Teraz jest Cz kwi 18, 2024 11:49 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tomtom Rider Czy Garmin Colorado 300?
PostNapisane: N mar 07, 2010 4:23 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 9:56 pm
Posty: 147
Lokalizacja: Lubuskie
Czytam i czytam i zglupialem.... odrzucilem cała reszte i zastanawiam sie nad -

Tomtom Rider V2 albo Garmin Colorado 300, ktory jest lepszą opcja na motocykl? Obydwa mam to kupienia w cenie 650zł.... Jakieś sugestie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tomtom Rider Czy Garmin Colorado 300?
PostNapisane: N mar 07, 2010 6:42 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
Pytanie proste- korzystanie z gps na zachód czy wschód od Polski, podręczny komputer przeszkadza czy zawsze w bagażu, onroad czy offroad?. Odpowiedzią będzie TT lub Garmin


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tomtom Rider Czy Garmin Colorado 300?
PostNapisane: Śr mar 10, 2010 8:29 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Cz lut 04, 2010 8:35 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Nie śmiele dodam jako użytkownik - TomToma, z TomTomem to tylko na zachód, północ i bliskie południe od naszej granicy czyli tam gdzie jest cywilizacja :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tomtom Rider Czy Garmin Colorado 300?
PostNapisane: Cz kwi 22, 2010 10:01 am 
Początkujący

Dołączył(a): Pt lip 31, 2009 11:47 pm
Posty: 33
Uważajcie na TT Rider bo nie ma do niego map umozliwiajacych współpracę z zestawem słuchawkowym, poniewaz mapy nie chodzą na starym sofcie a nowego nie ma. Mam problem od prawie roku.
oto odpowiedź z lini wsparcia technicznego:
Szanowny Panie,

W zwiazku z bledem w najnowszej wersji aplikacji Navcore, ktora jest wymagana aby korzystac z nowych map, nie jestesmy w stanie zaproponowac mapy ktora, na dzien dzisiejszy, bedzie umozliwiala bezproblemowe wspoldzialanie urzadzenia z zestawem sluchawkowym.
Problem lezy po stronie aplikacji, jednak aby moc korzystac z nowych map wymagane jest zainstalowanie najnowszego oprogramowania.
Trwaja prace nad nowa wersja oprogramowania ktora ma wyeliminowac ten problem. Za utrudnienia przepraszamy.

Z powazaniem

Przemyslaw Skorupski
Centrum Obslugi Klienta TomTom


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tomtom Rider Czy Garmin Colorado 300?
PostNapisane: Cz kwi 22, 2010 8:35 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
bodziu napisał(a):
Uważajcie na TT Rider bo nie ma do niego map umozliwiajacych współpracę z zestawem słuchawkowym, ponieważ mapy nie chodzą na starym sofcie a nowego nie ma. Mam problem od prawie roku.

Mógłbyś napisać konkretniej- jakie mapy, jakie oprogramowanie bazowe?. U mnie TT Rider ver.1 oryginalnie miał navcore serii 6, później bez problemów zainstalowałem navcore 7.901.9181, w ubiegłym roku działały na nim mapy 815, 825 (oczywiście z oryginalnym zestawem BT). Najnowsze mapy serii 845 również działają, jeszcze nie miałem okazji sprawdzić zestawu bezprzewodowego, choć nie przewiduję problemów.
Dodam, że wszystkie PDA, również te biedronkowe, korzystają ze starej wersji navcore 7.9xx , a nie ma najmniejszych problemów z pracą z mapami 845.
W pewnych dziedzinach serwis producenta/dystrybutora (powiązany z działem sprzedaży ) nie jest wyrocznią :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tomtom Rider Czy Garmin Colorado 300?
PostNapisane: Cz kwi 22, 2010 9:29 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Pt lip 31, 2009 11:47 pm
Posty: 33
Jestem laikiem i gubię się w tych oznaczeniach i nymerkach orginalnie miałem v1.21 i mapę v6751322
kupiłem nową mapę i z urządzenia zginęła opcja słuchawki zacząłem temat drążyć i dostałem taką odpowiedź.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 6 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL