Teraz jest Wt kwi 30, 2024 4:24 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 11   [ Posty: 157 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: VIII Zlot ADV - propozycja
PostNapisane: Wt maja 01, 2012 10:31 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt sty 13, 2009 10:24 am
Posty: 775
Lokalizacja: Weisenheim am Sand
Dominik napisał(a):
Kabat - będzie specjalnie dla Ciebie podjazd w kamieniołomie a'la Erzberg i przejazd 80m przez piaszczyste dno Liswarty. OK?

...i 100m drogi z plamami torfu :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VIII Zlot ADV - propozycja
PostNapisane: Wt maja 01, 2012 10:38 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N mar 27, 2011 9:04 am
Posty: 697
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
myku napisał(a):
Dominik napisał(a):
Kabat - będzie specjalnie dla Ciebie podjazd w kamieniołomie a'la Erzberg i przejazd 80m przez piaszczyste dno Liswarty. OK?

...i 100m drogi z plamami torfu :lol:


a jednak udało mi się coś wyrwać hehe :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VIII Zlot ADV - propozycja
PostNapisane: Wt maja 01, 2012 12:51 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 03, 2009 5:40 pm
Posty: 2678
Lokalizacja: Stolyca
ORZECH napisał(a):
Tyleż tu tyskusji o Offie i takie tam, a ja miałem wrażenie ,że jest to forum podróżników. Chciałem poznać kogoś kto pogadałby ze mną o ewentualnych podróżach dalekich i bliskich, o przygotowaniu mojego nieendurowego Gs-a ,który jak czytam do niczego się nie nadaje a już na pewno do jazdy poza asfaltem. Tylko proszę : przetłumaczcie mi nazwę naszego forum, bo już zdurniałem . Czy aby dojechać w ciekawe miejsca w świecie muszę opanować do doskonałości topienie, dewastowanie po kamieniach i głazach swojego motocykla ,którego zakupiłem za ,jak dla mnie mnóstwo pieniędzy. Czy aby nasze spotkania nie miały być po to by właśnie podzielić się podstawowymi umiejętnościami radzenia sobie w terenie ,który może nas spotkać właśnie dużymi motorami umożliwiającymi dalekie podróże.

Hehe. Nawet nikt nie skomentował tej wypowiedzi. Wg mnie dużo w niej prawdy. Zloty ADV zmieniają się w zloty orania, patrzenia z góry na tych co po czarnym śmigają, mistrzów prostych szutrów i udowadniania wyższości KTMa nad GSami (tym ostatnim już .....ygam) itp. Kolega ma rację. Odchodzimy od ideii tych spotkań. Oranie powinno być na rajdach jakich wkoło tysiące. Zloty są też po to aby się zintegrować, pogadać obejrzeć foty, filmy.....
Ja nie widzę koncepcji na zloty adv. Niczym się nie różnią od weekendowych śmigań wkoło komina.
Sorry za nieco krytyki. Było pytanie. Jest i odpowiedź.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VIII Zlot ADV - propozycja
PostNapisane: Wt maja 01, 2012 5:01 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): N paź 19, 2008 6:14 pm
Posty: 60
Lokalizacja: Kalisz na kaszubach
Popieam -"Zloty są też po to aby się zintegrować, pogadać obejrzeć foty, filmy.....
Ja nie widzę koncepcji na zloty adv. Niczym się nie różnią od weekendowych śmigań wkoło komina."

Hmm jeśli mogę wtrącić swoje 3-grosze- Zlot jak sama nazwa na to wskazuje - to zlot (skupisko) ludzi których łączy wspólna pasja w tym wypadku są to motocykle do podróży, przygód. Nie same podróże, bo można przecież wybrać się w rejs dookoła świata promem, samolotem itp. Trasa jaka będzie na zlocie zależy od ojca onanizatora- chwała za to, że są tacy Ludzie. Organizator za namową czy sugestiami kolegów czy to z doświadczenia i swoich obserwacji wytyczy trasą OFF, ON , AIR, lub MARINE......komu pasuje ten jedzie, byle odpowiednio wcześniej wiedział jak się przygotować (opony), jakim moto jechać, jak ktoś ma możliwość wyboru. Osobiście podoba mi się idea wielkiego ogniska, rozmowy o wszystkim ze wszystkimi, zaprezentowania. sprzętu omawiania zalet jak i wad, nauka nie idzie w las........ . Pozdrawiam tych ze wścieklaków i cięższych pojazdów słowem wszystkich ADV.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VIII Zlot ADV - propozycja
PostNapisane: Wt maja 01, 2012 5:09 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N mar 27, 2011 9:04 am
Posty: 697
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Rafaj napisał(a):
Popieam -"Zloty są też po to aby się zintegrować, pogadać obejrzeć foty, filmy.....
Ja nie widzę koncepcji na zloty adv. Niczym się nie różnią od weekendowych śmigań wkoło komina."

Hmm jeśli mogę wtrącić swoje 3-grosze- Zlot jak sama nazwa na to wskazuje - to zlot (skupisko) ludzi których łączy wspólna pasja w tym wypadku są to motocykle do podróży, przygód. Nie same podróże, bo można przecież wybrać się w rejs dookoła świata promem, samolotem itp. Trasa jaka będzie na zlocie zależy od ojca onanizatora- chwała za to, że są tacy Ludzie. Organizator za namową czy sugestiami kolegów czy to z doświadczenia i swoich obserwacji wytyczy trasą OFF, ON , AIR, lub MARINE......komu pasuje ten jedzie, byle odpowiednio wcześniej wiedział jak się przygotować (opony), jakim moto jechać, jak ktoś ma możliwość wyboru. Osobiście podoba mi się idea wielkiego ogniska, rozmowy o wszystkim ze wszystkimi, zaprezentowania. sprzętu omawiania zalet jak i wad, nauka nie idzie w las........ . Pozdrawiam tych ze wścieklaków i cięższych pojazdów słowem wszystkich ADV.


Trafne podsumowanie :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VIII Zlot ADV - propozycja
PostNapisane: Wt maja 01, 2012 5:56 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr sty 10, 2007 9:31 am
Posty: 1611
Lokalizacja: Częstochowa
A co powiecie na spanie na pryczach w duzych harcerskich namiotach?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VIII Zlot ADV - propozycja
PostNapisane: Wt maja 01, 2012 5:59 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N mar 27, 2011 9:04 am
Posty: 697
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Dominik napisał(a):
A co powiecie na spanie na pryczach w duzych harcerskich namiotach?


Hehe my też o tym myśleliśmy bo u nas może być lipa z ośrodkiem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VIII Zlot ADV - propozycja
PostNapisane: Wt maja 01, 2012 9:35 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 25, 2007 7:07 pm
Posty: 2158
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Dominik napisał(a):
A co powiecie na spanie na pryczach w duzych harcerskich namiotach?


Spałem tak kiedyś na letnich obozach sportowych. Naprawdę fajnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VIII Zlot ADV - propozycja
PostNapisane: Śr maja 02, 2012 3:52 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz mar 26, 2009 4:59 pm
Posty: 99
Pretor napisał(a):
ORZECH napisał(a):
Tyleż tu tyskusji o Offie i takie tam, a ja miałem wrażenie ,że jest to forum podróżników. Chciałem poznać kogoś kto pogadałby ze mną o ewentualnych podróżach dalekich i bliskich, o przygotowaniu mojego nieendurowego Gs-a ,który jak czytam do niczego się nie nadaje a już na pewno do jazdy poza asfaltem. Tylko proszę : przetłumaczcie mi nazwę naszego forum, bo już zdurniałem . Czy aby dojechać w ciekawe miejsca w świecie muszę opanować do doskonałości topienie, dewastowanie po kamieniach i głazach swojego motocykla ,którego zakupiłem za ,jak dla mnie mnóstwo pieniędzy. Czy aby nasze spotkania nie miały być po to by właśnie podzielić się podstawowymi umiejętnościami radzenia sobie w terenie ,który może nas spotkać właśnie dużymi motorami umożliwiającymi dalekie podróże.

Hehe. Nawet nikt nie skomentował tej wypowiedzi. Wg mnie dużo w niej prawdy. Zloty ADV zmieniają się w zloty orania, patrzenia z góry na tych co po czarnym śmigają, mistrzów prostych szutrów i udowadniania wyższości KTMa nad GSami (tym ostatnim już .....ygam) itp. Kolega ma rację. Odchodzimy od ideii tych spotkań. Oranie powinno być na rajdach jakich wkoło tysiące. Zloty są też po to aby się zintegrować, pogadać obejrzeć foty, filmy.....
Ja nie widzę koncepcji na zloty adv. Niczym się nie różnią od weekendowych śmigań wkoło komina.
Sorry za nieco krytyki. Było pytanie. Jest i odpowiedź.


tak tak podpisuje sie pod powyższym


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VIII Zlot ADV - propozycja
PostNapisane: Śr maja 02, 2012 7:27 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): N mar 27, 2011 10:03 am
Posty: 290
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Pretor napisał(a):
ORZECH napisał(a):
Tyleż tu tyskusji o Offie i takie tam, a ja miałem wrażenie ,że jest to forum podróżników. Chciałem poznać kogoś kto pogadałby ze mną o ewentualnych podróżach dalekich i bliskich, o przygotowaniu mojego nieendurowego Gs-a ,który jak czytam do niczego się nie nadaje a już na pewno do jazdy poza asfaltem. Tylko proszę : przetłumaczcie mi nazwę naszego forum, bo już zdurniałem . Czy aby dojechać w ciekawe miejsca w świecie muszę opanować do doskonałości topienie, dewastowanie po kamieniach i głazach swojego motocykla ,którego zakupiłem za ,jak dla mnie mnóstwo pieniędzy. Czy aby nasze spotkania nie miały być po to by właśnie podzielić się podstawowymi umiejętnościami radzenia sobie w terenie ,który może nas spotkać właśnie dużymi motorami umożliwiającymi dalekie podróże.

Hehe. Nawet nikt nie skomentował tej wypowiedzi. Wg mnie dużo w niej prawdy. Zloty ADV zmieniają się w zloty orania, patrzenia z góry na tych co po czarnym śmigają, mistrzów prostych szutrów i udowadniania wyższości KTMa nad GSami (tym ostatnim już .....ygam) itp. Kolega ma rację. Odchodzimy od ideii tych spotkań. Oranie powinno być na rajdach jakich wkoło tysiące. Zloty są też po to aby się zintegrować, pogadać obejrzeć foty, filmy.....
Ja nie widzę koncepcji na zloty adv. Niczym się nie różnią od weekendowych śmigań wkoło komina.
Sorry za nieco krytyki. Było pytanie. Jest i odpowiedź.


Mylisz sie, poczytaj dokładnie posty powyżej a znajdziesz;) A jeśli dwa dni drogi offem i spanie po lasach żeby pośmigać 'wkoło komina' to niczym sie nie rózni od tego co masz w domu to masz fajnie:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VIII Zlot ADV - propozycja
PostNapisane: Śr maja 02, 2012 9:17 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 3:39 pm
Posty: 1593
Lokalizacja: Białystok
I ja coś powiem, mam krowę pod dupą umiem nią latać nawet w ciężkim terenie, nikomu nie muszę tego udowadniać jednak jak pomyślę, że do domu mam 500 km i perspektywę utopienia bądź zajechania sprzętu włącza mi się lampka ostrzegawcza i jadę swoim tempem, pozdrawiam wariatów i optymistów :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VIII Zlot ADV - propozycja
PostNapisane: Śr maja 02, 2012 9:38 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): N mar 27, 2011 10:03 am
Posty: 290
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Golab napisał(a):
I ja coś powiem, mam krowę pod dupą umiem nią latać nawet w ciężkim terenie, nikomu nie muszę tego udowadniać jednak jak pomyślę, że do domu mam 500 km i perspektywę utopienia bądź zajechania sprzętu włącza mi się lampka ostrzegawcza i jadę swoim tempem, pozdrawiam wariatów i optymistów :)


Przecież nikt nie każe pchać sie tam, gdzie można utopić motocykl albo zrobić mu inne kuku..ale nie odmawiajcie tej 'przyjemności' innym. Zobacz ile ludzi pchało się na Kaszubach pod mostek, w brud. zamiast spokojnie mostkiem przejechać:).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VIII Zlot ADV - propozycja
PostNapisane: Śr maja 02, 2012 11:04 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 3:39 pm
Posty: 1593
Lokalizacja: Białystok
I ja pojechałem mostkiem, już topiłem Bete i koszty mnie uderzyły :) nikomu nic nie bronie sam lubię błoto i mordowanie sprzętu, wolę jednak robić to za domem a nie wzywać busa który mnie dowiezie do domu i przez to stracę fun z całej imprezy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VIII Zlot ADV - propozycja
PostNapisane: Śr maja 02, 2012 11:58 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 15, 2011 9:28 pm
Posty: 1442
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
popieram kolegę Gołebia .
widziałem jak się męczył po Dzwinówku ,defekt jego krówki skutkował powolnym powrotem do domu, a nieustanna myśl w głowie , czy dojadę sprawiała ze droga ciągnęła się okrutnie.

czyli generalnie wyszło nam ze będzie;
błoto,kamienie, pionowe ściany piachu brody z rwącymi strumieniami a z boku szerokie szutry do jazdy dla wszystkich.
kończę ten temat;
jaka będzie trasa taką będę się starał przejechać

pozdro.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VIII Zlot ADV - propozycja
PostNapisane: Pt maja 04, 2012 9:56 am 
Początkujący

Dołączył(a): Pn sie 11, 2008 12:27 pm
Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa
Polecam Folwark KAMYK - świetne miejsce, dobra baza wypadowa a spanie w wojskowych namiotach to dodatkowa atrakcja.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 11   [ Posty: 157 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 87 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL