Teraz jest Pt kwi 26, 2024 6:30 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 32 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: shoei neotec & Schuberth C3 PRO
PostNapisane: N sty 13, 2013 7:36 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pn cze 25, 2012 9:07 pm
Posty: 104
Jest dobre rozwiazanie BMW COSMIC 6 . Sama biegalam po louisach i polo mierzac cos sie dalo w polce cenowej -400 euro plus. A rozwiazanie bylo w salonie bmw. Jestem bardzo zadowolona.Wyciszenie super,wentylacja tez, no i waga ok. Minusy to ze moj jest matowy i widac kazda ryske(moja wina) Jest on na podzespolach schuberta, bardzo podobny do c3 , ale jednak cos tam pozmieniali i dla mnie jest wygodniejszy niz to c3
pozdrawiam Joanna


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: shoei neotec & Schuberth C3 PRO
PostNapisane: Pt sty 18, 2013 10:32 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): N sie 01, 2010 9:16 am
Posty: 59
Lokalizacja: Katowice
joannapelka napisał(a):
Jest dobre rozwiazanie BMW COSMIC 6


W rzeczy samej, robione przez Schubertha dla BMW ale klasę wyżej jeżeli chodzi o materiały i wytłumienie i tak bardzo dobrego C3. Sprawdzone organoleptycznie. Tylko nazywa się to BMW System 6 Helmet. Cosmic to rodzaj malowania. Nie żebym się reklamował ale:

viewtopic.php?f=12&t=12155


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: shoei neotec & Schuberth C3 PRO
PostNapisane: Śr mar 13, 2013 2:03 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 9:01 pm
Posty: 65
Lokalizacja: Warszawa
Może srednio na temat ale jezdzilem przez 4 lata a Schubercie S1Pro ( mialem 2 szt). Cichy, ale aerodynamika na GS do bani . Na sportowym turystyku Ok. Wykonanie w srodku straszny syf i badziew. Zpasowanie czesci gorzej niz w Nolanie. Teraz mam Neoteca i uwazam ze wykonanie jest duzo lepsze, jedyna wada ze troche przepuszczaja wloty gorne powietrze jak sa zamkniete. Jest to odczuwalne przy temperaturach ponizej 8C. Na plus kompletnie nie paruje. Mechanizmy dzialaja wzorowo. Schuberty kupowalem na wyprzedazach za male pieniadze, ale jezeli mialbym dac za C3 powyzej 2tys to bym nie dal. Obsługa interkomu w kolnierzu mi nie lezala, jak testowalem to bardzo dlugo szukalem przyciskow, a w kurtce z kolnierzem to wogole nie moglem ich namierzyc.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: shoei neotec & Schuberth C3 PRO
PostNapisane: Cz paź 31, 2013 12:54 am 
Początkujący

Dołączył(a): So cze 22, 2013 1:47 pm
Posty: 39
Posiadam c3 pro,zastanawiam się teraz nad kupnem interkomu do tego modelu,moje pytanie-czy posiada ktoś z Was wiedze,czy można tez zamontować inny model do niego,a jeśli tak to jaki?chodzi o wspolprace z tymi co maja inny w swoim kasku.
Dziekuje i pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: shoei neotec & Schuberth C3 PRO
PostNapisane: Cz paź 31, 2013 7:42 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pt sty 09, 2009 9:34 am
Posty: 179
Lokalizacja: 100LICA
Mam C2 i próbowałem do niego zamontować intercom "zewnętrzny" ale jakoś nie mogłem dopasować tego. W tych kaskach jest mocno zabudowana/osłonięta szczęka na dole i jest mało miejsca na przełożenie pałąka z mikrofonem. No i otwór paszczowy jest bardzo blisko kasku a w związku z tym jest też mało miejsca na mikrofon (a nie mam szczęki jak Arnold) Ja się poddałem i kupiłem intercom dedykowany (kołnierz). Jest ok działa idealnie już chyba 3 czy 4 lata. Ten zewnętrzny moim zdaniem wymagał by zrobienia otworu osłonie szczęki. Ale może ja za szybko się poddałem. Jedyną wadą kołnierza jest chyba tylko jego cena. A zaletą to, że nie sterczy Ci jakś "glut" na kasku. Jeśli masz kask to musisz przymierzyć intercom i zobaczyć czy Ci będzie to pasowało. Jednak ja jestem malkontentem i wolałem wydać więcej $$ i nie walczyć z g... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: shoei neotec & Schuberth C3 PRO
PostNapisane: Cz paź 31, 2013 9:46 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pn sty 26, 2009 1:03 am
Posty: 194
Lokalizacja: Olsztyn
alexwb napisał(a):
Posiadam c3 pro,zastanawiam się teraz nad kupnem interkomu do tego modelu,moje pytanie-czy posiada ktoś z Was wiedze,czy można tez zamontować inny model do niego,a jeśli tak to jaki?chodzi o wspolprace z tymi co maja inny w swoim kasku.
Dziekuje i pozdrawiam

Interkom w kołnierzu mi padł, teraz kupiłem Scale raidera i smiga aż miło. Wiadomo że baza z boku kasku nie wyglada tak "pro" jak ta z kołnierza, ale jest tańsza i moim zdaniem wygodniejsza w obsłudze


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: shoei neotec & Schuberth C3 PRO
PostNapisane: Cz paź 31, 2013 11:23 am 
Początkujący

Dołączył(a): So cze 22, 2013 1:47 pm
Posty: 39
Dzieki za podpowiedzi,ta baza z boku nie bardzo mi jakos pasuje(choc cena tak) bo juz mam na kasku kamerke i troche to wszystko moze przypominac choinke:) Co do jakosci to myslalem ,ze ten w kolnierzu wart jest tych pieniedzy...,coz musze to wszystko jeszcze przemyslec,do wyjazdu zostalo mi 3-mce.
Pozdrawiam W


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: shoei neotec & Schuberth C3 PRO
PostNapisane: Cz paź 31, 2013 8:08 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt kwi 26, 2013 10:31 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Podbeskidzie
Pierwszy zakup padł na C3, ale po pół roku przesiadłem się na Neoteca... Jak dla mnie lepsza wentylacja, lepsza szczelność pinlock'a, zapięcie mikrolock jest z boku i nie uciska przy zginaniu głowy w dół, więcej miejsca na okulary, które noszę :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: shoei neotec & Schuberth C3 PRO
PostNapisane: Cz paź 31, 2013 9:35 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N lip 29, 2012 1:28 pm
Posty: 306
Lokalizacja: ŁODŹ
Szanowni każdy ma inną głowę i musi dobrać garnek indywidualnie !!! Ale fakt ja również używałem C3 black Gloss . Sprzedałem po 2 miesiącach . Kupiłem Neoteca i już nie chcę innego . Do mojej bańki Shoei jest idealny nie mówiąc o wykonaniu systemach i wykonaniu . jedyne co to trzeba czesto czyścić blende jak się zakurzy lub zaparuje nawet schowana to po otwarciu kiepsko widać pod słońce ale to pikuś :) .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: shoei neotec & Schuberth C3 PRO
PostNapisane: Wt lis 05, 2013 4:17 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 1:07 am
Posty: 20
Lokalizacja: warszawa
kazik_szczecin napisał(a):
Kolega sprzedaje kaski i inne akcesoria do moto.
I odradza wszystkim kaski schubertha.

C3 oraz S2 wracały po 2 miesiącach użytkowania z pękającymi mocowaniami pin locka, odklejały się uszczelki, pękały blendy itp.


W C3 zrobiłem już około 60 tys. km. Jedyne problemy, jakie miałem, były zawinione przeze mnie ;)
Ogólnie - nie powiem o jakości nic złego. No może poza tym, że Scala mi się skopała i przy ruchach głową rozłącza zasilanie :( Oddaję do naprawy pogwarancyjnej jak się obecny sezon skończy.
Dla mnie Shoei się zdyskwalifikował brakiem dopasowania do mojej czaszki oraz brakiem blendy. Pierwszy argument oczywiście jest bardzo subiektywny :), drugi natomiast już chyba nieaktualny.

pyzdro!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: shoei neotec & Schuberth C3 PRO
PostNapisane: Wt kwi 01, 2014 10:14 am 
Początkujący

Dołączył(a): Pt paź 04, 2013 10:46 pm
Posty: 18
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Hejka

Jak by ktoś coś potrzebował w sprawie Schuberth-a to mogę w dobrej cenie załatwić. Wszystko legalnie, z fakturą lub paragonem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: shoei neotec & Schuberth C3 PRO
PostNapisane: Wt kwi 01, 2014 11:16 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): N mar 11, 2012 12:24 pm
Posty: 220
Lokalizacja: Krosno
Hej rzuć okiem na pw


Futek napisał(a):
Hejka

Jak by ktoś coś potrzebował w sprawie Schuberth-a to mogę w dobrej cenie załatwić. Wszystko legalnie, z fakturą lub paragonem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: shoei neotec & Schuberth C3 PRO
PostNapisane: Wt kwi 01, 2014 9:08 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn paź 06, 2008 8:17 am
Posty: 408
Lokalizacja: WROCŁAW
Ja mam Neoteca od ponad roku i jestem mega zadowolony, na poczatku celowałem w C3 ale po prostu mi nie pasował - uwierał mnie w jabłko adama. Podobno wiele osób tak ma...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: shoei neotec & Schuberth C3 PRO
PostNapisane: Wt kwi 01, 2014 10:45 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 9:20 am
Posty: 100
Lokalizacja: Bydzia
Dla zainteresowanych C3 w dobrej cenie. Z wysyłką wychodzi niecałe 1500zł.
http://www.ebay.pl/itm/SCHUBERT-CASCO-C ... 5af8d7ed09
Jak przypilnujecie aukcje to cena co jakiś czas spada do 300E.
Mają właściwie wszystkie rozmiary i kolory.
Zamówiłem, i już mam w domu. Paczka szła 4 dni.
Jedyny mankament że w Polsce Schuberth nie uznaje gwarancji, ale myślę że i tak warto...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: shoei neotec & Schuberth C3 PRO
PostNapisane: Śr kwi 02, 2014 6:09 am 
Początkujący

Dołączył(a): Pt paź 04, 2013 10:46 pm
Posty: 18
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Karpik napisał(a):
Dla zainteresowanych C3 w dobrej cenie. Z wysyłką wychodzi niecałe 1500zł.
http://www.ebay.pl/itm/SCHUBERT-CASCO-C ... 5af8d7ed09
Jak przypilnujecie aukcje to cena co jakiś czas spada do 300E.
Mają właściwie wszystkie rozmiary i kolory.
Zamówiłem, i już mam w domu. Paczka szła 4 dni.
Jedyny mankament że w Polsce Schuberth nie uznaje gwarancji, ale myślę że i tak warto...


oprócz braku gwarancji co jest istotnym brakiem, nie masz także systemu mobilności ( Nowy kast na 1/3 ceny przez 3 lata od daty zakupu )


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 32 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL