Teraz jest Cz kwi 18, 2024 4:14 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: 2oo :(
PostNapisane: Pn sie 10, 2009 1:48 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn cze 16, 2008 11:07 am
Posty: 1430
Cytuj:
... Natomiast wczoraj po godzinie 20.00 na trasie Szczytno –Jedwabno w miejscowości Narty, kierujący motocyklem na łuku drogi z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. W konsekwencji uderzył w krawężnik, wjechał na chodnik, a następnie uderzył w ogrodzenie z metalowej siatki. Niestety 46-letni mieszkaniec Warszawy poniósł śmierć na miejscu. ...


http://www.warminsko-mazurska.policja.g ... l_id=12386

Grisza, właściciel baru 2oo w Warszawie. :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 2oo :(
PostNapisane: Pn sie 10, 2009 11:32 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): N sie 24, 2008 9:25 pm
Posty: 271
Lokalizacja: WPN
To musiało się stać parę minut po moim wyjeździe. Byłem tam do 19stej na moto potem wracałem do domu... [*][*]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 2oo :(
PostNapisane: Wt sie 11, 2009 12:36 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn cze 16, 2008 11:07 am
Posty: 1430
Z forum motocyklistów:

Cytuj:
Witam,

Piszę tego posta żeby nie było spekulacji, że Grisza "przestrzelił" zakręt. Z tego, co opowiadali ludzie w 2oo, wynika, że: w miejscowości Narty w centrum jest kilka barów, zakręt, a na tym zakręcie wyjazd z parkingu. Żeby dało się w miarę rozsądnie włączyć do ruchu, vis-a-vis wyjazdu ustawione jest lustro. Niestety jakiś skur... dla zabawy je obrócił. Z parkingu wyjeżdżał samochód na warszawskich blachach. Grisza próbował uciekać.

Marka samochodu jest znana, numery rejestracyjne częściowo również, ponoć jest naoczny świadek. Kierowca samochodu sobie odjechał. Blachy są znane stąd, że ponoć kilkukrotnie jeździł tam i z powrotem, patrząc co się dzieje.

Wszystko powyższe mówili ludzie w 2oo, ja tylko powtarzam... Nie mam jednak żadnych podstaw, by nie wierzyć.

pozdr
LYsY


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 2oo :(
PostNapisane: Wt sie 11, 2009 12:43 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 30, 2008 5:31 pm
Posty: 612
Lokalizacja: Wro
...smutna sprawa :(

a nawiase to wychodzi na to że lepiej jednak doprowadzić do "kolizji", inaczej zawsze wyjdzie że motocyklista: wypadł z zakrętu, się poślizgnął i oczywiście za szybko etc etc... a że auto wtargneło właściwie nikt nie widział etc etc...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 2oo :(
PostNapisane: Wt sie 11, 2009 1:25 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz wrz 18, 2008 7:48 am
Posty: 1313
Lokalizacja: Gliwice/Szczyrk
Cytuj:
Marka samochodu jest znana, numery rejestracyjne częściowo również, ponoć jest naoczny świadek. Kierowca samochodu sobie odjechał. Blachy są znane stąd, że ponoć kilkukrotnie jeździł tam i z powrotem, patrząc co się dzieje.


Tymbardziej smutne, że kolejny raz spotykamy się z ludzką znieczulicą.
Jeździł kilka razy ( sumienie gryzie ) - nie był w szoku - nie udzielił pomocy - człowiek :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 2oo :(
PostNapisane: Wt sie 11, 2009 1:44 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): N sie 24, 2008 9:25 pm
Posty: 271
Lokalizacja: WPN
Cały opis sytuacji się zgadza. Widziałem to obrócone lustro, znam ten parking na zakręcie. Zszedłem na plażę i widziałem sporo młodzieniaszków (18-25 lat) nakur*wionych jak nie wiem.

Fakt, mógł jechać za szybko. W ten winkiel wchodzi się z górki. Zarówno przed nim jak i po nim jest parę fajnych winkli, w których przyjemnie można się poskładać.

Tego samego dnia zrobiłem tam ze 4 rundki właśnie dla tych winkli...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 2oo :(
PostNapisane: Śr sie 12, 2009 3:29 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 5:39 pm
Posty: 1069
Lokalizacja: Podkarpacie
MiKo napisał(a):
...smutna sprawa :(

a nawiase to wychodzi na to że lepiej jednak doprowadzić do "kolizji", inaczej zawsze wyjdzie że motocyklista: wypadł z zakrętu, się poślizgnął i oczywiście za szybko etc etc... a że auto wtargneło właściwie nikt nie widział etc etc...

Lepiej spróbować się ratować niż być martwym i mieć rację...Pamiętaj,że nawet kompletny idiota czasami wiezie niewinnych pasażerów np.swoje dzieci.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 2oo :(
PostNapisane: Śr sie 12, 2009 3:42 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 30, 2008 5:31 pm
Posty: 612
Lokalizacja: Wro
bardziej miałem na mysli prędkości niepowodujące spustoszeń w skali śmiertelnej... oczywiście niechodziło mi o celowanie w auto typu "jak zgine ja to i ty lub chociaż ci rozwale auto"
można też sie katapultować i położony motocykl puścić pod auto wtedy jest kolizja i jest określany sprawca... w praktyce oczywiście niema sekundy na obmyślenie strategi, pozatym większość z czystego rozsądku będzie próbowała razem z motorem ominąć przeszkode... i np. wpadnie w płot.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 2oo :(
PostNapisane: Śr sie 12, 2009 4:26 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 5:39 pm
Posty: 1069
Lokalizacja: Podkarpacie
MiKo napisał(a):
bardziej miałem na mysli prędkości niepowodujące spustoszeń w skali śmiertelnej... oczywiście niechodziło mi o celowanie w auto typu "jak zgine ja to i ty lub chociaż ci rozwale auto"
można też sie katapultować i położony motocykl puścić pod auto wtedy jest kolizja i jest określany sprawca... w praktyce oczywiście niema sekundy na obmyślenie strategi, pozatym większość z czystego rozsądku będzie próbowała razem z motorem ominąć przeszkode... i np. wpadnie w płot.




Poczytaj :

http://motocieszyn.com/viewtopic.php?p=2217#2217

To tyle, bo robi się off topic.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL