Teraz jest Wt kwi 30, 2024 7:56 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 6   [ Posty: 87 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Wt wrz 10, 2013 10:27 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N paź 28, 2007 9:53 pm
Posty: 870
Lokalizacja: Bielsko-Biala
No właśnie.... bo na razie jest dużo głosów na temat, że kupowałem i było ok, nie miał na stanie ale szybko załatwił.. ale czy ktoś coś tam już reklamował?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Wt wrz 10, 2013 12:05 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 8:11 pm
Posty: 746
Lokalizacja: Zakopane
Pozwolę sobie z moralnego obowiązku zabrać głos.

Moi subiektywnym zdaniem, to jedno złe doświadczenie kolegi nie upoważnia go do wydawania takiej opinii o sklepie a tym bardziej o osobie Wojtka O.
Powiem więcej, spodziewaj się pozwu o zniesławienie i anty-reklamę.

Procedura postępowania sklepu była prawidłowa i rzeczywiście, powinieneś skierować sprawę do sądu, a nie obrażać na forum.

Z firmą Boxer-Parts i samym Wojtkiem współpracuję od lat i nie zgadzam się z publikowaniem takich opinii na forach.

mazby


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Wt wrz 10, 2013 12:12 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 1:07 am
Posty: 20
Lokalizacja: warszawa
mazby napisał(a):
Moi subiektywnym zdaniem, to jedno złe doświadczenie kolegi nie upoważnia go do wydawania takiej opinii o sklepie a tym bardziej o osobie Wojtka O.

Powiem więcej, spodziewaj się pozwu o zniesławienie i anty-reklamę.


Czyli ile razy powinienem się "przejechać" (skoro "jedno złe doświadczenie nie upoważnia" do wydawania opinii), żeby móc napisać coś negatywnego? To doprawdy zabawne stwierdzenie z Twojej strony :)

Co do drugiej części wypowiedzi - zapraszam do Warszawy. W mojej pierwotnej wypowiedzi są fakty.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Wt wrz 10, 2013 1:15 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt kwi 02, 2010 1:08 pm
Posty: 1177
Lokalizacja: Okolice Białowieży
http://f650gs.pl/topic/5609-wwwboxer-pa ... ia-opinie/

Naprawdę?

Zakładasz świeże konto i pierwszy Twój post to robienie gówna?

Może wrzuć jeszcze na:

http://nastek.pl/forum/
http://forumchrzescijanskie.org/
http://pogaduchy.eu/index.php?redir=1
http://4-young.pl/

Życzę powodzenia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Wt wrz 10, 2013 1:31 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 1:07 am
Posty: 20
Lokalizacja: warszawa
SoD napisał(a):
http://f650gs.pl/topic/5609-wwwboxer-partseu-uwaga-ostrzegam-opinia-opinie/

Naprawdę?
Zakładasz świeże konto i pierwszy Twój post to robienie gówna?

Może wrzuć jeszcze na:

http://nastek.pl/forum/
http://forumchrzescijanskie.org/
http://pogaduchy.eu/index.php?redir=1
http://4-young.pl/

Życzę powodzenia!


Na forum F 650 GS konto mam od kilku lat - trochę rzetelności proszę.
Nie, nie wrzucę - podane przez Ciebie fora chyba nijak się mają do motocykli (BMW)?


Ostatnio edytowano Wt wrz 10, 2013 1:59 pm przez painu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Wt wrz 10, 2013 1:36 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 9:50 pm
Posty: 1854
Nie ma się co denerwować, jest to Twoje osobiste zdanie i masz prawo być oburzony, że zostałeś źle potraktowany przez sprzedawcę. Daj znać jak pójdzie dalej i fajnie byłoby znać również opinię Wojtka O.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Wt wrz 10, 2013 1:44 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
Widze że wszyscy teraz robią kontratak na kolegę.
A ja uważam że dobrą rzecz zrobił. A że użył tonu takiego a nie innego - wkurzył się chłopak i wyraził emocje.

Skoro producent zakłada 2 letnią gwarancję a Boxer Parts tą gwarancję olewa i nie udziela to ja mam gdzieś taki sklep. Cenna informacja - kufrów tam nie kupie tylko pójdę do sprzedawcy który mi gwarancję da. Więc dziękuje za przestrogę...

Kilka razy kupowałem na Boxer Parts i mimo zapewnień co do terminu w większości przypadków była obsuwa.

W każdym razie - śmierdzące jest to że sklep nie udziela gwarancji którą przewiduje producent.

Painu - luz blues - jak ja obsmarowałem Motostela jak mi spierdzielił gmole tak, że przedszkolak by pospawał je lepiej to też podniósł się raban jaka to ze mnie świnia i jak ja mogłem.
Ewentualnej sprawy o zniesławienie też sie nie obawiaj, straszyli nas babą jagą za dziecka to nie oznacza ze teraz mamy się znów czegoś bać :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Wt wrz 10, 2013 1:52 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
mazby napisał(a):

Powiem więcej, spodziewaj się pozwu o zniesławienie i anty-reklamę.

Procedura postępowania sklepu była prawidłowa i rzeczywiście, powinieneś skierować sprawę do sądu, a nie obrażać na forum.

Z firmą Boxer-Parts i samym Wojtkiem współpracuję od lat i nie zgadzam się z publikowaniem takich opinii na forach.

mazby


Jaka antyreklama? Człowiek prawdę napisał i swoje osobiste odczucia. Podpadł się faktycznymi mailami więc nie skłamał.
Jak napisze że p.Wojtek nie dotrzymywał terminu, mówił A a robił B to też bede oskarżony o antyreklame?
Czekałem dłuuugo na szybę, doczekałem się ale p. Wojtek zadzwonił ze ma pęknięcie i że oferuje mi w rekompensacie wysyłkę za darmo.

I to moja wina że się zgodziłem bo po pół roku to pęknięcie rozeszło się i szlag jasny trafił szybę za ponad 300zł. Prawdopodobnie jakbym składał reklamacje to byłbym podobnie potraktowany... i to też nauczka aby takiego towaru nie przyjmować tylko prosic o zwrot kasy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Wt wrz 10, 2013 1:54 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lip 18, 2009 10:30 am
Posty: 2149
Lokalizacja: Gdańsk
Kol. painu zareagował emocjonalnie, ale miał do tego pełne prawo, natomiast argumenty niektórych obrońców p. Wojtka wydają się co najmniej kuriozalne.

Na szczęście firma H&B stanęła na wysokości zadania.

Sklep. No cóż. Każdy wyrobi sobie własną opinię.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Wt wrz 10, 2013 2:09 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt kwi 02, 2010 1:08 pm
Posty: 1177
Lokalizacja: Okolice Białowieży
Wybacz kolego "painu" za niesprawdzenie kiedy to się zarejestrowałeś. Zobaczyłem 1 post i to strasznie kluło w oczy. Pomyślałem, że śmigasz po wszystkich forach i obsmarowujesz sklepik, a ja jakoś nie jestem za takim zakończeniem sprawy.

Życzę powodzenia i mam nadzieję ze "boxer-parts" jakoś Ci to wynagrodzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Wt wrz 10, 2013 2:13 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lip 01, 2011 11:25 pm
Posty: 468
mazby napisał(a):
...Z firmą Boxer-Parts i samym Wojtkiem współpracuję od lat i nie zgadzam się z publikowaniem takich opinii na forach....


Nawet jeśliby były prawdziwe? Ciekawe...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Wt wrz 10, 2013 2:25 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 1:07 am
Posty: 20
Lokalizacja: warszawa
SoD napisał(a):
Wybacz kolego "painu" za niesprawdzenie kiedy to się zarejestrowałeś. Zobaczyłem 1 post i to strasznie kluło w oczy. Pomyślałem, że śmigasz po wszystkich forach i obsmarowujesz sklepik, a ja jakoś nie jestem za takim zakończeniem sprawy.

Życzę powodzenia i mam nadzieję ze "boxer-parts" jakoś Ci to wynagrodzi.


Nie ma problemu ;)

Wierz mi lub nie, ale ja również nie tak to chciałem załatwiać... mam lepsze rzeczy do roboty. Tym bardziej, że jestem jednym z tych użytkowników, dla których top-case to jest "a must be" w naprawdę codziennej eksploatacji moto :/ Miesiąc z maleńkim okładem korespondowałem z tym sklepem, a ostatnia wiadomość od nich to była owa formułka prawna - później cisza. Stąd moja tu obecność.

Na wynagrodzenie absolutnie nie liczę. Czekam na przesyłkę z Niemiec, a z B-P nie będę miał już absolutnie nic wspólnego. No chyba że spotkamy się w warszawskim sądzie, co sugerował wcześniej jakiś kolega pana Wojciecha :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Śr wrz 11, 2013 8:29 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 8:11 pm
Posty: 746
Lokalizacja: Zakopane
Oczywiście oburza nas jeśli postępowanie kontrahenta jest niezgodne z naszymi życzeniami. Jeśli pertraktacje nie przynoszą skutku kierujemy sprawę do sądu.
Nie jestem tylko pewien,ze będzie to sąd warszawski, jak byś sobie tego życzył.

Co do zaproszenia mnie do Warszawy, to dziękuję i chętnie skorzystam. Wprawdzie wyprowadziłem się z wawy ponad 30 lat temu czego do dziś nie żałuję.




Twoje:
painu napisał(a):


Pierwsza rzecz, jaką robię to oczywiście ostrzeżenie wszystkich przed praktykami tego sklepu.

Ogólnie – z całego serca OSTRZEGAM przed tym sklepem. !


ma być zemstą, że tak się stało.

Sam piszesz, że korespondencja z B-P się odbyła i dostałeś wyjaśnienie :
painu napisał(a):

Zgłoszona wada nie istniała w chwili wydania rzeczy i nie jest
spowodowana przyczyną tkwiącą w rzeczy sprzedanej (uszkodzenie
mechaniczne elementu nośnego), dlatego reklamacja nie spełnia
warunków przewidzianych ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży
konsumenckiej i nie może być uwzględniona.

pozdrawiam,
Wojciech Olejnik”


Zapewne było to wynikiem stwierdzenia że po roku użytkowania element został zniszczony przez nieprawidłowe użytkowanie. Jak sam wiesz w takich przypadkach gwarancja nie zadziała.
Jak wynika z opisu brak też było pisemnej gwarancji co nie daje możliwośći firmie do reklamowania u producenta.
Postępowanie producenta i jego obietnice ( nie wiemy czy spełnione!!) są jak najbardziej prawidłowe i logiczne. Nieraz producent wysyła części nie objęte gwarancją z dbałości o swój wizerunek. Nie widzę w tym nic śmiesznego.

Nadal twierdzę, że publikowanie tego postu było pochopne.

Osobiście radzę Ci załagodzić sprawę z B-P, o przeproszenie nie proszę, bo z Twojego tonu wynika, że sprawa dla Ciebie stała się priorytetową.

Obyś nie był w sytuacji jak wielu naszych kolegów, gdzie jedynie Boxer-Parts pomagała z wysyłką części ratując podróżników (zapadła wiocha w Albanii-36h dostawy, daleka północ Norwegii -24h dostawy.... i wiele innych).

Co do Twojego stażu na forum, nie ma to znaczenia i nie popieram dyskryminowania z powodu małej liczby postów.
Chyba że kolega biega teraz po forach moto i zieje ogniem, a zarejestrował się na naszym lat temu kilka przypadkowo.
Polecam http://www.bmwmotoklub.pl/ , o ile nasz nowy kolega już tam nie wylał żółci. Znajdziesz tam wielu entuzjastów wzajemnego obrabiana d...



ups....!!!!!

http://www.bmwmotoklub.pl/viewtopic.php?f=3&t=13361

okazuje się, że nasz "mściciel w goglach" już tam dotarł. Wbrew temu co opisałem na temat bmwmotoklub.pl został jednak chłodno przyjęty ze swoimi rewelacjami.
Polecam lekturę.

Temat Boxer-Parts interesuje tylko BMWiarzy więc zawracanie d... kolegom innych marek jest li tylko zemstą.


Pozdrawiam

mazby


Ostatnio edytowano Śr wrz 11, 2013 10:47 am przez mazby, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Śr wrz 11, 2013 10:43 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 16, 2010 10:17 pm
Posty: 915
Lokalizacja: Łódź
SoD napisał(a):



na Teutatesa, skąd Ty takie fora znasz? :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Śr wrz 11, 2013 11:26 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
mazby napisał(a):
ups....!!!!!

http://www.bmwmotoklub.pl/viewtopic.php?f=3&t=13361

okazuje się, że nasz "mściciel w goglach" już tam dotarł. Wbrew temu co opisałem na temat bmwmotoklub.pl został jednak chłodno przyjęty ze swoimi rewelacjami.
Polecam lekturę.


Temat Boxer-Parts interesuje tylko BMWiarzy więc zawracanie d... kolegom innych marek jest li tylko zemstą.


Pozdrawiam

mazby

...polemizowałbym, czy "chłodno", to raz, a dwa to na ADV też nie brakuje Klientów B.P.
Trzy, to dlaczego sam Zainteresowany się nie ustosunkuje do powyższych "zarzutów", tylko przez Posłańców sądami straszy?

Pozdro Orzep


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 6   [ Posty: 87 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL