Teraz jest Cz kwi 25, 2024 5:24 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 6   [ Posty: 87 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Śr wrz 11, 2013 9:05 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 1:07 am
Posty: 20
Lokalizacja: warszawa
Adam K1200RS napisał(a):
Painu, fajnie że to napisałeś, pewnie łatwo nie było, więc tym bardziej doceniam gest.
Bo mnie głównie chodziło o te epitety, a reszta to zwykła "przepychanka", która faktycznie, może coś zdrowego wnieść do handlu
:D
Peace i pozdrawiam
Adam


:)
Było tak jak to zazwyczaj w takich sytuacjach - odczekałem przed publikacją, ale chyba niedostatecznie długo... To co zamieściłem, to i tak była (w moim ówczesnym odczuciu) bardzo łagodna wersja.
Niemniej jednak - również pozdrawiam i życzę wszystkim uniknięcia podobnych problemów/sytuacji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Cz wrz 12, 2013 10:25 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 8:11 pm
Posty: 746
Lokalizacja: Zakopane
Serdecznie dziękuję za wszystkie miłe odpowiedzi na przytoczony przykład...przykład powszechnej sztuki czytania między wierszami!

Podałem wam przykład luki w przepisach gwarancyjnych. Trzymając się tych moich niechlubnych działań, które obudziły w was szczere oburzenie, proponuje przeczytać ponownie mój wpis:

" Od wielu lat odnawiam w sieciówce myjkę ciśnieniową. Wystawiam co roku na mróz, pęka, ja ją reklamuję i dostaję nową.... |

Używam myjkę zgodne z przeznaczeniem
Winna być wytrzymała na działanie niskich temperatur.
NIGDZIE w instrukcji myjki nie pisze, ze nie wolno jej używać w temperaturach ujemnych .
Uszkodzenie wynikłe z powodu zamarznięcia pozostałej w urządzeniu wody jest WADĄ tego urządzenia.
O całym fakcie powiadmiam KAŻDORAZOWO firmę w której kupuje.
Firma mi przyznaje racje i wymienia.

Jak widzicie, na tym drobnym przykładzie prowokacji dziennikarskiej, daliście się złowić.
jeszcze raz szczerze dziękuje za wszelkie opinie o mojej osobie. Nie przytaczam inwektyw w cytatach, bo było ich tak wiele , Kto pisał ten wiem.
Mechanizm jest prosty:
W głowach (Waszych) już zapadł wyrok i wszelkie obiektywne analizy nie są opuszczane.
Nikt nie zapytał o szczegóły tylko rzucił się jak zgłodniały zwierz do szarpania. Cóż zew krwi. Smacznego.

Koledze który mi zarzucał subiektywizm w relacjach z Panem Wojtkiem, gratuluję spostrzegawczości. Faktycznie ma rację.
Wojtka poznałem w okolicznościach gdzie charakter człowieka podlega ostrej weryfikacji. Jak już pisałem, mam też zastrzeżenia do jego prowadzenia firmy. Bilans jest jednak taki, że ma on ogromny kredyt pozytywnych poczynań.
Dziwi mnie tylko, że nie ma na tym forum osób które tego doświadczyły.

nadal ....pozdrawiam



ps: Szukałem dokładnie w całej cytowanej korespondencji i nie doszukałem się zapytania o możliwość dokupienia zniszczonej cześć ??????
A w przypadku Hepco jakoś się udało!!!
No cóż Hepco nie dało się wrobić w wymianę całego kuferka i szybko zaproponowało samą część...


Ostatnio edytowano Cz wrz 12, 2013 10:33 am przez mazby, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Cz wrz 12, 2013 10:28 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt kwi 13, 2010 9:16 am
Posty: 1340
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
Wow!

I dalej brniesz w temacie z myjka? Naprawde nie widzisz nic zlego w swoim zachowaniu? :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Cz wrz 12, 2013 10:35 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 8:11 pm
Posty: 746
Lokalizacja: Zakopane
Owszem widzę!
Nie wolno myjką myć motocykla...ale to już wyczytałeś między wierszami.



Aż strach pomyśleć co bym przeczytał gdybym się przyznał do przekraczania prędkości!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Cz wrz 12, 2013 10:42 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt kwi 13, 2010 9:16 am
Posty: 1340
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
Siurr...

To "moja" historia:

Ja kupilem sobie na gwiazdke w boxer-parts kufry aluminiowe. Nie wozilem w nich nic ciezkiego. Ot np. kroliki.
Niestety kufry zaczyly kordodowac od gowien i moczu krolikow. Pojezdzilem jeszcze troche i pod koniec listopada oddalem na gwarancji do Pana Wojtka rzadajac wymiany, bo kufry sa wadliwe! Przeciez nigdzie w gwarancji nie jest napisane,ze nie wolnow nich wozic krolikow! Co roku w listopadzie informuje Pana Wojtke o tej wadzie i wymienia mi je na nowe.
:mrgreen:

Oczywiscie ja (i uzytkownik Painu) jestesmy nacigaczmami i oszustami. Narazamy Pana Wojtka na koszty i szkalujemy Go w interenecie. Nalezy nam sie sad! ba! Od razu do Lochu.
Za to mazby jest bez skazy. :mrgreen:


Ostatnio edytowano Cz wrz 12, 2013 10:51 am przez newbie007, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Cz wrz 12, 2013 10:45 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 3:39 pm
Posty: 1593
Lokalizacja: Białystok
Kurde a myślałem, że tylko ja przewożę w kufrach króliki.... :)!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Cz wrz 12, 2013 10:55 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
Panowie, sprawa tytułowa została naświetlona w opisach obu stron!
Każdy sobie przeczyta i sam oceni...podyskutuje.
Jednak nie schodźcie tak "nisko", bo zaczyna to być żenujące!
Nie zapominajmy, że wszysycy jeździmy na motocyklach!

Pozdro Orzep
p.s. Nawet Gołębia króliki jeżdżą ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Cz wrz 12, 2013 11:39 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 15, 2011 9:28 pm
Posty: 1442
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
właśnie Panie Orzepie hehehe tylko niektóre ludki na BMW :D :D :D :D
taki żart,

chciałem to własnie powiedzieć , schodzi to na poziom gleby i to jest słabe,


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Cz wrz 12, 2013 12:07 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt sty 27, 2009 11:32 pm
Posty: 544
Lokalizacja: podkarpacie
mazby napisał(a):
Serdecznie dziękuję za wszystkie miłe odpowiedzi na przytoczony przykład...przykład powszechnej sztuki czytania między wierszami!

Podałem wam przykład luki w przepisach gwarancyjnych. Trzymając się tych moich niechlubnych działań, które obudziły w was szczere oburzenie, proponuje przeczytać ponownie mój wpis:

" Od wielu lat odnawiam w sieciówce myjkę ciśnieniową. Wystawiam co roku na mróz, pęka, ja ją reklamuję i dostaję nową.... |

Używam myjkę zgodne z przeznaczeniem
Winna być wytrzymała na działanie niskich temperatur.
NIGDZIE w instrukcji myjki nie pisze, ze nie wolno jej używać w temperaturach ujemnych .
Uszkodzenie wynikłe z powodu zamarznięcia pozostałej w urządzeniu wody jest WADĄ tego urządzenia.
O całym fakcie powiadmiam KAŻDORAZOWO firmę w której kupuje.
Firma mi przyznaje racje i wymienia.

Jak widzicie, na tym drobnym przykładzie prowokacji dziennikarskiej, daliście się złowić.
jeszcze raz szczerze dziękuje za wszelkie opinie o mojej osobie. Nie przytaczam inwektyw w cytatach, bo było ich tak wiele , Kto pisał ten wiem.
Mechanizm jest prosty:
W głowach (Waszych) już zapadł wyrok i wszelkie obiektywne analizy nie są opuszczane.
Nikt nie zapytał o szczegóły tylko rzucił się jak zgłodniały zwierz do szarpania. Cóż zew krwi. Smacznego.

Koledze który mi zarzucał subiektywizm w relacjach z Panem Wojtkiem, gratuluję spostrzegawczości. Faktycznie ma rację.
Wojtka poznałem w okolicznościach gdzie charakter człowieka podlega ostrej weryfikacji. Jak już pisałem, mam też zastrzeżenia do jego prowadzenia firmy. Bilans jest jednak taki, że ma on ogromny kredyt pozytywnych poczynań.
Dziwi mnie tylko, że nie ma na tym forum osób które tego doświadczyły.

nadal ....pozdrawiam



ps: Szukałem dokładnie w całej cytowanej korespondencji i nie doszukałem się zapytania o możliwość dokupienia zniszczonej cześć ??????
A w przypadku Hepco jakoś się udało!!!
No cóż Hepco nie dało się wrobić w wymianę całego kuferka i szybko zaproponowało samą część...


BUAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAA!!!!!!!

''Woda się wylała'' (z myjki)- trochę pochopnie postąpiłeś przyznając sie kolego Mazby do czegoś, co przez większość społeczeństwa jest uważane za mówiąc delikatnie nieuczciwe zachowanie, więc nie próbuj teraz wciskać wszystkim kitu, jaki to z Ciebie prowokator :lol: :lol: :lol: .

Idąc Twoim tokiem myślenia można np. utopić samochód w stawie i rządać naprawy gwarancyjnej, ponieważ w gwarancji nie było napisane, żeby tego nie robić. Oczywiście wadą produktu (samochodu) jest to, że nie pływa :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Cz wrz 12, 2013 12:18 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 1:07 am
Posty: 20
Lokalizacja: warszawa
Mazby, to tlumaczenie i proba odkrecenia babola wywolaly we mnie salwy smiechu - dzieki ;)))
Co do zakupu nowej czesci - chyba nie doczytales. Z Hepco wymienilem dwa maile - w pierwszym opisalem problem, a w drugim podziekowalem za pomoc i przeprosiny, podalem adres do DARMOWEJ wysylki i sie pozegnalem.


Ostatnio edytowano Cz wrz 12, 2013 1:04 pm przez painu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Cz wrz 12, 2013 12:42 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 8:11 pm
Posty: 746
Lokalizacja: Zakopane
OK! wygraliście.

Skoro jeszcze pogoda niezła proponuje rajd do Poznania i spalimy Wojtka na stosie...


Z teraz na niepoważnie!

Skoro tak serio potraktowaliście sprawę mojej myjki to proponuję następny eksperyment:

Twierdzę, że bez mojej opozycji zawiało by niezłą nudą.
newbie007 napisał(a):
Ziieeew...

Wprawdzie pozornie wszyscy chcę się mnie pozbyć z tematu ale podświadomie nie możecie się doczekać następnej mojej wypowiedzi, by mi przywalić.
Zabawa będzie super, chyba, że zaczniemy sobie ubliżać, ale ufam w czujność admina.

By to wykazać odczekam 20 postów. Zobaczymy jak nastroje.
Spodziewam się conajmniej 19 pochwalnych dla P. i może jeden nijaki.

Do zobaczenia za 20 postów




newbie007 napisał(a):
Za to mazby jest bez skazy.
... usilnie staram się to zmienić....



.. neverendingstoryyyy.....http://f650gs.pl/topic/5609-wwwboxer-partseu-uwaga-ostrzegam-opinia-opinie/

http://forum.gazeta.pl/forum/w,508,1467 ... pinie.html


Ostatnio edytowano Cz wrz 12, 2013 3:50 pm przez mazby, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Cz wrz 12, 2013 1:01 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt kwi 13, 2010 9:16 am
Posty: 1340
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
Ziieeew...

Megalomania powialo tym razem. Nie jestes tutaj niezbedny jak Ci sie wydaje. Zreszta watek nie o Tobie jest. Wedlug mojego kregoslupa moralnego Twoje postepowanie z nieszczesna myjka nie jest calkowicie wporzadku ( zreszta nie jestem osamotniony jak widac w tej kwestii) tym bardziej w kontekscie rzeczy jakie zarzucales Painu.
Kolegi (!) Wojtka nikt tez na stosie niechec palic. Pojawil sie niezadowolony uzytkownik, ktory dal kupe szelstow za towar, ktore sie rozlecial przed wygasnieciem gwarancji. Obie strony przedstawily swoje wersje i kazdy z czytajacych sobie zdanie na temat wyrobil. Zwyczajnie uwazam,ze Twoje moralizatorstwo i kazania nie byly tu potrzebne.

Pozdrawiam Cie serdecznie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Cz wrz 12, 2013 1:13 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 03, 2009 5:40 pm
Posty: 2678
Lokalizacja: Stolyca
Nie chce mi się czytać całego wątku ale w praktyce mojej mam takie problemy.

1. Reklamacje są rozpatrywane przez importerów i to często od nich zależy jak uznają gwarancję. Oczywiście sklep ma olbrzymi wpływ na importera. U mnie zawsze stoimy po stronie klienta no chyba że widać że klient naciągacz. Ta forma łańcuszka procedur powoduje przedłużanie się w czasie realizacji reklamacji. Często jak widzę, że towar ewidentnie jest walnięty to jak mam na stanie to od razu daję klientowi drugi nowy. Takie honorowe zachowanie. Później importerzy nie maja ze mną łatwo no ale to ja dbam o swój sklep.

2. Jest jeszcze problem realizacji reklamacji towarów które się samemu importuje z EU, Azji lub US. Tutaj często mimo dobrych chęci reklamacje są niewykonalne a raczej nieopłacalne. Wiem, że prawo prawem ale w takich sytuacjach szukam wyjścia tak aby klient był zadowolony i ja abym nie stracił.

Nie chcę bronić sklepu BOXER ale sezon to oczywiście mało czasu dla motocyklisty który chce jeździć ale również mało czasu dla sklepu. Klient jednak zawsze jest na pierwszym miejscu i warto przy jakiś spięciach próbować mu zafundować jakieś zadośćuczynienie;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Cz wrz 12, 2013 2:05 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 1:07 am
Posty: 20
Lokalizacja: warszawa
Pretor napisał(a):
Nie chce mi się czytać całego wątku ale w praktyce mojej ....


Jacek, wszystko to prawda ;) Dlatego zakupy robie u Was i wiecej niz raz zachowaliscie sie bardzo fair!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: www.boxer-parts.eu UWAGA, ostrzegam, opinia opinie
PostNapisane: Cz wrz 12, 2013 2:07 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
painu napisał(a):
Pretor napisał(a):
Nie chce mi się czytać całego wątku ale w praktyce mojej ....


Jacek, wszystko to prawda ;) Dlatego zakupy robie u Was i wiecej niz raz zachowaliscie sie bardzo fair!

jakiś czas temu także był wątek że w tym serwisie chromowane śrubki zamieniają na zardzewiałe, i to nie wszystkie :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 6   [ Posty: 87 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL