Teraz jest Pt mar 29, 2024 2:30 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 10   [ Posty: 140 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 08, 2013 9:31 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr gru 05, 2007 8:09 am
Posty: 910
Lokalizacja: Biecz
Ta zdecydowanie , skoro cena czyni cuda to dlaczego masz wątpliwości w wiarę :lol: .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 08, 2013 9:40 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 10:31 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Podbeskidzie
Czyli nie wierzysz w rozwój człowieka i nauki ? :) Masz prawo...
Argument Bóg tak, Kościół nie jest typu: Motocykl tak, jednoślad nie! :) Święty Kościół grzesznych ludzi. Kościół powołał Jezus i dlatego jest święty, a ludzie są,byli i będą grzeszni. Trzeba spojrzeć głębiej, poprostu...
Uważasz, że ksiądz nie ma pojęcia o życiu i małżeństwie? Jakim prawem zabiera głos? Hmm, a czy lekarz kardiochirurg, który wykonuję operację na otwartym sercu, musi mieć je chore, aby mógł leczyć i operować innych? :)
Jest takie coś w człowieku jak sfera duchowa, dzięki której człowiek jest w stanie panować nad swoim ciałem, problem polega tylko na tym, że trzeba się o nią troszczyć, bo jak nie to potem trzeba jak to ująłeś: "upuścić sobie z krzyża" :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 08, 2013 10:33 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
PADRE napisał(a):
Jest takie coś w człowieku jak sfera duchowa, dzięki której człowiek jest w stanie panować nad swoim ciałem, problem polega tylko na tym, że trzeba się o nią troszczyć :lol:

Coraz częściej słyszymy , jak to dobrze się udaje … załóż koszulkę z napisem Polska i idź wieczorem na spacer po Dominikanie , sądzę że zakosztujesz , życia w seminarium i poznasz rodzimy folklor . Dwa w jednym . Takie dwa tygodnie odmienią Cię na zawsze … tak jak odmieniły te dzieci , i to już nie są żarty .
Patologia jest już tak duża , że czekanie z podjęciem radykalnych kroków , skutkuje małymi tragediami … my je olewamy , bo nas nie dotyczą , ale nie życzę nikomu z Was Katolików takiej próby wiary .
Oczywiście zaślepieni indoktrynacją nie widzicie potrzeby zmian , macie tematy zastępcze , nowy dach w kościele , czy na plebani , lepsze auto … opowiadał mi kolega , co robi na Podhalu w branży budowlanej , że jest taka zasada : jest jakaś inwestycja w majątek kościelny , ksiądz doprowadza do zmiany dachu , przykładowo jest to koszt 100 , to w jego prywatnej kieszeni po skończeniu musi być 50 … choć słyszałem że też czasem 100 . Tak musi być skosztorysowana robota , przecież ksiądz też ma rodzinę , braci czasem nawet dzieci :)
Unikajmy takich tematów , to nikomu nóż w kieszeni nie będzie się otwierał …. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 08, 2013 11:02 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 10:31 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Podbeskidzie
PIOTHRUS napisał(a):
Oczywiście zaślepieni indoktrynacją nie widzicie potrzeby zmian , macie tematy zastępcze , nowy dach w kościele , czy na plebani , lepsze auto … opowiadał mi kolega , co robi na Podhalu w branży budowlanej , że jest taka zasada : jest jakaś inwestycja w majątek kościelny , ksiądz doprowadza do zmiany dachu , przykładowo jest to koszt 100 , to w jego prywatnej kieszeni po skończeniu musi być 50 … choć słyszałem że też czasem 100 . Tak musi być skosztorysowana robota , przecież ksiądz też ma rodzinę , braci czasem nawet dzieci :)


Tak tak, a świstak siedzi i zawija w te srberka... :lol: :lol: :lol:

Najlepiej wsadzić wszystkich do jednego wora! Niech żyje logika! :) To może wszystkich lekarzy oskarżyć o morderstwa, w końcu kilku było wplątanych w akcję z pawulonem i "skórami"?

Ktoś wyżej napisał, że nie ma co się spodziewać tutaj sensownej dyskusji i ma chyba rację. Wielu anty myślą, że swoimi wpisami coś zmienią, że kogoś od wiary i Kościoła odciągną itd, a tym samym jest zupełnie inaczej. A najbardziej przykre jest to, z jaką łatwością widzą drzazgę, a gdzie reszta? Czemu nikt nie mówi o tysiącach dzieci z ubogich rodzin wysyłanych na wakacje, zielone szkoły czy ferie z Caritasu? Czemu nikt nie widzi wielkiego zaangażowania kościoła w pomoc charytatywną bezdomnym, samotnym matkom, ludziom żyjącym w nędzy,poszkodowanym? Czemu nie mówi się o tysiącach misjonarzy i sióstr zakonnych pracujących na całym świecie i uczących nieraz podstaw do życia takich jak pisanie i czytanie w wielu krajach trzeciego świata? Czemu nie mówi się o hospicjach, szpitalach, szkołach prowadzonych przez instytucje kościoła? No tak, lepiej wyciągnąć jakiś smród i z klapkami na oczach wałkować ile wlezie. Zachęcam, aby spojrzeć szerzej... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 08, 2013 11:40 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
PADRE napisał(a):
Jest takie coś w człowieku jak sfera duchowa, dzięki której człowiek jest w stanie panować nad swoim ciałem, problem polega tylko na tym, że trzeba się o nią troszczyć, bo jak nie to potem trzeba jak to ująłeś: "upuścić sobie z krzyża" :lol:

Dzięki, zrozumiałem i zaczynam sobie to układać w mej tEMpej łepetynie!
Ci najbardziej "zatroszczeniDuchowo" to zapewne też nie potrzebują pozostałych potrzeb fizjologicznych załatwiać...
Mocz = trzy zdrowaśki?
Kał = cały różaniec?
:wink:

Pozdro Orzep
p.s. Co do Misjonarzy, karmienia Dzieci i wiele innych dobrych akcji KK, to chwała im za to!
Nie neguję, tylko i tak jest niewiele tego w stosunku do ilości Batmanopochodnych.
To powinno być jednym z głównych celów ich posługi, a nie budowanie nowych, coraz bardziej "wypasionychŚwiątyń", wtrącanie się w politykowanie, szkolnictwo itd.
Ja nie twierdzę, że każdy Xsiądz/Zakonnik jest zły, jednak trochę nie w tą stronę idą Klechy, gdyż więcej robią dla swego ciała, jak ducha!
Mam nadzieję, że nie otrują PapieżaFranciszka, za to co czyni i głosi, bo dobrze zaczął...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 08, 2013 11:55 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Uważam że te sprawy są obowiązkiem Państwa , i wcale nie trzeba go wyręczać …
A co kościół robi w trzecim świecie ? przygotowuje przyczółek na następne tysiąc lat … tak samo w europie mieszał w mózgach , takich samych " mądrych " … teraz zbiera " żniwo " absolutnego podporządkowania , gdzie nawet myślenie jest grzechem …
Zakończmy tu te czcze dyskusje , to nie miejsce na to , ja szanuję że masz przekonania , miej je … Twoja sprawa jak żyjesz mnie nic do tego … że uważam to za głupie i niedorzeczne , też jest to moja sprawa …
Więc nie każcie mi czytać o Mariannie i rajdzie z 2010 roku , jeżeli już to zachowajcie normalny charakter relacji , niech z niego nie bije w co drugi zdaniu " krzyż " i " narodowy " … pokażcie normalne zdjęcia … jak inni , albo roześlijcie to sobie na priv.
Bo sytuacja zaczyna przypominać skórkę od banana jak napisał "B" i nie wiadomo jak "pojedziemy " daleko …


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 08, 2013 1:25 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lip 01, 2011 11:25 pm
Posty: 468
Jest rok 1989, Akademia Medyczna w Warszawie. Egzamin z etyki. Egzaminująca jest absolwentką KUL. Tematem jest "Kwestie etyczne związane z transplantologią". Grupa oblewa egzamin, bo nie zgadza się z mieszaniem kwestii religii do ratowania ludzkiego życia. Po odwołaniu do Dziekana, egzamin zostaje anulowany, a nowy termin będzie sprawdzany przez obojętnych światopoglądowo wykładowców. Grupa zdaje.

Jest rok 1994. W jednym ze szpitali w Warszawie na przeszczep wątroby oczekuje kilkunastoletni chłopak po ciężkim zatruciu. Jest to walka na czas, bo jego stan się pogarsza z doby na dobę. Wątrobę udaje się znaleźć za granicą. Rodzina odmawia zgody na operację bo dawca był innego wyznania. Szpital stara się o zgodę sądową na ratowanie życia chłopca, ale zgoda przychodzi za późno...

Na przełomie XX i XXI wieku następuje przełom w naukach medycznych. Używając technologii klonowania i namnażania komórek macierzystych ludzie opracowują naukowe podwaliny pod hodowlę narządów wewnętrznych do przeszczepów. Stawka jest uratowanie w przyszłości setek tysięcy ludzkich istnień i skuteczne terapie chorób uznawanych dzisiaj za wyrok śmierci. Kościół potępia te badania i aktywnie lobbuje na rzecz ich zaprzestania. Liderami rozwoju nowych technologi staja się kraje niekatolickie (Azja)

Pod koniec XX wieku postęp nauk medycznych pozwala przeprowadzenie zapłodnienia in vitro dając nadzieję na posiadanie dzieci tysiącom małżeństw, które nie mogą zajść w ciążę drogą naturalną. Kościół potępia i aktywnie działa na rzecz zakazu in vitro, a dzieci urodzone z próbówki są przez środowiska ultra katolickie uznawane za "dzieci gorszego Boga"

Padre - mógłbym tak pisać długi godziny, ale jest ładna pogoda i wolę iść z rodziną na spacer. Nie rozumiejąc takich ludzi jak ja napisałeś :

PADRE napisał(a):
...Wielu anty myślą, że swoimi wpisami coś zmienią, że kogoś od wiary i Kościoła odciągną itd, a tym samym jest zupełnie inaczej. ..


Pomyliłeś się i to bardzo. Moim celem nie jest odciąganie kogokolwiek od wiary. Moim celem jest obrona moich bliskich przed przestępczą organizacją, która zawłaszczyła sobie prawo do . Boga, a swoim propagowaniem ciemnogrodu skazuje ludzi na śmierć i cierpienie.

Co do dobrych uczynków KK - we współczesnym systemie prawnym dobry uczynek nie znosi odpowiedzialności za popełnione przestępstwa.

P.S.
Jezus nie zakładał żadnego kościoła, a nawet gdyby to fakt założenia przez Jezusa kościoła nie czyni go świętym na równi z Trójcą. Gdyby tak było to spodnie Jezusa też byłyby święte bo Jezus je założył. Co więcej, Ty i Twój Kościół za słowa Boże uznajecie coś co napisał człowiek (Ew. wg św ....Oto słowo Boże) - jak dla mnie to bluźnierstwo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 08, 2013 2:05 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 16, 2010 10:17 pm
Posty: 914
Lokalizacja: Łódź
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 08, 2013 2:58 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Te posty wcale nie znaczą że chcemy " dołożyć " katolikom … porostu nie chcemy takiej indoktrynacji , bo to forum motocyklowe z założenia … samo powstawanie " tych tematów " jest kompletnie nie potrzebne …
Takie miejsca powinny być wolne od ideologi … jeżeli ktoś za wszelką cenę chce pomagać Polakom z Kazachstanu , niech sprzeda swojego wypaśnego "Goldasa" i przeleję te 60-80 tyś na konto którejś z organizacji , to że zawiezie worek zabawek czy paczkę książek , nie zmieni diametralnie sytuacji tych ludzi … ufundujcie stypendia dla dzieci z tych rodzin , dajcie ich rodzicom pracę w swoich firmach … nie będziecie musieli tam jeździć …
Myślę że budżet jednej parafii , z jej dochodami z tacy i innych uroczystości , załatwił by sprawę , gdyby komuś naprawdę zależało , to samo dotyczy afryki i zacofanych państw trzeciego świata … jedna parcela z kościołem w centrum miasta , czynsz z najmu powierzchni handlowo reklamowej i mamy wyżywiony ładny kawałek świata na wieki … obudźcie się … tu nie chodzi tak naprawdę o to żeby Wam , czy komuś pomóc … tu chodzi o to żeby się kręciło następne tysiące lat :mrgreen:
I nie osądzajcie Nas za to że nie wierzymy … naprawdę nie jest łatwo zmierzyć z prawdą o tym że śmierć kończy wszystko , chciałbym naprawdę mieć Waszą nadzieję … ale rozum niestety jest nie ubłagany a logika niezwyciężona . Prawda Was wyzwoli :lol: bardzo lubię to hasło , pomogło mi ono …


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 08, 2013 3:18 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 11:19 am
Posty: 3848
Lokalizacja: Zalesie Górne
zieeeeeew....

a u was biją murzynów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 08, 2013 3:56 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 8:31 pm
Posty: 524
Lokalizacja: małopolska
redrobo napisał(a):
Nie moge sie powstrzymac, te zdjecie z babcia i ten wyraz na twarzy kolegi z usteczkami... no to albumik masz chlopie pewnie niezly.... W zakopcu jest miejsce gdzie przy lozku na ktorym spal papiez stoja jego kapcie. Kto je dotknie ten nigdy nie bedzie miec odciskow. Wierzycie?

W kazdym razie jestem za zamknieciem tematu:-)

No wiesz. Dla Ciebie pewnie wartościowsze zdjęcie byłoby z Wojewódzkim lub innym pajacem.
Jak widać każdy z nas ceni inne wartości i inne wzorce.
Pozwolisz że tej prostackiej części twoich wypocin nie będę komentował.
Ps.
A od moich usteczek to Ci wara! :wink:

gompka napisał(a):

Gompka, to może zacznij sobie liczyć lata od wymyślenia spiermana. :lol:
Dlaczego posługujesz sie datą narodzin Chrystusa?

A tu dla Was ciekawy cytat:
Drogi Ateisto !

Właśnie wyszedłeś z kancelarii. Przyszedłeś po zaświadczenie, że jesteś „wierzący i praktykujący”. Chcesz być chrzestnym - świadkiem wiary. Przypomniałem sobie ciebie z katechezy. Chodziłeś na nią 2 lata, potem przepisałeś się na etykę (religia była na 7 i 8 g. więc mogłeś wcześniej wracać do domu). Na moje pytanie: „Po co w ogóle chodziłeś?” odpowiedziałeś: „Bo starzy mi kazali”. Pamiętam cię doskonale. Non stop przeszkadzałeś, a Twoje wypowiedzi ograniczały się do sloganów, którymi wydawało ci się, że zamkniesz mi usta w stylu: „A co ksiądz powie o Inkwizycji?”, „A może porozmawiamy o Wyprawach Krzyżowych?”. Swoje pytania zadawałeś często, ale nigdy nie słuchałeś odpowiedzi. Za to wielokrotnie słyszałem jak burczałeś pod nosem myśląc, że nie rozpoznam twojego głosu hasła: „Ave satan” lub „Krzyż i miecz”. Kiedy cię poprosiłem o sprecyzowanie, o co ci właściwie chodzi odpowiedziałeś, że: „Wszystkiemu winna jest religia, bo przez nią są wszystkie wojny”. Zapytałem wówczas: „W imię jakiej religii Stalin, wymordował 70 milionów osób” i „Czy Hitler też był wierzący?”, a potem „Która religia przyczyniła się do tego, że podczas Rewolucji Francuskiej w imię „wolności, równości i braterstwa” wymordowano 25% ludności Wandei, a w samym tylko Paryżu gilotynowano 800 osób miesięcznie?”. Odpowiedziałeś, że „I tak mnie ksiądz nie przekona”. Oczywiście, każdy ma prawo do własnych sądów nawet tych sprzecznych z rzeczywistością.

Zaświadczenia dziś nie dostałeś, bo pamiętałem, że nie byłeś bierzmowany. Tak, tak wyrzuciłem cię, ale nie dlatego, że miałeś odwagę głosić swoje poglądy (tak tłumaczyłeś to rodzicom) ale po prostu dlatego, że nie umiałeś zachować się w kościele. Ciągłe rozmowy, śmiechy, dogadywania, nawet podczas podniesienia.

Spotkamy się znowu za cztery lata, w kościele, na chrzcie twojego syna. Będziesz udawał, że się nie znamy. Wcześniej do kancelarii wyślesz żonę – ty przecież z czarnymi nie rozmawiasz - która poinstruowana przez ciebie powie mi: „Nie mamy ślubu kościelnego. Mój mąż, znaczy się mój partner twierdzi, że ten papier w naszym związku i tak niczego nie zmieni. Ale chyba nie ukarze ksiądz dziecka odmową chrztu, tylko dlatego, że nie mamy ślubu? Ono przecież niczemu nie jest winne.”

Ponownie spotkany się jak będziesz miał 28 lat. Przyjdziesz znowu do kancelarii, tym razem po ślub. W konfesjonale powiesz, że nie byłeś 10 lat u spowiedzi, bo nie czułeś takiej potrzeby. Twój syn będzie przed wami niósł obrączki. Ty będziesz w eleganckim garniturze, a twoja żona w pięknej białej sukni symbolizującej o ironio czystość i dziewictwo. A ja za każdym razem jak cię zobaczę będę miał ochotę powiedzieć (cytując Pawła Małaszyńskiego z filmu „Biała sukienka”): „Ty nawet porządnym ateistą być nie umiesz, bo porządny ateista to jest gościu, to jest ktoś, a ty jesteś takim żałosnym dupkiem obrażonym na Pana Boga”. Ale powstrzymam się i tylko zanucę pod nosem pieśń: „Wróć synu wróć z daleka, wróć synu wróć ojciec czeka.”


Z poważaniem
Twój były ksiądz katecheta


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 08, 2013 5:12 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 10:31 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Podbeskidzie
Ładnie napisane... :) Śmiać mi się już chcę, bo znów historyjki idą w ruch i szyderstwa. Cóż, wiara jest łaską i nie każdy się na nią otwiera. Chrońcie swoich najbliższych, to jest ważne, akcentujcie rozum ponad wszystko! Acha, i nauczcie też najbliższych chronić się nie tylko przed Kościołem, bo wg statystyk w 2070 r. Europa będzie kontynentem muzułmańskim! Wtedy słowo ochrona nabierze szczególnego znaczenia... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 08, 2013 6:07 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
Nauk coraz szybciej daje kroki do przodu i za nią trzyma kciuki, lecz co będzie jak obedrze wiarę ze wszystkich argumentów i nie pozostanie nic do wyjaśnienia. Taka podróż w czasie była by chyba gwoździem do trumny jednej i drugiej teorii. Jak wstał to luz jak nie wstał to też luz bo ktoś ma rację. A i nie mówcie mi , że podróże w czasie nie będą kiedyś możliwe. Kwestia wiary :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 08, 2013 6:08 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Cz cze 06, 2013 1:23 pm
Posty: 29
PADRE napisał(a):
Ładnie napisane... :) Śmiać mi się już chcę, bo znów historyjki idą w ruch i szyderstwa. Cóż, wiara jest łaską i nie każdy się na nią otwiera. Chrońcie swoich najbliższych, to jest ważne, akcentujcie rozum ponad wszystko! Acha, i nauczcie też najbliższych chronić się nie tylko przed Kościołem, bo wg statystyk w 2070 r. Europa będzie kontynentem muzułmańskim! Wtedy słowo ochrona nabierze szczególnego znaczenia... :)


padre...pisz co chcesz ale nie pisz że chce ci się smiać bo w to już na pewno nikt nie uwierzy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 08, 2013 6:33 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 16, 2010 10:17 pm
Posty: 914
Lokalizacja: Łódź
miałem się nie odzywać, ale już nie wytrzymałem...
Wiara jest potrzebna. Po prostu. Bo są tacy, co lubią sobie w coś wierzyć. Ich sprawa.
Są też i tacy, którzy nie chcą w nic wierzyć. I nie wierzą. To tak samo dobrze. To też ich sprawa.
Tylko szkoda, że są tacy, którzy narzucają innym swoje przekonanie, że ich grupa jest za.je.biś.ciej.sza. To już nie jest dobrze. Tu się zaczyna fanatyzm i indoktrynacja.
Miałem kiedyś sąsiadkę, panią Marię. Bardzo zacna i bogobojna dama. A piętro niżej miała sąsiada, który drukował podczas stanu wojennego bibułę solidarnościową. Odważny człowiek, patriota. A pani Maria nie pod.pier.do.li.ła go do SB. To też szlachetny i patriotyczny czyn. Kilka razy nawet zamieniła z nim słowo, ot tak, jak sąsiadka z sąsiadem. To było odważne, z uwagi na jego zakazaną działalność. Pani Maria paręnaście lat później umarła. Poszedłem na jej pogrzeb, bo to była dobra sąsiadka. Przed bramą cmentarza przejechało kilku motocyklistów. Ale nie zrobiłem im zdjęć. A nawet jakbym je zrobił, też nie wrzucałbym na to forum, bo TO NIE JEST MIEJSCE NA TAKIE NEWSY. Nawet jeśli pojechałbym na ten pogrzeb motocyklem...

Czy tak trudno to niektórym zacietrzewionym, rozkochanym w swojej hi.per.za.je.bis.toś.ci łbom zrozumieć?


a lata liczę od narodzin Briana, ot taka zbieżność dat...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 10   [ Posty: 140 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL