Teraz jest Pt kwi 19, 2024 4:34 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 35 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: NOWE Szkolenie GPS
PostNapisane: Wt sie 11, 2009 1:02 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N sty 14, 2007 8:51 pm
Posty: 142
Lokalizacja: Warszawa
Dobrze. Pierwsze szkolenie odbyło się wcześniej niż nastąpił zmiany. Teraz widzę jest podobnie. Proponuje zniżkę dla forumowiczów Advrider. Pasuje?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWE Szkolenie GPS
PostNapisane: Wt sie 11, 2009 2:21 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
Shelton napisał(a):
Proponuje zniżkę dla forumowiczów Advrider. Pasuje?

Jeśli to nawiązanie do informacji, które przekazałem, to w takich sprawach każdy solidny forumowicz powinien najpierw rozmawiać z administracją. Regulamin działu komercyjnego (nie jestem jego bezkrytycznym zwolennikiem) takiej formy upustu nie przewiduje, stwierdzając wyraźnie, że dział komercyjnych ogłoszeń ma służyć wszystkim (opłaty za serwer). Upust to jednak profit jedynie dla ewentualnych pojedyńczych osób.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWE Szkolenie GPS
PostNapisane: Wt sie 11, 2009 2:24 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lip 01, 2009 9:44 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Wrocław
akcent napisał(a):
Jeśli to nawiązanie do informacji, które przekazałem, to w takich sprawach każdy solidny forumowicz powinien najpierw rozmawiać z administracją. Regulamin działu komercyjnego (nie jestem jego bezkrytycznym zwolennikiem) takiej formy upustu nie przewiduje, stwierdzając wyraźnie, że dział komercyjnych ogłoszeń ma służyć wszystkim (opłaty za serwer). Upust to jednak profit jedynie dla ewentualnych pojedyńczych osób.


akcent na strazy porzadku :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWE Szkolenie GPS
PostNapisane: Wt sie 11, 2009 2:27 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N sty 14, 2007 8:51 pm
Posty: 142
Lokalizacja: Warszawa
Z tego co pamiętam właściciel na ostatnim szkoleniu był za free, ale jeśli ma być biurokracja ja za Franza Kaffki lub surreal z Mistrza i Małgorzaty-zwrócę się do samego Boga z oficjalnym pismem ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWE Szkolenie GPS
PostNapisane: Wt sie 11, 2009 3:46 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
ron napisał(a):
akcent na strazy porzadku :)

Ślepy jestem, ledwo widzę te szarości :lol: to tak na chybił-trafił pisuję
Ron, może jesteś lepiej poinformowany, gdzie można podyskutować o tym niefortunnym regulaminie działu komercyjnego?.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWE Szkolenie GPS
PostNapisane: Wt sie 11, 2009 3:51 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lip 01, 2009 9:44 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Wrocław
akcent napisał(a):
ron napisał(a):
akcent na strazy porzadku :)

Ślepy jestem, ledwo widzę te szarości :lol: to tak na chybił-trafił pisuję
Ron, może jesteś lepiej poinformowany, gdzie można podyskutować o tym niefortunnym regulaminie działu komercyjnego?.


mysle ze najlepiej tutaj:
viewforum.php?f=21

chociaz ja jestem juz tylko szarakiem, nie mieszam sie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWE Szkolenie GPS
PostNapisane: Wt sie 11, 2009 5:31 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N sty 14, 2007 8:51 pm
Posty: 142
Lokalizacja: Warszawa
Nowe zawsze jest męczące to prawda, rozumiem, że chcecie zaprowadzić porządek na tym forum. Poproszę o adres wszechomogącego. Będę negocjował.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWE Szkolenie GPS
PostNapisane: Śr sie 12, 2009 9:35 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
Shelton napisał(a):
rozumiem, że chcecie zaprowadzić porządek na tym forum.

Sam wprowadzasz zróżnicowanie my/wy. My przyszliśmy z ofertą, wy robicie porządki. Myślę, że osoby czujące się jednym z nas forumowiczów mogą więcej i nikt drobiazgowo nie będzie ich rozliczał choćby treści ogłoszenia. Wcześniej jednak w jakiś sposób popracowały swą aktywnością na rzecz forum. Czy inaczej jest na forum atvpolska?. Zacytuję Ci pewien fragment regulaminu:

...Osoby lub firmy zainteresowane zamieszczeniem ogłoszeń komercyjnych lub reklamy prosimy o kontakt z biurem ATV POLSKA. Więcej szczegółów w dziale Reklama....

Dziwisz się nadal czy moralność kalego?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWE Szkolenie GPS
PostNapisane: Śr sie 12, 2009 9:53 am 
Aktywny

Dołączył(a): N sty 14, 2007 8:51 pm
Posty: 142
Lokalizacja: Warszawa
Jest jeszcze coś takiego jak czas wprowadzania nowych przepisów. Jak odetniesz się za mocno - odetniesz sobie kończynę i zostaniesz sam.

Wcześniej nie było z tym problemów - teraz zeminiliście regulamin - więc może trochę więcej wyrozumiałości na początku okresu karencji i wejścia przepisu w życie?

Chyba nie chciał byś żeby jakiś chory służbista który podchodzi za poważnie do życia zabił cię przez przypadek w chwili rutynowej kontroli dokumentów?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWE Szkolenie GPS
PostNapisane: Śr sie 12, 2009 10:35 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
Shelton napisał(a):
Wcześniej nie było z tym problemów - teraz zeminiliście regulamin - więc może trochę więcej wyrozumiałości na początku okresu karencji i wejścia przepisu w życie?

Przejawem tej wyrozumiałości jest istnienie nadal tego wątku. Wprowadzamy pewne ograniczenia, znane już od dawien dawna na atvpolska

"W przypadku gdy istnieje podejrzenie , iż dane ogłoszenie ma charakter komercyjny zostanie natychmiast usunięte"

Musisz znać te zapisy i rozwiązania, ba akceptować je ?. Jak więc nazwać te zwroty
Shelton napisał(a):
... ale jeśli ma być biurokracja ja za Franza Kaffki lub surreal z Mistrza i Małgorzaty-zwrócę się do samego Boga z oficjalnym pismem ;)

U nas surreal i biurokracja, jak więc określisz regulamin giełdy atvpolska?. A może fragment
Shelton napisał(a):
Z tego co pamiętam właściciel na ostatnim szkoleniu był za free,

nie wiem czy prawdziwy, daje prawo do innego traktowania.
Shelton napisał(a):
Poproszę o adres wszechomogącego. Będę negocjował.

Poznaliście się osobiście, za darmo go szkoliłeś i nie znasz namiarów, trzeba stosować wieloznaczne określenie wszechmogący?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWE Szkolenie GPS
PostNapisane: Śr sie 12, 2009 10:54 am 
Aktywny

Dołączył(a): N sty 14, 2007 8:51 pm
Posty: 142
Lokalizacja: Warszawa
Na takim Atvpolska był okres karencji tu widzę nie ma. Poprzednio było ok teraz jest inczej. Rozumiem. Tylko może jakiś mail z infromacją na ten temat - a nie tortury. Rozumiem, porządek to ważna rzecz i doceniam twoje starania. Tylko bądź czasami człowiekiem, bo to szkolenie ma być dla wszyskich i ja też biorę to pod uwagę - nie nastawiam się na czysty zysk. Są dwie strony medalu. I ty też muisz brać to pod uwagę, bo przepadniesz z kretesem czego ci nie życzę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWE Szkolenie GPS
PostNapisane: Śr sie 12, 2009 11:31 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
Shelton napisał(a):
Tylko bądź czasami człowiekiem.

Ależ jestem człowiekiem i nie walczę prywatnie z Tobą, prowadzę dyskusję. Natomiast można się zagotować czytając określenia Kafka, surrealizm, biurokracja na próby wprowadzenia porządku, określenia padające z ust osoby znającej dużo bardziej restrykcyjne rozwiązania. Nie wiem jaki jest Twój związek z atvpolska, ale udzielając się tam zaakceptowałeś ich bardzo precyzyjny regulamin. Wybacz za dosadne określenie, tutaj próbowałeś zachowywać się jak "biały człowiek na czarnym lądzie". Jeszcze raz przepraszam za to porównanie, pewnie nie miałeś takiej intencji, ale jak dotąd cytowałem precyzyjnie wypowiedzi, regulaminy i takie wrażenie pozostawało.
Sądzę że ta dyskusja będzie pomocna dla władz forum, po uporaniu się z problemami graficznymi, do uporzadkowania tego problemu.
Shelton napisał(a):
szkolenie ma być dla wszyskich i ja też biorę to pod uwagę

Poszukaj wątku dotyczącego motovoyagera. Pod tym samym pretekstem wpadali by informować o komercyjnych szkoleniach (również z zakresu GPS) i zero własnego zainteresowania. Wydawca prasy, znający realia rynku i znaczenie rekalmy, jednocześnie cynicznie prowadził darmową rekalmę, gdyż akturat nie było ograniczeń,
Popatrz może na swoją aktywność na tym forum, może podziel się częścią wiedzy na temat GPS, zrób nam smaka, zwiększ intelektualną ciekawość, a po resztę skieruj na swoje szkolenia. Nie będę wówczas miał żadnej pretensji o takiej informacji. Rzeczywistość jest inna, najaktywniej udzielałeś się w wątku szkolenie-marzenie
http://www.advrider.pl/viewtopic.php?t=268
samo zbieranie chętnych i tematyki do szkolenia. Tylko!. W tym wątku jest też wyjaśnienie tajemniczej aluzji o darmowym szkoleniu dla nieznanego "wszechmogącego"
AdvHP2rider napisał(a):
Posted: Sat Mar 01, 2008 6:24 pm
pamietaj ze mam zalegly gratisowy ;)
wiec podepne sie przy okazji

Shelton napisał(a):
Mówisz i masz.

Wówczas go znałeś, po kilkunastu miesiącach już nie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWE Szkolenie GPS
PostNapisane: Śr sie 12, 2009 11:46 am 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
cześć Shelton, dawno Cie nie bylo, duzo sie pozmienialo.
teraz wpadlem dopiero na ten post i powiem Ci ze dobrze Ci powiedzial akcent
ze 2 ostatnie twoje duze wejscia byly z reklama szkolen GPS
i rzeczywiscie inaczej by wygladalo gdybys udzielal sie na forum, dawal cos z siebie z taka wiedza jaka masz w tej tematyce i wtedy inaczej by odebrana taka informacja o szkoleniu
mialbys ja jako guru dzialu nawi pewnie gratisowo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWE Szkolenie GPS
PostNapisane: Śr sie 12, 2009 1:28 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N sty 14, 2007 8:51 pm
Posty: 142
Lokalizacja: Warszawa
Dobrze. Zatem krytyka przyjęta. Możecie zamknąć ten temat. Ci którzy będą chceili poszerzyć wiedzę i tak znajdą sobie jakieś rozwiązanie.

Co do bywania na forum - cóż nie da się być na wszystkich - poza stroną komercyjną jest jeszcze chęć nauczenia się czegoś.

Poprzednio nie było z tym problemu - przy poprzednim szkoleniu-na tym forum. Teraz widzę skrzywienie jest w drugą stronę. Trzeba wypośrodkować.

Z mojej strony to wszystko.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: NOWE Szkolenie GPS
PostNapisane: Śr sie 12, 2009 1:32 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
moja propozycja:
piszesz ile bedzie kosztowalo szkolenie i jaki rabat dla forumowiczow
a zainteresowani Cie dorwą


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 35 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL