Teraz jest Wt kwi 16, 2024 10:42 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 10   [ Posty: 140 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: So lis 30, 2013 8:55 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N gru 18, 2011 4:50 pm
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
Z całym szacunkiem dla zmarłej i jej rodziny, ale coś chyba źle sie zaczyna dziać z forum ADV skoro tego typu klepsydry się pojawiają.
Niedługo będziemy umawiać się na pielgrzymki do Częstochowy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: So lis 30, 2013 9:16 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
sylwester napisał(a):
Z całym szacunkiem dla zmarłej i jej rodziny, ale coś chyba źle sie zaczyna dziać z forum ADV skoro tego typu klepsydry się pojawiają.
Niedługo będziemy umawiać się na pielgrzymki do Częstochowy.


Jesli to bedzie pielgrzymka motocyklowa to chyba ok .? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: So lis 30, 2013 9:35 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N gru 18, 2011 4:50 pm
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
beemer napisał(a):


Jesli to bedzie pielgrzymka motocyklowa to chyba ok .? :D
to juz raczej wycieczka chyba że na pieszo w kaskach na głowach :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: So lis 30, 2013 11:17 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N wrz 05, 2010 12:02 pm
Posty: 386
Lokalizacja: Gdynia
Tak sobie śledzę to forum i raz po raz tracę ochotę na zaglądanie tutaj. Jak tylko pojawia się coś co nie jest po myśli to nagonka itp. Światło ktoś sobie zrobił - źle. Ktoś na 2-wu takcie jeździ - źle. Ktoś ma 4-ro suwa - źle. Ktoś wydał 80-siąt tysi na sprzęta - źle. Ktoś zorganizował transport motocykli na drugi koniec świata - źle. Wszystko źle - kryzys dotarł do kraju nad Wisłą.

Gdyby twórca tego postu wstawił kilka zdjęć z motocyklami nie było by tematu. Jakoś nikt nie widzi, że pojechali, dojechali, byli, wrócili, tylko zło wszechobecne, żal d.. ściska.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 01, 2013 12:06 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 10:31 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Podbeskidzie
Ja do tego podchodzę patriotycznie... Zmarła matka brutalnie zamordowanego księdza, który był pierwszorzędnym patriotą, walczącym o wolną Polskę, ale i niewygodny dla komuchów bo mówił prawdę, chłopcy na motocyklach przy okazji pojechali na jej pogrzeb, zdjęcia zrobili i dzielą się swoimi doświadczeniami. Nie widzę w tym nic co miało być nietaktem. A jeszcze podanie linka z jakimś dennym oskarżeniem o pomyłkowym namaszczeniu pokazuję, kto jakie ma intencje... Nie wiem teraz, czy pokazywać na advrider.pl zdjęcia z monastyrów, które zwiedziłem w tym roku na Ukrainie i w Rumunii... Zaraz ktoś napiszę, że takie fotki są nietaktem i na forum motocyklowym nie powinno się ich zamieszczać! Nonsens!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 01, 2013 1:39 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): Wt paź 14, 2008 4:07 pm
Posty: 279
Lokalizacja: Dęblin
Chyba coś przeoczyłem... Wszedłem w link z pierwszego postu i żadnych motocykli..., wszedłem w pierwszy "link" na "blogu" i żadnych motocykli, choć po prawdzie jacyś motocykliści się chyba przewinęli tam sądząc po kurtkach/kamizelkach. Dalsze oglądanie odpuściłem, bo nie wiem, gdzie ta "motocyklowa" relacja została ukryta...
Ani ks. Popiełuszko motocyklistą chyba nie był, jego mama raczej też nie, ani na fotach (chyba że gdzieś zakamuflowanych) więc OCB? Tak, wiem... Nie jestem prawdziwym polakiem i patriotą bo nie rozumiem wyniosłości tego wydarzenia i sensu jego umieszczania w tym akurat miejscu w sieci (choć osobiście względem patriotyzmu mojego uważam inaczej...)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 01, 2013 5:15 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 11:19 am
Posty: 3848
Lokalizacja: Zalesie Górne
TomekWwa napisał(a):
lasooch napisał(a):
Miejsce religii jest w kościele, cerkwi, meczecie, synagodze czy za progiem własnego domu. W pozostałych miejscach, to już kwestia taktu lub jego braku.


O tak , to jest prosta myśl, a buractwo tego nie rozumie.


buahahahahahhahahhahahaaha... you made my day ;)

Każdy, KAŻDY ma prawo do swoich przekonań, a największym burakiem jest ten kto TEGO nie rozumie... Katolik ma prawo (z punktu widzenia wiary nawet obowiązek) chcieć by krzyż był u niego w domu, u niego w pracy, u niego na ulicy, u niego w Sejmie, żeby jego dzieci były tak wychowywane et caetera. Nagtomiast nie ma obowiązku zgadzania się na jego poglądy ze strony innych. Jeżeli komuś to przeszkadza - ma on prawo tego nie chcieć i próbować to zmienić. Trzeba zebrać odpowiednią większość i uchwalić odpowiednie prawo. Na tym polega demokracja.

Analogicznie, kolega ma prawo chcieć mieć krzyż na swoim motocyklu i by jego ADV to były podróże od kościoła do kościoła, tudzież od miejsc świętych dla Polaków-katolików do innych miejsc gdzie weźmie udział w mszy świętej. Patrząc w mikroskali, jeżeli chcecie tu sobie uchwalić zakaz ADV w postaci jazdy do Katynia, spróbujcie :mrgreen: - kontakt do admina jest powszechnie dostępny.

Ja jak mi się coś nie podoba to po prostu nie czytam - toleruję bo nie jestem sam na świecie. Natomiast widzę tu wielu postępujących jak ich znienawidzeni celebryci polityczni - koniecznie chcą udowodnić, że zomo (mohery) stoją po złej stronie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 01, 2013 6:22 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt wrz 28, 2007 12:22 pm
Posty: 683
Lokalizacja: Gniezno
mario33 napisał(a):

Ja jak mi się coś nie podoba to po prostu nie czytam - toleruję bo nie jestem sam na świecie. Natomiast widzę tu wielu postępujących jak ich znienawidzeni celebryci polityczni - koniecznie chcą udowodnić, że zomo (mohery) stoją po złej stronie.


i czy k.rwa ciężko to zrozumieć??!!!! nigdy nie chciałem brać udziału w tego typu dyskusjach, ale rzygać mi się chce jak co chwila co do drugiego tematu dołącza się loża szyderców lub "wielce poszkodowanych" przez zdjęcie/relację związaną z kościołem.

Nie jestem zwolennikiem podróży "religijnych", ale czytam te relacje z wielkim zaciekawianiem jako coś innego niż ja uprawiam/uprawiałem. a tu na jeden posty dwie strony pieprzenia...tak wiem demokracja.......

mam taką samą postawę jak Mario, nie podoba mi się - nie czytam, ale ostatnio co drugi temat musiałbym omijać bo zawsze się znajdzie Jakiś co mu przeszkadza, że ktoś gdzieś pojechał, kupił, zaproponował. itp

Panowie co tak Was Kościół czy inne złe bestie prześladują..dobrze wiecie kto jest w "moherowej bandzie" na tym forum. Ta "banda" podejrzewam będzie co jakiś czas pisała w tonie patriotyczno-katolickim (i dobrze bo jest różnorodność) proponuję w stosunku do tych forumowiczów użyć usługi która pozwala nie widzieć Ich wpisów i tematów (podejrzewam, że jest taka opcja). w ten sposób nie będziecie się denerwować i dacie setkom forumowiczów przyjemność z czytania tego forum.

czego sobie i Wam życzę..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 01, 2013 7:49 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
jankes napisał(a):
mario33 napisał(a):

Ja jak mi się coś nie podoba to po prostu nie czytam - toleruję bo nie jestem sam na świecie. Natomiast widzę tu wielu postępujących jak ich znienawidzeni celebryci polityczni - koniecznie chcą udowodnić, że zomo (mohery) stoją po złej stronie.


i czy k.rwa ciężko to zrozumieć??!!!! nigdy nie chciałem brać udziału w tego typu dyskusjach, ale rzygać mi się chce jak co chwila co do drugiego tematu dołącza się loża szyderców lub "wielce poszkodowanych" przez zdjęcie/relację związaną z kościołem.

Nie jestem zwolennikiem podróży "religijnych", ale czytam te relacje z wielkim zaciekawianiem jako coś innego niż ja uprawiam/uprawiałem. a tu na jeden posty dwie strony pieprzenia...tak wiem demokracja.......

mam taką samą postawę jak Mario, nie podoba mi się - nie czytam, ale ostatnio co drugi temat musiałbym omijać bo zawsze się znajdzie Jakiś co mu przeszkadza, że ktoś gdzieś pojechał, kupił, zaproponował. itp

Panowie co tak Was Kościół czy inne złe bestie prześladują..dobrze wiecie kto jest w "moherowej bandzie" na tym forum. Ta "banda" podejrzewam będzie co jakiś czas pisała w tonie patriotyczno-katolickim (i dobrze bo jest różnorodność) proponuję w stosunku do tych forumowiczów użyć usługi która pozwala nie widzieć Ich wpisów i tematów (podejrzewam, że jest taka opcja). w ten sposób nie będziecie się denerwować i dacie setkom forumowiczów przyjemność z czytania tego forum.

czego sobie i Wam życzę..



Problem nie jest z tematem ..Problem jest z tym ze nie wszyscy potrafia dyskutowac na poziomie ..Nazwijmy to dyplomatycznym ..Nie mozesz zabraniac czy doradzac innym co maja robic i jaki maja miec punkt widzenia ..Wikesza czesc zignoruje takie tematy..lub poprostu nie ma zdania ..ale sa tez tacy ktorzy maja ochote na wyrazenie swojej opini .(moze nie zawsze na miejscu ) ale tego juz nie zmienisz..Forum nie upadnie ..Nie musisz sie o to martwic..Ludzie byli..sa i beda kontrowersyjni ..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 01, 2013 8:14 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt maja 21, 2010 12:32 pm
Posty: 370
Lokalizacja: Warszawa
najsmutniejsze jest to, ze ta 'super smieszna szydera' i 'wielce potrzebna dyskusja' ma wiecej odslon niz wiele (foto)relacji.

moze faktycznie lepiej jest wklejac swoje fotki tam gdzie jest wieksze zainteresowanie wyjazdami motocyklowymi a mniej misjonarzy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 01, 2013 10:46 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lip 01, 2011 11:25 pm
Posty: 468
mario33 napisał(a):
...Każdy, KAŻDY ma prawo do swoich przekonań, a największym burakiem jest ten kto TEGO nie rozumie... Katolik ma prawo (z punktu widzenia wiary nawet obowiązek) chcieć by krzyż był u niego w domu, u niego w pracy, u niego na ulicy, u niego w Sejmie, żeby jego dzieci były tak wychowywane et caetera...


No własnie, że nie. I zdaje się, że tego nie rozumiesz, albo nie wiesz. Katolika obowiązuje życie zgodne z dekalogiem. Takie zasady przekazał nam Bóg i według nich mamy żyć. Próba dodawania własnych interpretacji kończyła się w przeszłości inkwizycją i wojnami krzyżowymi. W dekalogu nie ma słowa o wieszaniu krzyży na mieście, czy innych próbach indoktrynacji religijnej. Człowiek (w tym dzieci katolików) ma wolna wolę a wiara jest darem i łaską, co oznacza ni mniej ni więcej, że wieszanie krzyży na mieście nie zrobi z nikogo lepszego katolika w oczach Boga, jedynie w oczach księdza - a to już zupełnie inna bajka. Każda firma będzie zawsze wdzięczna za wieszanie reklam na mieście. Tylko co to ma wspólnego z wiarą...?

P.S.
Co do tego czym jest demokracja to już się Platon wypowiadał, więc powoływanie się naiwnie na jej wątpliwe mechanizmy nie powinno stanowić o słuszności jakiejkolwiek argumentacji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 01, 2013 10:52 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
Zapominacie Panowie że tolerancja Katolików kończy się tam gdzie zaczynają się lewacy, geje, feministki i wszelacy tęczowi... Więc Mario czy aby napewno na katolickim forum motcyklowym nikt by nie zareagował gdyby ktoś super realcją z pochodów tęczowych..?

loża szyderców ... ok.. może i jest, ale cały czas zapominacie co poniektórzy o tym że jest to świeckie forum,
i tak jak katolicy chcą aby orienatcję zostawiać w swym domu tak i swą religię zostawiajcie w domu.
w sumie i tak jest sporo polityki na tym forum... czasem chyba za dużo o niej... Tak samo jak i o marszach patriotyzmie i wielu tym podobnych tematach...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 01, 2013 11:32 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt wrz 28, 2007 12:22 pm
Posty: 683
Lokalizacja: Gniezno
ostatni raz w temacie:

o co mi chodzi....

przeczytajcie sobie pierwszy post autora.....nikomu nic nie narzuca, nie moralizuje...jedyna co można koledze zarzucić, że dał linka a nie fotorelacje....i dlatego nie chciało mi się tam nawet kliknąć....rozumiem, że forum powinno być świeckie czy jak to nazwać...ale to już któryś temat gdzie doczepia się słowa i myśli których autor nie napisał. a potem następni i następni i lawina leci......


najbardziej śmieszne, że Twardy w całym tym temacie napisał jednego posta gdzie dał tylko linka jak to z grupą motocyklistów (chyba) pojechał na pogrzeb, a tu trzy strony zranionych ludzi :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam serdecznie :D :mrgreen:

ps. Beemer

"Nie mozesz zabraniac czy doradzac innym co maja robic i jaki maja miec punkt widzenia"

jak nie mogę? przecież jest demokracja??!!

to dlaczego niektórzy forumowicze mówią" co mają, jak mają i czy mają pisać "katoliccy motocykliści" ..

to tak pół żartem, ja oczywiście nikomu nic nie chcę narzucać....tylko widzę coraz częściej, że Ci którzy tak piszą o demokracji nie pozwalają na nią drugiej stronie:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: N gru 01, 2013 11:44 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 15, 2011 9:28 pm
Posty: 1442
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
nie kolego ,mnie na pewno nie zranił,
ale nie powinien wklejać tego postu, bo to nie jego miejsce, tak jak nie wjeżdza się motocyklem do kościoła, i albo działał z premedytacja, albo się zagalopował.

i po to piszę co by się zastanowić na zasadnością umieszczania tego typu relacji z wypraw,
bo zaraz się może okazać że ktoś uzna za stosowne relację z pogrzebu bojowników Allaha.bo akurat byli na wyprawie motocyklowej z kolegami to zajechali zobaczyć,
ja nie jestem tolerancyjny , więc pytam tych którzy są ,gdzie jest tolerancja dla nie tolerancyjnych


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Marianna Popiełuszko-uroczystości pogrzebowe.Suchowola.2
PostNapisane: Pn gru 02, 2013 12:45 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 10:31 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Podbeskidzie
Racją jest, że dyskusja poszła w stronę tematu o którym autor nawet nie wspomniał... Ale to było do przewidzenia. Plus tego taki, że jest ciekawie i wesoło :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 10   [ Posty: 140 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL