Teraz jest Wt kwi 30, 2024 5:58 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 4   [ Posty: 54 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: KTM 950 Adventure 2003 - Sprzedaję DZIKA!!! :)
PostNapisane: Wt lis 03, 2009 8:48 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
no i stało się :) podjąłem decyzję że sprzedam swojego dzika, sprzedaję jedynie dla tego że zamierzam nabyć wersję S, z 2005 roku. Jak Ktoś takiego ma to chętnie pójdę na wymianę z dopłatą. :) w grę wchodzi też KTM 950 SE-R też oczywiście dopłacę. ciśnienia nie ma, jeżeli nie sprzedam do końca roku to zostanie na kolejny sezon.

KTM 950 ADV. 2003 rok. CENA MYŚLĘ ŻE BARDZO ATRAKCYJNA 18.900 ZŁ
- przebieg 45 tys. (obecnie są już LC8 które przejechały ponad 100 tys bez żadnych remontów)
- opony TKC80 w bardzo dobrym stanie ( tył w dobrym) :)
- podgrzewane manetki
- profilowana bardziej turystyczna kanapa
- gniazdo 12V
- dodatkowa turystyczna wysoka szyba
- stelaż pod kufry
- podwyższenie kierownicy
- wysokie gmole (nie ma ich na zdjęciu)
- dodatkowo jako bonus - kufer centralny
- jak bonus tez dodaję, niezamontowaną jeszcze stopkę centralną

Motocykl, w bardzo dobrym stanie, oczywiście jak na 2003 rok :), jeżdżony turystycznie, oczywiście zgodnie z przeznaczaniem co nieco w terenie, szutry itp. używany nie zużywany :D
w ciągłej eksploatacji, wymienione wszystkie płyny, w tym sprzęgła, nowe sprzęgło rozrusznika, nowe świece, nowy filtr powietrza, ustawione zawory i gaźniki.

kilka rys na przedniej feldze - skutek nieumiejętnego zakładania opony, kilka rys na plastikach i gmolach, motocykl bezwypadkowy, miałem nim delikatnego szlifa, - skończyło się na przytarciu gmola

podchodzę uczciwie do tematu, nie cofam licznika itp. chce motocykl sprzedać nie sprzedawać, KTM był moim pierwszym i jedynym motocyklem, chce S - kę, bo czuję że już do niej dorosłem..:)

ps. moto się błyszczy bo padał deszcz..:D


[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]


Ostatnio edytowano Wt lis 03, 2009 9:30 pm przez ex1, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM 950 Adventure 2003 - Sprzedaję DZIKA!!! :)
PostNapisane: Wt lis 03, 2009 8:55 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
powodzenia w sprzedaży, swoją drogą to wrzuć go na otomoto, za tą cenę pewnie szybko sprzedasz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM 950 Adventure 2003 - Sprzedaję DZIKA!!! :)
PostNapisane: Wt lis 03, 2009 9:03 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
wrzucę wrzucę :) myślę jednak że chłopakom z forum należą się jakieś fory..:D

za tydzień wrzucam na otomoto. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM 950 Adventure 2003 - Sprzedaję DZIKA!!! :)
PostNapisane: Śr lis 04, 2009 12:28 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt sty 05, 2007 2:26 pm
Posty: 124
Lokalizacja: Sulejówek
EX1 co jest, czemu sprzedajesz moto..? Przyznaj się chcesz śmigiełko... :lol: Z tą zamianą to tylko zasłona dymna.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM 950 Adventure 2003 - Sprzedaję DZIKA!!! :)
PostNapisane: Śr lis 04, 2009 1:46 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
pingwin napisał(a):
EX1 co jest, czemu sprzedajesz moto..? Przyznaj się chcesz śmigiełko... :lol: Z tą zamianą to tylko zasłona dymna.



przyznaję że nie chcę..:D

chce S-kę

950 była moim pierwszym motocyklem, 2 lata temu wydawał mi się ogromny..:) i nie do opanowania :) tez chce większego :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM 950 Adventure 2003 - Sprzedaję DZIKA!!! :)
PostNapisane: Śr lis 04, 2009 2:16 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
ex1 napisał(a):
pingwin napisał(a):
EX1 co jest, czemu sprzedajesz moto..? Przyznaj się chcesz śmigiełko... :lol: Z tą zamianą to tylko zasłona dymna.



przyznaję że nie chcę..:D

chce S-kę

950 była moim pierwszym motocyklem, 2 lata temu wydawał mi się ogromny..:) i nie do opanowania :) tez chce większego :D


jak chcesz coś większego to wskakuj na GSA 1200 z kuframi :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM 950 Adventure 2003 - Sprzedaję DZIKA!!! :)
PostNapisane: Śr lis 04, 2009 2:26 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
dopra napisał(a):
ex1 napisał(a):
pingwin napisał(a):
EX1 co jest, czemu sprzedajesz moto..? Przyznaj się chcesz śmigiełko... :lol: Z tą zamianą to tylko zasłona dymna.



przyznaję że nie chcę..:D

chce S-kę

950 była moim pierwszym motocyklem, 2 lata temu wydawał mi się ogromny..:) i nie do opanowania :) tez chce większego :D


jak chcesz coś większego to wskakuj na GSA 1200 z kuframi :lol: :lol:


nono albo rocket III :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM 950 Adventure 2003 - Sprzedaję DZIKA!!! :)
PostNapisane: Cz lis 05, 2009 3:58 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): N sie 24, 2008 9:25 pm
Posty: 271
Lokalizacja: WPN
170cm wzrostu to dużo za mało?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM 950 Adventure 2003 - Sprzedaję DZIKA!!! :)
PostNapisane: Cz lis 05, 2009 4:49 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
PrezesBednarz napisał(a):
170cm wzrostu to dużo za mało?

Do uczestnictwa w Wielkiej Pardubickiej za dużo :-). Na serio - jaka jest wysokość kanapy od ziemi w tym egzemplarzu?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM 950 Adventure 2003 - Sprzedaję DZIKA!!! :)
PostNapisane: Cz lis 05, 2009 9:15 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
moja kanapa jest profilowana i obniżana, wysokość można też regulować napięciem wstępnym sprężyny. jutro wam zmierzę..:) bo powiem szczerze że nie wiem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM 950 Adventure 2003 - Sprzedaję DZIKA!!! :)
PostNapisane: Cz lis 05, 2009 9:44 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
no dobra wróciłem z garażu

z danych wynika ze KTM z 2003 roku z wysoką deskowatą kanapą miał 88 cm od ziemi, mój z profilowaną kanapą po pomiarach wykazuje ok 85 cm, jak siedzę to ok 82 cm :D zaniecha jest ustawiona na sport..:)

czy 170 to za mało nie wiem, Kolega forumowy Macalik, za wielki nie jest a śmigał na nim że hoho :D

mamy też wątek na forum viewtopic.php?f=5&t=3340&start=15

kolega al-batar tam napisał napisał:
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Spoko, jak trochę jezdziłeś i jeszcze zakupisz akcesoryjne obniżone siodło to powinienneś dać rade.....Ja ze swoimi 170cm prawie zostałem posiadaczem 950ADV z 03 roku (wersja z zawiechą 230/230) w zwykłych butach dosięgałem palcami dwoma nogami na raz, problem zaczoł się gdy założyłem buty crossowe, teraz nawet trochę żałuje bo mysle że z wyżej wspomianym siodłem było by ok.........bo w mojej SuperTenerze siodło jest na takiej wys. jaką bym miał w Kacie z siodłem akcesoryjnym, do tego można trochę opuścić na np. pułkach zawias..........a co do wzrostu to liczy się nie tyle wzrost tylko to jakie masz długie nogi!!! osoby o tym samym wzroscie mogą mnieć zupęłnie różną długość nóg.......i tu jest pies pogrzebany, pozdro.
_________________________________________________________________________________________

dadam też zdjęcia kolegi darius-a gdzie przy wzroście 173 cm, siedzi na wysokiej R-ce

[ img ]

[ img ]
__________________________________________________________________________________________
podpisał: mialem Adventura na ponad godzine jazdy i powiem wam ze ta wysokosc jest do opanowania poniewaz moto nie jest zwaliscie ciezkie i latwo je utrzymac w pionie tyle tylko ze musialem zwracac uwage na to gdzie sie zatrzymywalem. dalbym rade sie przyzwyczaic do eRki ;-)

o samej jezdzie napisze cos wiecej jutro jak sie pozbieram z wrazen!

__________________________________________________________________________________________
tak więc jak nie macie jakiś skrajnie krótkich nóg i co nieco pojęcia o jeździe motocyklem to myślę że nie powinno być problemu, oczywiście o podparciu całą stopą trzeba raczej zapomnieć..:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM 950 Adventure 2003 - Sprzedaję DZIKA!!! :)
PostNapisane: Pt lis 06, 2009 8:17 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 8:21 pm
Posty: 107
Lokalizacja: Katowice
Po za tym poco podpierać się obiema nogami jak można moto lekko pochylić i podeprzeć się na jednej nodze a wtedy wysokość ma na prawdę drugorzędne znaczenie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM 950 Adventure 2003 - Sprzedaję DZIKA!!! :)
PostNapisane: Pt lis 06, 2009 11:19 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr sty 10, 2007 9:31 am
Posty: 1611
Lokalizacja: Częstochowa
Ta wysokość ma znaczenie w terenie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM 950 Adventure 2003 - Sprzedaję DZIKA!!! :)
PostNapisane: Pt lis 06, 2009 11:36 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
nasz forumowy kolega Macalik ma 172 cm wzrostu, bez problemów dawał radę na moim dziku, na ustawach zawiechy na sport - oczywiście nie mial podparcia całą stopą :)


fota poniżej ..:)

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: KTM 950 Adventure 2003 - Sprzedaję DZIKA!!! :)
PostNapisane: Pt lis 06, 2009 11:55 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
XueKang napisał(a):
Po za tym poco podpierać się obiema nogami jak można moto lekko pochylić i podeprzeć się na jednej nodze a wtedy wysokość ma na prawdę drugorzędne znaczenie.

Teoretyzujesz czy piszesz z własnej praktyki?. Mówimy o KTMie, którego szkoda używać tylko na asfaltach.. W terenie bywa różnie, raz się jedzie, czasami trzeba jednak np. zsiąść, miękka gleba, kosa nie utrzyma moto, 200kg moto+20kg paliwa + wysoko umieszczone bagaże na kilkudniowy wyjazd. Pewnie, można przechylić, tylko trzeba to jeszcze utrzymać w rękach.. Właśnie oprócz samego podpierania, moim zdaniem istotna jest możliwość łatwego zsiadania, często niezbędna w wielu sytuacjach. Z tego powodu nigdy nie przewożę bagażu na siedzeniu pasażera (zawsze samotna jazda), aby móc przełożyć do tyłu nogę, w tym układzie łatwiej utrzymać motocykl w pionie. Ciągnięcie wyprostowane nogi w bok motocykla to proszenie się o kłopoty, a głupia gleba, gdy pod spodem sterczą kamienia, jest wielce prawdopodobna i potencjalnie niebezpieczna.
Na forum mamy test- wysokość kierowcy LC8, popatrz w wyniki, średnio powyżej 180cm, o czymś to świadczy. Pewnie, można sobie poradzić, miałem 3 lata XTZ750ST- cięższa i wyższa kanapa niż omawiany tu egzemplarz LC8, więc wiem z autopsji gdzie są problemy. Jak się jedzie- to żaden problem.
Cały czas sie waham i biję z myślami. Na moim Dakarze z obniżoną kanapą pod względem psychicznego komfortu jest super.
Proste zestawienie faktów mój Dakar -> ten LC8.
kanapa 85 -> 85
waga 177 -> 198
paliwa +17litrów ->22litry (zwiększona waga dla osiągnięcia podobnego zasięgu)
różnica przeszło 25kg, dodać do tego należy nisko połozony środek ciężkości (17litrów paliwa pod kanapą przeciw 22litrom wysoko.)
Oczywiście zalety jezdne KTM a w terenie niwelują wiele z tych różnić, łatwiej przejechać trudniejsze odcinki. niemniej jednak czasami jednak trzeba zsiąść, a tu liczby są bezwzględne. Nie bagatelizowałbym więc problemu wzrostu.
Całkiem niedawno sprzedałem swojego LC4 640, kanapa jakieś 91cm czy też nawet 94cm, 150kg wagi. Dawałem radę w terenie wszędzie, wjeżdzałem w miejsca o których na Dakarze nawet nie pomyślałbym spróbować. Ale czasami musiałem zsiadać :-(, jak jeszcze było lekko w dół to tragedia, a motocykl był golutki, bez bagaży. Macalik dawał radę na pustym LC8, ja mówię o maszynie zwanej podróżne enduro, do jazdy w takim terenie preferowałbym lekkie EXC czy DRZ, nie pytając jak wysoko jest kanapa.
Tylko magia KTMa i moc tego silnika kusi :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 4   [ Posty: 54 ]
Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL