Teraz jest Wt kwi 16, 2024 10:47 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: CABERG SINTESI
PostNapisane: Pn kwi 05, 2010 6:44 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): N wrz 06, 2009 2:25 pm
Posty: 85
Lokalizacja: RADOM
CABERG SINTESI - czy ktoś używa takiego kasku? jakie wrażenia?
http://www.moto-akcesoria.pl/kask-caber ... ik,p,37769


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CABERG SINTESI
PostNapisane: Cz kwi 08, 2010 5:16 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt sty 09, 2009 9:34 am
Posty: 179
Lokalizacja: 100LICA
Tego modelu Caberga nie znam i ale znam niejakiego Ryhno (czy jakoś tak) i to był DRAMAT!!!
To co mogę zasugerować to jeśli zamierzasz wydać tyle kasy co widać na stronie którą podałeś to jak dobrze poszukasz to znajdziesz Schuberta C2 za tę cenę (ja znalazłem w W-wie).
wiem że nie wszyscy muszą mieć schuberta itp itd ....bo zapewne są plusy i minusy ja minusów nie znalazłem a plusów całe mnóstwo.
Ameryki nie odkryję stwierdzeniem że z Schuberta będziesz na 100% zadowolony a z Caberga to ????? jak to mówią i do wrzodów na d.. też idzie przywyknąć :D ale po co?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CABERG SINTESI
PostNapisane: Pt kwi 09, 2010 9:28 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): N wrz 06, 2009 2:25 pm
Posty: 85
Lokalizacja: RADOM
brzózek napisał(a):
Tego modelu Caberga nie znam i ale znam niejakiego Ryhno (czy jakoś tak) i to był DRAMAT!!!
To co mogę zasugerować to jeśli zamierzasz wydać tyle kasy co widać na stronie którą podałeś to jak dobrze poszukasz to znajdziesz Schuberta C2 za tę cenę (ja znalazłem w W-wie).
wiem że nie wszyscy muszą mieć schuberta itp itd ....bo zapewne są plusy i minusy ja minusów nie znalazłem a plusów całe mnóstwo.
Ameryki nie odkryję stwierdzeniem że z Schuberta będziesz na 100% zadowolony a z Caberga to ????? jak to mówią i do wrzodów na d.. też idzie przywyknąć :D ale po co?


Przymierzyłem Schuberta C2 i sie okazało że mam pysk nie foremny i dotykam szczękom do kasku, sprzedawca powiedział że tak nie może być za względu na bezpieczeństwo moich ząbków, przemyślałem wszystkie za i przeciw przymierzyłem kilka modeli w tym Caberga Sintesi przeliczyłem wszystkie zaskórniaki i kupiłem SCHUBERTA C3.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CABERG SINTESI
PostNapisane: Pt kwi 09, 2010 10:59 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
ja też odradzam caberga.. mialem sprzedałem, nie był zly tak do 130km/h potem uszy odpadały


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CABERG SINTESI
PostNapisane: Wt kwi 13, 2010 11:15 am 
Początkujący

Dołączył(a): Wt sty 20, 2009 1:23 pm
Posty: 20
Lokalizacja: Gdynia
Ja mam Sintesi od jesieni 2009. Poprzednio użytkowałem Rhyno i Justissomo.
Między każdym z nich jest dość duża przepaść jednak największa pomiędzy Justissimo a Sintesi. Sintesi jest dość cichy, nie wibruje, nie szumi tak mocno jak 2 pozostałe.
Wnętrze kasku mega przyjemne.
Wadą jest na pewno waga. Sa 2 wielkości skorupy do -/L i dalej od XL /+. Ja niestety załapałem się na XL i kask waży prawie 2kg. To mega dużo no i skorupa jest dość duża.

Osobiście kupiłbym ten kask po raz drugi i kolejny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: CABERG SINTESI
PostNapisane: Wt kwi 13, 2010 2:04 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): So wrz 12, 2009 4:13 am
Posty: 54
Lokalizacja: Żywiec
Mam Rhyno i jestem zadowolony.Miałem poprzednio też Rhyno starego dziadzine i też mnie satysfakcjonował. Zależy ile kto ma kasy. Ja policzyłem że kupię Rhyno bo nie byłem przy kasie a kask sprawdzony przeze mnie.Przymierzałem AGV Long Way i jak dla mnie był dużo gorzej wykonany. Jak masz kase to UVEX GT 350 czy jakoś tak też jest ciekawą opcją.

Kask kaskiem bezpieczeństwo bzpieczeństwem ale nie wszystkich stać Na C3 jak muszą ubrać na raz siebie i małżonkę i przygotować moto na podróż do Finlandi :wink:
Ale w przyszłym roku się szarpnę na jakiegoś SHOEI.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL