Teraz jest Pt mar 29, 2024 12:13 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 54 z 55   [ Posty: 823 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 16, 2009 11:31 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr paź 01, 2008 8:40 am
Posty: 1438
Lokalizacja: Warszawa
Elwood napisał(a):
.... Na pewno nie jeden pojedzie na podwójnym gazie i go trochę poniesie....


Elwood, ta kwestia była już dyskutowana. Jak który wsiądzie na podwójnym gazie to może jechać, ale do domu. Chyba, że mu wcześniej zdążę zabrać kluczyki, a jak nie to Młody ma już telefon do miejscowej Policji.I tyle


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 16, 2009 12:10 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr cze 25, 2008 3:48 pm
Posty: 518
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
No dobra jak kto chce... widać miałem poroniony pomysł. Kto będzie chciał pojeździć poza asfaltami to i tak se wyjedzie w sobotę w góry, to naprawdę nie są karpaty rumuńskie, w Sowich nie sposób się zgubić... szczególnie, że każdy prawie ma teraz coś na wzór GPS. Poza tym co to za adwęczur jeździć trasą którą ktoś wcześniej ustalił ;).

PS. Prosze Pana od KTMa z niemiec proszę się nie obawiać, jedziesz Pan z nami i się nie wywiniesz ;)

PS2. Wywieszę Wam srajtaśmę w punkcie w którym zaczyna się wg mnie bardzo fajna traska a potem co kto już chce...

PS3. TAK, nie chce mi się załatwiać pozwoleń itp taki już jestem wredny i aspołeczny :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 16, 2009 12:30 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 11:19 am
Posty: 3848
Lokalizacja: Zalesie Górne
MlodyGS napisał(a):
No i wydaje mi sie ze nie znasz TYCH chlopcow na tyle zeby mowic ze nie mysla jak zwykle...


nie nie nie... net jak zwykle gubi przecinki, intonacje i mimike :(

chodzilo stricte o zezwolenie (nie wierze ze 'zwykle' ktos je zdobywa) i nawet nie mysli o tym zeby je zdobyc... z powodów jakie kolega Misza raczył wymienić.

przepraszam wszystkich zainteresowanych za wszelkie inne odcienie i skróty myślowe jakie mogly powstac z mojej wypowiedzi :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 16, 2009 5:24 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
Misza napisał(a):
No dobra jak kto chce... widać miałem poroniony pomysł. Kto będzie chciał pojeździć poza asfaltami to i tak se wyjedzie w sobotę w góry... :)

Misza, pytałem o te pozwolenia aby była pełna jasność. Szacunek dla Was za wkład pracy przy przygotowaniach, czapki z głów za chęci. Tylko właśnie należało jasno napisać- jako znający te rejony możemy ZAPROPONOWAĆ pewne warianty tras asfaltowych, miłośnicy bezdroży mogą się konsultować z nami i podjąć na własną rękę decyzję o kierunku jazdy. Jak dotąd było wrażenie, że przygotowaliście i oznakowaliscie trasę off, chętni zapisywać się. Ba, dominował nurt zachęcania i namawiania typu duże GSy dadzą radę, co chłopaki, nie pękajcie itd..
Byłem kiedyś w Beskidzie Niskim w terminie gdy odbywał się tam zlot AT (Radocyna). Płukając swego KTMa z pozostałości błotka podjechała terenówka SL, zrobili mi fotkę (mam zdjęcia- też im strzeliłem a co :-) ). Rzeczowo porozmawialiśmy, poprzedniej nocy ktoś (zgadnijcie kto) motocyklami zniszczył drogę leśną, świeżo przygotowaną. Leśnicy wyjaśnili mi, że wprawdzie dopiero dziś taki KTM się pojawił to nie mają pretensji, ale na wszelki wypadek "zinwentaryzowali" mnie, gdyby gdzieś w oddali, przez lornetkę, dojrzeli pomarańczowego w młodniku.
Wniosek z tej historyjki- trzeba uzmysłowić uczestnikom, że działają na własne ryzyko, zaś obecność kilkudziesięciu maszyn w okolicy może tylko wzmóc czujność SL. Ma pełną rację nasz specjalista od 4x4 w swym poście. Nie ma się co obażać, ludzie muszą wiedzieć, że jest ryzyko i to większe niż zwykle.
Wspierając wypowiedź Elwood'a, przypomnę może swoją wypowiedź z tego wątku- str 58 więc nie tak dawno:
"Prezentuję na zdjęciach wieżę na Wielkiej Sowie, latem prowadziłem rozmowy z lokalersami, prywatnie przy zachowaniu obustronnego zrozumienia można się dogadać. Oficjalnie trudniej, cięci są na kolesi 4x4, którzy zorganizowali imprezę za zezwoleniem, wyznaczono trasy przejazdu, a terenowcy z ułańską fantazją zaczęli zabawy po lesie. Dokładają się od czasu do czasu zamożni driverzy z dużych miast, którzy chętnie zabawiają się po lasach 2-tonowymi kolosami, z chęcią płacąc mandaty, z komentarzem "było warto". Efekty tych działań łatwe do przewidzenia, SL cięta na hałasujących".
Dla rozluźnienia nastroju proponuję wykonanie w bazie takiego słupka ze strzałkami, jak na skrzyżowaniu szlaków turystycznych. Strzałki w różnych kierunkach z napisami np.:
- PIWO 5zł
-WC 1zł
-OFFroad 500zł max
-ONroad 0zł


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 16, 2009 7:39 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt lis 21, 2008 10:14 pm
Posty: 258
Lokalizacja: Kraków/Brzozów/Gdańsk
Przy całej mej miłości do motocykli to na miejscu leśniczego po zobaczeniu takiej zgrai ryjącej nielegalnie las, prałbym bez pytania z obu rur drobnym śrutem w szanowne motocyklowe zady!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 16, 2009 9:05 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 1:36 pm
Posty: 353
Lokalizacja: chorzow
Cytuj:
Strzałki w różnych kierunkach z napisami np.:
- PIWO 5zł
-WC 1zł
-OFFroad 500zł max
-ONroad 0zła

to piwo za 5 zeta to juz po negocjacjach z szefostwem osrodka?? bo 100 chlopa kazdy conajmniej 4 browary / chyba litraz nie przesadzony/ to juz jest ilosc ktora powinna podlegac rabatom


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So kwi 18, 2009 9:19 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr paź 01, 2008 8:40 am
Posty: 1438
Lokalizacja: Warszawa
A co nie wiedziałeś ? na gazie to one dopiero dają :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 19, 2009 10:47 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz wrz 18, 2008 7:48 am
Posty: 1313
Lokalizacja: Gliwice/Szczyrk
duch07 napisał(a):
To zlot dopiero będzie :shock: Bo my se troche troche polatali i myślałem że to już :mrgreen:

[ img ]


Masz szczęście, że razem z projektem przesłałem Ci prawa autorskie :D, Mam nadzieję, że przetestowaliście max. prędkość z naklejką - żeby nam nie pospadały w czasie jazdy. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 20, 2009 7:55 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 11, 2008 8:08 pm
Posty: 1086
Lokalizacja: TARNOWSKIE GÓRY
a ja mam pytanie czy komus zostala jeszcze jakas wolna naklejka ADV i moglby mi ja na zlot przywiezc :idea: :?: :?: moze moglbym odkupic za browara lub cos w tym stylu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 20, 2009 8:28 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 11:19 am
Posty: 3848
Lokalizacja: Zalesie Górne
CeeL napisał(a):
a ja mam pytanie czy komus zostala jeszcze jakas wolna naklejka ADV i moglby mi ja na zlot przywiezc :idea: :?: :?: moze moglbym odkupic za browara lub cos w tym stylu


juz pisałem że ja tez chcę, ale jakoś nie było odzewu... :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 20, 2009 9:02 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
mam 2 naklejki

to wam przywiozę..:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 20, 2009 9:21 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 11:19 am
Posty: 3848
Lokalizacja: Zalesie Górne
Bossssssssssssko :) piffko bedzie... moze w Czechach mala wizyta ? ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 20, 2009 10:57 am 
Świeżak

Dołączył(a): Pn wrz 01, 2008 11:52 am
Posty: 14
Lokalizacja: Katowice
[quote="CeeL"]a ja mam pytanie czy komus zostala jeszcze jakas wolna naklejka ADV i moglby mi ja na zlot przywiezc :idea: :?: :?: moze moglbym odkupic za browara lub cos w tym stylu[/quote

zostały mi 2 naklejki ( dam Duchowi to Wam podrzuci na zlot )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 20, 2009 12:28 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N lip 27, 2008 11:14 pm
Posty: 324
Lokalizacja: Łódź
Borek, masz moze projekt tej vlepki? Może zdążył bym cos przygotować na zlocik.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 20, 2009 1:29 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr paź 01, 2008 8:40 am
Posty: 1438
Lokalizacja: Warszawa
Jadę z namiotem więc:

miejsce pod dachem odstąpię


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 54 z 55   [ Posty: 823 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL