Teraz jest Wt kwi 16, 2024 5:31 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 20 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 17, 2009 10:27 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
akcent napisał(a):
Nie sądziełem, że Kanada się tak ucywilizowała, że na 1km2 powierzchni przypada 1 salon BMW. Mimo zamieszkania w pobliżu granicy z Niemcami nie bardzo mam ochotę na wycieczkę 250km w jedną stronę do Berlina by poprzymierzać ciuszki. Zakupy zwykłem dokonywać poprzez internet, to takie coś że nie ruszając się z domu klick i zjawia się listonosz :D


akcent

Wiesz..dla mnie to ty mozesz nawet ferrari w ciemno kupic za pomoca internetu .:-)))
Oczywiscie to byl zart ...
W Canadzie 250 km ..to zut beretem ..czyli smieszne odleglosci ...
Jak bys powiedzial ze masz 2.5 tys.km..to inna sprawa. :lol: :lol:

ja osobiscie nawet bym przejechal te 250 km Mozna przeciez polaczyc taki wyjazd z innymi przyjemnosciami i przy okazji nabyc Pro 2 ..

A tak ..to z tego co wiem to w kraju rodzimym ..raz ze jest tak jak napisal Duch ..poza tym problemy ze zwrotem gdy cos nie tak ..zamawianie przez internet tez sie wiaze z podobnym klopotem no i do konca nie jest sie pewnym czy bedzie pasowalo..tym bardziej ze ubranko nie jest tanie i wielu (byl tu juz kiedys temat ) ma problemy z dobraniem spodni do kurtki i odwrotnie ..

Zycze powodzenia i udanego zakupu ..

Pro 2 naprawde jest wart swej ceny ..
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 17, 2009 10:55 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
beemer napisał(a):
ja osobiscie nawet bym przejechal te 250 km Mozna przeciez polaczyc taki wyjazd z innymi przyjemnosciami i przy okazji nabyc Pro 2 ..

A jakie to przyjemności czekają na niemieckiej autobahnie?. Gdybym jeszcze miał Hayabuse a nie małego GS-a. Już bardziej wolę zagłębić się w okoliczne lasy na cały dzień, a wieczorkiem poprzez net kupić towar za połowę ceny sklepowej. Wszak nie mało jest ludzi, którzy w przypływie weny i fantazji "uzbroili" się po zęby, a później okazało się że samochodem czy camperem łatwiej, na głowę nie pada, wiatr też niedokucza :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 17, 2009 11:03 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Nie przywyklem komentowac ludzkie gusta..
I to czy maja welne ..czy jej nie maja ..
Kazdy sie bawi jak umie ..

Tak czy siak ..
Zycze powodzenia .
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 26, 2009 7:19 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N cze 08, 2008 4:04 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Wielkopolska
akcent napisał(a):
beemer napisał(a):
ja osobiscie nawet bym przejechal te 250 km Mozna przeciez polaczyc taki wyjazd z innymi przyjemnosciami i przy okazji nabyc Pro 2 ..

A jakie to przyjemności czekają na niemieckiej autobahnie?. Gdybym jeszcze miał Hayabuse a nie małego GS-a. Już bardziej wolę zagłębić się w okoliczne lasy na cały dzień, a wieczorkiem poprzez net kupić towar za połowę ceny sklepowej. Wszak nie mało jest ludzi, którzy w przypływie weny i fantazji "uzbroili" się po zęby, a później okazało się że samochodem czy camperem łatwiej, na głowę nie pada, wiatr też niedokucza :lol:

Do Berlina możesz dojechać nie wjeżdżając na autobahne. Ale najpierw napisz do np Kavera i zapytaj czy mają na miejscu albo zarezerwuj by mieli, bo jak jak chciałem kupić dla siebie... pojechałem a nie mieli :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 26, 2009 8:43 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
MarcinT napisał(a):
Do Berlina możesz dojechać nie wjeżdżając na autobahne

Może inni mogą?. W moim przypadku wyznaczona na mapie linia od mojego garażu do Berlina pokrywa się ze śladem autostrady i autobahny :D .Ponieważ na pierwszych 70km po obu stronach ciągną się lasy, poligony, piaszczyste drogi i podjazdy- to jedynie w stanie wyższej koniecznościi wybieram betonową nawierzchnię, a za przyjazną Nysą Łużycką nie mam śmiałości kontynuowania jazdy offroadem :P


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 20 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL