Teraz jest Wt kwi 30, 2024 7:09 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: buty dla mej Pani
PostNapisane: Pn lis 16, 2009 1:24 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N lip 27, 2008 11:14 pm
Posty: 324
Lokalizacja: Łódź
Szukam jakiś moto butów dla mojej żony. W sklepach niestety góra jedna para damskich trzewików. Żona robi tylko za plecaczek, sama nie jeździ. Szukam czegoś lepszejszego z membraną, co możecie polecić?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: buty dla mej Pani
PostNapisane: Pn lis 16, 2009 7:42 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pn sie 31, 2009 5:51 am
Posty: 226
Z doświadczenia własnych nóg :

Chciałam Wam polecić jeden z modeli Daytony, ale przeszukałam w necie i tego mojego starocia już nie produkują...


Dlatego zostaje mi:
1. Sidi Vertigo

Model raczej sportowy, ale w dalszych, szosowych trasach, mi się sprawdził. Dobrze się w nim czułam, bo są zabudowane, sztywne i z ochroną na łydkę, piszczele, piętę.
Jeździłam po okolicy i w Maroku. Mają z boku takie "wywietrzniki", które w tamtych temperaturach mimo wszystko nawet nieźle dawały radę. Są oczywiście regulowane. Do jazdy wygodne. Niestety porażka przy zwiedzaniu.

2. BMW Sneaker 3

Do jazdy w upałach połączonej ze zwiedzaniem - super. Cały dzień na nodze, można robić w nich wszystko, bez płaczu i bólu że w nogi gorąco. Fakt, nie mają żadnej ochrony i podświadomie o tym cały czas myślałam, ale jak przyjemnie czuć w nich chłodek:). Można je zabrać jako buty na zmianę z innymi(w moim przypadku było to właśnie Vertigo). W czasie ostatniego wyjazdu poszłam w nich na kilkugodzinny trekking i też się sprawdziły.

Widziałam w necie, że spory wybór ma Probiker ale nie miałam z nimi doświadczenia...

Podzieliłam się tym co miałam, ale mam świadomość tego, że powyższe rozwiązania, szczególnie Vertigo to nie najlepszy pomysł dla kobitki-pasażerki. Zastanówcie się nad "trampkami" beemki, bo spotkane w Syrii pasażerki Gsów, pokazując na moje nogi, szturchały swoich mężów dlaczego one takich nie mają :) (mam na myśli buty, nie nogi) Tylko wtedy spodnie muszą być odpowiednio długie żeby po kościach żonie nie wiało.
Powodzenia !


Ostatnio edytowano Pn lis 16, 2009 11:07 pm przez Ania, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: buty dla mej Pani
PostNapisane: Pn lis 16, 2009 9:28 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
moja żona ma Sidi Canyon Gore i jest bardzo zadowolona, ciepło i sucho


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: buty dla mej Pani
PostNapisane: Pn lis 16, 2009 11:00 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N cze 01, 2008 5:45 pm
Posty: 490
Lokalizacja: Żoliborz/Arkonka
BMW pro touring - moja Żona gania w nich na swoim moto i jest bardzo zadowolona. Nigdy nie przemokły/przegrzały, solidna ochrona, dobre trzymanie kostki/pięty. Warte tej kasy.

Poza tym prędzej czy później, zacznie się pchać na krótkie przelotki na swoim motku, wtedy nie musicie już niczego innego szukać :D

http://www2.satzmedia-catalog.com/asp/_ ... s/0054.pdf


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: buty dla mej Pani
PostNapisane: Wt lis 17, 2009 12:30 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N lip 27, 2008 11:14 pm
Posty: 324
Lokalizacja: Łódź
Dzieki za odp. W Sneakerach sam jeżdzę, fajne gdy ciepło i sucho, szukam jednak butów które są wysokie i nie przemakalne. To priorytet, zaraz oblukam inne wasze propozycje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: buty dla mej Pani
PostNapisane: Wt lis 17, 2009 11:17 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
Witam.
Jest damska wersja SIDI Vertigo Lei (mają kobiece zdoebienia;-)). Moja dziewczyna ma takie. W tej wersji brak jest membrany. Ja uzywam Sidi Verttigo i jestem zadowolony.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL