Teraz jest So kwi 20, 2024 7:31 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 19 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kurtka OFF do 400zl?
PostNapisane: Pt cze 19, 2015 11:54 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Wt gru 21, 2010 8:24 pm
Posty: 280
Lokalizacja: Międzychód
Chyba się zdecyduje na acerbisa, tylko chciałbym to zobaczyć na żywo, albo dowiedzieć się czy jest to w miarę nie przemakalne i uchroni przed wiatrem, chodzi właśnie o przelotówki polnymi drogami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kurtka OFF do 400zl?
PostNapisane: N cze 21, 2015 1:13 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Do offu nie potrzeba kurtki , jak naprawdę jeździsz , zimno NIGDY nie jest :) a jak pada , to ortalion , wojskowy "flektarn" albo przeźroczysta cerata :) to że nie oddycha , jest bez znaczenia i tak jesteś mokry ... moja Foxa ma już 8 lat miejscami podarta :) w zimie zakładam kurtkę Ktm-a z PP ... nie ma alternatywy ... są mocne i naprawdę żyją po kilka lat . Aż czasem by się już chciało żeby się popruła .... bo wyblakła od błota i prania , a ona żyje i ma się dobrze :)
Acerbis to dopiero syf :) robią tylko dwie rzeczy dobre : Koertę i Nakolanniki X- Strong .... reszta się pruje ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kurtka OFF do 400zl?
PostNapisane: Pt lip 03, 2015 3:16 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 11:30 am
Posty: 175
Lokalizacja: Ząbki
Acerbis Klima jest nieprzemakalny. Jak nie poprzecinałem na kolanach przy glebie spodni to brodziłem w wodzie po uda - w 2 połowie października (kumpel utopił moto na brodzie i trzeba go było wytargać) i w butach była woda, bo się oczywiście przelała przez cholewy, ale uda i kolana miałem suche - w spodniach przed kolanami jest wszyta dodatkowa membrana którą wkładasz w buty (jest ściśnięta na nodze w cholewie buta i ona nie pozwala na wnikanie wody powyżej - po wierzchu na but idzie nogawka.
Spodnie są obszerne więc spokojnie wchodzą pod nie ochraniacze na kolana. To samo kurtka - ja zakładam pod nią zbroję. Oczywiście jest to opcja bardziej na dłuższe wypady off typu adventure (po 150 - 200 ktm lekkim offem) niż na typowe endurzenie i przy temperaturach poniżej 10. Na lato lepiej tylko bluza enduro na zbroję a spodnie typowo crossowe - są dość przewiewne, a w razie deszczu najprostsza kurtka przeciw deszczowa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kurtka OFF do 400zl?
PostNapisane: Śr wrz 16, 2015 9:11 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Wt wrz 16, 2014 11:48 am
Posty: 18
Lokalizacja: Gliwice
Carlos69 napisał(a):
Panowie. Co wy chcecie kupić za 200-400 zł ? Dobrą kurtkę ? Nieprzemakalną, ciepłą i może jeszcze nieprzemakalną ? :lol: :lol:

Za te pieniądze kupiłem ostatnio majtki ochraniajace Ktm. :D :D :D


A te majtki to miały chociaż pomarańczowy pasek w d.....?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 19 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL