Teraz jest N maja 12, 2024 2:15 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 38   [ Posty: 556 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Wt sty 04, 2011 7:12 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 10:48 am
Posty: 684
Lokalizacja: Deutschland-Coburg
w polowie trasy plazowej jakies ognisko moze, kielbaski i dzielenie sie wrazeniami.....qwa na wiosne juz czas.....zlot w poblizu rodzinnych stron...ech :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Wt sty 04, 2011 9:48 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
achum73 napisał(a):
w polowie trasy plazowej jakies ognisko moze, kielbaski i dzielenie sie wrazeniami.....qwa na wiosne juz czas.....zlot w poblizu rodzinnych stron...ech :D


nei wiem czy się da to ognisko zrobić... ale na pewno będzie jakaś miejscówka z mierzeją do odpoczynku i zabawy :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Wt sty 04, 2011 9:53 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 10:48 am
Posty: 684
Lokalizacja: Deutschland-Coburg
Ex widze, ze juz raczej nie ma odwrotu i zlot odbedzie sie na pomorzu zach. :lol:
zaloze sie, ze bedzie to piekna imprezka.........wspieram duchowo organizacje....no i postaram sie rownize pojawic...... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Wt sty 04, 2011 9:55 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
jeszcze wszytko może się zdarzyć :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Śr sty 05, 2011 8:53 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 9:31 am
Posty: 150
Lokalizacja: Domaszczyn
ex1, szacunek za zaangażowanie; mam nadzieję że się wszystko uda ułożyć i dane nam będzie dojechać...z niecierpliwością czekam na termin zlotu :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Śr sty 05, 2011 9:42 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 16, 2007 7:39 am
Posty: 2575
Lokalizacja: ZKA
ex1 napisał(a):
chłopaki zaznaczcie na mapie dokładnie gdzie są Parki i ewentualne problemy z przejazdem
we wniosku, rozpiszę co i jak, zobaczymy co odpowiedzą


Jako tubylec mogę rozpracować zachodnią połowę trasy, czyli odcinek od Świnoujścia do Dziwnowa. Ta część trasy wyłącznie plażą liczyłaby ok. 36 km, jeśli nie będzie zgody parku na przejazd przez ich część plaży, przejazd plażą zredukuje się do ok 16-18 km plażą + objazd asfaltem ok 25km albo objazd offem +40 km. Istotny byłby też kierunek jazdy. Wschód-Zachód czy odwrotnie, chodzi głównie o łagodne wyjazdy z plaży. Pojawił się też mały problem tuż przed samym Świnoujściem, bo jest tam budowany słynny gazoport ale z tym sobie poradzimy.

Paweł pewnie opracuje wschodni odcinek trasy, bo to jego podwórko, a poza tym teraz nie ma wyjścia :mrgreen: Myślę, że jesteśmy w stanie wykonać roadbooka takiego jaki był na poprzednim zlocie ale nie wiem czy będzie się nam chciało :mrgreen:
W razie "w" służę pickupem z przyczepą na motocykl. Posiadam jakieś tam narzędzia i miejsce warsztatowe. 40 km ode mnie na wschód podobnym zapleczem dysponuje Paweł-Pawlicho. A w Kołobrzegu czyli blisko wschodniego krańca planowanej trasy mieszka Motoazja, być może i on cos zaproponuje ;)
Możemy też się zastanowić nad przedłuzeniem trasy na teren Niemiec (bez plaży) ale to tylko opcja.

Ex, poniżej masz mapę parku, ich plaża ciągnie się od granicy Międzyzdrojów do Świętouścia.
[ img ]

Wąskie przejazdy są pod klifem Gosań, 2-3 km na wschód od Międzyzdrojów.

Generalnie uważam, że co do szczegółów, to nie ma się co rozpisywać na forum, tylko spotkać się w gronie zaangażowanych i ustalić mozliwe opcje, a gdy juz coś się wykrystalizuje, wtedy wrzucić tu gotowe propozycje.

P.S.
Przydałaby się na forum jakas mapa użytkowników, mozna byłoby szybko ustalić kogo mozna zaprząc do jakiejś roboty :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Cz sty 06, 2011 9:46 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 28, 2009 8:36 pm
Posty: 675
Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
pawlicho napisał(a):
andrzej-dtr napisał(a):
Objazdy nie dostępnych odcinków plaży według mnie tylko uatrakcyjnią całą trasę, i co za tym idzie znacznie ją wydłużą. A i następnym pozytywem będzie możliwość odskoczenia na asfalt jakby ktoś miał już dosyć off-u.


...
Dokładniej można planować jak już wybierzemy miejsce, ośrodek w którym będzie zlot.


Kwestię wyboru ośrodka to myślę że trzeba zostawić ekipie z zachodniopomorskiego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Cz sty 06, 2011 1:58 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 10:48 am
Posty: 684
Lokalizacja: Deutschland-Coburg
jedno z waznych pytan to chyba kiedy??? nie wiem co od czego jest zalezne, czy wszelkie pozwolenia na przejazdy i od nich zalezny bedzie termin spotkania, czy tez odwrotnie.choc teraz jestescie na etapie(z tego co widac po wpisach)badania czy w ogole jest mozliwy legalny przejazd.
a tak na margiesie, to jak latacie po plazy, to nie boicie sie naszych rangersow???bylem na dzwizynskich plazach w pazdzierniku i troche(a nawet wiecej :lol: )sie balem....a ragersi ponoc szybcy sa....tak mowia lokalesi :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Cz sty 06, 2011 2:06 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 16, 2007 7:39 am
Posty: 2575
Lokalizacja: ZKA
achum73 napisał(a):
a tak na margiesie, to jak latacie po plazy, to nie boicie sie naszych rangersow???bylem na dzwizynskich plazach w pazdzierniku i troche(a nawet wiecej :lol: )sie balem....a ragersi ponoc szybcy sa....tak mowia lokalesi :lol:


Jest ryzyko - jest zabawa! :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Cz sty 06, 2011 2:41 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 10:48 am
Posty: 684
Lokalizacja: Deutschland-Coburg
a ile mozna zarobic(a raczej stracic :lol: ) za wjazd na plaze????


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Cz sty 06, 2011 3:00 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 16, 2007 7:39 am
Posty: 2575
Lokalizacja: ZKA
achum73 napisał(a):
a ile mozna zarobic(a raczej stracic :lol: ) za wjazd na plaze????

Nie wiem nigdy nie płaciłem. Jedno jest pewne, jak nie przeginasz, nie niszczysz wydm, nie przeszkadzasz ludziom, nie płoszysz umyślnie zwierząt, to możesz liczyć na wyrozumiałosć. Rangersi to najmniejszy problem, trzeba sie wybitnie narazic. Co innego Urząd Morski i Straż Leśna pilnują swojego i mogą byc stanowczy ale to tez ludzie. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Cz sty 06, 2011 5:52 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N gru 06, 2009 6:28 pm
Posty: 356
Lokalizacja: Zachodniopomorskie Pniewo
achum73 napisał(a):
a ile mozna zarobic(a raczej stracic :lol: ) za wjazd na plaze????


Jazda po plaży jak i po lesie jest zabroniona , mandacik 500zł lub sąd , a tam można dostać do 5tysi grzywny :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Cz sty 06, 2011 6:00 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
achum.. wstępnie temat mamy rozpoznany, jest duża szansa że taką zgodę dostaniemy.

co do terminu? to proponuje już ustalać... muszę konkretny termin wpisać na podaniu.

sugeruję jednak aby nie zapędzać się za mocno w miesiące letnie, bo możemy dostać odmowę. moim zdaniem optymalny jest termin 2 połowy kwietnia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Cz sty 06, 2011 8:41 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 28, 2009 8:36 pm
Posty: 675
Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
ex1 napisał(a):
co do terminu? to proponuje już ustalać... muszę konkretny termin wpisać na podaniu.



No to zapodaj propozycje terminu.
Coby już można było się organizować.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V zlot ADV Rider wiosna 2011
PostNapisane: Cz sty 06, 2011 8:45 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
moja propozycja to 22-24 kwiecień, ewentualnie tydzień wcześniej 15-17 kwiecień


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 38   [ Posty: 556 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 47 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL