Teraz jest Śr kwi 24, 2024 3:43 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 16   [ Posty: 226 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: JESIENNY ZLOT ADV 2017 !!! ???? chętni? - propozycje !!
PostNapisane: Pn wrz 04, 2017 3:10 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Wt gru 18, 2012 5:06 pm
Posty: 244
Lokalizacja: Radom
gompka napisał(a):
Pamiętam mój pierwszy zlot ADV.
Dziwnie się czułem...

Hhahahahah nic nie mów na ten temat.
To mówi " ten co siedział w drzwiach" :mrgreen:

Może styl adv przestaje być modny i dlatego jest Nas coraz mniej :?

:mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JESIENNY ZLOT ADV 2017 !!! ???? chętni? - propozycje !!
PostNapisane: Pn wrz 04, 2017 4:44 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pn wrz 02, 2013 3:08 pm
Posty: 237
gompka napisał(a):
I tak incognito się przemykałem, obserwując Was, starych wyjadaczy.
Na kolejnych zlotach jakoś przypadkiem zamieniłem z jednym czy drugim słowo i zacząłem wsiąkać w to towarzystwo.
Dopiero na trzecim (moim) Lewar dał mi się karnąć Mitasubiszi :mrgreen:


Jako NOWA potwierdzam obserwacje Gompka:) ale teraz będzie mój trzeci zlot i może Lewar tez mi się da karnąć czymś;) a jak nie to zwyczajowo się pokręcę w okolicy;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JESIENNY ZLOT ADV 2017 !!! ???? chętni? - propozycje !!
PostNapisane: Pn wrz 04, 2017 5:50 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr gru 05, 2007 8:09 am
Posty: 910
Lokalizacja: Biecz
Maro trzymaj się i nie poddawaj, nigdy !

Pamiętam moje pierwsze zloty w Polańczyku w 85 czy 86 roku to były wyprawy życia, jeździłem wtedy na K 750 i jak Kasieńka pyrkła i zgasła to amen. Za młody byłem i starszyzna patrzyła krzywo na gówniarza, ale motory były dla mnie wszystkim i miałem wyj....e już wtedy na to co inni myśleli. Siedziałem ze szczeną na kolnach słuchając opowieści przy ognichu. Po powrocie byłem najważniejszym na osiedlu 8) .

W okolicach 2004 roku rodziły się fora Afrykańskie, Varadero, Bmw zaczynały pierwsze zloty. Fajny klimat panował na początku, atmosferę robili ludzie a nie motory z takim czy innym emblematem na baku. Poznałem w tamtych czasach wielu do których dziś zwracam się per "przyjacielu", pojeździliśmy wspólnie po zadupiach świata i nadal nasza przyjaźń trwa.

To co najbardziej mnie irytowało na spotkaniach to podziały, na lepszych, gorszych, biedniejszych i bogatszych i całe z tym związane gadżeciarstwo. Nie akceptuję tekstów " po co te ch..je na tych hondach tu przyjechali ", albo impreza jest wyłącznie dla dużych motocykli.

Dla mnie gość na rozdupconym sprzęcie jest takim samym motocyklistą jak ten na Panigale za 30 koła euri.
Zapewne wśród młodych są fajni ludzie, ale dopóki pozostaną tylko internetowymi anonimami to nigdy się nich nic nie dowiemy .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JESIENNY ZLOT ADV 2017 !!! ???? chętni? - propozycje !!
PostNapisane: Pn wrz 04, 2017 6:01 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt gru 22, 2009 4:42 pm
Posty: 139
Lokalizacja: Bydgoszcz
Maro na prezydenta, Gompka na premiera ;)

Ale gadacie jak stare dziady ;)
Trzeba robić swoje.
Na początku było kameralnie na zlotach później klęska urodzaju, teraz znowu robi się kameralnie.
Czy to źle? Nie odczuwam, żeby atmosfera na zlotach jakoś siadła, więc luźna guma i do zobaczenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JESIENNY ZLOT ADV 2017 !!! ???? chętni? - propozycje !!
PostNapisane: Pn wrz 04, 2017 7:59 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 2:36 pm
Posty: 513
Lokalizacja: Częstochowa
Hermetyczne środowisko starych? Może. Byłem na pierwszym zlocie ADV. Byłem prawie na wszystkich zlotach, a i tak Lewar nie dał mi się na niczym karnąć. Co zrobić? Dalej przyjeżdżać i liczyć że kiedyś da.
Problem jest jednak głębszy. Nikomu nic się nie chce. Wszystko nudzi. I nie tylko ÀDV ale w robocie, po robocie, na codzień i od święta. O młodych to chyba trzeba zapomnieć. Musi nam wystarczyć to co mamy - srodowisko kombatanckie.
Ps zauważyłem, że nawet na forum nikt się nie obraża, nikt nie poucza.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JESIENNY ZLOT ADV 2017 !!! ???? chętni? - propozycje !!
PostNapisane: Pn wrz 04, 2017 8:16 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 9:50 pm
Posty: 1854
Ja nie mam piątki z przodu ale też byłem na pierwszym zlocie adv w Kotlinie... Dużo było po drodze zmian wśród trendów motocyklowych i partycypantow... Moim zdaniem raczej nie ma co za bardzo wyolbrzymiać tego co się dzieje z forumowiczami, jedni przychodzą inni odchodzą, to normalne...

Spotykamy się mimo wszystko bez względu na to ilu nas jest i będzie i nie dzielmy się na obozy pomarańczowych, beemiarzy, czy innych wściekalków...

Popatrzcie ilu nas było na wiosennym, ponad setka? Zauważcie że jesienne zloty zawsze są kameralne bo wiele osób nie lubi jeździć w mrzawce czy przy 10stC :)

Nie dajmy się zwariować a tym bardziej tym Wiedzminskim określeniu że "coś się kończy a coś zaczyna"

Jest dobrze, w zimie będzie Palant, elefant, Maroko, itp...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JESIENNY ZLOT ADV 2017 !!! ???? chętni? - propozycje !!
PostNapisane: Wt wrz 05, 2017 4:58 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 3:39 pm
Posty: 1593
Lokalizacja: Białystok
Moim zdaniem tak jak jest to chyba dość naturalna sytuacja, ludzie zmieniają swoje gusta, może i nawet niektórych zaczyna nudzić "bidonik" Golfika i kropelki z Podlasia co nie zmienia faktu atmosfery panującej podczas wspólnych spotkań, długich rozmów przy Przełęczówce i wspólnej jeździe. Mój i Izeczki początek to Dziwnówek i też uczucia były mieszane ona zachwycona ( poznała Ahuma :) ) u mnie już mniej, moto padło, Louis dziwnie się zachowywał ( bez zmian :) ), ekipa Pedalonów piła więcej niż zorganizowana grupa Meneli z pod białostockiego sklepu :)

Obecny czas pokazuje, że Ci co mieli zostać zostali, nowi się pojawiają i bez napinki jest OK.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JESIENNY ZLOT ADV 2017 !!! ???? chętni? - propozycje !!
PostNapisane: Wt wrz 05, 2017 9:00 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 23, 2010 3:07 pm
Posty: 718
Lokalizacja: Okolice KRK
Ej przestańcie kurde biadolić, bo Wam się dam przejechać Zofiowym GS-em :lol: :lol: :lol:

EDIT: łuuutututututuututuuuu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JESIENNY ZLOT ADV 2017 !!! ???? chętni? - propozycje !!
PostNapisane: Cz wrz 07, 2017 11:00 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pn wrz 12, 2016 12:00 am
Posty: 55
Lokalizacja: Kraków
Hej. Czy można w jakiś sposób porównać trasę off (tą dla mniej zaawansowanych) do poziomu Paszkowa / rajdu Bieszczadzkiego? Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JESIENNY ZLOT ADV 2017 !!! ???? chętni? - propozycje !!
PostNapisane: Cz wrz 07, 2017 11:08 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt mar 09, 2012 7:40 pm
Posty: 76
Lokalizacja: Piaseczno
KGT napisał(a):
.....
Problem jest jednak głębszy. Nikomu nic się nie chce. Wszystko nudzi. I nie tylko ÀDV ale w robocie, po robocie, na codzień i od święta. O młodych to chyba trzeba zapomnieć. Musi nam wystarczyć to co mamy - srodowisko kombatanckie.
Ps zauważyłem, że nawet na forum nikt się nie obraża, nikt nie poucza.


Mnie robota nie nudzi ;-) Moźe dlatego, że nie mam nudno w robocie. Będzie tyle ludzi ile przyjedzie. Nie ma co czynić elaboratów. Jak ktoś będzie chciał to przyjedzie w śnieżycę czy będzie miał 100 czy 500 km. Najważniejsze to zobaczyć wasze gęby i pogadać. Pojechać jakąś trasę, chociaż pewnie niektórzy zaliczą trasę nr. 8.

Pozdrowienia z R19 z Sokołowa.

p.s. w ulewie rano do pracy jechało się cudnie ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JESIENNY ZLOT ADV 2017 !!! ???? chętni? - propozycje !!
PostNapisane: Pt wrz 08, 2017 9:10 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 11:21 pm
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
Ossa napisał(a):
Hej. Czy można w jakiś sposób porównać trasę off (tą dla mniej zaawansowanych) do poziomu Paszkowa / rajdu Bieszczadzkiego? Pozdrawiam


Nie wiem jak wyglądają wyżej wymienione trasy, ale gwarantuje ze trasa przygotowana na zlot nikogo nie zaskoczy. Jest to typowo turystyczną trasą i każdy da radę. Osobiście uważam ja za bardzo łatwa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JESIENNY ZLOT ADV 2017 !!! ???? chętni? - propozycje !!
PostNapisane: Pt wrz 08, 2017 4:16 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz gru 17, 2009 8:42 pm
Posty: 56
Lokalizacja: Korwinów
Mam prośbę odnośnie śladu GPS to płatny serwer nie chodzi mi o 1.23 zł ale zostawiam tam swój nr telefonu , mi miałem takie historie później przylatywał spam SMS bo nr zyje...
Może macie plik normalnie do ściągnięcia, poproszę


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JESIENNY ZLOT ADV 2017 !!! ???? chętni? - propozycje !!
PostNapisane: Pt wrz 08, 2017 8:32 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 11:21 pm
Posty: 314
Lokalizacja: Warszawa
A to złodzieje. Jak wrzucalem plik to nie było mowy o placeniu. Jak się do kompa dopcham to wrzucę na inny serwer, chyba ze ktoś inny mnie ubiegnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JESIENNY ZLOT ADV 2017 !!! ???? chętni? - propozycje !!
PostNapisane: Pt wrz 08, 2017 8:46 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt sie 21, 2015 10:56 am
Posty: 184
Lokalizacja: Augustów
Trzeba ustawić wolne pobieranie i nic się nie płaci i nie trzeba żadnych telefonów zostawiać. :D
A te wolne pobieranie u mnie trwało 1sekundę, to nie wiem po co płacić za szybsze :)

drugi temat:
Cytuj:
Jest to typowo turystyczną trasą i każdy da radę. Osobiście uważam ja za bardzo łatwa.


I wy się dziwicie, że mało chętnych :D

Pojechać do Hutoru na klepisko, nawalić się "duchem puszczy" a potem trochę wytrzeźwieć i zrobić łatwą turystyczną trasę to prawdziwy adventure. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JESIENNY ZLOT ADV 2017 !!! ???? chętni? - propozycje !!
PostNapisane: Pt wrz 08, 2017 10:19 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 2:36 pm
Posty: 513
Lokalizacja: Częstochowa
No właśnie. Pojechać do Hutoru. Na klepisko, Napić się ducha puszczy, a nawet nie wyjechać na trasę. To jest prawdziwe adventure. Tym się różni od Megawata


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 16   [ Posty: 226 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL