Teraz jest Cz mar 28, 2024 6:56 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 5   [ Posty: 71 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Chińskie lapmpy LED do OFFa i ADV
PostNapisane: Wt gru 16, 2014 4:59 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N cze 01, 2008 5:45 pm
Posty: 490
Lokalizacja: Żoliborz/Arkonka
Siema, ja należę do tych szczęśliwców, którzy sprawili sobie przed jesienią lampki z enduro tech. Próbowałem wczesniej różnych opcji oświetleń, w tym akcesoryjnych BMW, które też nie są najtańsze.

Znalazłem lampki, które oferują najlepszy stosunek ceny do jakości, ale po prostu nie wiedziałem, że jakieś dodatkowe światełka do moto mogą robić taką robotę. Właściwe, seryjne mijania i długie to jest jakieś nędzne oświetlenie akcesoryjne w tej chwili...
zaskakująco dają radę w deszczu, po nocy, przez mgłę - w górach, gdzie na czarnym modlisz się żeby nie zaliczyć czoła z puszką. ..... doświetlenie pobocza, piesi, zwierzyna w krzaczorach - wszystko widzę wczesniej. sprawdziłem rownież czy występuje oślepianie innych kierowców - nie występuje, albo zupełnie do przeżycia. OK, nie jest to najtańszy sport, ale argument, że nas nie stać jest dosyć relatywny, gdy przyjmiemy że chcemy wyjeżdżać, zawsze wracać, czasem po ciemaku, przez mgłę na kwaterkę itp., turystyczne enduro kosztuje 25-60K i wiecej - wartość moto spada rocznie o wiele bardziej niż niespełna 2K. Poza tym, lampki nie zużywają się jak opony, napęd, itd, ja swoje przekładam do następnego motka. Dzięki za uwagę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Chińskie lapmpy LED do OFFa i ADV
PostNapisane: Wt gru 16, 2014 5:19 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 16, 2013 7:26 pm
Posty: 408
Pomyliles watki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Chińskie lapmpy LED do OFFa i ADV
PostNapisane: Wt gru 16, 2014 5:22 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Śr lut 02, 2011 10:13 am
Posty: 114
To samo widzę kierowniku :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Chińskie lapmpy LED do OFFa i ADV
PostNapisane: Wt gru 16, 2014 5:26 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Wo
Kazdy z nas o tym wie jakie to dobre lampy
Ale tez kazdy ma inne pryncypia w zyciu.
Rodzina. Dom dzieci.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Chińskie lapmpy LED do OFFa i ADV
PostNapisane: Wt gru 16, 2014 5:31 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N cze 01, 2008 5:45 pm
Posty: 490
Lokalizacja: Żoliborz/Arkonka
Hehe, jasne. Odnosiłem się bezpośrednio do wypowiedzi przedmówcow o oszczędzaniu i tak wyszło. Mogę wyciąć jak kogoś razi :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Chińskie lapmpy LED do OFFa i ADV
PostNapisane: Wt gru 16, 2014 5:34 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 16, 2013 7:26 pm
Posty: 408
No i super, jestem za tym by kazdy doczepial do swojego motocykla najlepsze lampy na jakie go stac, na jakie zasluguje, wedle swoich potrzeb, z mysla o sobie o bezpieczenstwie o rodzinie. Wszystko ok, tylko nie robcie kolejnego wzychajaco wazeliniarskiego onanistycznego watku o "jedynych na swiecie ledach". Jest sporo ciekawej chinszczyzny o ktorej tu kolega zakladajacy watek chcial sie dowiedziec. Na prawde prosta zasada.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Chińskie lapmpy LED do OFFa i ADV
PostNapisane: Wt gru 16, 2014 5:38 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz maja 29, 2014 11:15 am
Posty: 449
Lokalizacja: Kraków
redrobo napisał(a):
No i super, jestem za tym by kazdy doczepial do swojego motocykla najlepsze lampy na jakie go stac, na jakie zasluguje, wedle swoich potrzeb, z mysla o sobie o bezpieczenstwie o rodzinie. Wszystko ok, tylko nie robcie kolejnego wzychajaco wazeliniarskiego onanistycznego watku o "jedynych na swiecie ledach". Jest sporo ciekawej chinszczyzny o ktorej tu kolega zakladajacy watek chcial sie dowiedziec. Na prawde prosta zasada.



Czekaj

Gdzie tu są "Lajki"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Chińskie lapmpy LED do OFFa i ADV
PostNapisane: Wt gru 16, 2014 5:44 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N cze 01, 2008 5:45 pm
Posty: 490
Lokalizacja: Żoliborz/Arkonka
beemer napisał(a):
Wo
Kazdy z nas o tym wie jakie to dobre lampy
Ale tez kazdy ma inne pryncypia w zyciu.
Rodzina. Dom dzieci.


No jasne, zgadza się. I dlatego pozbywam się swojego adv bika, żeby odrobić rodzinno domowe zaległości. Ale lampki zostają do streetowego moto. Po prostu, na pewnym etapie nie ma miejsca na kompromisy i druciarskie patenty. Są tacy, którzy latają na styranych kapciach i niewiadomo jakim ciśnieniu (oczywiście nie pisarze w tym wątku ;)) ale o wiele wiecej kasy wydają motocykliści regularnie pojawiający się na torze, bo kumają że chodzi nie tylko o lepsze czasy na kółku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Chińskie lapmpy LED do OFFa i ADV
PostNapisane: Wt gru 16, 2014 6:03 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt kwi 13, 2010 9:16 am
Posty: 1340
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
Wo napisał(a):
Po prostu, na pewnym etapie nie ma miejsca na kompromisy i druciarskie patenty.



I to jest wlasnie to o co mi wlasnie chodzi.
Jak cos nie ma markowej naklejki albo (ło la boga!) pochodzi z Chin to juz druciarstwo i patent. :mrgreen:

Dla mnie (!) takie myslenie to juz oderwanie od rzczywistosci jakies.

Rownie dobrze mogbym napisac, ze powinienes wymieniac opony po 1000km , bo nie trzymaja juz jak nowe. Olej zmieniac co przejazdzke itd.. Bo przeciez tak robia zawodowcy!
Nie pomuje jak jeden z drugim moze nie rozumiec, ze niektorzy moze chca sami podlubac, poeksperymentowac czy niepotrzebuja najbardziejwywalonejnaswieciejedynejslusznej lampy led. I wcale to nie oznacza,ze sa uwstecznieni, nie szanuja swojego zycia itd..

Jak do Piotra nic nie mam to osobiscie mam juz serdecznie dosc tego rodzaju marketingu. Niedlugo otworze lodowke i pewnie bedzie ulotka o jedynyslusznych lampach. No ile mozna..?
To jest miedzy innymi jeden z powodow dla ktorego prawdobnie nigdy tych lamp nie kupie.
Traktowanie kazdego kto ma inne zdanie jak niedouczonego , biednego łamage, ktoremu nalezy wspolczuc,ze nie wie co dobre.

No. :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Chińskie lapmpy LED do OFFa i ADV
PostNapisane: Wt gru 16, 2014 6:47 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Wo napisał(a):
beemer napisał(a):
Wo
Kazdy z nas o tym wie jakie to dobre lampy
Ale tez kazdy ma inne pryncypia w zyciu.
Rodzina. Dom dzieci.


No jasne, zgadza się. I dlatego pozbywam się swojego adv bika, żeby odrobić rodzinno domowe zaległości. Ale lampki zostają do streetowego moto. Po prostu, na pewnym etapie nie ma miejsca na kompromisy i druciarskie patenty. Są tacy, którzy latają na styranych kapciach i niewiadomo jakim ciśnieniu (oczywiście nie pisarze w tym wątku ;)) ale o wiele wiecej kasy wydają motocykliści regularnie pojawiający się na torze, bo kumają że chodzi nie tylko o lepsze czasy na kółku.



Mine bardziiej chodzilo o wydatki zwiazane z rodzina. Domem itd.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Chińskie lapmpy LED do OFFa i ADV
PostNapisane: Wt gru 16, 2014 7:39 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz maja 29, 2014 11:15 am
Posty: 449
Lokalizacja: Kraków
No i Wątek poszedł w ......

Panowie i Panie*
*brak

Proszę o wstrzymanie się w biciu piany w jedną czy drugą stronę.

PLEASE!
Piszemy nt chinoli i jak świecą, jak zamontować pod daną maszynę, etc


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Chińskie lapmpy LED do OFFa i ADV
PostNapisane: Wt gru 16, 2014 8:00 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N cze 01, 2008 5:45 pm
Posty: 490
Lokalizacja: Żoliborz/Arkonka
Jasne beemer, mam podobnie.

Jednak z niektórymi dziwnie się wymienia opinie, nerwowe chłopaki;) Równie dobrze w rewanżu za wazelinkę mógłbym powiedzieć, że wpadacie w histerię. Nie mam powodów do kryptoreklamy. Mowię otwartym tekstem, że jestem zadowolony i co mnie Pan zrobisz?! Nie mam nic do Waszych poszukiwań, chociaż nadal uważam, ze chińskie xenony czy ledy nadają się najwyżej do latania po mieście czy najbliższej okolicy... Jeśli Borowa latasz na wycieczki pod grecką granicę to znaczy, że podróżowanie na moto traktujesz serio. Po prostu, odczekaj chwilę i dokup sobie lampki na miarę swojego moto i nastawienia do tematu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Chińskie lapmpy LED do OFFa i ADV
PostNapisane: Wt gru 16, 2014 8:05 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz maja 29, 2014 11:15 am
Posty: 449
Lokalizacja: Kraków
Gdyby , ale tylko gdyby Enduro_tech zrobił Świąteczną promocję dla tylko Polskiego rynku, i cena była by w okolicach 1000-1200zł byłbym pierwszą osobą która złożyła by zamówienie.
Niech to bedzie kilka kompletów, ale już PR będzie inny, niż - Sorry chłopaki że Was nie stać

1800zł to na prawdę spora kasa.
Masa firm na swój rodzimy rynek, ma różne promocje - tym bardziej że jest grudzień, i ruch w sklepach motocyklowych zdecydowanie jest mniejszy niż na wiosnę czy lato.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Chińskie lapmpy LED do OFFa i ADV
PostNapisane: Wt gru 16, 2014 8:08 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt kwi 13, 2010 9:16 am
Posty: 1340
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
Wo napisał(a):
Jeśli Borowa latasz na wycieczki pod grecką granicę to znaczy, że podróżowanie na moto traktujesz serio. Po prostu, odczekaj chwilę i dokup sobie lampki na miarę swojego moto i nastawienia do tematu.


Nie wierze co czytam.. czyli co? Jak pojedzie z chinskim (albo nie daj Boze bez!) to co? Niepowaznie traktuje sie? :roll:

Ja na ten przykald bylem w Grecji (no!na granicy z Grecja) z chinskim ledem.
W samochodzie z chinskim ledem jezdzilem po Moabie. Moim prywatnym z chinskim ledem bylem w Mongolii.


I wiesz co? Wczesniej na aucie mialem helle luminator celis za ~1100 /sztuka * 4. Wcale nie uwazalem sie wtedy za powazniejszego.

Co to za owczy ped,ze w trase trza miec markowe, hi-tech i ultra pro, bo na chinolach tylko 5km do zwirowni mozna jechac.... :mrgreen:

Dobra.

Zeby nie bylo poza tematem. U siebie mam jakies stare:

http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v1/9930 ... -power.jpg

Jest aktualnie cos nowego, mniejszego zeby swiecilo porownywalnie? Musi byc male (gabarytowo), bo chce nad fabryczna lampe dac.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Chińskie lapmpy LED do OFFa i ADV
PostNapisane: Wt gru 16, 2014 8:46 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Borowa napisał(a):
Gdyby , ale tylko gdyby Enduro_tech zrobił Świąteczną promocję dla tylko Polskiego rynku, i cena była by w okolicach 1000-1200zł byłbym pierwszą osobą która złożyła by zamówienie.
Niech to bedzie kilka kompletów, ale już PR będzie inny, niż - Sorry chłopaki że Was nie stać

1800zł to na prawdę spora kasa.
Masa firm na swój rodzimy rynek, ma różne promocje - tym bardziej że jest grudzień, i ruch w sklepach motocyklowych zdecydowanie jest mniejszy niż na wiosnę czy lato.


Borowa
Ale to zaden wstyd ze Ciebie i wielu niestac .Dla mnie to tez spory wydatek 500$ za swiatla.
Gdybym czesto jezdzil noca .To nawet bym sie nie zastanawial .Bo 500$ ma sie ni jak do mego poczucia bezpiecdzenstwa .Nie wspomne o tym jak te swiatla sa zbudowane..


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 5   [ Posty: 71 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL