz maja 16, 2013 6:46 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 16, 2007 7:39 am
Posty: 2575
Lokalizacja: ZKA
SituGS napisał(a):
Ale jak znowu jakiś dzik wpadnie na mnie albo minie na grubośc lakieru to własnonożnie rozwale mu kask bez zdejmowania z głowy :evil: I raczej wolałbym żeby to nie był nikt z tego forum bo was lubie i serce mi pęknie spuszczając bęcki kolegom...
Okazuje się, że linki to nie jedyne zagrożenie :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka w lesie - przykładem totalnej głupoty
PostNapisane: Cz maja 16, 2013 6:47 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 16, 2007 7:39 am
Posty: 2575
Lokalizacja: ZKA
ups


Ostatnio edytowano Cz maja 16, 2013 7:18 pm przez Louis, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka w lesie - przykładem totalnej głupoty
PostNapisane: Cz maja 16, 2013 7:05 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Śr lut 02, 2011 9:38 pm
Posty: 118
Mojemu znajomemu się to przytrafiło, całe szczęście że w ostatnim momencie się schylił, linka weszła pod daszek i przyjął na gogle. Oczywiście zerwało go z motocykla ale poza bolącym karkiem i plecami nic mu się nie stało...
Nie rozumiem czegoś takiego, tam naprawdę niewiele brakowało a by mu łeb obcięło...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka w lesie - przykładem totalnej głupoty
PostNapisane: Cz maja 16, 2013 7:18 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2011 8:37 pm
Posty: 1364
Lokalizacja: Sulechów
Po policje zadzwonił ?

Situ a jak mi kierownicą rowerową pół metra od syna przejedziesz to też mam cie wbić twoim rowerem w ziemie ? Jest różnica między linką która może zabić i debilem który widząc spacerowicza/rowerzyste odkręca a gościem który wchodzi w zakręt nie ostrożnie (jest słyszany z wielu metrów) czy rowerzystą który przejedzie spokojnie koło mojego syna ...

Każda taka linka powinna być równa telefonowi na pały.
Równie dobrze ja na mtb mogę się na to wpieprzyć na jakimś zjeździe,
nie widzę różnicy czy to motor czy rower czy quad.

Nie pojmuje czemu ludzie z tym nie idą na pały ... od tego oni k** są co duma ? konfi ? ludzie na nich idą nasze cieżkie pieniądze


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka w lesie - przykładem totalnej głupoty
PostNapisane: Cz maja 16, 2013 7:29 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 9:50 pm
Posty: 1854
Temat wraca jak bumerang..... Na zlocie z ziomkami stwierdziliśmy że placilibysmy czynsz jak wędkarze, by tylko zostawiono nas w spokoju... Ech...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka w lesie - przykładem totalnej głupoty
PostNapisane: Cz maja 16, 2013 7:44 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
igrek napisał(a):
Po policje zadzwonił ?
Situ a jak mi kierownicą rowerową pół metra od syna przejedziesz to też mam cie wbić twoim rowerem w ziemie ? Jest różnica między linką która może zabić i debilem który widząc spacerowicza/rowerzyste odkręca a gościem który wchodzi w zakręt nie ostrożnie (jest słyszany z wielu metrów) czy rowerzystą który przejedzie spokojnie koło mojego syna ...


... nie przejade pół metra od Twojego syna, a na pewno nie będe zagrażał jego bezpieczestwu. Ja wyznaje zasadę 1.5 metra... jestem stary biker i znam zasady.
Dodam że jestem agresywny bo miałem wypadek i poturbował mnie kretyn na motocyklu któremu się omskło..... dobrze że mnie odrzuciło a nie wziął pod siebie...no sorry - może nie linka, ale ręce takiemu mogłyby się połamac, niech łazi w gipsie jak ja, i jak ozdrowieje to będzie bardziej myślał.

To może mi powiesz że jak słysze silnik to mam spieprzać z drogi bo jasnie pan enduro jedzie?
Pogięło drogiego kolegę? Co z tego że słyszalny z kilku metrów?

Oczywiście że linka to barbażyństwo robione przez głupią dzieciarnie wychowaną bezstresowo bez ojcowskiego pasa i nie wiedzą co dobre a co złe. I to trzeba tępić, a że to niemożliwe to tylko patrzeć jak głowy polecą.
Trzeba przejechac trasę powoli, jak będzie czysto to dopiero odkręcać...

Co nie znaczy że niektórzy jeżdzą jak poebani i wiozą śmierć na leśnych drogach. Uwierz mi - nic miłego dostać crossem po ryju...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka w lesie - przykładem totalnej głupoty
PostNapisane: Cz maja 16, 2013 7:47 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt lis 21, 2008 10:14 pm
Posty: 258
Lokalizacja: Kraków/Brzozów/Gdańsk
igrek napisał(a):
Nie pojmuje czemu ludzie z tym nie idą na pały ... od tego oni k** są co duma ? konfi ? ludzie na nich idą nasze cieżkie pieniądze

A po temu że na ogół, sami wjechali do lasu nielegalnie
Palantów niestety nie brakuje z obydwu strony barykady.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka w lesie - przykładem totalnej głupoty
PostNapisane: Cz maja 16, 2013 8:22 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 10:09 pm
Posty: 451
Lokalizacja: WM
igrek napisał(a):
Każda taka linka powinna być równa telefonowi na pały.
Ale co to da nawet jak przyjedzie patrol ? Sprawcy nie ma. A i Ty jesteś tam gdzie Cie de facto być nie powinno.

kuba_astr napisał(a):
Temat wraca jak bumerang..... Na zlocie z ziomkami stwierdziliśmy że placilibysmy czynsz jak wędkarze, by tylko zostawiono nas w spokoju... Ech...
To i tak nie rozwiązało by problemu. Bo wieszającego nie obchodzi czy ściął czynszowego, czy nie.
Aczkolwiek też chciałbym zapłacić i mieć święty spokój.

SituGS napisał(a):
Oczywiście że linka to barbażyństwo robione przez głupią dzieciarnie wychowaną bezstresowo bez ojcowskiego pasa i nie wiedzą co dobre a co złe.
Situ taka młodzież to ma w d*pie tematy lasów, enduro, linek - teraz zmieniły się priorytety. A mam wrażenie, że te linki to wieszają ludzie od których odrobiny myślenia i wyobraźni należało by akurat wymagać.


Wiadomo są tacy co potrafią się zachować i tacy co tego nie potrafią. Lipe mają niestety wszyscy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka w lesie - przykładem totalnej głupoty
PostNapisane: Cz maja 16, 2013 8:23 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt sty 28, 2011 1:30 pm
Posty: 137
Lokalizacja: Podkarpacie
Znajomy trafił na taką linkę jednak na szczęście była niżej, zaczepiła o motocykl i skończyło się na locie przez kierownicę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka w lesie - przykładem totalnej głupoty
PostNapisane: Cz maja 16, 2013 8:28 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
Ony - mogą to robić mieszkańcy wiosek wqrwieni hałasem...

ich zbójeckie prawo się wqrwiać...

A że stumanieni bimbrem czy tanią gorzałą to wpada im do głowy pomysł taki a nie inny...


Więc może wrócić do standardowych wydechów albo zainwestować w db killery?
Ile razy leżałem z dziewuchą na plaży, a kilometr dalej szalał quad i łomot taki że łeb pękał...
Trzeba sobie uświadomić że jestesmy uciążliwi i wkurzamy ludzi... nikt bez powodu nie męczy się wiążąc linkę, normaly człowiek wolałby poleżeć, to jakiś akt desperacji...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka w lesie - przykładem totalnej głupoty
PostNapisane: Cz maja 16, 2013 8:35 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt sie 01, 2008 9:31 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Przeworsk
Niestety nie szanujemy się na drodze to i przestańmy się szanować poza nią.
Natężenie ruchu w lesie i na innych odludziach wzrasta robi się co raz ciaśniej ,a i częstotliwość przejazdu w tych samych miejscach także. Nie tak dawno tylko na drodze trzeba było myśleć co by ten niedzielny czy tamten na rowerze pseudo rowerzysta pod koła nie podjechał. Teraz to i w lesie dzidowanie z rozsądkiem. Jak się na wzajem nie poszanujemy to skończy się tym ,że na zlotach będą rozmowy - "aa qrwa stary w tym sezonie 6ciu rowerzystów ... i jedną rodzinę" , drugi " jak ja w konia przydupiłem to się kopytami nakrył" . Niestety problemu młodych gniewnych nie będzie prosto rozwiązać wystarczy popatrzeć na średnią wieku osobników z tego forum . To już są dojrzali moto-enduro-adv-turyści i młodzież zainspirowana Teddy'm tutaj raczej nie zagląda i w dupie ma takie wywody.
Wracając do tematu drutów to się trzeba cieszyć ,że jeszcze nie kolczaste. To chyba kłusownikom najbardziej przeszkadza w płoszeniu gadów . Żaden w miarę normalnie myślący człek by czegoś takiego nie rozwiesił.
Pytanie dlaczego do takiego debilizmu się ktoś posunął ? Bo na jakiś żart to mnie to nie wygląda.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka w lesie - przykładem totalnej głupoty
PostNapisane: Cz maja 16, 2013 8:39 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 10:09 pm
Posty: 451
Lokalizacja: WM
SituGS napisał(a):
Więc może wrócić do standardowych wydechów albo zainwestować w db killery?


Idealista :wink:

Naszym prawem za to jest się wqrwić, że ktoś usiłuje pozbawić nas zdrowia/życia?

To trudny temat bo każda strona ma swoje rację ale ja nigdy nikogo nie próbowałem okaleczyć.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 3   [ Posty: 39 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL